Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) novoszath válasza istvan47 (#2149) üzenetére


novoszath
senior tag

es utana milyen nev alatt talalom meg a karin?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2152) jopont válasza novoszath (#2151) üzenetére


jopont
senior tag

Nem szabad nevet adni neki és az a lényeg, hogy ez egy rejtett partíció lesz.

(#2153) istvan47 válasza novoszath (#2151) üzenetére


istvan47
senior tag

nem fogod látni a kártyán mivel rejtett! :N

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2154) istvan47 válasza novoszath (#2151) üzenetére


istvan47
senior tag

én a 8GB- ból csináltam 800 mb vettem le és azt nem is látja mivel rejtett!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2155) Danesz94 válasza mkRoland (#2150) üzenetére


Danesz94
senior tag

Igen igen.
Nekem is voda845öm van most és sokszor volt, olyan hogy majdnem eldobtam a telót:D
mert baromi idegesítő:D mindig szórakozni, hogy egyszer be kell dugni azt nem és ki kell húzni.

(#2156) mkRoland válasza Danesz94 (#2155) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nekem ez jelentett megoldást. Párszáz forintért ki lehet fogni, és akkor mehet bele az AKG meg a Sony fülhallgatóm!

[ Szerkesztve ]

(#2157) Danesz94 válasza mkRoland (#2156) üzenetére


Danesz94
senior tag

ennek mi a neve?

(#2158) mkRoland válasza Danesz94 (#2157) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nokia AD57.

[ Szerkesztve ]

(#2159) Storms


Storms
őstag

üdv

Felhivtam az ügyfélszolgálatot a pixelhiba miatt, azt mondták majd hivnak. nektek mennyi idő mulva jött a futár?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2160) dltpwnz válasza orimilan (#2123) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Ami játékot azon az oldalon találsz minden fut...

(#2161) dltpwnz válasza Storms (#2159) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Ismerem én ezt a majd hívnak dumát ;]

(#2162) Dyrg válasza mkRoland (#2158) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Amúgy nekem, semmi baja, hogy csak simán bedugom a fülest, én úgy használom és szépen szól. De ezt a nokia cuccost be kell szerezni!!!
Hol nézted pár százér? :Y Csiptetős, és van rajta gomb is? :R

Megvenni és megszerelni...

(#2163) babati


babati
aktív tag

Üdv. az én headsetem az ilyen. meg kéne próbálni egy másik lejátszóval, csak nem akarok adatforgalmat kreaálni mert még nincs itthon wifi. de én sztem az sem oldaná meg a problémámat.

(#2164) babati válasza babati (#2163) üzenetére


babati
aktív tag

Ja igen. van itthon egy cuki rózsaszín pana headset (agybadugós) aminek hullára olyan a jack dugója mint az enyém. na most az nem egyszerűen jól szól. Feladom :O

(#2165) istvan47


istvan47
senior tag

ez nekem vágás mentesen bent van a teloba és Mükxik! :K

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2166) babati válasza babati (#2164) üzenetére


babati
aktív tag

Haggyuk. Mint kiderült a headsetem van ellőve. Szóval én voltam a barom, de ki gondolta volna hogy egy senn-i tönkremegy:D

(#2167) orimilan


orimilan
tag

Szerintetek Samsun Galaxy 5 vagy a telenor?

(#2168) Danesz94 válasza orimilan (#2167) üzenetére


Danesz94
senior tag

a samsung ronda mint a dög:D
az ot az szép:D

(#2169) istvan47 válasza orimilan (#2167) üzenetére


istvan47
senior tag

:)) telenor :))

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2170) Storms válasza dltpwnz (#2161) üzenetére


Storms
őstag

Meddig várjak? 1-2nap és ha semmi akkor megint telefon?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2171) dltpwnz válasza Storms (#2170) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

2napot megvárhatod..egyébként nekem vagy 4x kellett felhívni őket ( 30asról a 20as tudakozót jó olcsó volt ám)

(#2172) istvan47 válasza dltpwnz (#2171) üzenetére


istvan47
senior tag

Miért??? a 20 as kártyáddal mi volt???? :C

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2173) Storms válasza dltpwnz (#2171) üzenetére


Storms
őstag

De ez igy nagy szívás...Veszek egy új telefont ami egyből hibás, és akkor még azon izgulni hogy amit hoz az megint hibás lesz-e, aztán megint telefonálgatni...ha fel van bontva a doboz ( nincs rajta a fólia se) akkor nem vagyok köteles átvenni?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2174) dltpwnz válasza istvan47 (#2172) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Mi hát 1 hétig nem tudták aktiválni...:D

(#2175) dltpwnz válasza Storms (#2173) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Bontsd ki a futár előtt mint már írta valaki vakut offold és csinálj 1 fekete képet..fusd át a szemeddel nincs e rajta pixelhiba..De egyébként az én telómon is van 4db pixelhiba de csak fullsötétbe fullfekete háttérrel látni ha nagyon nézed szal engem nemérint annyira...

