Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13401) norbert087 válasza MaciG (#13398) üzenetére


norbert087
csendes tag

Lesegetem a hsz-eket, hát sokan minek játszanak ? bughalmaz, ugyan én pl jobban szeretem mint az új nfs.-t , igaz még a nfsu2 -es időszak nekem bejött de az újabbak, na igen és ha van egy játék ami nem tetszik azzal nem játszok, persze PT -nek vannak hibái, és melyik játéknak nincsenek ?
Na mind1 is, a lényeg jó volt a mai verseny köszönet [HUN]-Kisa -nak , és aki volt még..exploreren és sim -en. :D :U

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13402) plus44


plus44
veterán

Hali!!

Most kezdtem szóval lesz majd egy két gagy kérdésem. Itt az első. Hogyan tudok olyan kis kulcsokat szerezni a küldikhez mert elfogyott. Valami 75 mérföldet kell megtenni vagy mi. Nem vágom azt az angol részt mondjuk el se olvastam de ha vki tudja és elmondaná megköszönném és még annyit hogy mivel kezdjem ezeket csináljam és utánna menjek a play-re ahol másokkal versenyezhetek vagy valmi mást??

Dávid

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13403) SP!T válasza PaJa1 (#13397) üzenetére


SP!T
addikt

Azaz! Aimless volt, csak már nem emlékeztem a nevére. Tehát akkor az Hunter volt másik acc-al? Mert én úgy vettem ki a szavaiból, hogy ő harmadik személyként beszél Hunter-ről! :) Még téged is bezaklatott ezzel a hülyeséggel?

MaciG: Nem tudom mennyi időre bannolták, de remélem véglegesen! A report oldalon még nincs kint, hogy mit csináltak vele, tehát én azt hittem még nem foglalkoztak vele. De a "pattogásból" ítélve már kirakták a szűrét.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13404) MaciG válasza plus44 (#13402) üzenetére


MaciG
addikt

Sárga kulcsot 75 mérföld megtétele után kapsz, piros kulcsot meg 7500RP megszerzése után. Csinálj meg pár küldit azt ha már érzed a verdát akkor irány a play gomb. :K

BANZAII

(#13405) mackosajt válasza MaciG (#13380) üzenetére


mackosajt
addikt

Erre reagálok, de nem szívesen akarom szítani a vitát, de ez picit talán sok.

Korábban sokat játszottam, elvergődtem magam a jelenlegi szintemre.
Nem volt ez se kevés meló, de nem is sok, ha a ti oldalatokról nézzük.
Családom van, munkám van, nem kocsmázom így ez számomra a kikapcs.
Alvással és munkával lejön a napomból 17 óra kb.
7 órába kell beosztanom a családi életem és a "szórakozásom".
Ebben van benne az LFS, BF2, PT, rFactor, nezetés, játék és törődés a családommal.
Tudom, ez senkit nem érdekel, egyéni szoc.problem.

Amikor indult a PT, könnyű volt fejlődni, mert mindenki kb. egyszerre kezdte. Ma nézzétek már meg, menni a kezdő, aki no cash módon indul, vagyis az alap Lion, kawa, mizz valamelyikével tolja.Mentem a napokban pár módba. Sűrűn nem találkoztam ilyenekkel.
Biztos élvezet lehet nekik fejlődni.
Nem lehetetlen, de szerintem erős azt mondani, hogy könnyű.
Event meg úgy lenne jó, ha lenne e-mail értesítés. Tudom, ne legyek lusta olvasgatni. Bocs, de sajna ez az ucsó fórum, amit még olvasok, erre jut a legkevesebb időm. Aeriásat meg nem olvasom. Mindenféle bizbaszról küldenek aeriától levelet, de egy Eventről sem tudnak küldeni.
Bugok...
Minap drag... 3-an voltunk, kettőnket tetőre pakolt... egy árva pontot sem kaptam, mert minden futamom hibás volt emiatt. Ezt 2x egymás után is. replay megvan a másodikról, ha érdekel valakit.
És hogy 10k-s EA-ben is van bug? Minden új játékban rengeteg bug van. BF2-ből már elég sok ki van iktatva, és már nem is 10k. csak 4.
Explorer? Targettel azt tologattuk a drift mellett... hát vicces volt a kapott rp/xp...

