Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Tomaaasz válasza kurion (#3800) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

leírtam privátba. ;)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3802) kurion


kurion
senior tag


Erre valami megoldás? eddig semmi se segített rajta....

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3803) Tomaaasz válasza kurion (#3802) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

méretezd át!

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3804) kurion


kurion
senior tag

Tehát ha a Android Tweaker programmal sikerült elrontanod annyira a telefonod hogy ne láss semmit a képernyőből akkor egy megoldás van ami gyors és egyszerű.

1.fastboot flash recovery c:\android\recovery\recovery.img (recovery telepítése [ha nicns fent] a C:\ után csak példa a menet)
2. Stock rom felmásolása SD-re
3. Recoveryból telepítés

(ha stock rom telepítésekor ezt az üzenetet kapod akkor nem sikerült és próbáld meg újra telepíteni)
"signature verification failed istallation aborted"

Ezután rebootolsz és kész.
Köszönöm a segítséget Tomaaasz Forumtársunknak aki nélkül nem sikerült volna.

(a menet csak nagy lépésekben van leírva keresésből megtalálsz mindent. kulcsszavak: Stock Rom;Recovery. Ezek szavak rákeresésére kommentekből mindent megtalálsz részletesen.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3805) Garyka válasza Dyrg (#3754) üzenetére


Garyka
tag

Szia Dyrg!

Köszi a választ. Asszonykámnak szánom.A Bladere amikor feltettem a CM-et olyn volt mintha másik teló lenne a kezembe :) Remélem erre is rá tudjátok tölteni minél hamarabb.

(#3806) Dyrg válasza Garyka (#3805) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Persze persze! Ha asszonykának lesz akkor kiválóóó hosszú Ó! :R

Droid tweakerrel csak óvatosan! Csak a Clear Dalvik cache-t pipáld ki a nagyobb hely érdekében a DPI Change-t véletlenül se mert az tényleg átméretezi a felbontást, én is így jártam az egész androidot le kellett cserélnem... :Y

Megvenni és megszerelni...

(#3807) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali !

Tudom , unalmas, de ezt nézzétek. Minden widgetet leszedtem a telóról.
Reboot, minden gyári, és szinte alig használta asszony a telefont, és ez
az eredményt. Ötlet ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#3808) kurion


kurion
senior tag

Stock rom rootolásáról kell tudni valami érdekességet? mert 64bites win7 alatt az utolsó driver feltelepítése nélkül(nem rakja fel nem tudom miért) a super one click mindig azt írja hogy nem válaszol.....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3809) 0xmilan válasza kurion (#3808) üzenetére


0xmilan
addikt

Szia! Mikor felraktam a stock romot, akkor nekem is ujra kellett raknom minden drivert, es az a furcsa, hogy csak harmat raktam fel (pedig mikor telenorosat rootoltam, akkor 4 driver ment fel), es igy mukodott. Probald ugyanazokat, mint sima telenoros rootolasanal: usb debug pipa be-ki, telefon, PC restart, vissza gyari launcherre stb... (nekem xp alatt mukodott)

(#3810) mjocika válasza 0xmilan (#3809) üzenetére


mjocika
aktív tag

Jó estét mindenkinek!

Próbáld ki, úgy, hogy a telcsit abszolute ne kapcsold be, indítsd el a Superoneclicket, várj, míg kiírja, hogy waiting for device, akkor csatizd a telót a PC-re (telefoin továbbra sincs bekapcsova!), s reméljük, pár mp alatt lefut a root.

Bocs, ezt kurion kollegának szántam !

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3811) kurion válasza mjocika (#3810) üzenetére


kurion
senior tag

Holnap kipróbálom de mára elég :D elteszem magam holnapra és remélem holnap végre sikerül befejeznem.

Már annyit csinálom ezt a telót hogy lassan belefogok a sajtomba is pedig az kicsit necess (Xperia neo)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3812) 0xmilan válasza kurion (#3811) üzenetére


0xmilan
addikt

Igy mostanra beugrott, hogy csak a onetouch upgrade-es drivereket raktam masodszorra ujra, vagyis a xda-s az megmaradt(ezert kellett csak 3mat)... nekem mindket esetben PC restart segitett, mikor step 4nel allt meg. Waiting for device-ra pedig az usb debug pipa be-ki a megoldas szvsz.