(#2176) Storms válasza dltpwnz (#2175) üzenetére


Storms
őstag

Azaz te kicseréltetted és az is hibás volt? Enyémen csak egyet látni sötét háttérnél, még az is lehet hogy amit hoznak azon több hiba lesz. Hogy tudták igy elcseszni ezt a jó kis telefont?

Ha hibás amit hoz egyből vissza küldhetem vele és akkor megint pár nap mulva hoz egy másikat?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2177) istvan47 válasza dltpwnz (#2174) üzenetére


istvan47
senior tag

én nem tudom ti hol vásároltok,de én rájuk borítottam volna az asztalt!!!!

amit én vettem telefont a mai napig nincs kibontva mert a másik kártyát használom hozzá!!!
megvettem és este fel tettem rá pogikat és nem indult el másnap vissza vittem és kicserélték és nem kellet aktiválni a kártyát :))

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2178) istvan47


istvan47
senior tag

egy szónak is száz a vége, ha a doboz bontott nem igazán új a készúlék!

az üzletben is megnézheted a ragasztást és utána bontják ki a telot!
ha ez nem így történik akkor simli van a hátérben :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2179) nonolada1 válasza orimilan (#2167) üzenetére


nonolada1
senior tag

Nem is tudom a Galaxy 5 hogy jött a képbe,hisz szegény teló már elég elavult,régi motoros.

(#2180) orimilan


orimilan
tag

van egy kis gondom:a micro sd-re raktam zenéket de a telofonom nem látja a tesomé meg igen :W ez miért van :F

(#2181) Danesz94 válasza nonolada1 (#2179) üzenetére


Danesz94
senior tag

a sim kártya aktválásra gondoltok? vagy mire?:D

(#2182) Danesz94 válasza istvan47 (#2165) üzenetére


Danesz94
senior tag

Ez mi?:D

(#2183) jopont válasza orimilan (#2180) üzenetére


jopont
senior tag

A zenéket tedd a media/music mappába.

(#2184) orimilan válasza jopont (#2183) üzenetére


orimilan
tag

de nekem még nem telenor van
és mindig oda teszem

(#2185) istvan47 válasza Danesz94 (#2182) üzenetére


istvan47
senior tag

turbo szim ami a telot més szolgáltatok használatára birja garancia vesztés nélkül! :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2186) BotaN válasza dltpwnz (#2175) üzenetére


BotaN
senior tag

Nekem is van 2-3 szösz-mösz, de mivel soha nem látszik, csak full feketén és akkor is csak egy szögből, 2 perc keresgélés után, így nem nagyon érdekel. A telefon meg szépen az a lényeg. Szerintem ez az olcsó panel ilyen, ezért tök felesleges visszavinni, mert a következő is ilyen lesz a gatyám rá. Össze-vissza 25 ezer a telefon, nem vehet benne NOVA kijelző.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#2187) tpeti78 válasza Storms (#2176) üzenetére


tpeti78
senior tag

Egy pixelhiba miatt nem cserélik amúgy sem, tudtommal.... :U

Bár én nem is erőlködnék emiatt...

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#2188) Braddock


Braddock
őstag

Másnál is úgy van, hogy amikor befejezek egy beszélgetést és a másik fél előbb nyomja le a hívást, akkor a fejemtől elvéve, nem jelenik meg a Hívás vége kijelző?
Sőt semmi nem jelenik meg, hanem marad alap feketén, mint ha nem is telefonáltam volna?
Talán nincs értelme megjelenítenie, ha úgyis vége a hívásnak.

(#2189) jopont válasza BotaN (#2186) üzenetére


jopont
senior tag

Van közte hibátlan kijelzős, pl. az enyém :D Én akár merre forgatom fekete képnél, sehol semmi hiba hála az égnek, mert amúgy ahogy ismerem magam, idegesítene.

(#2190) Braddock válasza jopont (#2189) üzenetére


Braddock
őstag

+1

(#2191) Danesz94 válasza istvan47 (#2185) üzenetére


Danesz94
senior tag

és ezt bele kell tenni? vagy hogy?