Lehet utálni, hogy csak fikázni járok ide, de sajnos ez van.
A játék teljesítményi optimalizálását inkább meg meg se említsük.

Bocs, hogy így reagáltam, de egy picit személyem elleninek éreztem a hozzászólásod.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13406) plus44 válasza MaciG (#13404) üzenetére


plus44
veterán

köszi nszépen jó a gem majd ha már elég jó vagyok akkor majd nyomhatjuk együtt is. És level 1-es lettem:D:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13407) norbert087 válasza plus44 (#13406) üzenetére


norbert087
csendes tag

Nincsen nekem bajom senkivel, mindenki pt -zen úgy ahogy akar, de tény optimizálhatnák jobban a játékot, hogyha 1x ennyien játszanak már vele...

Inkább bedobok egy képet a verdáim közül:

[link]

[ Szerkesztve ]

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13408) UnConnecteD válasza Mosquitoo (#13395) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

es ugye circuiton volt?
az csakis emashcmb lehetett. ez neki a szokasa. egyszer megszivta, mert lenyomtam C-Racerrel a panamajat :D

itt ez a kis nyomorek

el is mondtam neki a velemenyemet

(#13409) Karibaba válasza Creative997 (#13399) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Ez a cod dolog engem is érdekelne én sem kaptam :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

És mire is jó???

Projekt Torque online MMO

(#13410) PaJa1 válasza mackosajt (#13405) üzenetére


PaJa1
őstag

Érdekelne a drag replay :) meg a körülmények. Nekem is volt már egymásra pakolósdi de az Sim Vs volt Circuit-en panamával. A kettő között lehet h van valami összefüggés.

Eventeket általában kiírjuk ide is magyarul. Most megy kb 4-5 Halloweenes ingyen APért. Nem nagy kunsztok, de pár száz APt be lehet zsebelni sztem 1 óra mókulással.
Én a sajátjaimat ami a játékhoz kötődik azokat kilinkelem ide. Most remélem összejön majd az amit a játékosok írtak. Egy megvalósul szerintem a hétvégén belőlök. Aztán majd a többi is amit jónak látok, szépen idővel :)

Más: A banokról, figyelmeztetésekről.
Mivel mi csak az alapján tudjuk eldönteni, hogy mit történt, történhetett amit beküldenek fájlokat, így az ítélet nem mindig jogos. A Replay nem mutatja az előzményeket, a chatet, se a szoba nevét. Lagg és más okok miatt előfordul, hogy nem valós esemény kerül rögzítésre. Az ilyenk esetekben, meg amúgy is, ki osztott büntetések ellen lehet úgymond fellebbezni a tickettel, valami sorszám a levélben. Ekkor van rá lehetőség elmondani az álláspontodat. A NYELVvel SZAVAKkal vigyázni, a sreenshot nem hazudik, kivéve ha babrálják,de akkor panaszkodhatsz jogosan. Mostanában egyre több bejelentés érkezik a helytelen, trágár nyelvhasználatról. Legalább mi ne legyünk ilyen forróvérűek, bannolják csak a mediterrán népeket :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13411) UnConnecteD válasza MaciG (#13404) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

marmint, 7000 XP-re gondolsz, ugye

(#13412) PaJa1 válasza UnConnecteD (#13411) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem, valóban 75 mérföldre gondol MaciG. Ez a sárga kulcs :) Ez csak a Driving challenge-ekhez kell.
A Mission és Task feladatokhoz piros kell, amit valóban 7000XP szerzés után kapsz.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13413) UnConnecteD válasza PaJa1 (#13412) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ezt mondtam en is, csak nem ertettem, hogy miert 7500 es miert RP :)

(#13414) Creative997 válasza Karibaba (#13409) üzenetére


Creative997
őstag

Lehet h kaptam spam-ba de az már akkor eltűnt.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13415) mackosajt válasza PaJa1 (#13410) üzenetére


mackosajt
addikt

msn-en átküldeném, ha felvennél. Címem a profilomban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13416) Creative997 válasza PaJa1 (#13410) üzenetére


Creative997
őstag

hol van ez a halloweenes event? nem találom sehol

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13417) mackosajt válasza PaJa1 (#13410) üzenetére


mackosajt
addikt

jah, hol vannak azok az eventek?

