Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13651) csaba0223 válasza PaJa1 (#13650) üzenetére


csaba0223
senior tag

Azt lehet tudni mikor lesz valami uj verda?

Project Torque nick: csaba0223

(#13652) Isten88 válasza Creative997 (#13647) üzenetére


Isten88
senior tag

Te honnan hallasz ilyet? Mikor előzőleg is jött a "nagy patch", Te már sokat tudtál előre is...persze nem kötelező a válaszadás, csak érdekelne, Én is szeretnék sokat tudni.

(#13653) Creative997 válasza PaJa1 (#13650) üzenetére


Creative997
őstag

ROFLOLMAOMG :Y :D Azt is hallottam h eleinte e Morellohoz nem lesz tuning. Ezeket az infokat a morelloról játékosoktól hallottam, aeria fórum...

Na eljött a pillanat amikor én írhatom neked: ha olvastad volna a bejelentkezésnél, meg a játékban is írják már 2 napja, van time rush egész hétvégén :DDD És tudom h voltál bennt, láttalak :DD bocsi, nem hagyhattam ki

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13654) erdol


erdol
senior tag

:F
[L:%5Burl=http://img134.imageshack.us/my.php?image=shot105100ub8.jpg%5D%5Bimg=http://img134.imageshack.us/img134/6438/shot105100ub8.th.jpg%5D%5B/url%5D%5Burl=http://g.imageshack.us/thpix.php%5D%5Bimg=http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif%5D%5B/url%5D][link][/L]

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#13655) erdol


erdol
senior tag

Na ezt akartam az előbb.Nem is láttam ilyet még kár hogy csak 1 AP.
[link]

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#13656) PaJa1 válasza Creative997 (#13653) üzenetére


PaJa1
őstag

Játék indításánál csak a lány akciókat láttam. Játékban meg nem voltam ma. Nem is otthon vagyok, nem is koliban. Innen nem tudok PTzni. Azért kérdeztem, mert láttam most a rush-os képeket és nem tudtam hogy frissek vagy sem.

erdol, tuti adott az APt? Mert eddig nem adott.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13657) Arius


Arius
aktív tag

Nah jólvan azt hiszem ma is gyönyörű példáját láthattuk az igazi "magyarságnak".
Lvl 17 vagyok, idáig soha senki semmiért nem szólt be, ma küldtek el először az anyámba meg sz*pjak le retkes lovakat meg "höl lax köcsög", mindezt úgy hogy én előtte egyetlen szót nem írtam chatbe...természetesen egy magyar... gratulálok. Djcsabic néven fut az illető PT-ben.
Részemről innentől ha meglátom egy szobában akkor automatice megy neki a kick, vagy kilépek és megyek másikba.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#13658) rsx válasza Arius (#13657) üzenetére


rsx
aktív tag

:Y
Na az ilyeneknek kellene ban :(((

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#13659) Creative997


Creative997
őstag

Módosítom a hozzászolásomat #13612 (47 hsz-szel korábbi)
LVL40

még mindig nem ad AP-t, legalábbis én semmi változást nem vettem észre ha kaptam ilyet.

jah ismerem a gyereket, de még nem láttam káromkodni, mindenesetre jó durva :Y

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13660) Arius válasza Creative997 (#13659) üzenetére


Arius
aktív tag

Gratula a 40-hez :)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#13661) Ricco_hun válasza erdol (#13655) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Én is találtam már 1AP-t explorerben, de nem adott hozzá semennyit sem az AP-mhoz. +1 bug. Ennyi.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13662) Karibaba válasza Creative997 (#13659) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Grat a lvl 40 -hez!!!

Projekt Torque online MMO

(#13663) [HUN]Dani válasza Creative997 (#13659) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Grat!

magyarsrac

(#13664) vtomi válasza Arius (#13657) üzenetére


vtomi
tag

Szép volt!
Nem is gondoltam volna hogy ez a gyerek ilyen.........
Én is már toltam vele explorert de nem tapasztaltam semmi hasonlót!! :U

(#13665) vtomi válasza Creative997 (#13659) üzenetére


vtomi
tag

GRAT CREA!! :C

(#13666) sanye89 válasza Arius (#13660) üzenetére


sanye89
csendes tag

Én se ugy ismertem ki azta a csávot. :( :( :( :( Lehet csináltáll neki valami rosszat?

[ Szerkesztve ]

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#13667) Creative997


Creative997
őstag

THX ALL!

