Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13601) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Aha, kár hogy ez azokon nem segít, akik nem hajlandóak fizetni egy ingyenes játékért.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13602) Karibaba válasza PaJa1 (#13598) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Ez volt a leghasznosabb amit valaha a ph-án olvastam 3100ap.

Projekt Torque online MMO

(#13603) dokar válasza PaJa1 (#13600) üzenetére


dokar
addikt

na igen, holott ban mellett nem is lehettem aktív, ezért egy régebbi ss-t kerített a csóka, ahol talált egy rettenetes "dammit"-ot, írta, hogy ártott a gyerekének vagy mi. sztem aki ilyen mondva csinált dologgal akar a másikkal kibabrálni, akkor automatikusan neki kéne adni a büntit.

egyébként legalább vagy 500 általam dedikált pár csúnya szavas szösszenetről lehetett volna csinálni ss-t. ilyenkor mi van, ha 3 naponta mindig idéznek tőlem egy régit?

extra - SEXRay

(#13604) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

" a PURCHASE HISTORY-t kutassátok fel és semmisítsétek meg egy kattintással "

ezt nem ertem, hogyan kell ?

(#13605) [HUN]Dani válasza UnConnecteD (#13604) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én sem nagyon :W
Én itt elakdtam, innen hogyan tovább? [link]

magyarsrac

(#13606) csaba0223


csaba0223
senior tag

Purchase History aztán Reward Points History És ott lehet kattintani máshol nem tudsz csak ott!

Project Torque nick: csaba0223

(#13607) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

huhh, kaptam 4200 AP-t

koszcsi :D

[ Szerkesztve ]

(#13608) Karibaba


Karibaba
aktív tag

Érdemes megnézni class 4 es verseny! jó volt a mezőny!

Projekt Torque online MMO

(#13609) [HUN]Dani válasza csaba0223 (#13606) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ok! De ez most itt mit jelent van 1350 reward pointom és az 1350ap? :F [link] És hogy váltom ki? Vettem egyszer 50$-i ap-t de nem tom má mikor. :U

magyarsrac

(#13610) Bischof


Bischof
csendes tag

jeeeeeeee 5650 AP és még van 1800 ?
ez hogy van? :):):):) :C :R

(#13611) PaJa1 válasza UnConnecteD (#13604) üzenetére


PaJa1
őstag

HEHEHE ha nem találod akkor nem tudok segíteni :D
Nem akartam unalmas utasításokat adni, valami kis slusszt írtam mellé.
De látom már megvan....

DANI ha olvasnál akkor tudnád hogy 90 nap után lehet kiváltani a reward pontot... nyilván nincs még meg a 90 nap.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13612) Creative997 válasza PaJa1 (#13595) üzenetére


Creative997
őstag

Jóvanmá, hol van az még, most ez az akadály van előttem :D

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13613) Razin


Razin
csendes tag

koszi a Reward Point infot csaba es paja :D :R 1350 AP-t ert az info :C

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#13614) sanye89 válasza Karibaba (#13608) üzenetére


sanye89
csendes tag

Na azért valaki megmutatja,hogy nem teljesen verhetetlen ez a csávó.. :C :C :C :C :C

Ja,és Pajának THX :R :R

[ Szerkesztve ]

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#13615) Razin


Razin
csendes tag

hmmm olvassatok el:
[Az internethasználat különbsége régiek és újak között!]
erdemes...

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: [HUN]Razin -- AMD RULEZ --

(#13616) [HUN]Dani válasza Razin (#13615) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

"Remélem megérem azt a napot mikor mindenki !megint! úgy kezdi a regisztrációt, hogy elolvassa a szabályzatot." Ez jó :)

magyarsrac

(#13617) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

wwwweehheeee!!! Köszi Pajaa!! Eddig nem tudtam mi a xar az a payout all.. nem mertem rányomni.. :DDD
12069AP :C :P :C :R :R :R :R

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#13618) [pH]Lacika válasza SSP33DY (#13617) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Szia SSP33DY barátom!

Akkor most költekezhetsz rendesen. :DDD

Én most csak 2450ap kaptam de még benn van a múlthavi és az előző havi, amit ha jól számolok akkor januárban kapok meg. Nem lesz kis pénz! :D

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#13619) MaciG válasza dokar (#13603) üzenetére


MaciG
addikt

ha 500-nak csak felét vesszük hogy "mentették" és mindegyikért 3 nap, akkor már csak 750 napig vagy bannolva :DDD , de talán mire lejár megérkezik az új TA map is ;]

BANZAII

(#13620) Creative997


Creative997
őstag

Hello SP33DY! :)) Végre téged is látunk... Nem semmi AP :Y Én egy kanyit se raktam bele, úgyhogy sok sikert az elköltéséhez!

