Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Dzsano válasza guyver (#1000) üzenetére


Dzsano
tag

Apám! Míg beírtam a jelszavamat beelőztetek az 1000L :D

(#1002) guyver válasza Dzsano (#1001) üzenetére


guyver
senior tag

ó sorry. :) én meg nem is figyeltem.

Poco F3 & Gear S3

(#1003) novoszath


novoszath
senior tag

a batteryt mivel lehet kalibralni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1004) Kari915 válasza novoszath (#1003) üzenetére


Kari915
tag

A battery kalibrátorral. ;]
Szerintem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1005) zedok válasza Kari915 (#1004) üzenetére


zedok
senior tag

De ahhoz megintcsak root kell nem? :))

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1006) 0xmilan válasza novoszath (#1003) üzenetére


0xmilan
addikt

http://andro-id.info/2011/09/26/battery-calibration/ <---root jog kell a használatához, úgyhogy felejtős :D

(#1007) Kari915 válasza zedok (#1005) üzenetére


Kari915
tag

Igen.

..hogy látlak jutott eszembe, korábban valaki érdeklődött Zeam után, jól emlékszem, hogy Te azt használod, használtad.?

(#1008) zedok válasza Kari915 (#1007) üzenetére


zedok
senior tag

Igen igen, azt használom, kis pihe launcher :DD De valóban egyszerű :) És nem eszi a rendszert nagyon.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1009) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! most vettem egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem ha véletlenül lefagyna a telo akkor hard resetet hogy kell csinálni ? Menüben hol van a hard reset ? Gombokkal lehet valahogy resetelni ? Köszi a választ !

(#1010) kutyman


kutyman
aktív tag

A videókamera beállításokban van egy olyan hogy videófájl hossza. Ez azt jelenti hogy max 30 perces videót tudok készíteni?

(#1011) dltpwnz válasza Kari915 (#999) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Köszi de mondtam hogy ez nem müködik.Egyébként azóta már jólett csak annyit kell beirni apn hez hogy net a többit meg üresen hagytam :D

(#1012) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

A gyári billentyüzetet holtudom kikapcsolni?:S

(#1013) kutyaa válasza dltpwnz (#1012) üzenetére


kutyaa
csendes tag

Üdv!
Kezdj el írni valahova ,pl a főképernyőn elhelyezett Google sávba , nyomj hosszan a kurzor mellé a fehér felületre - beviteli mód , és itt tudsz választani a billentyűzetek közül

(#1014) dltpwnz válasza kutyaa (#1013) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

ezerhála az alap billentyüzettől már a falra másztam

(#1015) zedok válasza dltpwnz (#1014) üzenetére


zedok
senior tag

A TouchPalostól? (kékes) mi volt a gondod vele?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1016) dltpwnz válasza zedok (#1015) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Pl ha számot vagy egyéb jeleket szeretnék írni akkor váltogatni kell a lapokon,picik a betűk és sok fölösleges gomb is kivan rajta téve..Biztos testreszabható de nemvolt már erőm ezzel szórakozni :)

(#1017) kutyaa válasza dltpwnz (#1016) üzenetére


kutyaa
csendes tag

Azt viszont nem tudom hogy lehetne felcserélni a z,y betűt az android billenytyűzeten

(#1018) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Ha rootolom a telefont, akkor ugrik a garancia?

(#1019) zedok válasza Kajla5 (#1018) üzenetére


zedok
senior tag

Elméletileg igenis meg nemis. Egyrészt mert visszaállítható, másrészt, szabad szoftver az android. De ha rootolod is akkor is jobb ha később szervíz miatt, eltünteted a root nyomait :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1020) nonolada1


nonolada1
senior tag

Kipróbáltam a Zeam Launchert-t,tényleg szoftika:)

(#1021) novoszath válasza zedok (#1019) üzenetére


novoszath
senior tag

a root ot vissza is lehet csinalni v.mi modon?

mikent lehet rootolni mert nem nagyon ertettem a leirast

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#1022) zedok válasza novoszath (#1021) üzenetére


zedok
senior tag

Nos, a rootolást egyelőre én / mi nem tudjuk hogyan kell visszacsinálni ezért sem vágtunk még bele, remélhetőleg 1 hónapon belül lesz rá könnyebb módszer is. (oda-visszára is!)

