Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) Davee. válasza istvan47 (#3550) üzenetére


Davee.
tag

:D éjjel nem volt ilyen gondom.

Sikerült az óra színezése is, nemsoká megpróbálom a legegyszerűbb módszert leírni. (sokat kipróbáltam)

(#3552) istvan47 válasza Davee. (#3551) üzenetére


istvan47
senior tag

ok várjuk! :K :K :K

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3553) 0xmilan válasza B1T3 (#3527) üzenetére


0xmilan
addikt

Szia! Az HDR Camera tényleg HDR technikával dolgozik (vagyis csinál 3 expót) vagy csak világosítja a sötét részeket és fordítva? Mert az pl. egy kiégett, vagy bebukott résznél nem segít :U
Camera360-ról tudom, hogy fake hdr-t csinál..

(#3554) Davee.


Davee.
tag

ÓRA színezése:

Összeállítottam egy csomagot, hogy ne kelljen bajlódni az adb-vel: http://www.mediafire.com/?76emk13kbdqb1qr

1. Letöltöd
2. Kicsomagolod
3. Csatlakoztatod a telefont
4. Elindítod a ColorChanger.bat fájlt, első lépés a szín (ehhez ezt az oldalt ajánlom: http://www.colorpicker.com ) ha megvan a szín HEX kódja, beírod a programban majd enter, rákérdez, hogy biztosan helyesek e az adatok? y végül rákérdez, hogy átteheti e a fájlt a telefonra. y (ez után elvileg újra kellene indulnia a telefonnak, de nekem nem indult)
5. Kihúzod az USB kábelt, és újraindítod a telefont.

Ha netán nem sikerülne a folyamat, akkor az adb mappában megtalálhatod backup_services.jar néven az eredeti fájlt!

[ Szerkesztve ]

(#3555) B1T3 válasza 0xmilan (#3553) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, 3 képet lő, és bár eleve a kamera dinamikatartományától is függ, hogy kiég vagy bebukik egy rész, de sokszor segít. Ráadásul elég okosan van megoldva a kézremegés, -elmozdulás korrigálása, legtöbb esetben észre sem venni.

(#3556) istvan47


istvan47
senior tag

most én így csináltam meg!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3557) Davee. válasza jopont (#3535) üzenetére


Davee.
tag

Az óra kicsit világosabb mint a dátum, ezt majd korrigálom, de most tele van a konyha. :)

(azt a csíkot nem tudom miért húzta bele...)

[ Szerkesztve ]

(#3558) istvan47 válasza Davee. (#3557) üzenetére


istvan47
senior tag

Így igaz de legalább meg lehet csinálni! :DD :DD :)) ,

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3559) mjocika válasza vidocq (#3536) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szia! Szívesen, nem szabad mindent átrakni, a menüben van olyan, hogy szűrés, ott válaszd az user-t. Widgeteket ne pakolj át, mert összeomlik a telefon, ha az SD-t leválasztod, pld USB-re kötöd adatmásolás miatt. De a gyárilag telepített 3rd appokat, palringo, google maps, twitter, telenor help meg mit tudom én mannyi felesleges kis xar volt rajta :D, nyugodtan törölheted az user szűrővel. De természetesen minden esetben először mentés!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3560) Davee. válasza istvan47 (#3558) üzenetére


Davee.
tag

Azért lett világosabb, mert a témát még reggel csináltam az órát meg most, és nincs meg az ott beállított HEX kód, a fájlokból meg nincs kedvem kibogarászni. Inkább várok, és kimásolom a konyhából. :D

(#3561) matepalfi válasza 0xmilan (#3519) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Majd számítok rád Milangfx. Segíthetnél összeszedni a leírásokat esetleg magyarítani az xda-ról.
A designt én is tudnom mert html, css megy, de segíthetsz ha gondolod. Majd írj PM-et nekem ha érdekel a dolog és beszélünk majd.

(#3562) istvan47 válasza Davee. (#3560) üzenetére


istvan47
senior tag

nem a fehér színre írtam,hanem a konyhára hogy állandóan foglalt :U

az árnyalatnyi eltérés nem igazán lényeges!

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3563) Davee. válasza istvan47 (#3562) üzenetére


Davee.
tag

oké, bocsi. :D

Igen, lehet hogy jobb is ha világosabb mert jobban látszik, de most nekiállok újból. (így hogy már tudom, hogy mit hogy kell, több időt merek fordítani rá)

[ Szerkesztve ]

(#3564) Novics


Novics
senior tag

Üdvözlet!

