Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22151) halkow válasza monalala (#22150) üzenetére


halkow
őstag

Az komoly engem érdekel a későbbiekben a dolog csak ha nincs baj a micro usb-vel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22152) monalala válasza halkow (#22151) üzenetére


monalala
aktív tag

Nincs baj vele, teljesen jó, minden müxik a telón, keress priviben, megdumáljuk.

Üdv, Lala

(#22153) BMizutani


BMizutani
tag

Üdv . Van két "kis hibás" ot-990 telefonom
egyiket utolérte az USB csati hiba nem tölt nem
kapcsolódik a pc hez, a másik a sim kártya
rögzítő hiányzik . Érdekelne a javítási
lehetöségek, kb árak.

(#22154) josik válasza BMizutani (#22153) üzenetére


josik
aktív tag

Mikor vetted? Két év gari van a telóra! Ha ezen túl vagy nem biztos, hogy megéri...

Te is fiam Bluetooth...

(#22155) BMizutani válasza josik (#22154) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Használt telefonokról van szó így garancia nincs rá , tartalék telefonnak lenne . Ezért érdekelne érdemes-e javítani vagy marad alkatrésznek ? Körülbelüli árak érdekelnének .

(#22156) monalala válasza monalala (#22152) üzenetére


monalala
aktív tag

Minden müxik, a touch érzéketlen pár helyen, mivel törött, amúgy minden jó.

Üdv, Lala

(#22157) josik válasza BMizutani (#22155) üzenetére


josik
aktív tag

Bocsi, hogy csak most.. Pontos árat nem tudok, szerintem lakóhely és környéke mibilos boltok felkeresése. Bár a usb javítás necces.. Agyerek telóját is utolérte(gar időn belül) alaplapot cseréltek. A sim tartóhoz pedig szerintem nézz szét az ebay- en.

Te is fiam Bluetooth...

(#22158) 1501N


1501N
tag

Sziasztok!
Utángyártott akkukkal vannak tapasztalataitok? Kéne venni és a gyári drága és kisebb teljesítményű is, mint az utánzat. Melyiket érdemes választani?
Kösz!

(#22159) BMizutani válasza 1501N (#22158) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Nekem ezidáig két fajta után gyártott akku típussal volt dolgom 4 db nokia bl-5c és 2 db sonyericsson nyolc év alatt . A nokiák beváltak SEk böl az egyik nem, tanulság megkell nézni hol veszi az ember .

(#22160) 1501N válasza BMizutani (#22159) üzenetére


1501N
tag

Kösz!
Csak mégsem volt jó az akku, aztán később mégis a telefonhoz. Közben rendeltem egy gyárit :)

(#22161) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Valaki tud segíteni nekem eredeti frimware vissza állításában?
Jelenleg driverrel küzködök, pedig fent van az alcatel drivere ...

(#22162) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Közben sikerült megoldani a driver problémát.
De jött a következő hiba.

Most mi tévő legyek?
A Telenoros GB ROM kéne, mondjuk a Froyo jobban bejött. :)
Valaki tud segíteni?

(#22163) 1501N válasza tothjozsi96 (#22162) üzenetére


1501N
tag

Nekem is ezt dobta mindig. Bekapcsoltam a wifit és:
Beállítások > A telefonról > Hálózati frissítés > Frissítések keresése
Innentől értelemszerűen...

HOPSZ: bocs, ezzel frissíteni tudod csak....

[ Szerkesztve ]

(#22164) tothjozsi96 válasza 1501N (#22163) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Kipróbáltam a hálózati frissítést, azt írja hogy nincs újabb firmware.

Amúgy az a baj hogy downgrade-eltem, és angol amit felrakott.
Tehát nincs benne magyar nyelv, már néztem de nincs benne.

(#22165) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Közben megkaptam kedves lacix76 kollégától a ROM-ot.

Egy olyan bajom lenne hogy feltelepíti szépen, de utána folyamatosan újra indulgat a telefon.
Why? :O

Adtam neki egy Hard Resetet, de ugyan az a helyzet.

(#22166) BMizutani


BMizutani
tag

Üdv . A google play és a google play szolgáltatások frissítését miként lehet kikapcsolni , letiltani ? Mivel a frissített apk már nagyon durva méretűek .