(lusta vagyok keresni... lehet megkövezni.) :))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13418) rsx válasza Karibaba (#13409) üzenetére


rsx
aktív tag

Nézd meg a gmail nál a spam nél nekem is oda rakta :((
Rakás BP cuccot kapsz meg kulcsokat

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#13419) PaJa1 válasza mackosajt (#13417) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem tudom, én is csak a linket láttam a sáutbokszban :D
De ha jól emlékszem elmentettem őket.
Itt vannak, ez a general thread ezen belül van kb 4-5 helóvines :D az oldal közepe környékén CONTEST nevűt keress okt31ig lehet rájuk pályázni ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13420) norbert087


norbert087
csendes tag

Mentem épp egy pályán most buggyval simben, (nincsen meg a kaszni és + 1-2 tuning) jött egy level 38-as full tuningos ellenem szintén azzal, persze nyertem, serpentine pályán, be is vártam azt a 20másodpercet...erre az meg elküldött a ***ba :D kb. mekkora noob vok ... :U ez pl nekem is jól esett... :))

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13421) MaciG válasza mackosajt (#13405) üzenetére


MaciG
addikt

Látom nem érted a lényeget és csak úgy átsiklasz a konkrét tényeken. Ez egy MMORG (Massively Multiplayer Online Racing Game), ami annyit tesz, hogy fejlődni kell benne. Hasonló mint a WoW (azért ezt hozom példának mert ezt sokan ismerik) Ha sokat játszól fejlődsz. ENNYI. Ha nem tetszik ez a stílus ,mert nincs időd,kedved,stb. akkor vagy elfogadod, hogy lassan fejlődsz vagy letörlöd az egéssz "5 gigás bughalmazt" úgy ahogy van.

Nem volt ez se kevés meló, de nem is sok, ha a ti oldalatokról nézzük. Neked ez meló? Én azt hittem szórakozás... Mondjuk te is azt írtad. :U

És most nem azt mondom hogy nincsenek bugok a játékban, mert vannak ,de ez a lassú fejlődés az nem az.

BANZAII

(#13422) Karibaba válasza PaJa1 (#13296) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Aki vásárol 1 csomot az ezeket nyerheti meg? És mikor lesz a sorsolás, vagy aki vásárol az már tuti kap valamit?

Projekt Torque online MMO

(#13423) Creative997


Creative997
őstag

Lakótársam kapott freemail-re és gmail-re is, az egyiket odaadta nekem. Amit korábban írtam h a spam eltűnik az igaz, de nem ilyen rövid időn belül, úgyhogy Karesz ha nincs másik fiókod amire kaphattál akkor nem kaptál.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13424) Karibaba válasza Creative997 (#13423) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Thx :W :W :W :W

Projekt Torque online MMO

(#13425) norbert087 válasza MaciG (#13421) üzenetére


norbert087
csendes tag

Mondjuk én kb. 1 éve tolom és most 31 -es vagyok ... volt kb. 2-3 hónap kihagyásom vga hiány miatt ... ez van, kibírtam most játszok vele mikor hogy van rá időm, izgalmasabb szerintem MMORG játszani főleg hogy tudod nem a gép játszik ellened :)

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13426) Mosquitoo válasza UnConnecteD (#13408) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Jaja, circuit és az a sutyerák volt az. :D
És hogy a francba bírtad lehagyni C-Racerrel? :Y Grat! :C

