Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Davee. válasza Kari915 (#3849) üzenetére


Davee.
tag

#3844

istvan47-nek sem működött, és akkor próbáltam felmásolni a telefonra manuálisan a services.jar-t, de nem működött, viszont most átírom a telefonomon fehérre, és kimentem onnan, és feltöltöm Nektek.

Fehér szín: http://www.mediafire.com/?m206ohwiwthurt2 (helye: /system/framework/services.jar) utána indítsátok újra a telefont!

Remélem segít, végre már. :))

[ Szerkesztve ]

(#3852) biowizards


biowizards
tag

Üdv.
Valaki aki ért hozzá összefoglalhatná,hogy milyen"felesleges"app-okat érdemes eltávolítani a telóról,úgy hogy azért az android rendszert ne károsítsa.Értem ezalatt,hogy amiket gyárilag telepítettek rá és van user akinek felesleges.Persze a lista alapján válogathatnának az emberkék,mert ugye nem vagyunk egyformák.
Pl:Ha eltávolítod a Térkép app-ot az nem befolyásolja az androidot?
Mert pl nekem folyton elindul,hiába állítom le és csak a memóriát zabálja meg az akkut :DD
Más:A power amp-ot kilehet lőni,hogy az se induljon el mindíg?Mármint ne legyen a futó app-ok között,mert nálam ha leállítom rá 2 percre visszajön.

(#3853) istvan47 válasza Davee. (#3851) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

szerinted most jó lesz!

Mindenesetre várom a konyhát hogy tudjak főzni fekete hátteret mert addig nincs értelme kicserélni fehérre az órát mert fehér háttéren nagyon nem jól látszana! :K :U :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3854) mjocika válasza biowizards (#3852) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nyugodtan sezdd le a google mapsot, meg az utcatérkép, vagy mi a neve a másik tesójának :) Nekem alapból ki van herélve mindig, mivel abszolute nem használom. Használj Root uninstallert, azzal le tudod szűrni az appok kategóriáját s menteni is tudod egyből az apk-t, hátha kell, illetve ütemezett autobackupot is készít a telóra feltelepített alkalmazásokról.

Amit leszedtem s tökéletesen megy a teló:

- Google maps, utcakép /ennek nem tudom mi volt a teljes neve)
- Gyárilag feltelepített játék
- facebook stb kliensek
- Shazee, meg hasonló cuccok.

Ja madnem elfelejtettem az Accuweather-t, ami jó kis memó és aksizabáló app. Nyugodtan ki lehet tépni.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3855) Braddock válasza Lordus (#3843) üzenetére


Braddock
őstag

Marketbe belépsz, majd menü gomb és ott a beállításoknál.

(#3856) Kari915 válasza Davee. (#3851) üzenetére


Kari915
tag

Nagyon köszönöm a segítséget :R , végre sikerült megcsinálni. :C

Az utolsó beírásod alapján, észrevettem a program csinál 1 "ChangeTextColor-New.zip"-et, ebbe teszi a módosított "services. jar"-t. Az említett file-t valamiért nekem nem másolja fel a telóra a program, de ahogy leírtad, innen bemásolva a jar-t, már át is színezte az órát. :K

Még-egyszer nagyon köszönöm a segítséget. :R

(#3857) Davee. válasza Kari915 (#3856) üzenetére


Davee.
tag

Na végre! :D

Viszont amit most írtál, az a verzió nem csak az órát színezi, hanem minden más szöveget, a status bar-ban (dátum, telenor felirat, értesítések)!

istvan47 reméljük Neked is jó lesz! :K

[ Szerkesztve ]

(#3858) jopont válasza Kari915 (#3856) üzenetére


jopont
senior tag

ChangeTextColor-New.zip Ezt te hol találtad?

(#3859) Davee. válasza jopont (#3858) üzenetére


Davee.
tag

Hülyeséget írtam az előbb!

Ott kell lennie a mappában. Ahol a ColorChanger.bat van!

[ Szerkesztve ]

(#3860) istvan47 válasza Davee. (#3857) üzenetére


istvan47
senior tag

én is remélem nindjárt kész a fözés!!! várakozom :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3861) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Tudnátok ajánlani egy linket ahonnan letudnám szedni a spb mobile shell 3d-t ?

Marketen több ,mint 3000 ft-t.

(#3862) Davee. válasza Davee. (#3859) üzenetére


Davee.
tag

Azt elfelejtettem, hogy ha az utolsó kérdésnél továbbmész, akkor automatikusan törli a fájlt!

