Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Bagira01 válasza mjocika (#2650) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem segített. Végül csökkentett módba teló reboot-al együtt összejött. Ez kemény menet volt. Ez egy elátkozott művelet volt(legalábbis számomra)
Mindenkinek kösz a segítséget :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2652) Kari915 válasza Bagira01 (#2649) üzenetére


Kari915
tag

Már kész vagy, most mi baj van? :C
Az idegeid, már megnyugodhatsz. ;]

(#2623) Lordus:

Mi bajod a GO Launcher-rel rengeteg téma van hozzá a Marketen. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2653) mjocika válasza Bagira01 (#2651) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szívesen máskor is. Amúgy tényleg idegtépés az OT990-et jobb működésre bírni :))

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2654) orimilan válasza Kari915 (#2637) üzenetére


orimilan
tag

benyomtam az összeset

(#2655) ghiottone válasza Bagira01 (#2651) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gratu. :C
Én még küzdök. :(((

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2656) mjocika válasza ghiottone (#2655) üzenetére


mjocika
aktív tag

S nálad mi a helyzet? Kérhetünk egy képet?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2657) Kari915 válasza orimilan (#2654) üzenetére


Kari915
tag

Ügyes vagy. :C :C
Nekem eszembe nem jutott volna. :Y

A korábbi kérdésedre:
A Launcher: az egy komplex kezelő felület, (egy program) a telóra.
A Téma: az pedig a kezelő felület kinézetét változtatja. (bár ez is lehet program is)

(Szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#2658) ghiottone válasza mjocika (#2656) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eddig jutottam változatlanul: [link]

És innen töltöm le a Java JDK-t 32 bites verzióban: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2659) orimilan


orimilan
tag

kösz :) :)) :D :DD :DDD :N :( :(( :((( :o :O ;] :P ;) :B :K :U :C :F :Y :R :W

(#2660) mjocika válasza ghiottone (#2658) üzenetére


mjocika
aktív tag

No akkor még egyszer: driverek bemásolva? Pc újraindítva? Telefon újraindítva? A beállításoknál az USB hibakereső mód ki. ill. visszapipálva? Telót csak a Waiting for Device üzenet után csatoltad fel, nem megnyomva az SD kártya csatlakoztatását a képernyőn? Ja és kapcsolj ki minden internet biztonsági progit (vírusirtó, tűzfal, komplett Internet Security-s progik stb.. !

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2661) orimilan


orimilan
tag

én nem fogok rootolni
nem kockáztatok meg semmit :C

(#2662) mjocika válasza Kari915 (#2657) üzenetére


mjocika
aktív tag

Kari nem te kerestél gyengébb gépre Internet Security progit valamelyik topicban?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2663) Kari915 válasza mjocika (#2662) üzenetére


Kari915
tag

Kösz, nem. (Valami hasonmás lehetett.)

Milyen változásokat tapasztaltál még a frissítéssel?

[ Szerkesztve ]

(#2664) mjocika válasza Kari915 (#2663) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem sokat, bár nem volt időm rá. A navi progik viszont ezerszer jobban mennek rajt, csak ennyit vettem észre, meg amit leírtam.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2665) ghiottone válasza mjocika (#2660) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna mindre: igen a válasz.
Én változatlanul a javára gyanakszom, de nem tudom mi a hiba.

Köszönöm az ötleteket és a segítségeteket is - hétfőn megnézem egy másik laptopon. Mára végérvényesen feladtam.

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2666) Kari915 válasza mjocika (#2664) üzenetére


Kari915
tag

Kösz.
A fülhallgató működési módján nem változtattak?

