Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) jopont válasza Storms (#2335) üzenetére


jopont
senior tag

Csak meg kéne csinálni, főleg mert 112 mega sose volt nekem alapból :)

(#2352) mjocika válasza jopont (#2351) üzenetére


mjocika
aktív tag

Hátha még abból kiherélnénk a sok gyári szemetet :Y

Elindult nálam is a frissítés, a Comodo Internet Security volt a ludas, sandboxban futtatta a szegény upgrade-t :U

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2353) jopont válasza mjocika (#2352) üzenetére


jopont
senior tag

Szerintem abba már eleve ki van, gondolom. Azért lehet annyi?

(#2354) Storms válasza novoszath (#2350) üzenetére


Storms
őstag

Telenoros nekem is. Mindegy annyira nem zavar engem :)
link2sd folyton hibát ir ki az app-ok áthelezésekor. mikro végéhez érne mindig ezt irja:
Failure
pkg: custpack/app ********* [Install FIaled Invalid Location]

csak az User módba lévő app-okat helyezném át 1-2 kivétellel. De a végén hibát ir ki. :W

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2355) mjocika válasza jopont (#2353) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem tudom, de gyanús, hogy nálam most eddig 686 mega adatot szedett le :F
Javítok: 722 mega :Y :Y

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2356) jopont válasza Storms (#2354) üzenetére


jopont
senior tag

Sajnos ezzel én is szívtam eleget. Sajnos a partíciót nem látja rendesen. Nekem is vagy 20xra jött össze. Ezért is félek újra belefogni. Nekem most úgy jó, hogy a második partíció is fat32. Valaki itt ajánlotta, és úgy jó (8GB-os kártyánál)

Fél akkuval akkor gondolom ne kezdjek neki?

mjocika neked akkor mit tesz fel? :D

[ Szerkesztve ]

(#2357) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Mire kell allitani a video kamera felbontását hogy a legjobb minöségben vegyen fel videót ?Videó minöség :WVGA , VGA , CIf stb melyik a legjobb minöség ? Videó kodoló milyen legyen ? Audió kodoló ? Stb . Köszi a választ !

(#2358) mjocika válasza mjocika (#2355) üzenetére


mjocika
aktív tag

760 mega, mit tölt ez le? A kínai Nagy Falat? :U

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2359) Lordus


Lordus
senior tag

hali,
én tegnap frissítettem, nekem is először nem akarta felhozni a billentyűzetet, de mostmár jó. Bár nekem a régebbi sokkal jobban tetszett, főleg a fel-le húzható (nagybetű/szimbólum) része miatt. Nem lehet valahogy ezt visszarakni?

Másik: ETTŐL MEGŐRÜLÖK!!! :W

ha fel vagyok csatlakozva netre, akkor ezzel is meg a régivel is alul megjelenik reklám. az easy installernél mindig, de böngészőben is. valami google hirdetés. Hogy kell ezt kikapcsolni/kiirtani???

köszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2360) jopont válasza Lordus (#2359) üzenetére


jopont
senior tag

Gondolom, ezt a touchpal billt, ami rajta volt, le lehet szedni újra ingyen.

(#2361) Lordus válasza jopont (#2360) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi! esetleg egy linket valaki? :R

És a mocsok reklámot hogyan tudom leszedni? ez sokkal jobban zavar! másnak is van ilyen? hogy tüntettétek el??? :W

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2362) mjocika válasza Lordus (#2359) üzenetére


mjocika
aktív tag

Cseréld le a böngészőt, mondjuk Operára, abban nem lesz reklám tutira.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2363) Danesz94


Danesz94
senior tag

Baromi jó, hogy milyen játékok mennek rajta:D
most próbálom majd az assasint meg az asphaltot

(#2364) jopont válasza Lordus (#2361) üzenetére


jopont
senior tag

[touchpal]

Ezt a telefonról mentettem ki. Nézd meg, hogy működik-e? Mellette van a Magyar nyelv is.

Nekem amúgy nincs reklám.