Tegnap...vagyis ma hajnalban megkaptam 1. acc csajomat és mit kellett csinálni érte? Jött egy rendszerüzenet, hogy GM_1fastcrx-et ha 15 percen belül megkeressük valamelyik szerveren és PM-be elküldjük neki a "trick or treat"-et akkor nyertél 4es nitrót és egy 3 napos accel csajt! Halloween alkalmából. Nem semmi!
Boldog Halloween! ;]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13621) [HUN]Dani válasza Creative997 (#13620) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ma már nem lehet?

magyarsrac

(#13622) MaciG válasza [HUN]Dani (#13621) üzenetére


MaciG
addikt

"ma hajnalban megkaptam 1. acc csajomat és mit kellett csinálni érte? Jött egy rendszerüzenet, hogy GM_1fastcrx-et ha 15 percen belül megkeressük"

Szerinted? :U

BANZAII

(#13623) PaJa1 válasza Creative997 (#13620) üzenetére


PaJa1
őstag

A kedvenc horror valamijét nem kellett kitalálni?
A kiírásban az volt hogy ki kell találni mi a kedvenc valamije.
Hülye mákos :))

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13624) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

Sziasztok tesókák! És ehez a tiznekét ezerhez kaptam még 12 giftet.. (bár azt gyanítom nem most... csak most vettem észre) ;] gumit, nitrót, olajat, egy csomó cuccot.. Hátakkó' Hepi Halóvint :DDD :P :C

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#13625) Creative997 válasza PaJa1 (#13623) üzenetére


Creative997
őstag

:P az utolsó percekben találtam meg és csak annyit írt : winner =)

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13626) Arius


Arius
aktív tag

Atyaég, mennyi pénzt öltetek PT-be, hogy jutalomként ennyi AP-t tudtok felvenni? :Y :Y

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#13627) Ricco_hun válasza Arius (#13626) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Valaki 5-10 ezret, de a fanatikusabbak 50 sőt 100 ezer felett költöttek forintban a Project Torque-ra. Hát mit mondjak egészségükre. (Most nem megyek el abba az irányba, hogy így lehet is élvezni a PT-t, annyi AP-val én is élvezném) Hát igen kijönnek a társadalmi különbségek itt fórumon is. Más ember annyiból számlát fizet meg kaját vesz. Tudom egyéni szoc. problem.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13628) MaciG válasza Ricco_hun (#13627) üzenetére


MaciG
addikt

... vagy vesz egy üveg jófajta akácmézes pálinkát :DDD

Amúgy meg ha azt nézzük, hogy valaki elmegy bulizni mondjukegy átlag pénteken ott is költ olyan 3-5K-t (pesze lehet jóval többet és kevesebbet is most magamból indultam ki ) De ha valaki nem jár le szórakozni, mert anniyra nem az ő világ,stb. akkor amit ott "elbaxna" simán tud venni AP-t és akkor nem is tűnik olyan soknak. ;)

Jah és én még 1x se vettem AP-t és mégis sokáig élveztem a játékot régebben :K .

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#13629) Arius


Arius
aktív tag

Én meg az ilyen rendszerekben már csak elvből sem fizetek. A fizetős játék az oké, egyszeri vagy havi fix díj. De ez a kinek van nagyobb himbilimbije (ki a gazdagabb) játék nem az én világom. Valószínűleg akkor sem lenne az, ha megtehetném hogy több százezret költsek PT-re.

SZERK: Jah igen, hozzátenném nem vetem meg azokat sem, akik költenek rá... szívük joga. Annál nagyobb sikerélmény ha esetleg 1x-2x sikerül felvenni velük a versenyt anélkül hogy fizettem volna AP-ért pl.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#13630) [HUN]Dani válasza Arius (#13629) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát sztem nagyon könnyen fel lehet venni azokkal a versenyt akik pénzt öltek a gameba. Jó példa erre Creative és MaciG meg a többiek. :)

magyarsrac

(#13631) Mariann294 válasza Ricco_hun (#13627) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez elképesztő :Y

(#13632) MaciG válasza Arius (#13629) üzenetére


MaciG
addikt

Attól, hogy valaki vesz AP-t még nem lesz gyorsabb és nem tanul meg vezetni... (max ha vesz acc girl-t de azt rekordok döntéséhez szoktak.)

De szerintem haggyuk is ezt hogy ki mennyit költ,stb. Mindenkinek szíve joga ezt eldönteni. És aki meg nem vesz az meg örüljön neki, hogy ezt más megteszi, mert ha senki nem venne AP-t akkor valószínűleg "csődbe" menne a játék...