(#3813) korcsi válasza 0xmilan (#3812) üzenetére


korcsi
veterán

win 7 64 bitre a onetouch upgrade driverek nem igen akarnak felmenni, csak 32 bites rendszeren lehet életet lehelni beléjük? A rootoláshoz kell mind a 4 a driver? nem elég az adb?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3814) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Jaj, annyira imádom ezt a telefont...Tegnap beléptem a képtárba és elkezdte a picassa albumommal szinkronizálni a telefont, még jó, h a wifi volt bekapcsolva :DD Ilyesmire mindenki figyeljen oda, csak egy jó tanács. :)

(#3815) steveboy86


steveboy86
tag

Sziasztok,
nekem is hasonló problémám van mint többeknek, kb. 3-4 hete megvan a teló és pár napja elkezdte azt csinálni,hogy egy éjszaka alatt lemerül kb. 50%-ot, A frissített programokat töröltem,meg a újonnan felrakott progikat is, battery kalibráció is megvolt, watchdoggal figyeltem mi zabálja az aksit, de csak az android rendszert írta nagy százalékban.
Felraktam ilyen battery monitorozó progit, ami figyeli folyamatosan,hogy hány százalékon áll az aksi, grafikonon csak az látszott,hogy mittomé hajnali 4ig 60%on van aztán hirtelen leesik 35-re aztán reggel 7 körül meg kb 20%ra...
Van valami ötlet,hogy mitől lehet? Szervízbe nem küldeném ha nem muszáj, annyit mondtak a telenornál,hogy elküldenék szervízbe addig kapok cserekészüléket,aztán 1-2 hét múlva visszakapom...
Amúgy ha éjszaka töltöm és reggel leveszem, akkor egy napot kibír, este olyan 50% körül lesz...
érdekes, nem tudom most ez mitől alakult ki...

(#3816) cefre00 válasza steveboy86 (#3815) üzenetére


cefre00
tag

Nálam ugyan ez, ha valaki tud valamit, akkor írhatná...

Amúgy én még éjszakára repülő módba állítom, hogy ne használjon hálózatot, az se merítse. Kikapcsolni a lítium akkumulátor miatt nem tanácsos, ugye. Szóval én is tanácstalan vagyok...:S
És ebből mindent megtettem ma:
http://android.rook.hu/2010/09/04/akkumulator-ido-noveles-android-alatt/

Majd holnap beszámolok az eredményről...;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3817) Lordus


Lordus
senior tag

hali, ehhez az apphoz egy linket valaki? sehol nem találom, csak fizetősen...

GoLocker iPhone Lockscreen

köszi

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3818) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Majd össze kéne állítani egy új első hozzászólást! ;)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3819) steveboy86


steveboy86
tag

Na ezt már tényleg nem értem,
próbaképpen kikapcsoltam tegnap este a mobilt, 70%on volt. Ma reggel bekapcsoltam és 10%on állt!
Gondolom ez már tényleg szervíz lesz, csak nem értem mitől alakulhatott ki, eddig hetekig jó volt... Mondjuk nem bírta soha teljes 2 napot,3-ról meg amikről itt még olvastam ne is beszéljünk. De azért az,hogy kikapcsolva lemerüljön az aksi...
Lehet,hogy csak aksi probléma?
Na mindegy,remélem hamar megcsinálják, mert amúgy meg vagyok vele elégedve..

(#3820) nonolada1 válasza steveboy86 (#3819) üzenetére


nonolada1
senior tag

Ott vmi biztosan nem kerek,mert én két napja töltöttem és még bőven van benne szufla,igaz tegnap be volt ugyan kapcsolva,de csak keveset beszéltem vele és nem játszottam,meg e-könyveztem,meg zenéltem,meg neteztem vele.Ha minden fut,akkor egy nap,de amúgy két napot simán bír,ha meg csak úgy be van kapcsolva és csak néha kevés telózás,akkor három nap is simán.

(#3821) korcsi


korcsi
veterán

Hali!

Ezzel nekifussak a rootolásnak vagy amíg nincs meg a hiányzó 3 driver addig felesleges?
Adb shell megy amúgy.

Vagy csináljam manuálisan? Volt Linuxos "szerverem" itthon, nem áll távol tőlem a parancssor.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3822) korcsi válasza korcsi (#3821) üzenetére


korcsi
veterán

Úgy néz ki sikerült, teló újra indítva usb hibaelhárítás pipa ki, Root gomb Usb hibaelhárítás pipa be és lefutott, most indítom újra ...

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3823) Dyrg válasza Davee. (#3530) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia!
Sajnos nekem nem sikerül!
Megfőztem, (2-őt is) aztán feltelepítettem a leírás szerint és semmi? Mi a fészkes fene lehet, Go launcher nem szereti?

Megvenni és megszerelni...

(#3824) korcsi válasza korcsi (#3822) üzenetére


korcsi
veterán

Szóval már van root jogom, de nem tudom eltávolítani a nem szükséges gyári alkalmazásokat. Mir rontok el, a superuser programban az app list üres, gondolom itt lehetne beállítani, hogy mely alkalmazások fussanak root joggal, és hozzáadni sem tudok.
próbáltam app2sd-vel és link2sd-vel is.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3825) Davee. válasza Dyrg (#3823) üzenetére


Davee.
tag

Szia

Nekem is GO Launcher van, ez biztos nem probléma.