[ Szerkesztve ]

(#2365) Danesz94


Danesz94
senior tag

assasin megy akadás nélkülD:

(#2366) Lordus válasza jopont (#2364) üzenetére


Lordus
senior tag

nagyon köszönöm!!!! :)

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2367) mjocika válasza jopont (#2356) üzenetére


mjocika
aktív tag

764 mega lett a végeredmény, de azóta a telepítő csíkja meg se mozdul, az upgrade progi csak halványan látszik a monitoron. Se CPU pörgetés, se memória túlzabálás a sz.gépen.
Már magam se tudom, hogy mit csinál szegény :C

Ilyen vérszegény kép előtt üldögélek : Monitorkép :D

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2368) Lordus válasza mjocika (#2362) üzenetére


Lordus
senior tag

figyi, az a gond, hogy nem csak a böngészőben van!!!

ha fel vagyok csatlakozva netre, és az easy installerre kattintok, akkor is ott a reklám! :W

alul, az a csík!!!

Na, azt hogy tüntessem el? senkinek nincs ilyene? csak én kaptam ezt a köcsög hirdetést?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2369) jopont válasza mjocika (#2367) üzenetére


jopont
senior tag

Hát azt írta Storms, hogy kb egy óra.

(#2370) Storms


Storms
őstag

Valaki segítsen légyszi, ez a link2sd nem akar működni hiába formáztam le a memória kártyát fat32-re áthelyezésnél hibát ír ki még mindig... ( Invalid Location) Ha nem megy akkor hagyom a francba ezt az egész Root-os dolgot :W

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2371) jopont válasza Lordus (#2368) üzenetére


jopont
senior tag

Hát mondjuk, nekem ez az easy installer volt az első, amit töröltem a telefonról :)

(#2372) mjocika válasza jopont (#2369) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem ott a gondom, hanem ez: Monitorképem :D

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2373) Lordus válasza jopont (#2371) üzenetére


Lordus
senior tag

az rendben van, de nem csak ott jelenik meg, hanem több helyen. és mindig ugyanez a reklám... google hirdetés... van a böngészőben, van az alkalmazásoknál...
csak most pont az easy installernél fotóztam le, hogy látható legyen...
:W :W :W
BAROMI IDEGESÍTŐ, és ezek szerint másoknak nincs... nem lehet, hogy ez vírus?

Valaki, akinek volt ilyen reklámja, és le tudta szedni, segítsen!!!! köszi

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2374) jopont válasza Storms (#2370) üzenetére


jopont
senior tag

Valami ilyesmit látsz, ha formázod a kártyát?
Most nézem, nekem is elcsesződött megint :D

[ Szerkesztve ]

(#2375) mjocika válasza Lordus (#2368) üzenetére


mjocika
aktív tag

Eddig is voltak reklámok az appokban, ha rá volt eresztve a telóra a net, ugye Google bácsi a reklámokból él.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2376) Storms válasza Lordus (#2373) üzenetére


Storms
őstag

Nekem is ott van mindenhol. Ahogy beléptem gmail-be azt hiszem azóta van ott. Még nem jöttem rá én se :(

jopont

Nekem csak 1 partíció van! Azt irta mkRoland hogy az új verziójú link2Sd-nek nem kell még egy ext particíó, ezek szerint mégis??

mjocika
Gyárinál is :(

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2377) Danesz94


Danesz94
senior tag

asphalt is megy.
bár kicsit sokáig tölt de megy.
nekem 2 szer akadt meg egy kicsit.

(#2378) mjocika válasza Storms (#2376) üzenetére


mjocika
aktív tag

S a gyári ROM-nál is így volt, vagy csak a frissítés után?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2379) Lordus válasza Storms (#2376) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi, akkor legalább tudom, nem csak én kaptam ezt az ajándékot :)

bár ma néztem, és a haver htc-jén nincs :F

még egy kérdés: a régi szofttal a töltésnél mutatta, hogy hány%-nál tart. most meg
ad 1. nem mutatja
ad 2. folyamatosan töltött egész éjszaka, és reggelre 95%-on volt. amikor lehúztam a töltőt 100%-ot mutatott... de a régi sw-vel mutatta a töltöttségi szintet ugye töltés alatt, és kb 2-3 óra után el is érte a 100-at.
Itt meg reggel is csöpögött a zöld csodalé...

nálatok?

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2380) jopont válasza Storms (#2376) üzenetére


jopont
senior tag

Nem tudom. Van új link2sd? Szerintem kell második partíció. Nélküle nem tud linkelni, csak simán áttenni, mint a többi progi.