Hamár azt a leírást sem érti meg az ember, akkor jobb ha nem vág bele! Legalábbis nem a manuálisba! (Nem ellened szól, csak tényleg "nehéz") Legalábbis nem kéne elszúrni vele a telót ;)

De pl kell hozzá Android SDK (ahhoz meg Java SDK) és a kicsomagolt Superoneclick fájlai :)) A maradék leírás csokor ha jól vettem ki, parancsok többségében.

Remélem nem voltam sértő, ha igen elnézést! :R

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1023) Dyrg válasza zedok (#1022) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia!
Ha majd lesz rá rendes root, akkor majd magyarul részletes leírással tök jó lenne! :R

Vettem a Saturnba 9ft-ért telefontokot :Y (egyből 6-ot... :DD )
Természetesen ez nagyon kicsi volt rá, de egy kisebb nagyobb átalakítással már használható lett.

Bal fent az eredeti, bal lent a saját átszabás, jobbra pedig a kedves feleségem ügyeskedése (eredeti bőrrel kiegészítve :)) )

Megvenni és megszerelni...

(#1024) guyver


guyver
senior tag

én itt helyben kaptam rászabott , bujtatós, műbőr tokot 1900ért. majd teszek fel képet.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#1025) Dyrg válasza guyver (#1024) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Csak ez 9 ft-volt és bőrtok lett. :DD

Megvenni és megszerelni...

(#1026) dltpwnz válasza Dyrg (#1025) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Én piacon vettem ezresér tokot,elég érdekes anyaga van ugy beletapad a zsebembe alig birom kiszedni :D Amugy gratula nagyon kreatív :D

[ Szerkesztve ]

(#1027) nonolada1


nonolada1
senior tag

Hát igen,vmi jó tok elfogadható áron nagyon nem lenne rossz.

(#1028) nonolada1


nonolada1
senior tag

Ez a Zeam Launcher nem igazán jött be,elég halovány az a bizonyos testreszabhatóság.

(#1029) istvan47


istvan47
senior tag

sziasztok!

feltelepítettem és jól működik!

http://www.umnet.com/download-software/12421-LockBot_Pro_v1173 :P

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1030) nonolada1 válasza istvan47 (#1029) üzenetére


nonolada1
senior tag

Ez milyen alkalmazás?

(#1031) petyissimo


petyissimo
csendes tag

Na megjött az új gép :-)
Látható hiba nincs rajta...
Azért az ledöbbentett, hogy gyári állapotban 96 MB szabad hely van rajta... :-(

(#1032) nonolada1 válasza petyissimo (#1031) üzenetére


nonolada1
senior tag

Gondolom nem full üres,hanem van rá telepítgetve ez-az.

(#1033) istvan47 válasza nonolada1 (#1032) üzenetére


istvan47
senior tag

Képernyő zár pogi!!!

Több féle lezárási móddal és beálitási lehetőséggel! :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1034) nonolada1 válasza istvan47 (#1033) üzenetére


nonolada1
senior tag

Értem,köszönöm:)

(#1035) Kari915 válasza nonolada1 (#1028) üzenetére


Kari915
tag

Próbáld ki a " Nemus"-t, (ha még nem próbáltad) az is jelentősen kisebb mint a többi launcher, viszont több szolgáltatást kínál a "Zeam"-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#1036) Kari915 válasza nonolada1 (#1027) üzenetére


Kari915
tag

Én egy ilyet rendeltem, kicsit szoros, de egyébként nagyon jó minőségú, és nem mellékesen olcsó volt. :C
(ui.: Két hét alatt megjött.)

[ Szerkesztve ]

(#1037) nonolada1 válasza Kari915 (#1035) üzenetére


nonolada1
senior tag

Oksa,köszönöm,kipróbálom.

(#1038) vigyed


vigyed
tag

Én is akkor ott az üzletben vettem a telefonnal 1500Ft-ért egy Pierre Cardin tokot. Nagyon jó! Hasonlít a 2-vel előbbi hsz-ben levő link-ben látottal, csak belülről jön a kihúzója.

[ Szerkesztve ]

Goodbye everybody......

