Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Danesz94


Danesz94
senior tag

hali.
nem tudtok véletlenül nekem egy olyan appot amivel háttérképet úgy tudok berakni, hogy az egész látszódjon, ne csak egy rész amit ki vág ez a gyagya:D
Vagy esetleg olyan amivel minden oldalra más más képet tudok kitenni.
bár ha csak az megoldódna, hogy egyképet tegyek ki minden oldalra és az egész látszódjon akkor már boldog ember lennék:D
köszi.
üdv
szép estét.

Azért ide írtam mert amelyik topic az appokal foglalkozik az most ki van halva:D
és fontos lenne.
köszi

(#3052) 0xmilan válasza Danesz94 (#3051) üzenetére


0xmilan
addikt

Go Launcher EX-ben meg lehet csinálni, hogy ne mozogjon a háttérkép.

Kérdés: go launcher írja, hogy "problem loading widget" és a gyári widgetek-nél is, azóta, hogy ráraktam a stock romot, minden reboot után ez megy.. :F megoldás?

(#3053) Danesz94 válasza 0xmilan (#3052) üzenetére


Danesz94
senior tag

Nem az a baj, hogy mozog, hanem az, hogy mikor beállítom a háttérképet akkor csak egy részét teszi ki.
Tudod azzal a naracssárga négyzettel kell beállítani, hogy melyik részét lásd a képnek.

(#3054) Danesz94 válasza 0xmilan (#3052) üzenetére


Danesz94
senior tag

na de már sikerült:D
leszedtem egy progit:D

(#3055) dltpwnz válasza Danesz94 (#3054) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

elárulnád mi az a progi?:)

(#3056) mjocika


mjocika
aktív tag

Egy kis androidos mindenes: [link] S a legújabb verziója: [link]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3057) istvan47 válasza Danesz94 (#3054) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!
Elárulnád nekünk is mi az a progi? :R

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3058) jopont válasza mjocika (#3056) üzenetére


jopont
senior tag

Így első olvasatra nem semmi ez a program!

(#3059) Dyrg válasza mjocika (#3056) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Aztarohadtsvájcibicskásmindenit! :Y :Y :Y
Köszi ez nagyon jól jön! :R :R :R

Megvenni és megszerelni...

(#3060) Storms válasza Dyrg (#3059) üzenetére


Storms
őstag

Root-ot nekem nem látja a progi. Ezzel is akkor átlehet pakolni a telefonba telepített programokat?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3061) vidocq válasza 0xmilan (#3052) üzenetére


vidocq
csendes tag

Az lenne a kérdésem a stock romot használókhoz, hogy az egy érintetlen Android 2.2, vagy pl. a launchere ugyanolyan, mint a Telenoros romnak?

(#3062) Gyúrma


Gyúrma
tag

Háj!

Azt meglehet vhogy oldani, h a hívások felvételekor, ha lehúzom a felvétel "gombot" rögtön felvegye, ne rezegjen még utána vagy 3-at?

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3063) Foose


Foose
addikt

Nah,idetaláltam. A mobilos felület nekem tegnap óta nem tölt be,ha az utolsó hsz-ra akarok menni. (a fórum megy,de egyik topikban sem tudok a legutolsó hsz-ra menni) Olvassa ezt valami Mod? :) Munkában vagyok,nem tudok PH-ni.... :D Ha valaki olvasta aki tud ezen segíteni,nyilván törölhetné ezt a hsz-t... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3064) Danesz94 válasza dltpwnz (#3055) üzenetére


Danesz94
senior tag

Persze:D

wallpaper wizardrii

nagyon baba:D

(#3065) Danesz94 válasza istvan47 (#3057) üzenetére


Danesz94
senior tag

wallpaper wizardrii
tessék:D

(#3066) Dyrg válasza Storms (#3060) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Szia! Nem tudom, mert még nem raktam fel a progit csak olvastam, miket tud, de ki fogom próbálni. Nézd ha engedi átpakolni akkor engedi azt kész, lehet nem is kel root...

