Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) nggabi válasza Dyrg (#2796) üzenetére


nggabi
nagyúr

épp az előbb láttam a krómosat :C

láncserprót használ rajta vki? megy rendesen?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2802) Kari915 válasza mjocika (#2800) üzenetére


Kari915
tag

Egyébként méretben verhetetlen. :C

(#2803) mjocika válasza Kari915 (#2802) üzenetére


mjocika
aktív tag

Jaja, de mondjuk az ilyen feelinges cuccok tudnak az agyamra menni :) A Zeam szerintem tökéletesen megoldja a konzervatívabb felhasználók igényeit, egyszerűség, gyorsaság, energiafelhasználás minimalizálása terén.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2804) mjocika válasza nggabi (#2801) üzenetére


mjocika
aktív tag

Kipróbáltam ment rendesen, elég kemény 3D-s Launcherek is laggolás nélkül hasítotak rajta. Ezt csak azért írom, mert bár minimal Launchert használok, nagyon sok cuccot kipróbálok ;)
Lásd minimal navi progikat sorba :D

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2805) cefre00 válasza Kari915 (#2799) üzenetére


cefre00
tag

Én is erre készülök egy héten belül. Milyen? Használható? Stb?
Privibe is jöhet!!

Hálás köszönet!!!! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#2806) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Amúgy miért nem jó az eredeti lancher? (gyors, mindent tud) Én nem értem miért kell annyit ezen rágódni, különben is ez inkább androidos téma nem ide illik! :W
Annyi hozzászólást írtok ami tök nem ide kéne hanem inkább ide!
A tököm tele van már, hogy el kell olvasnom több száz hozzászólást mire találok ALCATEL OT-990 -es megjegyzést! Ez a vas oldala, nem pedig az Androidé!
Köszi! :R

Megvenni és megszerelni...

(#2808) mjocika válasza nggabi (#2807) üzenetére


mjocika
aktív tag

Használható tökéletesen,írtam pár oldallal előbb pár navi progit, hogy kipróbáltam az OT990-en.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2809) mjocika


mjocika
aktív tag

No hogy ne legyen off a topic, ezentúl csak skype-on, vagy MSN-en segítek /az adatlapomon megtalálhatjátok/ :C

[ Szerkesztve ]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2810) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Pár napja vettem egy ilyen telót,és olyan gondom van,hogy nem tudok rajta beállítani saját cshangot. Természetesen megcsináltam a szükséges mappákat,és saját sms jelző működik is. De cshang nem. Engedi a beállításokban kiválasztani,de nem az csörög. Próbáltam a gyári zenelejátszóban beállítani,meg ringdroiddal,mindkét esetben jóváhagyja,de nem úgy csörög. Tud valaki segíteni? Egyébként az normális,hogy 3 óra alatt tölt fel? Olvastam hogy nem jó a gyári töltő... ??

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2811) nggabi válasza nggabi (#2807) üzenetére


nggabi
nagyúr

és esetleg akinek nem világos, arra az iGO-ra gondolok h menne e amit még a telenoros spicámhoz kaptam régebben!

"szenyor dzsíííí"

(#2812) mjocika válasza nggabi (#2811) üzenetére


mjocika
aktív tag

Gabi fentebb írtam rá választ!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2813) nggabi válasza nggabi (#2811) üzenetére


nggabi
nagyúr

legálisan, és jogtisztán, 1gbos micro-sd kártyán, MO térképpel...

mjocika: köszi (jóvanna :D csak vicc volt, nem kell berágni :) )

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2814) mjocika válasza nggabi (#2813) üzenetére


mjocika
aktív tag

Ha nem tűnt volna fel, nem móricka a nickem ! S képzeld nem érdekel, hogy ki mit használ jogtisztán!

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2815) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tud esetleg a telefonhoz megfelelő, és működőképes turbosim-et? Előre is köszönöm! :R

(#2816) vitruvius válasza mjocika (#2733) üzenetére


vitruvius
csendes tag

:DD

http://www.youtube.com/watch?v=dGHmRbyke2A

sikerült :))

a superonclickkel volt a problem, nem a driverekkel. részemről nem ajánlom a system32-be való pakolászást meg a dugdbe/húzdki, a waitingfordevice-nál gyorsan debug usd meg hasonló varázslásokat, szerintem a programban van valami kompatibilitási bug az ot-990-nel (legalábbis, ahogy néztem, mindenki csak találgatott hogy a karakterláncos/startindexes hibát miért hozza ki sokunknál a 4. lépés közben, vagy éppen pont miért nem). de ez csak az én véleményem.

nekem ezzel sikerült rootolni:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17307501&postcount=15
:R :R :R

ami meg részemről basic-infó-esélyes az OT-990 világában a fejemet-a-falba-verem állapotban lévő OneTouch tulajdonos lelkeknek:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=17307501&postcount=15