Egy kis segítséget szeretnék kérni távgyógyításhoz.Egyik ismerősöm - vagyis az egész család - egy hónapja vett ilyet csodatelót, és most kaptam 2 igen méretes számlát, és egy kevésbé méreteset. Azt mondja, hogy a gprs adatforgalom nyomta meg. Azt mondja, hogy mindent kikapcsolt, amit csak tudott, amikor megkapta a telefont, és nem is netezett. A férje nem tudom, hogy hogyan használta, de az ő számlája is nagy lett. A gyerek viszont wifin lógott sokat, neki nem is lett kiemelkedően magas a számla.
Tudom, hogy elég zavaros a dolog, de egyelőre nem tudok többet. Nekem egy nokia 6300-m van, androidos cuccot még csak nem is láttam, így nem tudok nekik segíteni, de talán ti tudtok valami tippet adni, hogy mit lehetne tenni, mit kell még kikapcsolni, letiltani - és hol.
Előre is köszi minden próbálkozást. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#3565) matepalfi válasza Novics (#3564) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Azt ajánlom hogy töltsék le a marketről az APNDroid nevű progit vagy a Quick Settings nevű cuccot és ott ne engedélyezzék az adatforgalmat.

(#3566) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudnám kilőni a 3g-t és az adatforgalmat semmilyen APNdroid stb widget nélkül? üdv.

(#3567) mjocika válasza matepalfi (#3566) üzenetére


mjocika
aktív tag

Egy brutális megoldás: állítsd át, vagy töröld a net beállításokat ;) Ez tuti módszer.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3568) matepalfi válasza mjocika (#3567) üzenetére


matepalfi
aktív tag

oké :D ettől a wifi működni fog ugye, nem kötődik egymáshoz a kettő?

(#3569) mjocika válasza matepalfi (#3568) üzenetére


mjocika
aktív tag

Természetesen működni fog. De mielőtt törölnél, vagy átállítanál, mentsd az eredeti adatokat! Ja és 3G-t itt tudod kikapcsolni: menü/Wifi és hálózati kapcsolatok/mobilhálózat beállításai/GSM-UMTS opciók/csak 2G használatát kipipálni.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3570) matepalfi válasza mjocika (#3569) üzenetére


matepalfi
aktív tag

köszi, ezt már megtaláltam szerencsére.
Az adatforgalmat is valahol itt kell kikapcsolni, vagy egyel lejjebbi menüben, csak ki kell venni a pipát az adatforgalomból ha jól csináltam.

(#3571) mjocika válasza matepalfi (#3570) üzenetére


mjocika
aktív tag

Természetesem ki lehet kapcsolni, de az nem biztosíték arra, hogy valami miatt véletlenül elindítsd az adatforgalmat ugye :))

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3572) Petyka3 válasza Novics (#3564) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Első körben kikapcsolni, beállítások/vezeték nélküli kapcsolatok/mobilhálózatok/adat engedélyezve - pipa ki. Felül a térerő mellett látod, ha 3G-t használ, 3G ill H két nyilacska fel/le jelzi az aktivitást. Ajánlok még egy alkalmazást, 3G wathdog a neve, widget, ami jelzi az adatforgalmat. :)

(#3573) vigyed


vigyed
tag

Adatforgalom be/ki widget. Nekem működik és nem mászkál fel a netre!

Goodbye everybody......

(#3574) mjocika


mjocika
aktív tag

Had legyen egy kérdésem nekem is! ROM-ot kellett cserélnem, s faxán behalt a telóm. No mondom semmi gond, elindítottam a mentett képfájllal, de viszont a Recovery menü meg sehol :O STOCK ROM-ot felnyomtam Linux alól, felraktam ismét a Recovery progit, de most meg 20 perce csak a mentett képfájlt installálja, előtte a gyári Clockwork recovery fájllal is ugyanezt eljátszotta s nem instalálta. Normális ez szerintetek?