Vidocq: Szerintem alap 2.2, a lancher ugyan az, viszont egy két app (progi) más. sok egyezik van ami csak az egyikben , meg csak a másikban van. Szinte nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#3067) 0xmilan válasza vidocq (#3061) üzenetére


0xmilan
addikt

Stock - Telenor közti különbségek:
szabad belső tárhely friss stock-on 107MB - Telenor-on nemtudom
stock-on "traffic manager" van, ami telenornál az "adatkorlátozó". (előbbi többet tud)
stock-ban nincs telenoros háttér - nagy hiányosság :)
stock képernyőfeloldóján ott ágaskodik egy "segélyhívás" gomb, amit nem tudtam eltüntetni (engem zavar)
bootnál nem forog az ocsmány kék propeller, helyette eredeti alcateles animáció van
Stock-on nincs gyárilag: opera mini, barcode scanner, bebbled(sz.r játék), shazam(zenefelismerő), és asszem layar sincs
stockon van egy "beállítás varázsló" nevű app, olyasmi(vagy az), ami első indításnál jön be
launcher szerintem mindkettőn az eredeti androidos

[ Szerkesztve ]

(#3068) Danesz94


Danesz94
senior tag

hali.
azt, hogy tudom megcsinálni, hogy a képtárba bizonyos képeket ne mutasson?
Nem a legjobb mikor a családi képeket nézegetik az oszt társaim:D

azt tudom, hogy valami fájlt kell létre hozni, de hogyan kell mivel kell?

(#3069) orimilan


orimilan
tag

elmented őket egy másik mappába amit lezársz
igy csak te és az tudja megnézni aki tudja a jelszót

(#3070) dltpwnz válasza Danesz94 (#3068) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

vagymeg külön mappát hozol létre és létrehozol benne egy .nomedia fájlt

(#3071) Danesz94 válasza dltpwnz (#3070) üzenetére


Danesz94
senior tag

ez oké de azt a fálj, hogy hozom létre?
mivel?:D

(#3072) dltpwnz válasza Danesz94 (#3071) üzenetére


dltpwnz
aktív tag

jókérdés..:D keresgélj a telefon mappáiba énis ottláttam pár helyen a .nomedia fájlt

(#3073) Danesz94 válasza dltpwnz (#3072) üzenetére


Danesz94
senior tag

oks

(#3074) vidocq válasza Dyrg (#3066) üzenetére


vidocq
csendes tag

Köszönöm a választ. (milangfxnek is)
Úgy látom, hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdésem, mert azt szerettem volna tudni, hogy a stock rom is Alcatel skinnel van-e ellátva, de úgy tűnik igen. Igazából csak a feloldóképernyő miatt érdekel, mert szimpatikusabb az alap androidos kétcsúszkás megoldás.
Ja, és ami még fontosabb: a nem törölhető alkalmazások, (twydroid, meg hasonlók) amikre nincs szükségem. Nem is értem, miért kell ilyeneket "kötelezővé" tenni a vásárló számára, ha szüksége van rá, bármikor könnyen letölthetné. Vagy legalább el lehetne távolítani garanciavesztés kockázata nélkül (root nélkül).

(#3075) jopont


jopont
senior tag

Fú már tényleg. Csak engem szivat a memóriakártya, vagy más is járt már úgy, hogy partícionálás után szépen feltelepítem a programokat link2-vel, szuper minden, majd eltelik egy hét, és egyszer csak azt írja, hogy sérült SD kártya. Újraformázhatja. De egyébként a kártyának semmi baja, kártyaolvasóval kezelhető. Lehet nem szereti a classe6-os 8 GB-os Nokia kártyát? Nekem már kb. 3x csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#3076) 0xmilan válasza vidocq (#3074) üzenetére


0xmilan
addikt

Az alap androidos kétcsúszkás megoldásra ott a Widget Locker.
Root meg nem kockázat, mert visszaállítható. :K
(én nemrég úgy kinyírtam a telefonom, hogy be se lehetett kapcsolni, és most megy...ennél rosszab nehezen történhet, és a rootolás meg full biztonságos(csak néha sok vele a macera, meg a hibaüzenet) ) :K