(#2192) BotaN válasza jopont (#2189) üzenetére


BotaN
senior tag

Van ott hiba csak nagyítóval kell keresni, na de a viccet félretéve, engem is marhára zavarna ha látni lehetne de az esetek 99,9999%-ban nem lehet látni, ha csak nem arra használja valaki a telót hogy full fekete kijelzőt nézegesse percekig, akkor nem lesz látható. Én 1 hétig észre se vettem, majd annyit olvastam itt a fórumot hogy letöltöttem egy hibaellenorzó progit, amit ha nyomogatsz mindig más színűvé teszi az egész kijelzőt. Na és itt a fekete közben vettem észre jobb fenti sarokban hogy átszűrődik a háttérfény, ha pontosan merőlegesen nézem.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#2193) mjocika válasza jopont (#2189) üzenetére


mjocika
aktív tag

Csatlakozom, nincs nálam se pixelhiba ;)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2194) istvan47 válasza Danesz94 (#2191) üzenetére


istvan47
senior tag

a sim kártya alá betenni!!! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2195) Storms


Storms
őstag

Hát én pedig nem fogom hagyni Hétfőn bent voltam az üzletbe már, szombaton irtam is e-mailt, amire a jött válasz, fel is hívtam őket, 3 napba bent vagyok. 3 pixelhibát látok most 2 apró amit csak oldalról látni 1 nagy középen világit. Engem idegesit. Remélem a futár is látni fogja... :U

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#2196) mjocika válasza Storms (#2195) üzenetére


mjocika
aktív tag

Remélem tettél a panaszkönyvbe bejegyzést a Telenor üzletében?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2197) dobigabi válasza istvan47 (#2194) üzenetére


dobigabi
csendes tag

üdv. hol vetted, és pontosan mi a típusa a power sim-nek? én is vettem de nekem csak pár percig működött vele. automatikusan roaming módra kapcsolt a teló, pár perc és nem volt hálózat. nekem is hasonló a kártya amit vettem, de nekem nem oldalt, hanem középen van a chip. jó lenne ha más hálózaton is menne.... :))

(#2198) mkRoland válasza Dyrg (#2162) üzenetére


mkRoland
senior tag

Hol veszek? Hát a helyi használtcikk-piacon... Holnap reggel is megyek, minden szerdán és szombaton van. Mindig kifogok ilyesféléket, jellemzően 300-500 közötti árban. Ha kell valakinek, vehetek. Le tudom tesztelni ott helyben a telefonommal + sztereó fülhallgatóval.
Ez ami nekem is van (sőt 2-3 darabot is vettem, ha netalántán az egyik megadná magát), ezeken van csíptető + felvevőgomb + sztereó jack-aljzat! Eredeti NOKIA, nem ütött-kopott, nem széttört-megragasztott, stb. MixZing-gel ha zenehallgatás közben gyorsan 2x rányomok a gombra, akkor továbblép a következő számra, 3x rányomva visszaugrik az elejére/előző számra, 1x megnyomva a pillanatállj funkció érhető el. (Igaz, ezeket Vodafone 845-ön teszteltem, igény esetén megnézem az Alcán is, de akkor lekapom gyorsan a Marketből a MixZinget).

pnauser@2188: nekem eddig nem tűnt fel, sőt inkább azt mondanám, hogy nekem nem csinál ilyeneket! Root-olt, de egyébként módosítatlan Telenoros ROM, Go! Launcher, külső híváskezelő progik nélkül.

istvan47: A Turbo SIM-es tapasztalataidról (főként utazás közben, folyamatosan bekapcsolt telefon mellett) írhatnál bővebben, valamint hogy kitől és mennyiért vetted!
Látom sokan nem hallottak még róla... Akkor pár infó a TurboSIM-ről:
mobilarena.hu
en.wikipedia.org

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#2199) Dyrg válasza istvan47 (#2194) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Na vágjál már FŐDHÖZ! Ilyen tényleg van??? Besz@arás!!! :Y :Y :Y
hol vettél ilyet?

Kedves Roland!
Ha veszel nekem egy ilyet én előre utalom a lóvét aztán már küldheted is! :R
Amúgy nézegettem egy ilyet: Nokia bh 505
Dúrván jó ez a kékfogas cucc! :DD Csak very drága!

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#2200) Norb0


Norb0
tag

Sziasztok!
Jól értelmezem, akkor működik vele a TurboSIM? Vajon Telenor OneTouch-al is működne? T-mobilos SIM kerülne bele az ingyen facebook miatt. :))
A választ előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.