BANZAII

(#13633) Creative997 válasza MaciG (#13628) üzenetére


Creative997
őstag

Jóval kevesebbet költeni mint 3-5k egy "átlagos" péntek este (nekem mondjuk szerda este) az egyenlő a kiszáradással... :DD a 3-5k az éppen megteszi (még ha nem is valami szar kommersz iszol :( ) a mézes-barackos az nagyon karaj, citrom-vodkaval az élen... ööö nem vok alkoholista egyébként! :B

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13634) dokar válasza PaJa1 (#13623) üzenetére


dokar
addikt

mikor kapom már vissza az accountom?
írtam nekik, kaptam vmi tickettet, mit csináljak vele?

extra - SEXRay

(#13635) MaciG válasza dokar (#13634) üzenetére


MaciG
addikt

lyukaszd ki ,sose leht tudni mikor van ellenőr :DDD

BANZAII

(#13636) SSP33DY


SSP33DY
aktív tag

...jó gazdag vagyok, és jó sokat fizettem aeriának.. meg elloptam anyukám pénztárcáját is.. :P jah.. mondtam már hogy nagyon gazdag vagyok? nyertem a lottón.. mindenkinek veszek AP-t!! adjátok meg az accountotokat.. és veszek.. megígérem ;]

Az okosabbaknak pedig:no buli, no puni, no cigi..és jó sok maszek meló.. asszem csak így megy :P ;)

EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

(#13637) csaba0223 válasza dokar (#13634) üzenetére


csaba0223
senior tag

Ha nem foglakoznak az ügyeddel X időn belül akkor azzal a tickettel tudsz reklamálni!
Dehát te üzleti úton vagy 2 hétig! Ne rinyálj addigra visszakapod! :DD

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13638) dokar válasza csaba0223 (#13637) üzenetére


dokar
addikt

azt hiszem visszajött vmi a sírból, új pwd-t kell kérnem.
btw hétfőtől nem leszek 2 hétig.

extra - SEXRay

(#13639) csaba0223 válasza dokar (#13638) üzenetére


csaba0223
senior tag

Akkor már tudod nyomni! Majd megyünk egy kemény 5 körös Ta-t :C

Project Torque nick: csaba0223

(#13640) Creative997


Creative997
őstag

Gondolom nem nagyon fenyegette senkit ekkora "veszély" eddig, de azért megkérdezem: hány zöld kulcs lehet egyszerre? :D Abból is 5 mint a többiből? Mert már 4 van...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13641) Creative997


Creative997
őstag

Egy laza explorerezés és az RP poppert elfelejtettem :O

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13642) dokar válasza csaba0223 (#13639) üzenetére


dokar
addikt

sikerült, megkérdeztem a külföldi TA-zós cimbiket, ők is csak TA-t nyomják.

extra - SEXRay

(#13643) Ricco_hun válasza Creative997 (#13641) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

És hogyan lehet ennyi combót gyűjteni (vagy milyeneket?), hogy ilyen sokat kaptál érte (mégha a duplázásokat le is veszem a csaj miatt akkor is qrva sok)? Talán meggyőzted a többieket, hogy ők ne szedjenek semmit se? :DDD

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13644) [HUN]Dani válasza Ricco_hun (#13643) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én sztem is megkérte a többieket hogy ne szedjenek.

magyarsrac

(#13645) csaba0223


csaba0223
senior tag

Nem kért meg senkit! Ha én ráérek és nincs kedvem versenyezni akkor belépek 1 combo szobába vagy csinálok 1 et és ezzel segítek a többieknek! Elfut a háttérben a pt :K és vagyun ezzel így egy páran! Ezzel is segítve a többi játékost ;) Néha összejön hogy 1 tele szobában csak 1 ember szedi a mannát :DDD Pl tegnap egész éjszaka ment a gépem, mind a kettő azért hogy segítsek másoknak! És ha nekem van szükségem segítségre akkor biztos vagyok benne hogy nekem is segítenek! Már összejött egy egész jó banda! :K

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13646) PaJa1 válasza csaba0223 (#13645) üzenetére


PaJa1
őstag

Szeretnék csatlakozni, nagyon kell a léééé :D
Főleg ha olyan árak lesznek mint a teszt szerveren :DD

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13647) Creative997 válasza PaJa1 (#13646) üzenetére


Creative997
őstag

Mondhatsz infot az árakkról? Csak pár pédát!! Én azt hallottam h a Morello tuningja 1,5 mila lesz... :F :Y

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13648) csaba0223 válasza PaJa1 (#13646) üzenetére


csaba0223
senior tag

Oké! Délután mehet a combo :K
Crea: A camaro tuning is majdnem annyi :(((

Project Torque nick: csaba0223

(#13649) sanye89


sanye89
csendes tag

Itt egy kis fánkzabálás eredménye :DD :DD :DD FÁNKOZÁS

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#13650) PaJa1 válasza Creative997 (#13647) üzenetére


PaJa1
őstag

Tök mindegy mit írok, a teszten hülye árak vannak. Csak az autókra több mint 2 millát költöttem, semmi tuning, semmi cicó. 999999 RP volt egy verda :D Morellóhoz még nem láttam tuningot, ki sem próbáltam. A többivel szórakoztam :D

sanye, nem rossz kereset egy óra fánkolásért ;]

Van hétvégi rush búnusz?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.