Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID

Hozzászólások

(#946) Freddy TNT válasza mh197 (#945) üzenetére


Freddy TNT
őstag

A norton ghost 2003-as verziója megcsinálja egy ''''kis'''' trükkel. A norton ghost 9 rá se bagózik,mert mikor azt mondom neki, hogy be akarok bootoli cd-ről (hogy visszaállítsam) akkor kékhalállal leáll.

Az új RAID vezérlőmmel még nem próbáltam ki a 2003-ast de én is tervezek egy nagy image gyártást a C meghajtórol.
A probléma a SATA felület miadt lehet (MS -DOS) de majd kipróbálom kb a hétvégére.

Nagyon oda kell viszont figyelni, ugyanis a RAID miatt valahogy nem csinálja tökéletesen a dolgát. Mikor újraindítod a gépet(illetve a norton) akkor leáll,mert nem találja sem a rendszerpartíciót,sem a másodikat.(extended) a probléma ott van, hogy csinál egy pár MB-s partíciót a C elé, hogy át tudja írni tökéletesen. De valamiért a parancssorban rossz merevlemezt ad meg futtatásnak,ezért nem indul el a visszaállítás.

Ez úgy oldható meg, ha egy boot kislemezzel (vagy cd-vel) bemész az általa kreált partícióra és kézzel elindítod a visszaállítást.

Ezután probléma nélkül befejezi a munkát. De mint mondtam SATA felületen még nem próbáltam ki. (ne meg akkoriban egy Silicon image vezérlő volt)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  RAID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.