(#2817) mjocika válasza vitruvius (#2816) üzenetére


mjocika
aktív tag

Én is ez alapján rootoltam, nem a Superoneclick-kel. De nem mindenki preferálja a Linuxos parancsokat ugye :)

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2818) vitruvius válasza vitruvius (#2816) üzenetére


vitruvius
csendes tag

bocs, az utolsó link:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1164391

(#2819) vitruvius válasza mjocika (#2817) üzenetére


vitruvius
csendes tag

b+, azért ezt hamarabb is mondhattad volna, ha idejekorán elküldöd a linket, pármillió idegsejtemmel több marad :)

(#2820) mjocika válasza vitruvius (#2819) üzenetére


mjocika
aktív tag

Bocs, legközelebb a parancssori megoldásokat is preferálom majd.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#2821) dltpwnz válasza nggabi (#2801) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

Én azt használom és csak az megy rajta normálisan..ADW-t probáltam meg a GO-t de mind2 szarakodott rajta.

(#2822) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok! Tudtok valami megoldást rá hogyan tudnám feltenni a drivereket win7 64bire a telefonhoz és hogyan tudnám frissíteni 2.3.4-re? a válaszokat előre is kösz!

(#2823) Dyrg válasza Foose (#2810) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia!
Azt, hogy nem tudod, így beállítani a csengőhangot:
Hogyan tudok saját csengőhangot/SMS hangot betenni?
Az SD kártyán egy ilyen stuktúrát kell létrehozni:
/media/audio/alarms
/media/audio/ringtones
/media/audio/notifications
Vagy Marketből is leszedhető sok erre képes app, pl RingDroid.

arról eddig még senki se panaszkodott...
Milyen mp3-at akarsz beállítani? 192 kbit/s-nál ne legyen nagyobb (szerintem...)

Az normális, hogy 3 óra alatt feltölt, gyakorlatilag ezért is (meg más miatt is) merül le gyorsan. :P
A töltője jó, csak gyenge, 550mah, jobb lenne egy nagyobb (pl. 1Amperes) azzal még gyorsabban lehetne tölteni.

Tibi: A win7 64bitre a drivert keresd vissza a hozzászólásokban, van fent jobbra gyors-keresés funkció :R
A 2.3.4-re várni kell még talán november, vagy decemberre kiadja az Alcatel.... :C

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#2824) Dyrg válasza tibi206 (#2822) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Nesze, remélem ez segít! (katt rá! 1782-es hsz.)

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#2825) tibi206 válasza Dyrg (#2824) üzenetére


tibi206
tag

Már próbáltam de a 4 ismeretlen eszközből ami az eszközkezelőben van csak 1-et telepít fel a többihez azt írja hogy nem található az eszközillesztő szoftver.

(#2826) Danesz94


Danesz94
senior tag

amúhy ti tudtátok.
most olvastam neten, hogy 2.2 alat gyárilag át lehet tenni néhány appot az sdre.
és tényleg:D
tanusíthatom:D

beállítások>alkalmazások kezelése>és ott kiválasztasz egyet és onnan egyértelműen látszik a gomba.
nem mindegyiket lehet csak azt amilyet az app készítő engedélyezték.

(#2827) Foose válasza Dyrg (#2823) üzenetére


Foose
addikt

Hát akkor nem tom mi lesz,amiket írsz,mind próbáltam már,de írtam is... Most hirtelen nem tudom milyen az mp3-am,de gondolom csak jó a telónak,ha az sms jelző működik. Elég szomorú hogy ilyen töltője van :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2828) Kari915 válasza Foose (#2827) üzenetére


Kari915
tag

Ahogy olvastam, elvileg létre hoztad a szükséges mappákat a kártyán.
Ezek után nem látja a hangot a teló, vagy csak nem tudod beállítani? :F
(Egyedi csengőhang beállítás: Névjegyzékben - kapcsolat kiválaszt - Menú - Opciok - Csengőhang, kiválasztásnál lehet.)

(#2806) Dyrg
Ne húzd fel magad. ;)
Mi még kezdő Androidosok és Fórumozok vagyunk :W ,
Örülünk, hogy egyáltalán ezt a fórumot megtaláltuk, és minden lelki problémánkat megoszthatjuk egy másközött Mi Luzer OneTouch tulajok.
Bocsás meg nekünk, :R , de szerintem továbbra is írjunk mindenről ami nekünk problémát jelent.
De ha nem így gondoljátok akkor mondjátok meg.
Ahogy látom más készülék fórumok sem csak az FW cserékről szólnak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2829) Foose válasza Kari915 (#2828) üzenetére


