Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) mkRoland válasza loosht (#3100) üzenetére


mkRoland
senior tag

Régebben próbálkoztam ezzel a progival, de nem nagyon akart változni semmi. Hogyan sikerült neked jól belőnöd?

[ Szerkesztve ]

(#3102) Storms


Storms
őstag

Videofelvételnél melyik a legjobb beállítás? H263, H264 , MP4? Mp4-re teszem akkor is 3GP-be menti. Miért is? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3103) jopont


jopont
senior tag

Egy fórumon ezt olvastam:
195. Miért nincs FLASH a custom ROMokban Miniken/X8-on?

Mert a Qualcomm MSM7227 (az Alcatelben is ez van) ARMv6-os alapú. Ami nem támogatja a FLASH-t. Nem csupán az órajel kevés, az még áthidalható lenne kevés hekkeléssel, de az ARMv6-al nem lehet mit tenni. XDA-n is van egy topik erre, hogy senki se reménykedjen hogy valaha is lesz FLASH a Minikre.

(#3104) Dyrg válasza jopont (#3103) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Jaja, sajnos én is ezt olvastam a Blade-nél (ugyan az a proci van.) Amúgy nekem nem hiányzik a flash...

Megvenni és megszerelni...

(#3105) dltpwnz válasza loosht (#3100) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

kilehet kapcsolni az automata fényerőt mit szenvedsz vele?

(#3106) dltpwnz válasza jopont (#3103) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Ha belegondolsz youtube is flashen alapul,akkor miért ne lehetne?:/

(#3107) mkRoland válasza dltpwnz (#3105) üzenetére


mkRoland
senior tag

Egy jól működő, bekalibrált automata fényerőszabályzó hasznos dolog ám! Örülnék neki, ha jól működne...
A YouTube meg egy natív kliens tudtommal, Flash videót játszik le, de a teljes Flash support komolyabb ennél. Persze ki használja ki? Nekem max. flash tartalom mögé dugott oldalakra való belépéshez kell.

[ Szerkesztve ]

(#3108) kurion


kurion
senior tag

Tárhely spórolásra mit használtok? mert én ki rootoltam a telót Titaniumbackuppal leszedtem mindent ami nem kell de még így is csak 15mb marad. (app2SD-t használok)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#3109) vzoltan válasza dltpwnz (#3106) üzenetére


vzoltan
aktív tag

Jutub nem flash alapu mobile eszkozokon, hanem html5 igy a videok nem flashkent hanem egyeb ismert html5 altal is tamogatott video formatumban streameli.

(#3110) mkRoland válasza kurion (#3108) üzenetére


mkRoland
senior tag

Link2SD, 1. hsz-ben sok hasznos infó van róla.
Javaslom, hogy miután átpakoltál link2sd-vel sok-sok progit (az összeset, amit szeretnél), de még nem szabadult fel a hely a telefon belső memóriájában, várj pár percet, majd indítsd újra a telefont. Ezután már egész kellemes lesz... nekem pl.: 60-70 mega szabad, miközben ~progi van fent (Angry Birds 2-3; Tank Hero, Cut the Rope, legnépszerűbb navi progi, stb.).

[ Szerkesztve ]

(#3111) loosht válasza mkRoland (#3107) üzenetére


loosht
senior tag

Először kalibráld a szenzort (én egy izzóhoz tartottam oda), majd a grafikont próbáld meg így belőni. Haladó beállításoknál: A szenzor mintavételezése és átlagolása a legkisebb legyen. Hysteresist ne használj!

(#3112) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Én mindig is gyűlöltem az automata fényszabályzást... A GPS-emnél is azt kapcsoltam ki először, nekem mindig legyen olvasható a kép, és nem fogyaszt sokkal többet (mivel nem is használom annyit)

A link2SD tényleg jó progi! :R

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#3113) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az mi, hogy egyszer csak nincs clockwork recovery-m??
"Reboot into recovery" nem működött bekapcsolt állatotból, majd a bill. kombó se ment kikapcsoltból.
A dobozból kifele droidra mutató nyíl után bekapcs gomb és semmi, csinált egy fr-t :W

1. hszt nem ártana frissíteni rendes útmutatokkal..a "kirkísérleteztem..talán működik bill.kombó" leírások helyett :P

[ Szerkesztve ]

(#3114) istvan47 válasza 0xmilan (#3113) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!
Mit telepítettél fel? :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3115) 0xmilan válasza istvan47 (#3114) üzenetére


0xmilan
addikt

Hogy érted, hogy mit telepítettem?
..Korábban működött a recovery (hiszen ezzel raktam fel a stock romot), most meg valamiért nem hozta be. :F Újra fel kell rakni hozzá az .img fájlt? Azt hittem benn marad a rendszerben :F
ill. alapból van recovery androidban? vagy csak ha felrakjuk a cw-recoveryt?
...hang fel+kereső+bekapcs..nyilas cucc után bekapcs gomb és nem jött be a recovery(hanem csinált egy fr- :W t)

[ Szerkesztve ]

(#3116) istvan47 válasza 0xmilan (#3115) üzenetére


istvan47
senior tag

Ha a memória kártyával csináltál valamit akkor igen újra fel kell tenni :K
Alapból sajnos nincs recovery :(

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3117) Gyúrma


Gyúrma
tag

Háj!