(#13427) mackosajt válasza MaciG (#13421) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem siklok át.
Arra akartam kilyukadni, hogy régebben sokkal jobban lehetett haladni.
Ma már ez nem így van.
És most arra tessék gondolni, hogy ugyanannyi játékkal, mint korábban.
Ahogy Target is írta, hogy gyenge a pontozás. Nagyon arra hajlott el, hogy vegyél ezt, vegyél azt.
Fejlődni korábban szórakozás volt, most meg szinte "wow-os zombinak" kell lenni. Nem vicces? :)
Amúgy poén vagy sem, de pl. Target már többször törölte, én még 1x sem... valahogy annyira még nem tudta kihúzni a gyufát a magyar fejlesztők és a látvány miatt(pláne mióta nem 9550-en keresztül nézem a játékot. (Jó nem egy Grid, vagy Pro street, de elmegy, a fizikát meg hagyjuk, mert abban LFS az ász meg az RBR)

a bugokkal az a bajom, hogy anno a Diane beta alatt mennyit jelentettünk? mik voltak a válaszok? Akkor nagyon nem úgy tűnt, hogy akarnak is csinálni valamit.
Azóta viszonylag keveset játszottam, mert szélmalom harcnak tűnt a bugokkal szemben. Új peccs, új bug. Akkor ez volt a trend.

kérem kacssojja kiii.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13428) Karibaba válasza mackosajt (#13427) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Ahogy Csaba is mondta fejlődni simán lehet!!!!! Csak azokat kell csinálni amit már vagy 1000 szer leírtunk, de akinek ez magas vagy ennyire nem megy a játék , FŐLEG EZEK AZ EMBEREK FIKÁZZÁK A JÁTÉKOT , azok maradjanak ezen a szinten ,szórakozni stock class 1 el is lehet. :K :K :K :K :K :K

Projekt Torque online MMO

(#13429) mackosajt válasza Karibaba (#13428) üzenetére


mackosajt
addikt

kösz

asszem veled sem akarok beszélgetni ha ezt nekem szántad
:O

Miért fáj az egyeseknek, hogy leírtam , mi nem tetszik a játékban? :DD
Én a játékról írtam, és nem róluk...
A másik, hogy nem ma kezdtem, csak egyes peccsek alkalmával olykor elgondolkoztam, érdemes-e folytatni...

De ilyen meggyőző társaság mellett lassan nem látom értelmét. bocs

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13430) Karibaba válasza mackosajt (#13429) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Azoknak szolt akik csak, és kizárólag mást nem csinálnak csak fikázzák a játékot!!!!

Projekt Torque online MMO

(#13431) Target78hu válasza Karibaba (#13430) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Üdv!

Az itteni társaságot úgy ismertem meg ,hogy segítőkészek és igen jó fejek ,de hogy letámadják mackó barátom ,mert leírta a véleményét/tapasztalatát ez nem happy és nekifutásból ropit török!
32 lvl en vagyok és toltam ezerrel még a levelR-töl kezdve is csingacsukk japcsi nyelven pár baráttal(HKV) ,ahogy elregéltem soxor a többieg unalomig ugrálva rajta át!
Remek feeling volt külföldi versenyzökkel(plána magyarokkal) összefutni és megmérkőzni nap ,mint nap ,de folyamatosan !SZÁMOMRA! negatív irányba ment a peccsek folyamán!
Nem fikázom ,mert attól még egyedi és a miénk is a PT,még ,ha olyan-amilyen is..
Volt mikor letöröltem ,mert felhúzott ,de mostmár rajta pihen a hádédémen akárhány terrabyte is, mert érdekel és reménykedem ,hogy a "régi" feeling visszagyün.. valamelyik folt nyomán!
Ememesizét meg nem tolok mást ,mert hidegen hagynak ,ez azért böködi az oldalam ,mert nem van hasonszőrű a palettán (sztem).
Jöhet a szikla rájam! Ez csak 1 vélemény ,ha nem bejövős -> mod dáláte vagy a görgőn egy csusszanás oszt annyi! PT4ever - aerial4*ie

hkv.hu

(#13432) Target78hu válasza Gbor88 (#13392) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ha az a Gibor vagy akivel toltuk annó a PT-t és próbálgattuk az új dolgokat ,akkor üdvözletem (meg ,ha nem akkor is! ) :D

