Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#970) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Kártyás fizetéshez. Először nekem se ment most ezzel a beállítással igen. A gond annyi, hogy csippantás után kérte az ujjlenyomatot majd mégegyszer kellett csippantani. Ha ez így működik akkor nagyon mérges leszek, ha valakinek van lehetősége valahol tesztelgetni ahol nem állnak mögötte hatan sorba az megoszthatná a tapasztalatát :D

kelzsoca: Végig olvastam a topik felét és ment a hiszti ezzel a hivatalos/szürkeimportos beszerzéssel. Az Alza aki Cseh cég a Cseh Xiaomitól vette a telefont így ha nekem Magyarországon esetleg tönkremenne akkor kiviszik oda és eredeti alkatrészekkel hivatalos Xiaomi partner fogja megjavítani a készülékem. Szerintem ez teljesen hivatalos forrás de értem, hogy szúrja a szemét az itthoni csapatnak, viszont innentől kezdeve nagyon magasról tojok a Magyar partnerre meg a Magyar garira meg arra is hogy nem kap készletet. Nekem kellett a telefon, konkrét időpontot nem tudtak mondani csak hogy valamikor nyáron várható így beszereztem onnan ahonnan úgyéreztem, hogy a gari nem sufni gsm-es lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.