Azt, h lehet megoldani, h a bejövő hívásokkor ha lehúzom a felvétel "gombot" akkor rögtön felvegye? Mert nekem miután lehúztam még 2-őt rezeg, és csak akkor veszi fel.

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3118) istvan47 válasza Gyúrma (#3117) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

én [link]ezt használom és ha elhúzom a zöld gombot azonnal felveszi :K :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3119) Storms


Storms
őstag

Videofelvételnél melyik a legjobb beállítás? H263, H264 , MP4? Mp4-re teszem akkor is 3GP-be menti. Miért is?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3120) istvan47 válasza Storms (#3119) üzenetére


istvan47
senior tag

passz :)) most én is kipróbáltam de szintén 3gp :K

lehet valami más kamera programmal lehet mást felvenni :B

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3121) Danesz94


Danesz94
senior tag

Hali.
CSak nekem jelentkeztet ilyen "gond", hogy a térerő kicsi szinte mindig?
Legalábbis fent az értesítő csíkban ahol mutatja ott legjobb esetben is csak 2re megy fel de csak néha egyébként meg nullán van.
Másik telómnál meg ilyen gond nincs.
Telefonálni tudok meg minden oké csak ezt nem értem, hogy miért csinálja:S:D
köszi.
szép estét.

(#3122) Foose válasza Dyrg (#3099) üzenetére


Foose
addikt

Nálam is így tölt,kb egy hete van meg a telcsi. Csak az a bosszantó,hogy ha még 80%-on van,és elkezdem tölteni,akkor is képes 3 órát tölteni.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3123) Dyrg válasza Danesz94 (#3121) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia! Ott valami baj lesz a telóval, nekem szinte mindig maxon van a térerő akár hol vagyok, és nincs is bajom vele, szerintem frissítsd a szoftverét, és ha ugyan ez a probléma akkor vidd vissza gar.-ba!

Megvenni és megszerelni...

(#3124) istvan47 válasza Dyrg (#3123) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

csatlakozom a véleményedhez! :K
valami gáz van a térerővel! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3125) dltpwnz


dltpwnz
aktív tag

Ha nemjó a térerő akkor válts át 2g hálózatra! Beállítások/Vezeték nélküli hálózatok/Mobilhálózatok/GSM-UMTS opciók és ott csak 2g hálózatot kipipálod..Szerintem telenornak elég szarul van kiépítve a 3g hálózata is ..Nekem Ózdon csomó helyen nincs... :(((

(#3126) mjocika


mjocika
aktív tag

Azt hiszem meglett az Alcatel OT 990-hez legjobban illő navi progi, ami nem más mint az NDrive Marketben ;) . Kb 10 mp alatt talált, jelet, ott ahol eddig a társai nem is leltek :) Nagyon pontos a navigáció, villámgyors a tervezés, egyszerű, de nagyon szépen kialakított kezelői felület, s nagyon szépen kommunikál magyarul.
Többen mérgelődtek azon, hogy a navi progik, miután lezárt, kikapcsolt a képernyő, megszűntették a GPS kapcsolatot s nem navigáltak tovább. Nos ennél a proginál jelentem, frankón fut a háttérben a navigáció minden további nélkül !

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3127) mkRoland válasza mjocika (#3126) üzenetére


mkRoland
senior tag

És a térképek? Mennyire részletesek? Mennyire frissek? Hol használtad eddig?

MÁS Téma:
Manuális root-ban segítesz majd?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#3128) mjocika válasza mkRoland (#3127) üzenetére


mjocika
aktív tag

A térképek 2011.08.haviak, nekem eléggé megfelelő, nem rajongok a 3D+ dolgokért. Meg lett járatva rendesen, jó a közösségi része s az érdekes pontok is, pontos . s nagyon gyorsan tervez. Szerintem ennyi pénzért ingyen van :DD A többi kérdésedre a választ lásd alább ;Í)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3129) Storms válasza mjocika (#3128) üzenetére


Storms
őstag

Ezt is átlehet rakni mem. kártyára? Én Waze-t használom. Mondjuk ez elég sablonos...Jut eszembe leírhatná mindenki ki milyen programokat használ :) Lehet sok embernek segítene ( köztük nekem is ). Nézegettem a marketet a telón, de 3 hét se lenne elég végigböngészni. köszi :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3130) mjocika válasza Storms (#3129) üzenetére


mjocika
aktív tag

Teljesen át lehet rakni igen, illetve én átlinkeltem. Akkor vágódtam majdnem hanyatt, amikor kb 10 mp alatt, ott ahol az eddig általam kipróbált s említett navi progik jelet soha nem találtak, vidáman csippant egyet, hogy látják a műholdak.

Ja s az általam preferált verzája pc-n keresztül települ a telóra, ami külön piros pont szerintem.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3131) mjocika


mjocika
aktív tag

Jut eszembe Storms, még mindig eladó a telód? Nem gondoltad meg magad?

