Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13551) buvez


buvez
tag

Valaki elmondaná nekem, hogy a steering response-t,mikor állítom, melyik irányban(0-10) hogyan kellene változnia? Valamiért én nem érzem a különbséget :(

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#13552) dokar válasza Creative997 (#13548) üzenetére


dokar
addikt

hehe, vicces egy játék. :D

extra - SEXRay

(#13553) tomkatomi válasza Karibaba (#13536) üzenetére


tomkatomi
tag

Hááát, a nagy "pecs" előtt én is mentem 2.05-öt mindenféle puttony és balance nélkül -fullosan....

Szabad országban, szabad emberként... azt teszed, amit szabad! ---- Minden játékban egyszerűen csak: tomkatomi

(#13554) Marci9411


Marci9411
csendes tag

Hello!
De ideges lettem ezen: Rainika (vagy vmi ilyesmi)nevű csávóval wanganoztam.
Ő Lionnal én Corussal.Lion mindig elhúzott rajtnál és mikor utolértem NEKITOLT A KORLÁTNAK.Ezt 2x megcsinálta.Persze ő nyert.Mikor mondtam neki h ez már mekkora bunkóság akk még ő mondta ŐŐŐ a gyorsabb ezért nyert :((( .Na mind1 ez csak egy játék...

[ Szerkesztve ]

(#13555) [HUN]-Kisa válasza Creative997 (#13548) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Szia Creative!
Nagyon kira játék!
rekordom 3021méter

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#13556) [HUN]Dani válasza [HUN]-Kisa (#13555) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én csak egyet játszottam de az is ennyi lett. :)

magyarsrac

(#13557) Kommy válasza [HUN]Dani (#13556) üzenetére


Kommy
veterán

Énis kipróbáltam 108270 lett , de meg is untam, vagy 30 perc volt mire ennyi lett

[ Szerkesztve ]

(#13558) SP!T válasza Marci9411 (#13554) üzenetére


SP!T
addikt

Ilyenkor a replayt mindig mentsd el és jelentsd az esetet. Én a múltkori leírt esetem óta ezt fogom tenni! :K

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13559) csaba0223


csaba0223
senior tag

Sziasztok! phoebus szerveren explorerezek gyertek ha akartok!

Project Torque nick: csaba0223

(#13560) plus44 válasza csaba0223 (#13559) üzenetére


plus44
veterán

szia ezt az explorert hol találom??

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13561) csaba0223 válasza plus44 (#13560) üzenetére


csaba0223
senior tag

Már sehol! :U Majd késöbb még csinálok szobát és beírom ide!

Más! Ki az a PH matthew hun? És hogy a szomba csinált a wanganon 12mp-s időt? :Y

Project Torque nick: csaba0223

(#13562) norbert087


norbert087
csendes tag

Népszerű lett a gyorsulás a b-road pályán mentem én is egyet, nem full tuningos a gép de ez jött össze :

[link]

:))

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#13563) plus44 válasza plus44 (#13560) üzenetére


plus44
veterán

semmi megvan:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13564) Mosquitoo válasza csaba0223 (#13561) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

A 12 másodperces időkön én is kiakadtam, aztán megnéztem a rankingst, és a 4. idő már 1:12, szóval csítelt az első 3.

(#13565) Isten88 válasza Mosquitoo (#13564) üzenetére


Isten88
senior tag

Nem csítelt, térgörbítéssel közlekedett... XD

Ez meg még mindig UP!
Paja, pls válaszolj rá, főként neked szól, mert Te vagy innen a legbefolyásosabb tudtom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#13566) [HUN]Dani válasza Isten88 (#13565) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem csítelt, térgörbítéssel közlekedett... XD Most magyarul is légyszi. :D

magyarsrac

(#13567) Karibaba válasza [HUN]Dani (#13566) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Szerintem ezek valamelyik drag pályának az ideje csak az idö eredmény került rossz helyre.
12 s alatt csak ott lehet végigmenni. :W :W :W :W Lőttek az 1 helyemnek. :W :W
Remélem törlik a listából az első hármat. (Wangan Race)

Projekt Torque online MMO

(#13568) mackosajt válasza Creative997 (#13548) üzenetére


mackosajt
addikt

hehe. 2.-ra majdnem 45000

de kutyára hosszú idő

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13569) Isten88 válasza [HUN]Dani (#13566) üzenetére


Isten88
senior tag

A térgörbítés alkalmazásával az okosok szerint a fénysebességnél is gyorsabban lehet utazni. Nézz ismeretterjesztő műsorokat közvetítő adókat, sok hülyeség rád ragadhat, néha okosság is... :)

UP, mert kellene az AP, ha egyszer már "megdolgoztam" értük.