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3575) Nara19


Nara19
aktív tag

Feleségem telóján egyik reggelre érdekes változás történt. Ha hívott valakit, a hívott hallotta őt (Őt), de a párom nem hallott semmit. A quick seting-gel végignéztem minden hangbeállítást,de semmi. Jött a hardreset, azóta minden jó. Előző este a Cool readert használta, de szerintem nem ez lehetett a hiba forrása. :F

(#3576) biowizards


biowizards
tag

Üdvözletem.
Root-olni szerettem volna a telómat az 1 hsz alapján leírtak szerint,de mikor feltelepítem az sdk manager-t a csatolt képen látható hibaüzenet fogad.[Ennek]a leírásnak az alapján szeretném telepíteni,de látom volt már aki belefutott ebbe a hibaüzibe csak éppen senki nem válaszolt még a kérdésére.
[Ez]a hibaüzi.
Valaki segítsen,mert nem tudom mi lehet a probléma.Mindent úgy csinálok ahogy le van írva.
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#3577) jopont


jopont
senior tag

Az adatforgalomra a legegyszerübb módszer, hogy belépsz a beállítások/vezeték nélküli kapcsolat/mobilhálózatok/gsm/umts opciókba és ott a hozzáférési pontok neveinél elég csak a névből egy betűt törölni pl. vagy az apnből és tuti nem megy fel többet. A telenor még küld egyszer egy beállító üzenetet, de azt ne nyisd meg, csak töröld és kész.

(#3578) mjocika válasza biowizards (#3576) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szerintem a Google szerverével van a gond, azt írja, hogy a kért állomány nem elérhető. Lehet, hogy barkácsolnak valamit a rendszerükön, érdemes volna később megpróbálni.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3579) Petyka3 válasza Nara19 (#3575) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Első okos telefonomat 2 napja használom, pont azon meditáltam tegnap, hogy ezt bizony néha ki kell kapcsolni...Azért hasított belém ez a gondolat, mert feelingre sokkal jobban hasonlít a notebookomra, mint az előző telefonomra. :D

(#3580) handrash


handrash
őstag

Apandroid fizetős lett, van valahol még free?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#3581) matepalfi


matepalfi
aktív tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy az UOT Kitchennél, ha akarom még módosítgatni a modomat, akkor a legelőször lementett 3 rendszerfájlt kell megint betallózni amit a legelső szerkesztésemnél raktam be, vagy megint másoljam ki a frissen rakott romból?

(#3582) mjocika válasza matepalfi (#3581) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szerintem a frisseket könnyebb módosítani, mint a gyárit, én legalábbis ezt csináltam ;)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3583) biowizards válasza mjocika (#3578) üzenetére


biowizards
tag

Hát nem tudom,mert néztem más oldalon a hibát és ott azt javasolják,hogy ujabb verzió kell a manager-ből.Megpróbálom,hátha..

(#3584) matepalfi válasza mjocika (#3582) üzenetére


matepalfi
aktív tag

Akkor amit a legelején még az eredeti romból másoltam ki 3 apk fájlt azt hagyjam, és most megint másoljam ki azt a 3-at? jól értettem? :)

(#3585) mjocika válasza biowizards (#3583) üzenetére


mjocika
aktív tag

Lehet, nálam is a legújabb van fenn, ha megengedsz egy 1 órás észrevételt, ha fent van a superoneclick, indítsd el telcsi csatlakozása nélkül, s majd amikor kiírj, hogy vár a készülékre /waiting for device/ akkor a telefont kikapcsolt állapotban dugd csak rá az USB-re, ne kapcsold be a telcsit.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3586) mjocika válasza matepalfi (#3584) üzenetére


mjocika
aktív tag

Bocs, közben nem figyeltem. Igen, ha jól értem nem vagy teljesen elégedett a munkáddal, még egy kicsit módosítani akarsz rajta. Tehát logikusan azt szedd le megint, amin a kisebb változtatást kell eszközölni.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3587) Nara19 válasza Petyka3 (#3579) üzenetére


Nara19
aktív tag

A kikapcsolás, akksi ki-be, sim kártya csere (ezek megvoltak of course) sem segített, csak a hard reset.

(#3588) matepalfi válasza mjocika (#3586) üzenetére


matepalfi
aktív tag

és ti hány fájlt töltötök fel? mert olvastam hogy 3-at kell de láttam olyat is hogy csak 1 filet tölt fel, mégpedig a frameworkres.apk-t. akkor most mit is töltsek fel?
JA ÉS MÉG:
Ha én azokat a fájlokat töltöm fel, amiket a legelső téma szekesztéshez használtam az nem nagy gond ugye? főleg ha teljesen új témát akarok csinálni? vagy akkor is a legfrissebb filekat másoljam le majd töltsem fel a telefonból?

