Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#736) msgt.fubar válasza subaruwrc (#732) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Azért ez elég érdekes hozzáállás, hogy egyből bannolni akarjátok a külföldieket. Tény, hogy sok az agyatlan barom, de én már megismerkedtem több olyan sráccal is akivel majdnem minden nap sikerül összefutni és baromi jókat versenyzünk. Csak meg kell találni velük a közös hangot, és senki nem roncsderbizik utána. Persze ez azért nehéz, mert ad1 angolul sokaknak nehézkesebb lehet a kommunikáció, ad2 elég gyorsan cserélődnek a szoba tagjai. De aki nagyon rosszalkodik azt úgyis kickeli a többség, viszont hogy alaphangon mindenkit bannolni akartok na arra már felkaptam a fejemet...

gottagofast

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.