[ Szerkesztve ]

(#13570) PaJa1 válasza Isten88 (#13569) üzenetére


PaJa1
őstag

Őszintén? FINGOM sincs :D
APs dolgokról nem tudok semmit. Ezt meg nem is a PTs GMek csinálták, úgyhogy szerintem nekik is hasonló lövésük van a dolgoról.

Kinek volt autóegymásra-pakoósdi? Valaki írta hogy van róla replay. Nem találom már azt a hsz-t, pedig jó pár oldalt visszapörgettem...

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13571) Isten88 válasza PaJa1 (#13570) üzenetére


Isten88
senior tag

Köszönöm a választ. Az imént írtam TAZ-nak, hogy mikor kapok már AP-t...

(#13572) mackosajt válasza PaJa1 (#13570) üzenetére


mackosajt
addikt

nekem. vegyél fel msn, vagy írj mailt msn-emre és válaszban elküldöm a replayt

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13573) [HUN]Dani válasza PaJa1 (#13570) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem is volt autóegymásra-pakolósdim a rajtnál de nincs replay se screenshot.

magyarsrac

(#13574) dokar válasza PaJa1 (#13570) üzenetére


dokar
addikt

hali, csinálj vmit, mert megint engem vettek célba! :W
azért az már kicsit sok, hogy egész TA verseny alatt szabálytalanul püföltek engem, volt külső szemlélő is aki figyelte, ahogy versenyzem és egyetért az álláspontommal. a célba érés után beírtam, hogy "dammit", aztán én kapok ban-t meg warn-t, mert ezt vki jelentette. ennyi erővel ha elmentem a replayt, akkor a fél bagázs kaphatott volna legalább egy hét bant a vezetési stílusuk miatt. nézz utána kérlek, mert ez már felháborító. nem tudnak vezetni, lökdösődnek, csalnak, leszorítanak, aztán mondok egy picit csúnyát, akkor egyből mennek jelentgetni. direkt kiprovokálják.

btw a dammit azt jelenti, hogy "a kutyafáját".

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#13575) [pH]Lacika válasza PaJa1 (#13570) üzenetére


[pH]Lacika
tag

Nekem már volt, a rajtnál 3 autó 1máson.
Én vagyok az alsó!

Farkancs! =Werewolf= OBB és PT weboldal: www.obb.zoldneon.hu

(#13576) [HUN]Dani válasza [pH]Lacika (#13575) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

:C
Nekem is hasonló volt.

magyarsrac

(#13577) erdol válasza dokar (#13574) üzenetére


erdol
senior tag

Én ezért hagytam abba a TA-t már fél éve pedig addig szinte mást nem is játszottam.1600-os rating-ot értem el szóval nem voltam ügyetlen, szerettem.De nem is hiányzik elegem volt a sok idiótából.Szerintem Paja nem fog tudni csodát művelni,ez van vagy elfogadjuk vagy nem játszunk TA--t.

[ Szerkesztve ]

Allah életet mindenkinek ad, de értelmet nem mindenkinek.

(#13578) ABnormal válasza erdol (#13577) üzenetére


ABnormal
őstag

nem játszunk TA--t - itt a válasz...én kb 10-11 hónapja nem voltam ott...

(#13579) dokar válasza erdol (#13577) üzenetére


dokar
addikt

ha nem játszom TA-t, akkor nem játszom PT-t, mert simvs helyett jobb a GRID számomra.
szóval rendbe kéne tenni TA körül a dolgokat és nem pedig ész nélkül bannolni pont a fairplay játékosokat pár csúnya szó miatt.

extra - SEXRay

(#13580) PaJa1 válasza dokar (#13579) üzenetére


PaJa1
őstag

Megint banoltak? vagy csak a szájuk járt, hogy banoltatnak?
Ilyenkor érdemes neked is replayt menteni, ha esélyes hogy jelentenek akkor tudsz mivel ellenérvelni.

A TA qrvajó ha normálisakkal versenyzel. Ez igaz sim vs-re meg a többi játékmódra is, de TAban látszik a legjobba na különbség.