hkv.hu

(#13433) Creative997 válasza Target78hu (#13431) üzenetére


Creative997
őstag

A régi feeling sajnos tényleg elveszett, de én spec azért szeretem, mert belépek, az első fél órában beszélgetek a barátokkal, köztük rengeteg külföldivel (a gyenge angoltudásommal is megértjük egymást, rossz a nyelvtanom, de értik), elbaromkodunk aztán játszunk vagy hülyéskedünk a pályán. Volt olyan h targoncával nyomultunk és borítottuk fel egymást vagy az volt a cél h széttörtük a másikat de tilos volt javítani, meg hasonlók. Tehát lehet orvosolni ezt a feeling témát is, annak ellenére h mindegyik pályát ismerem és unom is kicsit őket, ha meg akció van akkor megyek explorerbe gyűjteni és gyűjtök tuningra, mert még van mit fejleszteni, de nem ez az elsőrangú. Van h csak a szobában vagyunk és beszélgetünk akár egy órát is, gyakorlatilag ezért vagyok bennt, így nem unom meg. Tudom most az jön h én megtehetem, mert magas szintű vagyok és sok kocsim van. Ez független attól. Tehát ki unja az hagyja abba, aki meg szereti az játszon és szerintem ezt a témát zárjuk is le.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13434) csaba0223 válasza Target78hu (#13432) üzenetére


csaba0223
senior tag

Szerintem senki nem támad senkit! Mindenki leírja a véleményét és kész! Tudod, akinek nem inge ne vegye magára ;)

Crea:(a gyenge angoltudásommal is megértjük egymást, rossz a nyelvtanom, de értik)

Néha igen csak meglepődök mikor magyarul szólnak hozzám!
Pl Mianiak tegnap magyarul írt vissza :C Mondom honnan tudsz magyarul?
azt mondja webfordítót használ! Aranyos volt :C
Lpedro is tanulgat magyarul! Egész jól megy már neki :R :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13435) csaba0223 válasza csaba0223 (#13434) üzenetére


csaba0223
senior tag

:( Ez nem tom hogy került oda de nem akartam!

Project Torque nick: csaba0223

(#13436) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok
Nyitottam szobát explorerbe!
Kisa-Only-Combo-200%
gyertek!

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#13437) plus44 válasza [HUN]-Kisa (#13436) üzenetére


plus44
veterán

mi az az explorer?

Ui: valaki akinek kedve van és sok ideje le tudná nekem írn hogy mi mit jelent és hogy hova kel menni ha ezt és ezt akakrom. Meg azoknak a szavaknak/kif. a jelentését amit használtok (exploler, panama banánozás vagymi stb.) akkor nagyon hálás lennék.

Dávid

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13438) [HUN]-Kisa válasza plus44 (#13437) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Csá az fk után beszélsz a PT-be is?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#13439) csaba0223 válasza plus44 (#13437) üzenetére


csaba0223
senior tag

Explorer: Egy játék mód, ikonokat kell gyűjteni! Ezen belül combókat érdemes! Pl: 3 kék 3 zöld 3 piros 3 nitró stb. Nagyon sok variáció van!
Panama: Egy autó a játékban (porsche) Cls6
Banánozásrol még nem hallottam :DD Fánkozásra gondolsz szerintem!
Fánkozás: Körbe körbe kell pörögni úgy hogy kapj perfekt drift bónuszt! kell hozzá 1 erős hátsó kerekes járgány!

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13440) MaciG válasza mackosajt (#13427) üzenetére


MaciG
addikt

Te jóóóóó ég. Látom te sose fogod megérteni, de nem baj, mivel most úgyis ráérek így kifejtem utoljára ,és ha most se érted akkor én többet sajna nem tudok tenni. :(

Arra akartam kilyukadni, hogy régebben sokkal jobban lehetett haladni. Itt felvetődik az hogy mit értesz régen alatt? :U De akkor nézzük majdnem az elejétől mondjuk ezév februárjától. Akkor egy 7 körös B-road átlag 2000-2400RP-t adott (attól függ hányan voltak, hanyadik lettél,stb) Most egy 4 körös B-road ad 1200-2500 között (ha tied a BLT akkor sokat ad.) Namost ha azt nézzük, hogy nem vagyok első, nem az enyém a legjobb kör akkor is kapok ~1200RP-t. És ez 4 kör nem 7 szóval ugyanott vagyok.
Régen nem volt ilyen hogy explorer meg drift meg fánk sem. Most van, szóval akkor ezek szerint (amik megintcsak tények csak te ezeken átsiklasz... :((( ) most jobban lehet fejlődni. Ne mtudom most mennyit ad egy kb 8-10 perces explorer, de olyan 5-8K között lehet valahol. (Régen 7 körös B-road adott ~2200-at ami ~14 perc.)