Szóval itt "Ready to push new file to phone (your phone will reboot) [y/n]?" menj a fájlkezelőbe és akkor látni fogod!

[ Szerkesztve ]

(#3863) Lordus válasza mjocika (#3850) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi, kipróbálom :R

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3864) Kari915 válasza Davee. (#3857) üzenetére


Kari915
tag

Hát Én is ezt mondtam magamban. ;]

Érdekes, hogy már minden felíratom fehér volt, csak az órát nem sikerült ki-hypo-zni eddig.
Újra kösz a segítséget.

#3858) jopont:
Ahogy Davee. írta, ott találod, de érdekes csak addig látszik, (legalább is nálam) amíg nem "yes" -eled le az utolsó parancssort, mert azután eltünik az említett zip fájl, mikor itt megáll a művelet akkor másoltam át egy másik mappába.

ui.: Davee. megelőzött, de ahogy írta. :K

[ Szerkesztve ]

(#3865) Davee. válasza Kari915 (#3864) üzenetére


Davee.
tag

Ezért tűnik el (ColorChanger.bat):

:QUIT
adb pull /system/framework/services.jar backup_services.jar
7za e -y ChangeTextColor-new.zip
del CERT.RSA
del CERT.SF
del MANIFEST.MF
del ChangeTextColor.zip
del ChangeTextColor-new.zip

cd framework
del services.jar
cd..
rmdir framework
exit

Nincsmit! :)

[ Szerkesztve ]

(#3866) istvan47 válasza Davee. (#3865) üzenetére


istvan47
senior tag

Sikerült szép fehér lett az óra :C
Köszönöm a segítséget :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3867) handrash


handrash
őstag

Aki bekapcsolt állapotban akar spórolni az akkuval az nyugodtan kikapcsolhatja a 3G-t azaz válassza a csak GSM beállítást :).

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#3868) biowizards válasza mjocika (#3854) üzenetére


biowizards
tag

Kösz az infót.Az Accuweather-t már leszedtem vagy 2 napja.Most az infód alapján levadásztam a többit:Maps és társai,facebook meg társai :DD Bár a maps-ot elég nehezen akarta uninstallálni.Mindig azt írta hogy nincs apk fájl :DD egyszer csak kiírta hogy leállt a szolgáltatás és akkor törölte.Egyébként használok időjárás előrejelzőt órával együtt.Jó sokat eszik a memóriából ~15 mega :D

Más:Mivel lehet erről a telóról backup-ot csinálni,ha netán kéne?És hogy lehet visszaállítani?Vagy van valahol gyári rom feltöltve?

[ Szerkesztve ]

(#3869) mjocika válasza biowizards (#3868) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szia!

Örülök neki, hogy sikerült, a Root Uninstaller, amit 3RD appnak ír ki, azt nyugodtan elehet radírozni. Az általad írt weather infót én is használom, de az eddig nem indult el magától.

ROM: [link]

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3870) Davee. válasza istvan47 (#3866) üzenetére


Davee.
tag

Örülök neki! :DD :C Igazán nincs mit! :)

(#3871) jopont válasza Davee. (#3870) üzenetére


jopont
senior tag

Végre össze jönnek a dolgok, köszönöm nektek. Főleg neked :) Most már csak az a baj, hogy csináltam fehér hátterűt, mert nem volt még színes órám, meg csináltam ugye a feketét is. Mind a kettő nagyon tuti lett, nem tudok választani :D

(#3872) biowizards válasza mjocika (#3869) üzenetére


biowizards
tag

Nálam a weather folyamatosan megy mert 30 percenként frissíti magát.Gondolom ha leállítom akkor a frissítés sem történik meg :DDD

Kösz a ROM linket.Rájöttem,hogy pár hsz-el ezelőtt lett betéve egy link ahonnan le lehet tölteni cuccokat a telóhoz és abban is benne van a ROM :DD
Nem tudom,ha visza kéne pakolnom,hogy mennyire lenne könnyű,mert a t mobil puls minin elég egyszerű volt,de ahogy itt olvasgatom,háááát....
Lehet idegbajt kapnék amire visszatenném :W

[ Szerkesztve ]

(#3873) istvan47


istvan47
senior tag

Végre megérkezett a tokom :C

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3874) istvan47


istvan47
senior tag

Köszönet érte Davee-nek :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3875) handrash válasza mjocika (#3869) üzenetére


handrash
őstag

Ez ugye az originál gyári?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#3876) Tomaaasz válasza handrash (#3875) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

O2-es. De amúgy az Alcateles gyári. :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3877) jopont


jopont
senior tag

Ilyen lett a fekete: http://www.youtube.com/watch?v=jqfAUbXub9g

de a fehér se rossz :) : http://www.youtube.com/watch?v=V4dAKGPMaTA

(#3878) Szokenesz válasza istvan47 (#3874) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Ez melyik időjárás/óra widget? :) Kisebb városok is benne vannak?