(#22167) josik válasza BMizutani (#22166) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Ha jól emlékszem, akkor felmész a play- re és ott baloldaról elövarázsolod a beállításokat, és ott kikapcs, vagy csak wifiröl.. Remélem megtalálod.

Te is fiam Bluetooth...

(#22168) 1501N válasza BMizutani (#22166) üzenetére


1501N
tag

Miután frissült, ki szoktam törölni - ekkor elfelejti azt is, hogy elfogtam a szerződési feltételeket :)
Amíg frissül, addig meg le tudok szedni pár progit, de úgyse nagy a szabad hely, így ez nem gond.

(#22169) BMizutani válasza josik (#22167) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . Nem az egyéb alkalmazások frissítése a gond hanem az áruház meg a play szolgáltatások ami telepítve több mint 50 MB .

(#22170) BMizutani válasza 1501N (#22168) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . A törlés nem sokáig segít , amint pl wifi hez csatlakozok újra frissíti , eddig linkelni hiba nélkül hagyta magát , de újabban fc zik . Lehet a linktosd a hibás mivel csak a simát tudom használni a prót nem tudom megvenni a BP bank maestro kártyájával sajnos .

Lobotómiával kiműteni meg nem akarom .

[ Szerkesztve ]

(#22171) josik válasza BMizutani (#22169) üzenetére


josik
aktív tag

Megnézni már nem tudom sajnos. Nincs már kéznél a teló. Megpróbálom elkérni.. Esetleg egy hálózati forgalmat szabályzó app telepítése, és abban tiltani a hozzáférést? Milyen rom- ot használsz?

Te is fiam Bluetooth...

(#22172) BMizutani válasza josik (#22171) üzenetére


BMizutani
tag

Üdv . QME1.9 romot használom .

(#22173) josik válasza BMizutani (#22172) üzenetére


josik
aktív tag

Aaaaz jó! :-) Én a 2.0- t tettem fel a gyereknek. Tökéletes volt. Remélem ez a frissítéses probléma megoldódott.

Te is fiam Bluetooth...

(#22174) denorbi


denorbi
tag

--

[ Szerkesztve ]

(#22175) aol.


aol.
csendes tag

Nézzetek itt körül, tele van jó romokkal :DD
[link]

(#22176) csaba920404


csaba920404
csendes tag

Hello,végre valahára én is tudtam frissíteni a telomat,csak sajnos az a baj hogy mindössze 16 mega szabad helyem van úgy hogy nincs rajt semmi letöltött program,akk már csak a root marad?

(#22177) josik válasza csaba920404 (#22176) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Milyen rom van rajta, mire frissítetted?

Te is fiam Bluetooth...

(#22178) csaba920404 válasza josik (#22177) üzenetére


csaba920404
csendes tag

csak 2.3.4 re tudtam,bár sztem az elég is,ráadásul a gyári zene app nem is mükődőtt,azóta csináltam egy gyári visszaállitást,most van rajt hely,és a zeneapp is mükszik.

csak sajni a pár telefonszám ami volt rajta letörlődött,a gmailból nem tom kiszedni,?mert azzal szoktam szinkronizálni

egyébként BÚÉK mindenkinek:D

[ Szerkesztve ]

(#22179) josik válasza csaba920404 (#22178) üzenetére


josik
aktív tag

Ha beállitod ujra a gmail fiókot a telszámokat leszedi. Egyébként javasolom a QME 1.9 vagy 2.0 romot. Stabil gyors sallangmentes, valamivel több hely marad.. Az 1.- hsz ban ha jól emlékszem benne van a telepítés leírása.

Te is fiam Bluetooth...

(#22180) csaba920404 válasza josik (#22179) üzenetére


csaba920404
csendes tag

hát most lekopogom,normálisan mükszik,sztem nem is kell rá másik romot rakni,csak egy új akksit kéne bele szereznem.

(#22181) josik válasza csaba920404 (#22180) üzenetére


josik
aktív tag

Csak olvass utána a qme romoknak. Ajánlott. Mikor azt feltettem a gyereknek, mentek is utána rá a játékok, mégis lehetett telefonálni, ment a hangouts, face...