1. Jó .apk fájlt szerkesztettél?
Mert ugye 2 van!

/custpack/framework/framework-res.apk -> EZ KELL!

és

/system/framework/framework-res.apk

2. Fel volt csattolva a /custpack telepítés előtt?

[ Szerkesztve ]

(#3826) 0xmilan válasza korcsi (#3824) üzenetére


0xmilan
addikt

Tedd fel RootExplorert. Mikor elsore megnyitod, akkor fog root jogot kerni superusertol. engedelyezd, es igy bekerul a superuseres app list-be.
Gyari appokat pedig Root explorerrel torolj innen: custpack/app ...hosszu tapi-delete.

(#3827) korcsi válasza 0xmilan (#3826) üzenetére


korcsi
veterán

Köszi!

És mi a különbség a /system/app és a között amit te említettél?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#3828) Kari915 válasza Davee. (#3825) üzenetére


Kari915
tag

Szia!
Letöltöttem a progit amit feltettél, csatlakozik a telo, beírom " FFFFFF " (6 db F),lefut a program és még sem festi át az órát.
Szerinted mi lehet a gond? :F

(#3824) korcsi : Milyen app-t használtál: Titánium Backup, Root Uninstal?
Szerintem az utóbbi a legjobb. (Szerintem :K )

[ Szerkesztve ]

(#3829) 0xmilan válasza korcsi (#3827) üzenetére


0xmilan
addikt

Ha onnan torolsz, akkor csak a rendszerparticiobol szabadul fel hely, amitol a belso memoria semmivel se lesz tobb. (szerintem)

(#3830) Kari915 válasza 0xmilan (#3829) üzenetére


Kari915
tag

Bocs. Nem vettem észre a válaszod, "korcsi"-nak. :W

[ Szerkesztve ]

(#3831) kingzaza válasza steveboy86 (#3819) üzenetére


kingzaza
csendes tag

Hát ez durva!!
Nekem sem volt eddig probléma az aksival! Olvasom hogy sokmindenkinek előjött! MI ez, valami összeesküvés?!?! :W

Eddig 2 napig simán bírta, tegnap meg azt vettem észre, hogy ujraindul, kikapcsol, sz@rakodik feszt, kb 1 óra mulva meg már be sem tudtam kapcsolni, gondoltam itt a vég.
De rájöttem, hogy csak vmi lecuppantotta az aksit.

Van egy gyanúm: Új MARKET a neve, Szerintetek?
Úgy érzem csinál vmit a háttérben amit nem kellene, na meg tegnapelőtt ment fel rá!!
A másik, hogy hol Bt, hol a wifi nem kapcsolódik, mostmár a wifi egyáltalán nem!

De a Market-drága, így is tud kommunikálni!!!! :Y
Na ez hogy van ez???
Erre varjatok gombot...

(#3832) Kari915 válasza kingzaza (#3831) üzenetére


Kari915
tag

Én kiirtottam az új Market-et, így nincs vele gondom, ahogy megláttam megutáltam, Lehet benne valami amit mondasz.
Én eddig nem hittem, a Google lesz a "nagytestvér" összeesküvés elméletekben, de lassan már kezdem elhinni.

[ Szerkesztve ]

(#3833) 0xmilan válasza kingzaza (#3831) üzenetére


0xmilan
addikt

En felraktam az uj Marketet (3.3.11) es az akksi meg mindig ugyanugy birja 2 napig atlag hasznalat mellett.
estere repcsi modba rakom, ill. kijelzo nem vilagit fullon, milor nem kell...adatkapcsolatot pedig csak akkor engedelyezem, mikor nincs wifi a kozelben es klikkezek.

(#3834) Danesz94


Danesz94
senior tag

Arról nem beszélve, hogy az új market egy rakás helyet foglal.
Azt hogy lehet beállítani, hogy ne telepítse fel magától az új marketet?
Mert már én is leszedtem kétszer de mindíg újra rajta van.:@

(#3835) jopont


jopont
senior tag

Nekem nem sikerül megváltoztatnom az óra színét valamiért. Lefut rendesen a color changer program, kiírja, hogy 0 error stb. reboot. Nekem se indult újra, így én kapcsoltam ki meg be, de semmi változás. Ötlet esetleg?