Jah igen, volt egy rövid időszak amikor kb 1 hétig sokat adott minden map mivel az új patch miatt 300%-os bonusz volt, de az 1 hét volt kb. és az is ilyen ajándék volt. (jah kérem a jót könnyű megszokni de nem ehez kéne viszonyítani. :U )

Régen nem volt ennyi autó amire lehetett költeni, most van, DE nem kötelező megvenni mind. Ha régen vettél volna egy cl4-es verdát akkor most is vehetsz 1-et, csak nagyobb a válszték ami nem baj... :R

Másik verzió: Arra akartam kilyukadni, hogy régebben sokkal jobban lehetett haladni.

Jah hát kérem lvl 1-es szintről tényleg hamarabb fel lehet fejlődni lvl5-ös re mint mondjuk lvl 38-ról 39-re ,de ez így van rendjén.

Jó nem egy Grid, vagy Pro street, de elmegy, a fizikát meg hagyjuk, mert abban LFS az ász meg az RBR -De ha Grid jobban tetszik vagy LFS vagy akármi ,akkor mérnem azokkal játszól? Vagy PT függő lettél és nem tudod ráhagyni ha nem tetszik ,vagy valaki erővel kényszerít? Hát könyörgök ,ha van 2 vagy több válsztásom akkor nyilván azt válsztom ami a jobb... :U

Összegezve annyi lényeg, hogy fejlődni ugyanúgy lehet mint régen(sőtt még picit jobban is), csak most nagyobb hangsúlyt kapott az hogy az fejlődik gyorsan aki jobban keni neki, ami meg mondjuk logikus. :K

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#13441) Creative997 válasza csaba0223 (#13434) üzenetére


Creative997
őstag

Ne má :DDD Eddig Dark Riot-nak tartottam egy kis magyar okítást, kérdezgetett pár szót :DD
egyébként a : és a ( párosítása a :(

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13442) [HUN]Dani válasza MaciG (#13440) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát ez gyönyörű volt MaciG. :R

magyarsrac

(#13443) PaJa1


PaJa1
őstag

Karibaba: Azon szerintem akkor kapsz cuccot ha annyit elköltesz, nincs sorsolás. A a legtöbbet költöd akkor kapsz még plusz cuccot. De rengeteget kellene költeni bakker 300 USD felett..áááá

A múlt és a jelenről nekem annyi mondani valóm van, hogy:
Régen mikor a Quadro volt a fasza autó és mindenki Béródón ment. Ez kb egy éve volt, akkor 100RPt szereztél egy perc alatt versenyzéssel, TAban olyan 140 rp/perc is összejött. Explorer már volt akkor is, de csak RPt kaptál, XPt nem.
Azóta több autó van, több cucc, sokkal több mindenre lehet költeni. Az árak is általánosságban felfele kúsztak (de a quadro régen 70k RPvolt, én megvettem, aztán ingyen kaptam 1et, majd mostanság 34ért hozzádvágják...). A versenyek után járó pontok ennél kevesebbel emelkedtek. A magas szintekhez szükséges XP mennyiség is sok, de szerintem ez arányosan sok. Pl.: A 40es szint több XPt ölel fel mint 0-30ig összességében.
Ha most a sokmindenből sokmindenre akarsz költeni akkor nehéz és unalmas az RP hajhászás. De mint maga az RP, reward point, jutalom pont jelentése is sugallja ez ajándék, amit versért kapsz, tehát nem annak kellene lennie a célnak hogy RPt gyűjts, hanem, hogy jókat versenyezz, szórakozz aztán meg mellékesen kapsz RPt amiből veszel cuccokat.

Az új játékosoknak most is ugyan olyan élményt nyújt a játék mint egy éve. Csináltam új accot, és arcade majd sim vsben próbálgattam a szárnyaim. Öröm versenyezni alacsony kategoriában hasonló autók ellen, aztán gyűjtögetni a tuningokra versenyről versenyre. A feeling a régi.