(#3879) istvan47 válasza Szokenesz (#3878) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!
Fancy Widget Próbáld ki van benne több én nem tudom neked mi kell :U

Van automatikus helymeghatározás!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3880) qkaleko


qkaleko
tag

Sziasztok!
Szeretném feltenni a fentebb is linkelt gyári romot, de szeretnék backupot az original telenoros romról, hátha kell még. Ha valaki esetleg lementette, kérem pakolja fel valahova. Illetve ha én csinálnám nyomnom kell egy factory resetet, akkor megmarad a root jogom és a recovery?

(#3881) 0xmilan válasza jopont (#3877) üzenetére


0xmilan
addikt

Eddig gondolkoztam rajta, hogy megcsinálom-e, de ez alapján biztos. Nagyon jó lett!! :C

(#3882) 0xmilan válasza qkaleko (#3880) üzenetére


0xmilan
addikt

Minek akarod felrakni, ha működik a telenoros? Nincs a kettő közt semmi különbség... Ha mégis felrakod, akkor recoveryt újra kell rakni(legalábbis nekem eltűnt stock rom felrakása után). De megjegyezném csak azért raktam fel, mert meghalt a telefonom, és így élesztettem újra, különben semmi értelme, csak néhány appban különbözik, amit utána úgyis kitörölsz, ha megvan a root jog.

(#3883) qkaleko válasza 0xmilan (#3882) üzenetére


qkaleko
tag

Csak mert olvastam, hogy a telenoros rommal nem megy az alcateles update, telenoros meg kitudja mikor lesz.

(#3884) Davee. válasza qkaleko (#3883) üzenetére


Davee.
tag

Hogy ne menne...

Stock romról meg update-el vissza tudsz állni telenorosra!

(#3885) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Vááá! Na most már tényleg nem értem! Sehogy se jön össze! Valahol nagyon nem tudhatok valamit, ha ennyire nem megy! NEM TUDOK FŐZNI!!! :O
Szóval a custpackból megvan a framework-res.apk ( csak ez az egy file kell ugye?)
Ezt feltöltöm az internetes konyhába ( File upload->system files->framework-res.apk...)
aztán főzök, pl Battery-> Use this mod (választok valamit stb...) a végén summary->submit work.. aztán várom a filet, azt letöltöltöm recoveryben felinstallálom (és előtte mountolom) és újraindítás után fogad az új battery. VALAMIT KIHAGYTAM? Vagy nem jól csináltam? HELP! :R

ja és valaki el tudná küldeni, a saját főzését (ha lehet az updatés rendszerü legyen v53H-O) a sirgelycsaba@gmail.com-ra hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#3886) 0xmilan válasza Dyrg (#3885) üzenetére


0xmilan
addikt

Szia! Valaki irta korabban, hogy ket framework file kell, a masik az a system/frameworkben van. csak egy tipp, en meg nem fozocskeztem.

(#3887) Tomaaasz válasza 0xmilan (#3886) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

csak a /custpack/framework/-ben lévő kell, pont ma csináltam meg. ;)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3888) loosht válasza Davee. (#3851) üzenetére


loosht
senior tag

Nekem az AutoColorChanger amit csinált jar nem szinezte át. Kipróbáltam, amit te tettél fel. Megmondom őszintén besz@rtam, mert újraindításnál már vagy 3 perce az animáció ment, de aztán elindult és:

Ezer köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#3889) jopont válasza Dyrg (#3885) üzenetére


jopont
senior tag

Itt van az a kettő, amit csináltam. Mondjuk, azt nem tudom, hogy miket tartalmaz még ez a framework-res.apk, hogy lehet e cserélgetni egymás között. De gondolom, igen.

[link]

loosht én is így jártam vele. Azt hittem, én leszek az első, aki ezzel rontja el a telefont :D Az milyen progi, ami oda kiteszi neked az infókat?