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#22182) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Próbálnék frissíteni, Upgrade Q-nál remote server doesn't respond, telefonról megakad 99%-nál... Ötlet?

Tudom elég kuka telefon már, kölcsön kaptam mert meghalt a sajátom, de kb az appok 99%-a nem megy fel rá szóval nagyon frissíteni kéne.

[ Szerkesztve ]

(#22183) HollyBoni válasza HollyBoni (#22182) üzenetére


HollyBoni
veterán

1 nap után valamiért a telefonon FW letöltés sikerült, már 2.3.4 van rajta. Szeretnék rakni egy új romot, viszont a CWM installálás nélküli futtatása nem világos.

[link]

Ezt le tudná valaki írni kicsit részletesebben hogy felfogjam?

(#22184) josik válasza HollyBoni (#22183) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Nézd meg qltsar fórumtárs blogoutját. Nála részletes leírás van(telepítés) és le is tölthető az általa mpdosított cwm is ami működik a telón. Rom- ot is találsz mála! A QME 2.0 kimondottan jó!

Te is fiam Bluetooth...

(#22185) HollyBoni válasza josik (#22184) üzenetére


HollyBoni
veterán

Közben sikerült azt a leírást követve. Igaz az ott szereplő recovery több próbálkozás után sem ment fel, másik forrásból használtam egyet, így már megy.

(#22186) josik válasza HollyBoni (#22185) üzenetére


josik
aktív tag

:-) örülök. Én anno a qltsar által módosítottat tettem fel, és az ő rom- ját. A gyerekek nem panaszkodtak! :-)

Te is fiam Bluetooth...

(#22187) HollyBoni válasza josik (#22186) üzenetére


HollyBoni
veterán

Viszont a play aruhazzal van egy kis gond. Az alappal ami rommal telepul fel minden okes, de allandoan frissiti magat es itt kezdodnek a gondok. Telefon inditas utan hibakat dob, maga a play nem is mukodik. Ha a frissiteseket letorlom minden okes lesz addig amig nem frissiti magat ujbol. Erre otlet?

(#22188) josik válasza HollyBoni (#22187) üzenetére


josik
aktív tag

Ezt passzolom. Az automatikus frissítéseket mindig azonnal kilövöm. Majd én eldöntöm mikor mit frissítek! Így működött.

Te is fiam Bluetooth...

(#22189) HollyBoni válasza josik (#22188) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam is ki van lőve, de valószínűleg a play-re nem érvényes.

(#22190) josik válasza HollyBoni (#22189) üzenetére


josik
aktív tag

Az áruházban kapcsoltad ki a frissítéseket? Lehet, hogy úgy lesz ahigy mondod.. Már nincs nálam a teló, hogy kipróbáljam.

Te is fiam Bluetooth...

(#22191) Goszpi


Goszpi
újonc

Sziasztok!
Nekem is van egy Alcatel Ot 992D típusú telefonom. Tavaly Dec.17-én lejárt a garancia és Dec.19-én úgy döntött , hogy a kijelző alsó másfél cm-én nem óhajt semmit érzékelni. A világítás tökéletes, nem homályos, nincsenek pixelhibák stb. Olyan mintha semmi baja nem lenne....csak pl visszaállítottam alapra, és mikor bekapcsoltam, nem tudtam le okézni a telepítő varázslót sem. Valaki tudnak valami megoldást? Azon kívül, hogy dobjam ki, vagy vegyek új kijelzőt vagy új telefont....:) Abban reménykedem, hogy van valami trükkötök.
Köszi a válaszokat

(#22192) josik válasza Goszpi (#22191) üzenetére


josik
aktív tag

Ha a visszaállitás után is változatlan, akkor valószínűleg hw hiba. Érintőpanel csere, remélhetőleg cserélhető külön. Nézz szét megéri- e.

[ Szerkesztve ]

Te is fiam Bluetooth...

(#22193) Goszpi


Goszpi
újonc

KÖszi...9000-ért találtam kijelzőt....De nem lehet mondjuk törölni az egészet és újra telepíteni? Ha lehet, akkor hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#22194) josik válasza Goszpi (#22193) üzenetére


josik
aktív tag

A kijelzö nem biztos, hogy kell! Egyben van az érintőpanellal? Biztos ujra lehet húzni. Az 1.- hszban benne van.