És igen, egyre több külföldi próbálgat magyarul megszólalni, engem is kerestek már meg h ez meg az hogy van magyarul :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13444) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok.
Explorerhez kérem a segítségeteket.
4 en vagyunk valakkinek nincsen olyan account ja amit nem használ és mi be léphetnénk vele??a 200% meglenne és nem szedné az itemet sokan csinálják ezt csak nekem nincsen csak + 1 accom ami jó!van még 4 de az kicsi.
Valaki tud adni?
Pm be ird meg a jelszavat és a nevet ha valaki tud adni.

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#13445) Isten88 válasza PaJa1 (#13443) üzenetére


Isten88
senior tag

...maga az RP, reward point, jutalom pont jelentése is sugallja ez ajándék, amit versért kapsz, tehát nem annak kellene lennie a célnak hogy RPt gyűjts, hanem, hogy jókat versenyezz, szórakozz aztán meg mellékesen kapsz RPt amiből veszel cuccokat...

:D A fánkozást ki és miért is találta ki? :D

[ Szerkesztve ]

(#13446) PaJa1 válasza Isten88 (#13445) üzenetére


PaJa1
őstag

Én elég sokat szórakoztam már PTvel :) Aztán kellett az pont amint már írtam a bővült kínálatra, mert szeretnék megszerezni minden autót, mert a legtöbbet akarom kihozni a játékból.
A fánk... meg..... csak felismertem egy lehetőséget és szinte tökélyre fejlesztettem :D
De most az explorerrel is jól lehet keresni és az annyira nem is unalmas mint a fánk.

Amúgy meg azok akik most kezdenek azoknak az RP tényleg jutalom. alacsony szinten nagyon jó, régi feelingje van a játéknak.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13447) csaba0223 válasza Isten88 (#13445) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ha nem lenne horror ára a tuningnak akkor nem kéne mindenféle trükköket kitalálni Rp szerzésre :( Simán versenyzéssel az életben nem lehetne feltuningolni egy cls6-ost!
Egy kicsit átverve érzem magam a camaroval Megvettem Pénzért egy cls5-ös autót megrohadtam a gép előtt mire feltuningoltam fullra! (A leg drágább autó a játékban!) és erre átrakják cls-6 ba :W És szart sem ér a többi cls-6-os ellen :W

Project Torque nick: csaba0223

(#13448) MaciG válasza csaba0223 (#13447) üzenetére


MaciG
addikt

"Simán versenyzéssel az életben nem lehetne feltuningolni egy cls6-ost! " Dehogynem :DDD Én még annó mikor fulosra tuningoltam a stalionom, azzal szedtem össze bő 1 millát versenyeken amit aztán a panamára költöttem, aztán jött a fincs explorer és dőőőőlt a lééééé. :K

BANZAII

(#13449) csaba0223 válasza MaciG (#13448) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én is úgy tuningoltam a pannit! Volt vagy 2 hónap mire fullos lett!
De azóta változott a játék! Ha simben akartam volna összeszedni a camaro tuning árát ami
1,3milla akkor jó ha fél év alatt végzek vele! Fél évig meg nem akarok 1 kocsi tuningja miatt gubbasztani a gép elött!

Project Torque nick: csaba0223

(#13450) mackosajt


mackosajt
addikt

Hidd el Maci, értem amit írsz.

Csak most elolvasva az elmúlt pár hozzászólást, olyan vicces a helyzet.

Mert akkor most hogy is van ez?
Most akkor lehet gyorsan tuningolni mondjuk egy drága verdát vagy mégsem?

Na mindegy, időnként fogok vele játszani, de állandóan nem. Engem ez a chat-elés már nem tud lekötni, hogy élvezzem. Ventrin, élőszóban esténként 10 emberrel jobb csevegni.

uff, majd jövök, lehet akkor is csak fikkantani, hogy lehessen kötekedni velem. ;]
amúgy minden tiszteletem azon fanatikusoké, akik kitartanak az átélt problémák ellenére a pt mellett. :R

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.