(#3836) 0xmilan válasza Danesz94 (#3834) üzenetére


0xmilan
addikt

custpack/app/MarketUpdater.apk ...ezt torold Root explorerrel

(#3837) jopont válasza Davee. (#3825) üzenetére


jopont
senior tag

Az óra szín megváltoztatásánál csak simán legyen rádugva a telefon a gépre, igaz? Nem kell csatlakoztatni a kártyát, meg semmi egyéb? ColorChanger-t elindítom ott beírom a szín kódját, enter, majd y, és újraindítás, ha lefut? És nekem nem akar megváltozni a szín valamiért.

(#3838) Kari915 válasza jopont (#3837) üzenetére


Kari915
tag

Csatlakozom, nekem sem változik. :W
Bénák vagyunk. :F

Kiírja, hogy minden ok, és mégsem változik.!?

Vagy ezzel kell kezdeni, és utána felrakni a módosított frameworkot? :F

[ Szerkesztve ]

(#3839) Danesz94 válasza 0xmilan (#3836) üzenetére


Danesz94
senior tag

nincs rootolva a készülékem....

(#3840) Davee.


Davee.
tag

Próbáljátok ezzel: http://www.mediafire.com/?22bkte935s7za2x

Ugyan az a folyamat (AutoColorChanger.bat elindít) csak ez a dátumot is átszinezi, hátha ez működik. (először ezzel próbáltam, utána a másikkal és lehet, hogy csinált valami olyat amiért nekem az működik)

Ha ez sem megy, akkor fogalmam sincs mi az oka, hogy Nektek nem jó. :W

[ Szerkesztve ]

(#3841) steveboy86


steveboy86
tag

Na elvittem a telenorhoz a telót, azt mondták küldik a szervízbe 1-2 hét mire visszajön. Kérdeztem,hogy mennyi az esélye,hogy tényleg megcsinálják ezt az aksi problémát,erre csak annyit mondott,hogy hát ha nem lenne jó utána sem,akkor hozhatom vissza és akkor megint elküldik... Ha meg 3szor visszahoztam már,akkor kérhetek telefoncserét, azaz adnak helyette egy újat, ha meg másmilyet akarok akkor elvileg azt is szokták engedni és a különbözetet meg fizetem...
Mondom ez tök jó, nagyon bíznak a saját nevük alatt kiadott készülékben...
Én elhiszem,hogy ezek okostelefonok és el is fogadom,hogy nem bírnak egy hetet töltés nélkül, de azért az,hogy kikapcsolt állapotban több,mint 50%-ot merülnek, az kicsit túlzás szerintem.
Amúgy meg vagyok elégedve a készülékkel, tényleg ennyi pénzért nagyon megéri ha tökéletesen működne, bár ahogy olvasgattam elég sok egyéb probléma is felmerült másoknál (pixelhiba stb..).
Remélem tényleg nem lesz vele gond már javítás után, azért még bizakodom...

(#3842) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

A gyári appok törlésére van a marketban egy root unistaller nevű progi. ;)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#3843) Lordus


Lordus
senior tag

Azt hol tudom beállítani, hogy frissítse az appokat?
a szinkronnál levelet/telefonkönyvet frissít, de azt szeretném, ha a frissíthető appokat fissítené azonnal, nem nekem kellene kattintgatni...
hiába van bepipálva a letöltés után, hogy automatikusan frissíthető, nem nagyon csinálja...

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3844) jopont válasza Davee. (#3840) üzenetére


jopont
senior tag

Így se jó és nem értem, hogy miért? Nem lehetne valahogy a services jar-t cserélni? Hogy mondjuk egy cserélt színű services jar-t áttennék az én telefonomra? És az eredeti színűre hogy tudom visszacsinálni, mert így feketén akkor nem túl jó

[ Szerkesztve ]

(#3845) mjocika válasza cefre00 (#3816) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ezt hogy érted? "Kikapcsolni a lítium akkumulátor miatt nem tanácsos" :Y :C

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3846) mjocika válasza Lordus (#3817) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nem tudom, hogy ez megfelel-e: [link]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3847) Lordus válasza mjocika (#3846) üzenetére


Lordus
senior tag

igen ez az, de itt is fizetős... az android marketra dob... :(

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#3848) mjocika válasza Lordus (#3847) üzenetére


mjocika
aktív tag

Hát az jó, nem is néztem :D Akkor passz. Max torrent oldalon valamilyen packban lehetne megtalálni.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3849) Kari915 válasza jopont (#3844) üzenetére


Kari915
tag

Sajnos nekem sem sikerült. :O
Milyen igazad van, kérjük el Davee.-tól azt a micsodát amiben a fehér óra van. :C
Talán lesz oly segítő kész. :R

Vissza tudod állítani, ha az eredeti frameworkot, fel-flasheled.

[ Szerkesztve ]

(#3850) mjocika válasza Lordus (#3847) üzenetére


mjocika
aktív tag

Egy hasonlót találtam:

[link]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.