(#3077) istvan47 válasza 0xmilan (#3076) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

A frissítést is fel tudtad rakni?? :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3078) 0xmilan válasza istvan47 (#3077) üzenetére


0xmilan
addikt

Szia!
Még nem próbáltam, de szerintem a hétvégén nekiugrok...csak nem akarok megint 25ezer forintos papírnehezéket csinálni belőle :D
Van valami különbség amúgy upgrade után? Azt olvastam, hogy "vissza-telenorosítja" :F

[ Szerkesztve ]

(#3079) istvan47 válasza 0xmilan (#3078) üzenetére


istvan47
senior tag

Én sem próbáltam!
:U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3080) cefre00


cefre00
tag

Ma csatlakoztam jómagam is a Telenor One Touch tulajdonosok egyre népesebb táborához! :)
Az első benyomások felemások voltak, mert valamiért nem akart működni a virtuális billentyűzet, de kiderült, hogy én voltam a tudatlan. Egyébként pedig kellemes csalódás a telefon...:)

Majd írok, ha már jobban képben leszek, de ha valakinek valami kérdése van, akkor priviben jöhet! ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3081) Storms


Storms
őstag

Nekem nagyon könnyen karcolodik a fólia, nedves zsebkendővel töröltem le és apro karcok lettek rajta, , mi lenne ha zsebben hordaná az ember? :Y Másik az akksi...Mindent kipróbáltam de még mindig 1 napot bír max :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#3082) orimilan válasza Storms (#3081) üzenetére


orimilan
tag

bluetooth, wifi képernyő világitás ki

(#3083) jopont válasza Storms (#3081) üzenetére


jopont
senior tag

A papírzsebkendő talán a legrosszabb választás, mert a benne lévő rostok karcolnak. Én simán a pólómba szoktam megtörölni, de minden képp valami puha rongy kellene szerintem. Egyébként ez egy nagyon jó minőségű fólia rajta. Ameddig nem túl zavaróan karcos, addig szerintem senki ne cserélje, mert többet nem lesz ilyen szép, az tuti :)

(#3084) babati válasza Storms (#3081) üzenetére


babati
aktív tag

üdv. én folyamatosan zsebben hordom. melóban retekbe stb. van egy apró hiba már a fólián de azon kívül semmi. az akku kis nettel, zenével, telózással, smsezéssel van hogy 2 napig is elmegy. kéne már vadásznunk ilyen fajta fóliára ami rajta van. elkelne pár db.

(#3085) istvan47 válasza jopont (#3083) üzenetére


istvan47
senior tag

Egyet értek veled!

De azért lehet jó minőségű fóliát is szerezni csak húzós én amit rendeltem![link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3086) babati válasza istvan47 (#3085) üzenetére


babati
aktív tag

ha szépen megkérünk, megírod majd milyen minőségű?!

(#3087) istvan47 válasza babati (#3086) üzenetére


istvan47
senior tag

Szia!

én ezt rendeltem[link]szerintem ez érősseb és ez már meg is érkezett!

Egyenlőre csak tartaléknak rendeltem a gyárin is még karc mentes a fóliám :K

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3088) cefre00 válasza istvan47 (#3087) üzenetére


cefre00
tag

Én vettem 1800 Ft-ért tokot, szerintem az a legjobb választás, mert egyszerre védi és tisztítja kivételkor és betételkor. ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#3089) istvan47 válasza cefre00 (#3088) üzenetére


istvan47
senior tag

ebben igazad van!

én is rendeltem [link] addig is plüss tokban tartom és nem utolsó sorban vigyázok rá! :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3090) mjocika válasza Storms (#3081) üzenetére


mjocika
aktív tag

Nálam is zsebben van a teló, de brutál jól bírja a gyári fólia. A tisztításhoz csak annyit, évek óta jól bevált gyakorlatom az érintőkijelzőkre, s monitorokra: alkohol tartalmú ablaktisztítóval, (legjobb amely habot is tud fújni), képernyő középen befúj (persze érzéssel :) ), utána papírzsepi, vagy papír törlőkendővel szépen elterítem (nem dörzsölni!) pár másodpercet várok míg a tisztítószer magától elillan, s ha kell még egyszer megismétlem. Arra kell figyelni, hogy a fóliát, kijelzőt nem szabad fizikailag csiszolni, hanem hagyni kell a tisztítószert magától dolgozni s elpárologni.