Foose
addikt

Be tudom állítani,amikor kiválasztom,le is játsza. De ha hívásom van,nem úgy csörög.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2830) nggabi válasza Kari915 (#2828) üzenetére


nggabi
nagyúr

+1 ezért van a fórum... épp ma b@tam le az sgs-eseket h nem segítenek a kezdőknek... :D

más fórumokon is ugyanezek a kérdések vannak mégse oltanak le senkit miatta... (max megkapod h 1.hsz mint én de jogos volt :) )

foose: ha a névjegynél a kiválasztott hang van akkor az bug... egyébként sok androidos teló keveri a hangokat, azaz nem mindig úgy csörög ahogy be van állítva a névjegyhez...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2831) mkRoland válasza Danesz94 (#2826) üzenetére


mkRoland
senior tag

Egész pontosan ez úgy igaz, hogy 2.2-től (FroYo) kezdődően az android már támogatja mindenféle buhera nélkül az alkalmazások SD-kártyára áttelepíthetőségét. Ahogy írtad is, ezt azonban nem mindegyik programozó engedélyezte a saját programjában. Erre viszont azt lehet tenni, hogy link2sd-vel átlinkeled a programokat a belsőből az SD-kártya egyik erre fenntartott partíciójára.

[ Szerkesztve ]

(#2832) Kari915 válasza Foose (#2829) üzenetére


Kari915
tag

Csak az egyedi csengőhang beállítást keveri, vagy az általánosnak beállítottat is?

(#2833) nggabi válasza Kari915 (#2832) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak az egyedit... legalábbis eddig nem hallottam másról...

jah még annyit segítsetek légyszi h mit adtak alapból a telóhoz? füles, töltő, mekkora sd kártya? :R

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2834) istvan47 válasza nggabi (#2833) üzenetére


istvan47
senior tag

szia!

füles, töltő,
2 GB :K :K :K

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2835) nggabi válasza nggabi (#2833) üzenetére


nggabi
nagyúr

közben lejárt a szerk idő. még annyit h inkább a froyo alatt találkoztam ezzel a hibával, ginger alatt már alig alig... ha lesz frissítés megjavul :)

istván: köszi! a füles milyen egyébként? nagyon gagyi?

(#2836) istvan47: :R

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#2836) istvan47 válasza nggabi (#2835) üzenetére


istvan47
senior tag

Igen eléggé mezei!
A töltő az egyben Adatkábel is! :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#2837) Gyúrma válasza mjocika (#2795) üzenetére


Gyúrma
tag

köcce így már látom és feltudtam tenni, a waze-t, de ez is netre akar menni a mapért :((

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#2838) Foose


Foose
addikt

Az egyedit még nem próbáltam,én az általános cshangról beszélek. De próbálom majd a névjegyest is,csak most dolgozok,nem tom magam megcsörgetni :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2839) nggabi válasza Foose (#2838) üzenetére


nggabi
nagyúr

még egy ötletem van :D a névjegynél írja az egyedi csengőhang nevét?

sokan nem mentik el a névjegyet miután beállították a hangot :B

"szenyor dzsíííí"

(#2840) missmonroe


missmonroe
tag

mikor lehet majd, vagy lehet-e majd kapni telenor nélkül, függetlenül ezt a telót?

(#2841) Gyúrma


Gyúrma
tag

vki tudna segíteni, hogy h kell egy alkalmazást uninstallálni a telórol?

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#2842) Kari915 válasza Gyúrma (#2841) üzenetére


Kari915
tag

Alkalmazás kezelőben alkalmazásra klikk, majd eltávolítás.

(#2843) Gyúrma válasza Kari915 (#2842) üzenetére


Gyúrma
tag

köcc :)

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#2844) Foose válasza nggabi (#2839) üzenetére


Foose
addikt

Azzal nincs gond,majd reggel hív az asszony,osz kiderül... :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2845) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Root-olnám a telót, de itt megakad a SuperOneClick:

Rooting device... - Step #4
startIndex nem lehet nagyobb, mint a karakterlánc hosszúsága.
Paraméter neve: startIndex
FAILED

ötlet?

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2846) babati válasza Foose (#2844) üzenetére


babati
aktív tag

nem lenne egyszerűbb ha vkinek itt megadnád a számod és megcsörgetnénk?:D

(#2847) nggabi válasza Foose (#2844) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah ha szaggat amikor fel akarod venni konvertáld át .ogg-ba az mp3-akat... elvileg azt jobban szereti az android...

a megcsörgetésre már én is gondoltam :DD

"szenyor dzsíííí"

(#2848) Foose


Foose
addikt

Most jártam erre megint,mostmár mindegy,nemsokára hívnak.... :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2849) nggabi válasza Foose (#2848) üzenetére


nggabi
nagyúr

:DDD

fog az menni, a többi teló 20ból 1x nem úgy csörög ahogy be van állítva...

"szenyor dzsíííí"

(#2850) Gyúrma


Gyúrma
tag

h lehet manuálisan lezárni a kijelzőt? :O

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.