[ Szerkesztve ]

(#3589) mjocika válasza matepalfi (#3588) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szerintem nem baj, hogy hány fájlt töltenek fel, azt nem tudom, de szerintem tötlsd fel ind a 3-at, ha nem írja át, akkor visszatölti origi állapotban.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3590) matepalfi válasza mjocika (#3589) üzenetére


matepalfi
aktív tag

akkor mind 3-at felötöltöm, úgyis az elsőt is úgy csináltam. most módosítani akarom teljesen, szóval a legelső lementett apk-kat töltöm majd fel, mert úgyis teljesen át lesz módosítva.

(#3591) Davee.


Davee.
tag

Egyenlőre ezen a telefonon Froyo van. Ehhez pedig csak a framework-res.apk fájlt kell feltölteni. (a többit nem is találod meg rajta)

Ahogy le van írva ott az oldalon:

NOTE 1
Froyo rom: framework-res.apk
Gingerbread rom: framework-res.apk and SystemUI.apk
Gingerbread with sense rom: framework-res.apk, SystemUI.apk and com.htc.resources.apk
Cyanogenmod7 rom: Cyanbread.apk or Androidian.apk (renamed as you like)
TouchWiz rom: additional tw-framework-res.apk

Ha teljesen új témát szeretnél csinálni, akkor az eredeti framework-res.apk fájlt töltsd fel, ha tegyük fel csak pár dolgot szeretnél lecserélni akkor felteheted az előzőleg szerkesztett tömörített fájlból a framework-res.apk fájlt!

[ Szerkesztve ]

(#3592) Forestjo válasza Petyka3 (#3534) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi a választ! Tehát akkor jó minőségű zenelejátszók vannak hozzá. Ez nagyszerű. Gondoltam, hogy egy ilyen kvalitású op. rendszerhez már kell lennie minden jónak. Gondolom az Alcatel is azt gondolta, hogy aki jó minőségben akar ezen még zenét is hallgatni, az úgy is megoldja a szoftvert és a fülest. Ez már nem olyan, mint a kedves kis OT800-as, ahol erre esély sem volt, mert nem volt szabványos füles kimenet.

Ne érts félre, nekem a régi francia Alcateles emlékeim miatt is szívügyem, hogy ez a márka ne vesszen el, még ha a kínaiak is kaparintották meg. Erősen gondolkodom rajta, hogy legyen egy ilyen. Nekem is az első Androidos lenne a 800 és a 806 után.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#3593) mkRoland válasza Nara19 (#3575) üzenetére


mkRoland
senior tag

Nekem volt ilyenem, írtam is egy hsz-t korábban. Esetemben a hangerő gombok bármelyikének megnyomása segített (pedig nem volt lenémítva)!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3594) mjocika válasza Forestjo (#3592) üzenetére


mjocika
aktív tag

:C Én is így vagyok ezzel a márkával, szinte a 900-as mobil hálózattal egyidős vállalat készülékeiről van szó.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3595) biowizards válasza mjocika (#3585) üzenetére


biowizards
tag

Hát én azt hiszem hagyom ezt a root-olást.Most meg az újabb manager-el hibaüzit kapok telepítésnél,hogy a java-val van valami.Pedig megtalálja a telepítés indításánál a java-t. :W
Uninstalláltam már mindent,java+manager.Visszatettem,de akkor is hibaüzivel leáll,hogy java hiba :W

(#3596) mjocika válasza biowizards (#3595) üzenetére


mjocika
aktív tag

Milyen rendszerre akarod felrakni?
Mert nerm mindegy a Java-nak, hogy hány bites verziót töltesz le.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3597) biowizards válasza mjocika (#3596) üzenetére


biowizards
tag

32 bites win7.Először sikerült feltennem az új verziós manager-el,de uninstalláltam,mert azt hittem nem jelöltem ki telepítésnél mindent ami kell és azóta nem tudom visszetenni java hibával :W

(#3598) biowizards válasza mjocika (#3596) üzenetére


biowizards
tag

Itt vannak a képek

(#3599) mjocika válasza biowizards (#3598) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ezt szedted le az Oracle-től: jdk-7-windows-i586.exe ?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3600) biowizards válasza mjocika (#3599) üzenetére


biowizards
tag

jdk-7u1-windows-i586.exe Ezt szedem le éppen.De előtte is ez volt fent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.