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3132) Storms válasza mjocika (#3131) üzenetére


Storms
őstag

Igen még eladó, illetve csere is érdekel(főként). Volt egy két ajánlat (Satio, Galaxy 3..). De mind komolytalan, utolsó percekbe hazudozik stb... :(((

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3133) mjocika válasza Storms (#3132) üzenetére


mjocika
aktív tag

Küldtem egy pm-et!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3134) Danesz94 válasza dltpwnz (#3125) üzenetére


Danesz94
senior tag

hali.
ma figyeltem a térerőt és volt, hiogy nagyon jó volt.
aztán voolt mikor semmi nem volt.
Ha 2gre rakom akkor minden oké.
Egyébként 2gn nem lesz rosszabb a hangminőség vagy ilyesmi?:D

(#3135) Danesz94 válasza dltpwnz (#3125) üzenetére


Danesz94
senior tag

mégvalami.
SZtem Békéscsabán a 3G az nagyon gané.
Neten is egy hulladék.

Békéscsaba vagyok ezért mondom:D

Valami baromira árnyékol.
Amúgy már más telómnál is észre vettem, hogy nagyon ingadozó a térerő:D
Most így, hogy 2gre átraktam maxon van mindig a térerő.
Nincs baja sztem a telónak.

(#3136) Danesz94 válasza Danesz94 (#3135) üzenetére


Danesz94
senior tag

van ez a Klikk nekem most és már lejárt az adatforgalom.
Namost míg nem volt kipipálva a 2G egy ramaty volt hogy be van lassítva. Market egyszerűen nem ment..., most viszont hasít:D

(#3137) mjocika válasza Danesz94 (#3134) üzenetére


mjocika
aktív tag

Szerintem a gyorsabb neten kívül nem fogod észrevenni a 3G hiányát, max. ha videótelefonálni szeretnél, ja meg az aksi készenléti idején.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3138) Danesz94


Danesz94
senior tag

Nektek behozza rendesen a marketet?
nekem csak 3 gombot: 1: alkalmazások
2 játékok
3: könyvek és ezt is kicsiben a bal felső sarokban?
mi a baja a marketnek?

(#3139) Storms válasza Danesz94 (#3138) üzenetére


Storms
őstag

Nekem is igy van :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3140) mjocika válasza Storms (#3139) üzenetére


mjocika
aktív tag

Semmi gond, valamelyik nap is volt ilyen, utána rendbe jött, szerintem valamit fejlesztenek megint rajt. Ja meg a webes felület is meg volt hülyülve.

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3141) Danesz94 válasza mjocika (#3140) üzenetére


Danesz94
senior tag

egyénként csak az eleje ilyen rossz.
a többi része a marketnek ugyan olyan:D

(#3142) Storms válasza mjocika (#3140) üzenetére


Storms
őstag

Erről jut eszembe leírhatná mindenki ki milyen programokat használ :) Lehet sok embernek segítene ( köztük nekem is ). Nézegettem a marketet a telón, de 3 hét se lenne elég végigböngészni. Valami jóféle könnyen irányitható játékot is irhatnátok, amit átlehet app2sd-vel tenni, mászkálós stílus :R köszi :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3143) Danesz94 válasza Storms (#3142) üzenetére


Danesz94
senior tag

assasin cread az faja nagyon:D

bár az nem marketes:D

én most az apparatus játékkal játszom az nagyon jó:D
kell hozzá egy kis logika de nem vészes bár az uccsó pályák elég nehezek:D

[ Szerkesztve ]

(#3144) mjocika válasza Danesz94 (#3143) üzenetére


mjocika
aktív tag

Dehogynem, csak éppen szabadpiacos :))

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3145) Danesz94 válasza mjocika (#3144) üzenetére


Danesz94
senior tag

valaki felrakta már a gangstart?
Nem akad néha be? nekem szokott mikor autóval megyek.

(#3146) Danesz94 válasza Danesz94 (#3145) üzenetére


Danesz94
senior tag

am most akartam felrakni a gangstar miami vindicton-t de nem megy:S
valakinek ment? próbálta valaki?

(#3147) Danesz94 válasza Danesz94 (#3146) üzenetére


Danesz94
senior tag

felmásoltam az sdre a mappát amit kell és semmi:S
azt írja, hogy töltsem le:S
agyam eldurran:S

(#3148) Danesz94


Danesz94
senior tag

mikor megvettem a telót akkor belső memória úgy 90mga körül volt úgy, hogy még én nem raktam rá semmit.
most csináltam egy gyári visszaállítást és lám lett 105mega szabad:D

(#3149) istvan47 válasza Danesz94 (#3148) üzenetére


istvan47
senior tag

szia!

Nekem frissítés után 107mega szabad memória lett! :DD :DD :Y

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3150) Danesz94 válasza istvan47 (#3149) üzenetére


Danesz94
senior tag

az faja:D

Más: Nektek a hálózatról műkszik az órabeállítás?
hiába pipálom ki nem állítja be.
Most, hogy volt ez az óraátállítás nem állt át magától.:S
Pedig ki volt pipálva:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.