Az aksin meg lefutattam a múltkor általam belinkelt accu kalibráló progit, s mivel utána le kell teljesen meríteni, azt tapasztaltam, hogy a telcsi nagy jóindulattal megy el az általam megszokott használat mellett (napi kb 1 óra telefonálás, kb fél óra rádió vagy zene hallgatás + több alkalommal pár perc net) 1.5 napig. Véleményem szerint ez teljesen normális érték egy ekkora kapacitású aksitól, figyelembe véve azt is, hogy a kijelző mérete sem a legkisebb s legújabb technológiájú.

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3091) Braddock


Braddock
őstag

Addig nem karcolódik a tokban, amíg a tok pormentes.
Mert akkor karcolódik.
Kis odafigyeléssel persze a tok a legjobb.

Zseb dettó.

(#3092) jopont


jopont
senior tag

Ez a fólia se lehet rossz:[link] Tokot pedig kínai boltban 500 ft-tól lehet venni és elég jók :) Én olyat vettem, amit övre lehet tenni és mágnesesen zár.

[ Szerkesztve ]

(#3093) Gyúrma


Gyúrma
tag

alapból fóliával adja a telenor?
enyémen nincs is, vagy csak nem venném észre? :)

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3094) Gyúrma


Gyúrma
tag

még vmi: tudja vki h h lehet honlapról flash lejátszani?
próbáltam Dolphin HD-vel, de a flash video helyén csak azt írja, h nincs flash playerem.
am a dolphinba bevan pipálva a flash, szal tényleg nem értem....

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3095) mkRoland válasza Gyúrma (#3094) üzenetére


mkRoland
senior tag

Szerintem egyszerű a képlet: nincs Flash Playered. Ha szeretnéd telepíteni, nem tudod Market-ből, mert az eszköz nem támogatott. Használj SkyFire böngészőt!
Van fólia! Nézd meg figyelmesen az előlapon a videóhívási kamera környékét!

[ Szerkesztve ]

(#3096) Gyúrma válasza mkRoland (#3095) üzenetére


Gyúrma
tag

ahaa, így már kiböktem a fóliát :))

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3097) Gyúrma válasza Gyúrma (#3096) üzenetére


Gyúrma
tag

és köcc a böngészőt, ez tényleg viszi a flash-t
már csak egy olyan videólejátszó progi érdekelne, ami akadozás mentesen vinne 1 xvid filmet (bár lehet h a proci kevés hozzá)

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#3098) mjocika válasza Gyúrma (#3097) üzenetére


mjocika
aktív tag

Tessék, ez visz mindent: [link]

készül: http://ot990.try.hu, lehet regelni, de egyelőre a chat-et tudjátok használni, tartalom feltöltése folyamatban a héten !

(#3099) Dyrg válasza Gyúrma (#3097) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Hali én [ezt is] elolvasnám!

Amúgy valakinél megesik, hogy 95%nál megáll a töltés? még egyszer sem írt töltés közben ennél nagyobbat! Már lassan 1 hónapja megvan, néha töltöm egész este és ez a max, már 3 rendszer volt fenn :K és kalibráltam is, de úgy se jobb. Viszont mikor lehúzom a töltésről akkor 100%ot ír... Na most akkor mi a fuck van?

Megvenni és megszerelni...

(#3100) loosht válasza Dyrg (#3099) üzenetére


loosht
senior tag

Nekem kb. 1,5 óra alatt feltölt 95%-ra, de a maradék 5%-ot újabb 1,5 óra után éri el.
Nem tudom ki mennyit szenvedett az automata fényerővel, de én találtam rá egy elég jó alternatívát. A program ingyenesen letölthető a marketből és megfelelő beállításokkal tökéletesen végzi a dolgát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.