Frissítettem az EUro ligák tabelláját. Start nov 8-án nálunk du 5kor subtropolison.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13581) dokar válasza PaJa1 (#13580) üzenetére


dokar
addikt

nézd meg itt: [link]
már 2x is szerepelek. lesd meg a reportokat.

extra - SEXRay

(#13582) Creative997 válasza Isten88 (#13571) üzenetére


Creative997
őstag

Én 2 hete írtam Taz-nak PM-et, de semmi. Soha senki sem válaszol semmire, (csak Paja) és ebből már kezd nagyon elegem lenni.

Karesz, te megkaptad az RP-t a vettés bajnokiért? 3x szóltam fastcrx-nek nézzen utána, írtam neki részletes PM-et, azt mondta jó és azóta sincs semmi. :(((

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13583) sanye89 válasza Creative997 (#13582) üzenetére


sanye89
csendes tag

Azt még én,se kaptam meg a vettés bajnokságért az Rp-t. :( :(

Project Torque: Drift Fanatic Hangar

(#13584) csaba0223 válasza dokar (#13581) üzenetére


csaba0223
senior tag

Megint rossz voltál? :DDD
Valakinek szúrod a szemét!

Project Torque nick: csaba0223

(#13585) Karibaba válasza Creative997 (#13582) üzenetére


Karibaba
aktív tag

Eddig a 100ap kívül én semmit nem kaptam meg!!!!!!!!!!!!!!!!
evo 50% áááááááááá most keltik. vettés verseny 150.000rp ülnek rajt kell nekik biztos kamatozik :K :K :K

Projekt Torque online MMO

(#13586) dokar válasza csaba0223 (#13584) üzenetére


dokar
addikt

Azoknak szúrom a szemét, akik bénák TA-ban és "lenoobozom" majd kirúgom/kirúgatom őket a szobából.

extra - SEXRay

(#13587) [HUN]Dani válasza dokar (#13586) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hát sztem ez normális, mert én is szoktam ilyet sim vs-ben meg explorerben.. :U

magyarsrac

(#13588) Creative997 válasza Karibaba (#13585) üzenetére


Creative997
őstag

Ül rajta bank biztos, gazdasági válság van :O :)) Na de akkor is , rengeteg mindennel tartozik nekem az aeria...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13589) csaba0223 válasza dokar (#13586) üzenetére


csaba0223
senior tag

Akkor káromkodj magyarul hátha azt nem értik :DD

Project Torque nick: csaba0223

(#13590) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na jó, eddig bírtam hsz. nélkül. Amióta Csabi mondta, hogy mindenki döntse el: fikázza a PT-t vagy játszik vele - sok-sok hibája ellenére is :U, azóta nem írtam ide. Pár napja megint "elővettem" a PT-t, ha nem figyelek a bug-okra meg nem bosszankodok azon, hogy nem fejlődök, akkor lehet vele nyomni pár izgalmas versenyt, de semmi több. Tehát amik miatt újra hozzászólok: itt vannak a Dokar-féle "ügyek", nekem ebből nagyon az jön le, hogy még csúnyán sem szabad nézni a monitor előtt, mert bannolnak. Az nem baj, hogy TA-ban még mindig te kapsz áthajtásos büntit, pedig a másik volt a hibás (nem hiába nem játszok abban a módban), de a "feljelentgetések" nagyon mennek egy két indulatos szó miatt. És egyből jön a ban, nem úgy mint a beígért AP-k. Hoppá itt is vagyunk a 2-es számú témánál. Ugye volt az az ominózus segítős event, amikor mindenkinek kellet volna 1000Ap-t kapnia és erre behoztak még egy szavazást, hogy döntsük el kié legyen az 1000Ap. Oké megértem, meg azért valahogy össze is kampányoltam (nem nagyképűség, de ha visszalapoztok azokhoz a hsz-ekhez kiderül, hogy én mondtam mindenkinek, hogy szavazzanak), hogy "nálunk" maradjon az 1000AP. Na és itt van megint egy vitatott AP-s event. Ez a 4 millió tagos event. Ugye az volt (ha minden feladatot megcsináltál), hogy ha elérik a 4 millió tagot, akkor 900AP/kopf, de ha nem is érik el akkor is 500AP/kopf. Na erre mi volt, nem értek el csak valami 3,6 milliót és 500AP sehol. Erre indított TAZ még egy 4 millió tagos eventet, új feladatokkal (persze nehezebben kivitelezhetőekkel), hátha most elérik a 4 millió tagot. Ebből nekem nagyon az jön le, hogy az előző 4 millió tagos event 500AP-ját nagy ívben elfelejthetjük, pedig JÁRNA nekünk. De hát ilyen ez: a ban rögtön jön, az AP soha, vagy 2 hónap múlva. És látjátok, nem fikázom a játékot, bugokról egy szót sem ejtek.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#13591) MaciG válasza dokar (#13586) üzenetére