Én amikor explorereztem vele, gyakorlatilag nem is beszélt, lehet azért mert csak külföldiek voltak bennt és én velük dumáltam, ő meg nem tud angolul, de az h ok nélkül ilyeneket benyög... :F

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13668) csaba0223


csaba0223
senior tag

Marello :Y :C

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13669) SP!T válasza Arius (#13657) üzenetére


SP!T
addikt

Ezeket mindig jelentsd! Mentsd el a képet és küld be! Igaz hogy magyar nyelven volt, de szerintem simán bannolták volna!

Crea: :C

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13670) dokar válasza csaba0223 (#13668) üzenetére


dokar
addikt

Elég rondán néz ki. Ez AP car lesz?
Új TA pálya mikor jön már? :O

extra - SEXRay

(#13671) UnConnecteD válasza dokar (#13670) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mivel nem Miura, hanem Morello-nak hivjak, ezert fantasy car. es minden fantasy car RP-ert megveheto, szerintem

(#13672) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#13668) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Sztem nagyon király :)) De sztem minden tuning + autó lesz közel 2 millio rp. :W

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#13673) csaba0223 válasza dokar (#13670) üzenetére


csaba0223
senior tag

Úgy tudom Rp-s lesz! Nekem sem tetszik! Viszont elég stabilnak látszik! Nem csúszkál össze vissza! Kiváncsi vagyok :K
A TA-Pályáról nem tudok semmit :U Én is várom :K
Dani: Remélem nem az lesz a sorsa mint a camaronak! Senki nem játszik vele :O

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13674) erdol válasza Ricco_hun (#13661) üzenetére


erdol
senior tag

Hát ha jól emlékezem akkor 570 AP-m volt, most 571. :))

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#13675) bumbalaci55


bumbalaci55
tag

SZEVASZTOK ! RP-s lesz szerintem is meg hogy üti a panamát simán úgy látszik úgyhogy gyűjtögethetünk rá csak azt nem tudom mennyibe fog kerülni majd :F JÓ JÁTÉKOT MINDENKINEK :)) Ja valami kis TA pálya lesz vagy mi

[ Szerkesztve ]

(a világon mindenből kettő van)

(#13676) MaciG válasza csaba0223 (#13668) üzenetére


MaciG
addikt

Hát nekem egyáltalán nem tetszik :( Pedig én szeretem a Lamborghiniket de ez.. :F

BANZAII

(#13677) Creative997


Creative997
őstag

Biztos hogy RP-s lesz. Hogy a büdös francba lehet ilyen videót csinálni?? Qrvára tetszenek a kameraállások az elején, a replayben biztosan nem lehet így beállítani! :F :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13678) Stig20 válasza csaba0223 (#13668) üzenetére


Stig20
tag

Hát, hogy őszinte legyek, ebből a videóból, csak a zene tetszik...
A kocsi nem bejövős. :(
Bár úgysem lesz annyi RP-m, hogy valaha is hozzájussak, és fullosra tuningoljam. :D

(#13679) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

jóreggelt..
nnaahh.. mikor jön az a "csúnya" kis olasz? még akár ki is próbálnám.. hátha lesz hozzá valami level 19-es upgrade százezer AP-ért..ehheehhee.... :P
Tetszene.. tényleg stabilnak tűnik.. ;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#13680) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

És az alapadatokról lehet tudni valamit a Morello-val kapcsolatban? Mert régebben keringtek olyan screenshot-ok, hogy 80 :Y lóerős volt és class6. Na csak azt akarom kérdezni, hogy azóta már "kitisztultak" ezek az infók? Gondolom a 80 lóerő az fake volt, különben még class1 sem lenne, nemhogy class6.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13681) [pH]Lacika


[pH]Lacika
tag

Hogyan lehet ilyen videót készíteni?
Az elején a TV kamera meg sem mozdul. Marha jól néz ki.
Nagyon király!

Az autó viszont elég undormányos fos!!

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#13682) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Jól néz ki az új autó! ahogy megjelenik megveszem, az kb márc-április fele talán a játékba lesz.

Projekt Torque online MMO

(#13683) vtomi


vtomi
tag

Ez lesz a class7?