(#1039) guyver válasza vigyed (#1038) üzenetére


guyver
senior tag

Akkor szerintem olyat vettem én is, csak itt mindent drágábban adnak. Amúgy nálatok is van úgy, hogy a fényérzékelő nem reagál? Ma töröltem egy alkalmazást, aztán restartolt a telefon. Szintén ma, küldtek sms-t és nem kaptam meg, csak mikor felhívtam az illetőt pár órával később. Vagy van, hogy a kapacitív gombok háttérvilágítása úgy marad mikor lezárom a telefont, vagy időnként készenléti módban fel-fel villan. Másnál is vannak ilyenek?

Poco F3 & Gear S3

(#1040) zedok válasza guyver (#1039) üzenetére


zedok
senior tag

Az utóbbi előfordul néha nálam, h a kapacitív gombok világítása úgy marad. A fényérzékelő nem reagál? Mármint az automata fényerőszabályozó? Én azt kikapcsoltam :P :))

Az sms dolog netalán térerő hiba is lehetett. :F Fene tudja. De velem még nem fordult elő. kopp-kopp

Mellesleg ti milyen keyboardot használtok?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#1041) dltpwnz válasza guyver (#1039) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

A fényérzékelő nekemis szarakodik ugyhogy manuálisra raktam,a telefonkönyvbe nem menti le a neveket ,de a többi nekem nem volt eddig..Remélem csak szoftveres hibák ezek.. :(

(#1042) szp1 válasza dltpwnz (#1041) üzenetére


szp1
addikt

A névjegyek mentéséhez:

Telefonkönyv>menü ( érintős)>megjelenítés>válassza ki a névjegyeket opció>rányomsz a gmail fiókra, ami feljön azt mindet ki kell pipálni

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#1043) rokirobi


rokirobi
csendes tag

Egy kicsit későn de fent van a teló a Telefongurun is. És itt már Telenor One Touch néven :U
[link]

Örökké akarok élni. Eddig sikerült.

(#1044) Kajla5


Kajla5
aktív tag

Hát gyerekek, én nem értem ezt a panasz áradatot.Nekem semmi bajom a telefonnal!!Minden jól működik, nem akad, nem merül gyorsan,nem indul újra....semmi olyan mint amiket itt írtok.Nagyon szeretem ezt a telefont, csak annyi a bajom, hogy nem lehet az SD kártyára telepíteni.Illetve van néhány dolog amit át lehet rakni, de úgy lenne az igazi, ha olyan lenne mint a számítógépen hogy oda telepítek ahová akarok. :)

(#1045) joelke HU válasza guyver (#1039) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nálam ilyesmi nem jelentkezett. Talán szerencsésebb lenne bevinni, hogy nézzék meg mer ez nem normális. a fényérzékelője valóban túlérzékeny és össze vissza állítgatta a fényerősséget automatán, de ennyi. azt gyorsan ki is kapcsoltam.

dltpwnz --> Nem tudsz neveket menteni a telefonkönyvbe? :Y Hát nálam ez is tökéletesen megy. Szerintem te is szervizeltesd akkor.

Motorola G51

(#1046) istvan47


istvan47
senior tag

sziasztok!
nekem is vannak néha kisebb problémák,de remélhetőleg egy frissítés megoldja ezeket! :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1047) Kari915 válasza Kajla5 (#1044) üzenetére


Kari915
tag

Csatlakozom hozzád, (lekopogom) az Én telómon sem jelentkeznek a többiek által korában felsorolt problémák.
Ha meglesz a root, minden memória problémánk megoldódik. (Egyébként miért kellett erre a telóra ennyi xart, gyárilag felpakolni, hogy alig maradt memória-hely.

Ja, és a Market problémámat is megoldja, majd.

[ Szerkesztve ]

(#1048) istvan47 válasza Kari915 (#1047) üzenetére


istvan47
senior tag

egyet értek veled!
nagyon sok felesleges dolgot tettek fel nem vették figyelembe a szűk memória méretét. :W

Ha végre lehet root-olni sok minden megoldódik remélhetőleg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#1049) rangeoshun válasza zedok (#459) üzenetére


rangeoshun
csendes tag

szp1: Camera > Menü gomb > Beállítások > Zárszerkezet hang > Ki

Kriksz kraksz

(#1050) Kari915 válasza istvan47 (#1048) üzenetére


Kari915
tag

Csak tudnám már végre feltelepíteni a telót, a nyamvadt gépemre :W , ha sikerülne végre, azonnal neki esnék a manual roott-nak, már nagyon idegesit az a sok vacak ami rajta van, és most már az új Market is. :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.