[ Szerkesztve ]

(#3890) jopont


jopont
senior tag

Ja és most kipróbáltam, hogy a bekapcsolásnál a propeller animáció után még áll vagy egy jó 30-40 másodpercet azóta is. Valami lehet, nem tetszik neki ebbe az így cserélt services.jar fájlban. Mondjuk utána megy rendesen a telefon, csak a bekapcsolási idő nőtt meg nálam.
És ha valaki az általam készített fekete hátterű értesítés sávot akarja használni, akkor az órához itt a színkód: ABD3E0

[ Szerkesztve ]

(#3891) loosht válasza jopont (#3889) üzenetére


loosht
senior tag

A neve ZDbox. Szeretem, hasznos progi. Amúgy kicsit meghülyítette a telefont ez a services.jar, mert kicsit kaotikus módon ír ki bizonyos szövegeket. Pl. ha lefagy egy program, akkor a 'várakozás' és a 'jelentés küldése' helyett 'néma üzemmód' meg hasonló eszetlenségek jelennek meg gombfeliratként.

(#3892) vénsáska


vénsáska
csendes tag

Sziasztok! Kezdő vagyok ezen a fórumon (is) és sajnos időm sem sok van átolvasni az összes hozzászólást de gyorsan kell döntenem. A kérdés a következő.
Telenor One Touch ( Alcatel OT 990 ) , LG Optimus One, vagy SE Xperia8.
A megbízhatóságot és a melós ember lévén a zsebben gyűrődést leginkább bíró telót szeretném. A tudása kb. egyforma szinten van a 3 telónak ha jól tudom.
Előre is köszönöm a tanácsokat.

(#3893) nonolada1 válasza vénsáska (#3892) üzenetére


nonolada1
senior tag

Ezek közül tán a legjobban az SE X8 fér el a zsebben,mivel ha jól tudom az a legkisebb a három közül(kisebb a kijelző mérete is).Amúgy ízlések és pofonok,no és az ár ami döntő lehet.

(#3894) vénsáska válasza nonolada1 (#3893) üzenetére


vénsáska
csendes tag

Pont ez a bajom, hogy nekem az első okos telóm lenne és igazából egyiket sem ismerem. SE telóm már volt valamikor régen azzal nem volt bajom. Az árakban nincs lényeges különbség, legalábbis a telenornál előfizetéssel. Valahogy OT 990 felé húz a szívem, csak nem tudom mennyire lehet benne megbízni. ?? Még kb 2h-m van hogy döntsek de leginkább a falba verném a fejem, annyira döntésképtelen vagyok. :W

(#3895) Davee. válasza loosht (#3891) üzenetére


Davee.
tag

Én még nem találkoztam ilyennel, a konyhában nem csináltál valamit az ablakokkal?

(#3896) nonolada1 válasza vénsáska (#3894) üzenetére


nonolada1
senior tag

Én a helyedben ott élőben mindhármat megnézném.Én most már a megjelenése óta használom a One Touch 990-et és meg vagyok vele elégedve,holott az elején én is a SE X8-at szerettem volna megvenni,nem is tudtam erről a telóról,hisz akkor jelent meg.Tetszett,hogy korrekt az összeszerelési minőség,hogy szép nagy a kijelzője és a képe is nagyon szép és kellően gyors,de nyílván a Te személyes véleményed élőben tök más is lehet.

(#3897) loosht válasza Davee. (#3895) üzenetére


loosht
senior tag

Ikonokat és boot animációt cseréltem, meg a status bart szineztem. Ennyi. A serverices.jar cseréje előtt szerintem még jó volt. Bár ez nem 100%, csak 90. :)

(#3898) Davee. válasza loosht (#3897) üzenetére


Davee.
tag

Értem.

(#3899) mjocika válasza vénsáska (#3894) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szia!

Én kb. 2 hónapja használom az OT990-et, zsebben hordva, s óránként többször összetaperolom olajos meg poros kézzel. Ennek ellenére a gyári fólián egyetlen karc sincs. Illetve, nem tudom ki hogy van vele, de én nem igazán szeretem a "mini" zsebben eltűnő telcsiket, s az OT990 mérete s súlya pont az a a kategória, ami nem húzza a zsebet, de érzed, hogy ott van s nagyon meggyőzően, masszívan van összerakva. No meg a brutális hangereje miatt is szeretem s nagyon jól funkcionál a kihangosítása is.

De mint előttem írták, ki kell próbálni mindet élőbe, persze ha lehetséges.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3900) loosht válasza jopont (#3889) üzenetére


loosht
senior tag

Azt elfelejtettem, hogy a processzor- és memóriahasználatot a Quick System Info mutatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.