MaciG
addikt

Hagyd őket békén, okos enged... CSak simán dobd ki a szobából ha bejön ,de attól hogy leoltotd őket még nem lesz jobb max még jobban ki akar majd babrálni veled. :U

(#13590) Ricco_hun: Kivételesen most teljes mértékben egyet kell hogy értsek. Az aeria xarik az egésszre, össze vissza beszélnek, (hasonlít a Feri féle bandára :DDD ). Nem tartják be amit megígértek. Pl. hol van az a kanyargós TA map amire még nyáron (vagy szeptember elején) mondták hogy 2-3 hét és jön. :(((

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#13592) csaba0223 válasza Ricco_hun (#13590) üzenetére


csaba0223
senior tag

Én nem azt mondtam hogy ne fikázd a PT-t! Azt mondtam hogy a játékosokat ne fikázd!!!
Mindenkinek szive joga fikázni a játékot! Én is szoktam :DDD
Bocs ha multkor kicsit indulatos voltam :((( Kellenek a negatív kritikák is :K

[ Szerkesztve ]

Project Torque nick: csaba0223

(#13593) ABnormal válasza csaba0223 (#13592) üzenetére


ABnormal
őstag

Szvsz erre gondolt... :)

ma mentem a gsxr-el megint,class5-ben,circuit-on,spaghetti3 -> 4másodpercet adott körönként ... :Y

[ Szerkesztve ]

(#13594) Creative997


Creative997
őstag

Na EZ is megvan végre, most már "csak" 900k xp kell a lvl40hez :W

Ricco: így igaz, meg kéne kapni az 500at de szarnak bele, vette bajnokságért kéne kapni 160k rp-t szarnak bele, ezen kívül nekem még csináltam AP-s eventeket amik hamarosan lejárnak, azokért se fogom tuti megkapni, az összesen már 2k AP lesz. Menjenek az ...juk pics.... Egyre kevesebbett játszom, már csak pár versenyre nézek be, meg felnézek mindig 1 dolog miatt..... és ennyi.

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13595) PaJa1 válasza dokar (#13586) üzenetére


PaJa1
őstag

Nos, a dammit-es beszólásod miatt csak figyelmeztetést kaptál. Ami szerintem így is erős...
De úgy látom, hogy a 3 napos banod nincs sehol. mert 3 napon belül jelentették ezt a beszólást :D

Az APs dolgokhoz semmi közöm sincs, maximum az olyanoknak tudok utána kérdezni GMnél ami PTt érinti. Úgyhogy ne csodálkozzatok ha nem tudok válaszolni az APs problémákra.

NAGYON KÖZÉRDEKŰ
Ha vettél APt akkor kaptál érte Reward Point-ot, ez nem a PTs RP. Ezt 90 nap után APra lehet váltani!
Sipirc bejelntkezni az AERIA-s felhasználódba. Zúduljatok a STORE gombra, majd a PURCHASE HISTORY-t kutassátok fel és semmisítsétek meg egy kattintással. Aztán ott a 3. opcióba ((iii)Reward Points History) kell bemasírozni és ott van a...... Csúf, gonosz Hókuszpók :D

Crea, az a 900k nem is sok ahhoz képest, hogy a 40es szint 1,6 millió XPt ölel fel :DDD

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13596) csaba0223 válasza PaJa1 (#13595) üzenetére


csaba0223
senior tag

Thx! Kaptam 450AP-t :R

Project Torque nick: csaba0223

(#13597) rsx válasza PaJa1 (#13595) üzenetére


rsx
aktív tag

:R THX az infot :DDD

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#13598) PaJa1 válasza csaba0223 (#13596) üzenetére


PaJa1
őstag

Na végre, akkor olyat mutattam ahonnan AZONNAL jön most már "ingyen" AP :)

A mellette lévő oldalon olvastam, hogy az szerzett AP 10%a lesz reward pont, amiből aztán megint AP lehet :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13599) dokar válasza PaJa1 (#13595) üzenetére


dokar
addikt

meddig van még banom? mikor jár le?

extra - SEXRay

(#13600) PaJa1 válasza dokar (#13599) üzenetére


PaJa1
őstag

Te tudod.. neked írták.
A fenti hszben azon voltam meglepődve, hogy jelentettek téged a dammit miatt, pedig neked most a büntidet kellene töltened, a 3 naposat.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.