(#2667) Lordus


Lordus
senior tag

kari915 és mjocika!

ha felrakom ezt a go launchert, akkor ugye vannak extra témák amik sajnos csak a teló memóriájába tölthetők, a memkarira nem :(

ÉS ha megnyomom alul a home gombot, kérdezi, hogy a go launcherre, vagy az alkalmazás listára akarok visszatérni. na ez zavar kicsit, mert 2x kell bökni, hogy kilépjen az alapképernyőre.
nem akarom alapértelmezettre rakni a go launchert, mert akkor meg nem tudom, hogy fogom behozni a sima alapképernyőt :F
na ez a gondom itten :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2668) Storms válasza BotaN (#2648) üzenetére


Storms
őstag

Miket pucoltál le, és mivel? Én csak link2sd-t használtam, USER módban mindent( create Link) átraktam, én nem sokat nyomkodom és 1,5 nap alatt lemerült. :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2669) morbiusz


morbiusz
csendes tag

Én azt nem értem hogy miért szólnak a zenelejátszóban olyan szarul a zenék. Van egy nagyon jó fülesem és úgy szól mintha tesco value lenne, semmi basszus.. :S

(#2670) Storms válasza morbiusz (#2669) üzenetére


Storms
őstag

Tegyél fel másik lejátszót ( pl.: power AMP)
vagy ezt próbáld ki!: LINK

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2671) Kari915 válasza Lordus (#2667) üzenetére


Kari915
tag

igazából nem értem miről beszélsz? :F
Általában kiválasztunk a gyári helyett, egy launcher-t ami minden tekintetben megfelel a személyes igényeinknek (Én a Nemus-t használom), azt beállítjuk alapértelmezettnek, azt feldíszítjük minden finomsággal és használjuk, nem váltogatunk vissza a gyárira, mert minden funkciót tud amit a gyári, sőt többet is. Mit akarsz a Home gombbal kapcsolni azon kívül, hogy a kezdő (Home) oldalra visz?

[ Szerkesztve ]

(#2672) Kari915 válasza Lordus (#2667) üzenetére


Kari915
tag

Bocs, most újra elolvastam a problémád, az előbb mást is csináltam közben és nem értettem.
Tehát: ha felraktál egy új launcher-t, megnyomod a Home gombot, nem a kezdőképernyőre ugrik rögtön, hanem felkínálja a választás lehetőségét, hogy a gyári launcher-t használd (ez lenne (fantasztikus fordításban) az "Alkalmazáslista" nevű, vagy az általad telepítettet, (pld.: Go launcher), ilyenkor kell kipipálnod alul a választó ablakban az alapértelmezetté tételt, és ezután rábökni a pld.: Go launcher feliratra, ezután már bármikor a Home gombot nyomod, mindig a kezdő képernyőd jön be, nem kell kétszer megnyomni. :C
Ha változtatni szeretnél, akkor az alkalmazás kezelőben megszünteted a "Go launcer" alapértelmezettségét. és újra mehet a gyári vagy valamely más ami esetleg telepítve van a telódra. :K

[ Szerkesztve ]

(#2673) orimilan válasza Kari915 (#2672) üzenetére


orimilan
tag

És a launcheren belül változtathatok hátteret? :F :Y

(#2674) Kari915 válasza orimilan (#2673) üzenetére


Kari915
tag

Igen hátérképet, ha erre gondoltál azt raksz be amit akarsz, ezt bármely lancher esetében meglehet csinálni, vagy egyes lancher-ekhez léteznek témák azokat letöltöd és minden megváltozik, a háttér, az ikonok stilusa, stb...
Go lancher esetében rengeteg téma van pld.: Iphone, Windows, Hello Kitti :C és sorolhatnám a mese figurákat, hősöket tovább. ;]

(#2675) novoszath


novoszath
senior tag

fel raktam a friss romot

es csak siman ra dugtam usb re a kikapcsolt telot es gond nelkul rootoltam

ez eleg erdekes hogy ki kapcsolva is lehet rootolni :P

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2676) orimilan válasza Kari915 (#2674) üzenetére


orimilan
tag

:C

(#2677) Nara19 válasza Joci93 (#2620) üzenetére


Nara19
aktív tag

A OT akksija nagyobb, a ZTE képernyője nagyobb felbontású, ami valószínűleg még jobban szívja az akksit. Én is a két készülék közül választottam, zte-t élőben még nem láttam.
A OT nagyon jól összetakott, stabil telefon, én a gyári fw-el használom kb 2 hete, fagyás nélkül.

(#2678) Kari915 válasza novoszath (#2675) üzenetére


Kari915
tag

Csodákra képes a "Mi telefonunk"! :C
A custom romot tetted fel?
Milyen változásokat tapasztaltál?