Te is fiam Bluetooth...

(#22195) Halkow.


Halkow.
senior tag

Sziasztok!

nekem is van még egy ilyen csodám!
És azt szeretném kérdezni tudtok linkelni valami jó romot ami a lehető leggyorsabbá varázsolja ezt a telefont

volt már fent gujuk 2.0-ás romja aztán feltetten a jelly bean romot és az-az igazság hogy valami gyorsabbra romra lenne szükségem amibe emelni lehet a processzoron.

(#22196) josik válasza Halkow. (#22195) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Szerintem még mindig a QME rom- ok a legjobbak erre a telóra. Ha órajelet akarsz emelni akkor a QME 1.9, 2.0+ newker kell neked.

Te is fiam Bluetooth...

(#22197) Halkow. válasza josik (#22196) üzenetére


Halkow.
senior tag

És ezeket hol találom meg?

(#22198) josik válasza Halkow. (#22197) üzenetére


josik
aktív tag

Az 1.- hsz ban sok infó megvan. A fórum keresöjét használva keress rá qltsar fórumtársra. Nála mindent megtalálsz. A rom az ő munkája.

Te is fiam Bluetooth...

(#22199) jupp008


jupp008
senior tag

Ha esetleg valakit érdekel van egy eladó készülék, tökéletes karcmentes állapotban.

(#22200) jupp008 válasza qltsar (#15739) üzenetére


jupp008
senior tag

Esetleg erre tudja vki a megoldást:

" Valaki kérdezte a csomagfájl érvénytelen hibaüzenetet. Na ez kb. abban az extrém esetben lehet, ha akkora apk-kat pakoltál fel, ami a /data-n elfér, de a custpack betelt a dex-ektől. "

Még használom a telefont és azért jó lenne ha tudnék rá néhány új programot telepíteni (kb. 5Mb apk amivel most küzdök de sehogy se sikerül) ...

(#22201) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Haveromnak ilyen teloja van es nem tud belepni. Sokszor elrontotta a feloldast a telon mert elfelejtette a variaciot es bejon egy uzenet, hogy google felhasznalonevel jelentkezzen be. De ami a szamitogepen van regisztralva azzal meg nem tud belepni nem fogadja el.
Ilyenkor mit lehet csinalni?
Reset vagy mit?

koszonom

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#22202) josik válasza sfefe (#22201) üzenetére


josik
aktív tag

Ha a telón is az van beállitva, akkor működnie kell. Ha nem reagál akkor reset. Nem "talált" teló?

Te is fiam Bluetooth...

(#22203) sfefe válasza josik (#22202) üzenetére


sfefe
őstag

Nem talalt, telenoros elofizetoi. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#22204) Aflamin


Aflamin
tag

Üdv!
Valaki elérhetővé tenné számomra ezt : "telenor_one_touch_original_2.3.4_firmware.rar" !!
:R

(#22205) #98452736


#98452736
törölt tag

Sziasztok!
Nem tudom, olvassa e a topikot még valaki, de megpróbálkozom egy kérédssel hátha...
Ma előkereste az ot990-est, mert oda szerettem volna adni papámnak. Meg is lett a telefon, viszont van vele egy kis gond. Csak a CWM jön be indításkor... Megpróbálkoztam qlstorm féle minimal rommal de miután felflasheli a romot nyomnék egy újraindítást és mintha nem történt volna semmi, ugyanúgy a CWM jön be. Helyre lehet még valahogyan tenni a telefont vagy végleg tégla lett? Köszi a választ előre is! :)

(#22206) jupp008 válasza #98452736 (#22205) üzenetére


jupp008
senior tag

Szia,

add fel. Volt nekem egy régebben + 1 a feleségemnek, és ugyanezt szerettem volna csinálni valamelyikkel mint amit írtál, de nekem sem sikerült. Egyszerűen megadta magát.
A másik még működik, de egyszerűen kínzás már használni... nem éri meg.

(#22207) #98452736 válasza jupp008 (#22206) üzenetére


#98452736
törölt tag

Szia. Köszi a választ, közben én is feladtam a dolgot, de akkor nem is fogok vele próbálkozni újra.

(#22208) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek megvan még esetleg a gyári telenoros rom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.