(#13684) Mariann294 válasza Creative997 (#13677) üzenetére


Mariann294
őstag

Pl videó készítő progival.A legjobb sztem Sony Vegas 7.
Egyébként télleg kis rondácska :DD
Bár ha igy jobban megnézem nem is annyira...hasonlit a lamborghinihez. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13685) Isten88 válasza Mariann294 (#13684) üzenetére


Isten88
senior tag

(#13686) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

PT-be nem akarják belerakni a Street Legal tuningrendszerét? :R :R Ott tök mindegy lenne hogy egy kocsi class 1 vagy class 6, brutál kocsikat lehetett alkotni! :D :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13687) MaciG válasza G@bi90MR (#13686) üzenetére


MaciG
addikt

Nem akarják belerakni :)) Szép is lenne megverni egy kawával egy vettét... (meg baromság is :U )

BANZAII

(#13688) rsx válasza csaba0223 (#13668) üzenetére


rsx
aktív tag

:D Tetszik

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#13689) G@bi90MR válasza MaciG (#13687) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Lehet hogy baromság de nem lehetetlen. Ma is sok autó van ami veri a gyári nem tom hány tíz millás sportkocsikat. Szinte csak a kaszni, kikönnyítve az egész meg nagy motor, stb. Hangulatos lenne. :)

Próbáltam fánkolni, de nekem nem nagyon megy. :( Megmutatnátok valamikor hogyan is kell? Értem az elvet, meg ki is írja hogy perfekt drift, de az a baj hogy kevésszer és csak akkor, ha az autó 2-esben van vagy fölötte, 1-esben hiába csinálok szép donout kört nem ad érte RP-ért, ámde nincs olyan autóm, ami bírná a kettesben való driftelést. Phoenixem van, de csak alap állapotban és ezzel sem sikerül.

FORMA 1!!! :D :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13690) rsx válasza G@bi90MR (#13689) üzenetére


rsx
aktív tag

FORMA 1!!! :D :D :K

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#13691) PaJa1


PaJa1
őstag

Morello RPs lesz. Tuning nélkül is jól megy, szerintem beleillik az osztályába a teljesítménye alapján.
Az a kamera FREE CAM. Az az invictusos logo amit a táskában láttok némely sárgánál. Én kb fél éve kérek ilyet, hogy legalább teszten legyen, azóta sincs. Kb mindenki másnak van főleg az új GSeknek, ez kibaxás, szerintem. Szeretnék én is csinálni faxa videókat. Ha már a morellórol nem is, de másik autóról legalább...

Ma este F1 mellett végre tudok 1 kicsit játszani :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13692) MaciG válasza G@bi90MR (#13689) üzenetére


MaciG
addikt

Perszem akkor vezek egy kawát és feltuningolom úgy ,hogy class6 lesz és akkor nem is kell más, teljesen reális lenne...

BANZAII

(#13693) G@bi90MR válasza MaciG (#13692) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ha az árazás is reális lenne a tuning mértékéhez képest, nem. Rallyban is volt B kategória, és verték a jóval drágább, jobb kocsikat. :)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13694) Mosquitoo válasza G@bi90MR (#13693) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Volt B kategória, amit be is tiltottak, mert haláli gyorsak voltak... :DDD

(#13695) norbert087 válasza G@bi90MR (#13686) üzenetére


norbert087
csendes tag

Érdekesen alakulna ha beraknák azt a tuning rendszert, de a motorszétkapós dolog az tetszett nekem is :D no mind1 amúgy az új morello verdáról mit lehet tudni mennyi LE -s lex végsebessége gyári állapotban ? :)) :D

[ Szerkesztve ]

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13696) Isten88


Isten88
senior tag

Engem az érdekelne, hogy Invictus szerint mikorra jön. Mert arra még 2-3 hónapot rá kell számolni, hogy pontosabb adatot kapjunk... XD

(#13697) MaciG válasza Isten88 (#13696) üzenetére


MaciG
addikt

Tök mind1 mit mondanak, mert az úgyse igaz :DDD DE lehet rájöttek ök is, azért nem is mondják :U

BANZAII

(#13698) G@bi90MR válasza Mosquitoo (#13694) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Jaja, azt sem tartom kizártnak, hogy a Bubu, meg a Micsu' főtt a lében, mert holmi sufni VFTS-ek meg kicsi Pug-ok alázták őket. ;]

norbert087: Golffal (valamilyen vagen volt a játékban, einvagen?) jó motorbeállítással végig lehetett vinni a játékot. :D Igazi kult játék lett, baromi sok jó mod van hozzá, meg a közössége is nagy. A régebbi Invictus játékok összes jó tulajdonságát kéne ötvözni a PT-jével, na az lenne a ne tovább játék! :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13699) PaJa1 válasza G@bi90MR (#13698) üzenetére


PaJa1
őstag

Einwagen a 230LE- patchben már nem alkalmas arra hogy végig vidd. Oda már a több ezer lóerős gépekhez, hasonló kell :) A kicsi sor4 nem alkalmas erre...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13700) csaba0223


csaba0223
senior tag

Ezt olvastátok már?
Elég gagyinak néz ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.