(#2679) orimilan


orimilan
tag

Mi az a QR kód és mire jó? :F

(#2680) orimilan


orimilan
tag

és november másodikáig akcios a telo (25000 Ft)

(#2681) mjocika válasza orimilan (#2679) üzenetére


mjocika
aktív tag

tessék : qr kód

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2682) novoszath válasza Kari915 (#2678) üzenetére


novoszath
senior tag

nem

a gyarit amit a frissito vel upgradeltem le

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2683) Kari915 válasza novoszath (#2682) üzenetére


Kari915
tag

"4pda.ru oldalon vann custom rom a telohoz en most fogom majd tesztelni"

Nem raktad fel a végén?

Milyen újdonságokat, javításokat tapasztaltál a frissítésben?

(#2684) Storms


Storms
őstag

Sikerült 2 pixelhibát eltüntetni :DD jscreenfix for android.
Status bar-t mivel lehet megváltoztatni? Mozgó háttereket honnan lehetne letölteni hozzá?
avi fájlokhoz milyen lejátszó van?

Szerk:.

Folyton ezt irja ki a teló a status bar-on: su bináris elavult. Frissítse! rámegyek a frissítésre leszedi de nem tudja feltepiteni? Mi ez az su bináris?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2685) novoszath válasza Kari915 (#2683) üzenetére


novoszath
senior tag

szeva

de fel raktam de nem volt benne magyar nyelv

utana toroltem is le

de en csak 1 custom romot talatam hozza

vagy te tobbet akkor be linkelhetned

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2686) csaba7


csaba7
csendes tag

Sziasztok. Honnan tudom leszedni a updatert?Sehol nem találom a telenornál. üdv

(#2687) Kari915 válasza novoszath (#2685) üzenetére


Kari915
tag

Bocs, most már rémlik, hogy említetted korábban a magyar hiányát. :W
Én sem tudok más FW-ről.

A frissítésben mi az ami tetszik, mi az ami nem??

(#2686) csaba7:
Az Alcatel honlapjáról tudod letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#2688) istvan47 válasza csaba7 (#2686) üzenetére


istvan47
senior tag

Itt

A telenor-nál nem is fogod megtalálni!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2689) Lordus válasza Kari915 (#2672) üzenetére


Lordus
senior tag

:C :C :C

:R

thx

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2690) csaba7 válasza istvan47 (#2688) üzenetére


csaba7
csendes tag

Köszönöm megtaláltam már megy a ujj rom. Üdv Csaba

(#2691) BotaN válasza istvan47 (#2688) üzenetére


BotaN
senior tag

Azért az vicc hogy oda van írva hogy Win7, még jó hogy nem írták oda hogy 64bit... Igaz elméletileg van 64bit-es driver is benne, habár rendesen nem lehet feltenni nálam a drivert, pedig már úgy indítom a rendszert hogy kierőszakoltan elfogadjon akármilyen kókányolt drivert, de miután elindítom az updater-t kiírja hogy nem érzékeli a telefont.

Akinek esetleg lent van az feltehetné az új update-elt stock rom-ot. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#2692) vadcitrom


vadcitrom
tag

Sziasztok!
A telefon kitűnő lányomnak vettem, nem találok hozzá szilikon tokot. Vaterán vásároltam mindegyik telefonomhoz de ehhez egyszerűen sehol sincs.
Van valakinek valami ötlete honnan lehetne rendelni?

Köszönöm.

(#2693) dinin válasza vadcitrom (#2692) üzenetére


dinin
tag

http://search.eim.ebay.hu/?kw=alcatel+ot+990+silicone&ect=&elc=3&eb=Keres%C3%A9s

(#2694) dinin


dinin
tag

Aki frissített, annak működik mát a facebook névjegy szinkronizáció?

(#2695) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Ha frissítem a telefont azOT Upgrade q14 programmal akkor kezdhetek mindent elöről?Root, programok stb...