(#2381) mjocika válasza Storms (#2376) üzenetére


mjocika
aktív tag

Dehogynem kell plusz partíció, hiszen az hivatott kiváltani a teló memóját :) Ext2 a gyárilag ajánlott, van akinél viszont a Fat32-t fogadta csak el.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2382) Storms válasza jopont (#2380) üzenetére


Storms
őstag

Hát nekem 1.9.3 van. Akkor kell egy másik partició...2GB kártyából leszedek 800MB-ot hát alig marad valami. Hogyan csináljak mellé még egy particiót? Elég lenne 400MB is kb?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2383) mjocika válasza Storms (#2382) üzenetére


mjocika
aktív tag

250-300 is bőven elég egy normál felhasználó számára. Nem a progi egészét rakja ide a Link2SD, hanem a rendszerben benn maradó egyéb system fájlokat.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2384) jopont válasza Storms (#2382) üzenetére


jopont
senior tag

Hát jó az úgy persze, hagyod az alap partíciót 1.6 GB-ra, Az ext2-őt pedig 400 megára.

[ Szerkesztve ]

(#2385) mjocika


mjocika
aktív tag

Nézte valaki az upgradem-ről készült monitorképet? Szerintem be van halva a frissítés megint. Ja és 17:45 óta megy :W

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2386) jopont válasza mjocika (#2385) üzenetére


jopont
senior tag

Amúgy melyiket kell elindítani? Az OT-990M-et, vagy a one touch 990-et? Gondolom az OT-990M-et kell, ugye?

(#2387) mjocika válasza jopont (#2386) üzenetére


mjocika
aktív tag

Storms kollega szerint az Onetouch 990-et. Én is azt indítottam el, de ez sztem xar :W

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2388) Kari915 válasza Lordus (#2368) üzenetére


Kari915
tag

Root-olni kell, és az "AdFree" apk mindenből, minden reklámot kiöl. Market-ről letölthető.

(#2389) jopont válasza mjocika (#2387) üzenetére


jopont
senior tag

Hát nem tudom, nekem az előzőnél az OT-990M futott végig, és az írta ki, hogy nincs frissebb.

(#2390) Lordus válasza Kari915 (#2388) üzenetére


Lordus
senior tag

köszi,

sügér vagyok még, első androidos telóm, 3 napos.
rootolás nélkül nem lehet ezt az adfree-t használni? még azt sem értem pontosan mi az a rootolás... :B

2.
1745 óta megy???? akkor kuka... nálam max 40 perc volt. lehet, hogy még annyi se...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2391) jopont válasza Lordus (#2390) üzenetére


jopont
senior tag

lordus, te melyikkel frissítetted??? OT-990M, vagy one touch 990?

(#2392) Lordus válasza jopont (#2391) üzenetére


Lordus
senior tag

pont most akartam megnézni neked :)

pill

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2393) Storms válasza jopont (#2389) üzenetére


Storms
őstag

one touch 990 <----- Ezt kell!!!

Ti milyen programmal csináltátok a 2. particíót? Windows nem nagyon akarja.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2394) jopont válasza Storms (#2393) üzenetére


jopont
senior tag

MiniTool Partition Wizard Home Edition

(#2395) jopont válasza mjocika (#2387) üzenetére


jopont
senior tag

mjocika, na mi újság? Mert ha neked nem lesz jó, akkor nem kezdek bele, mert lehet a root bekavar, ha már volt sok módosítás vele.

(#2396) Lordus


Lordus
senior tag

sajnos a telenor logó maradt, de legalább megy. bár jobban örülnék az alcatelesnek...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2397) mjocika válasza jopont (#2395) üzenetére


mjocika
aktív tag

Meguntam, lehuztam az usb-ről, szép szabályosan, egyetlen határozott rántással (sűrű kínaiak szidalmazása közepette) :C :Y Meg se karcolta a telót, kb 4%-ot lekajált az aksiból. :U

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2398) Lordus válasza mjocika (#2397) üzenetére


Lordus
senior tag

akkor ezek szerint megy a telefon :) :C

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#2399) mjocika válasza Lordus (#2398) üzenetére


mjocika
aktív tag

Megy, de semmi frissítés nem történt :)
Nos néztem a reklámos problémát, hát szóval nálam is bejönnek alul a csíkok, jellemzően ingyenes progiknál. A gyári web böngészőt nem tudtam megnézni, mert szegény letörlődött :)
De az Opera alatt nincs csík, s tudom ajánlani a Total Commandert, mint reklámmentes, 2 paneles fájlkezelőt.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2400) Lordus válasza mjocika (#2399) üzenetére


Lordus
senior tag

:D próba újra

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.