(#2696) ghiottone válasza dinin (#2694) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A helyzet változatlan. De pc-n tudod szinkronizálni a facebook-os képeket a gmail-es névjegyeiddel l:
[link]

Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

(#2697) vitruvius


vitruvius
csendes tag

kedves bajtársak,
már 2 napja birkózom vele, de akármit csináltam amit mondtatok, csak nem megy a root.
pontosabban egyszer ment, azt írta hogy sikerült, király vagy, a telefonod meg van bszva, te meg istenjogokkal bírsz. le is csekkolta, betette nekem a superuser ikont. aztán amikor kezdenék hozzá a mókához, látom, hogy a telón gyakorlatilag semmi nem változott, appokhoz nem férek hozzá, meg semmi máshoz sem amihez kéne, minden maradt a régiben, kivéve h ott van nekem mostmár a kalózfej a menüben, amire ha rákattintok, természetesen 'no apps in list', 'no log information'. eltüntetni persze nem tudom.
újrapróbálkozom roottal is, unroottal is, háromféle választ ad:
1 "Automatic version check failed. Is your OS version 2.0 or higher?" majd az igen után ..FAILED
2 "Rooting device... - Step #4 startIndex nem lehet nagyobb, mint a karakterlánc hosszúsága. Paraméter neve: startIndex ..FAILED"
és a kedvencem:
3 "Your device already appears to be rooted!!! Are you sure you want to continue?" majd az igen után Rooting device... - Step #4 startIndex nem lehet nagyobb, mint a karakterlánc hosszúsága. Paraméter neve: startIndex
FAILED

avast ki, wifi ki, appok, running services amit enged ki, plug-out, killing adb server után plug-in, debug usb amikor waiting for device, kikapcs újraindít, akksi kivesz újraindít MINDEN volt már amit leírtatok
de mégis mi a krvannyát akar? leheljek rá, becézgetve simogassam, mormoljak valami druida imát aztán háromszor magam mögé köpve denevérszárnnyal kilencszer csapkodjam meg??

már vért pisálok, segítsetek

(#2698) tpeti78 válasza Nara19 (#2677) üzenetére


tpeti78
senior tag

A Blade is megfontolandó szerintem! Nem csak a kijelző miatt, hanem a főzött romok tömkelege és a fantasztikus magyar support miatt. Annyiféle CM és más hazai készítők romjai közül lehet válogatni, hogy az már túlzás is.... :DDD

[link]

[link]

Az aksi és az üzemidő szempontjából szerintem nem beszélhetünk nagy különbségekről, mindkettőt lehet a nap végén töltőre akasztani, ha használod is. Pár óra differencia pedig nem mérvadó.....
Ami még nagyon sokat dob a latba, hogy a rendelkezésre álló memóriát át lehet particionálni, hála a Mestereknek! Például indokolatlanul nagy a system-nek fenntartott hely, vagy a cache-nek is. Így kb. 300MB. áll rendelkezésre az appoknak. Nincs hosszas szenvedés az app2sd-vel vagy más hasonló appokkal.... A root egy gombnyomás ( lásd például vitruvius szenvedését....:D ), minden művelethez érthető, szájbarágós magyar leírás, stb.... Ne értsetek félre, az OT jó kis telefon, teszteltem én is, de ilyen támogatottsága valószínűleg nem lesz. Ha valakinek az általam leírtak fontosak, az ZTE-t vegyen.

Nem akarok vitát kezdeményezni, és nem leszólni akarom az Alcatelt, mert ennyi pénzért ajándék! Csak a véleményemet írtam le! :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2699) mjocika válasza vitruvius (#2697) üzenetére


mjocika
aktív tag

A rootolt telefonhoz telepíteni kéne megfelelő progikat, hogy ki is tudd használni a rendszergazdai jogosultság előnyeit. Ha a "Kalózfejes" progid meg van , akkor 100%, hogy rootoolva van a telcsi. S pld. a fájlkezelő proginál is visszaszámol pár mp-et, hogy lecsekkold a root jogosultságot. A rootolás utáni progik használatáért perdig nézd át a topicot, szerintem kismillió helyen le van írva, hogy melyik progi mit csinál.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2700) istvan47 válasza tpeti78 (#2698) üzenetére


istvan47
senior tag

szia!
ez itt a OT 990 forum :K :K :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.