Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1251) Dr. Romano válasza Dirtyz (#1247) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát azért ez szomorú :(

Legalább egymást ne alázzuk verseny közben. Azért ennél értelmesebbek vagyunk.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1252) csige791 válasza Speed® (#1235) üzenetére


csige791
tag

Speed: Én nem téged fikázlak ezzel és nem is aztmondtam hogy esetleg csaltál ,cak kiprobáltam hogy belül megyek végig és mégsem jött ki 57 eleje még üres tankal sem.
Csak kérdeztem hogyha valaki tudja a technikát irja le. És nem csak te tudsz ilyen köröket menni csak azért téged hoztalak fel példának mert pont elöttem mentél, de pl r1bandi is tudja amit te.

(#1253) Benedicht válasza barnam_ (#1248) üzenetére


Benedicht
tag

Options/Game/Virtual Gearstick -et off-ra. Bar nallam alapban OFF, es nem is valt egerre.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#1254) Speed® válasza csige791 (#1252) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hallod, tökmindegy, csak mindenki ki volt akadva.
Ha valakit vígasztal, ma még 58 alá sem tudtam bemenni 5 verseny alatt.
Biztos véletlen..

Amúgy meg nem tudom ki játszik bizonyos nickek alatt, nem PHs, de magyar, hát kb. kiakasztott a stílusával meg az agresszorkodásával. Aztán benyögi hogy erről szól a játék, mit hőzöngök. Hát elmehet a.. :W

(#1255) 4d válasza Dr. Romano (#1231) üzenetére


4d
aktív tag

Áhhh sztem hagyjuk már megbántam h felvetettem az ötletet. Inkább a játékra koncentráljunk.

De most tényleg. Nagyon szépen kérek mindenkit hogy soha ne felejtse el hogy ez egy játék.

[ Szerkesztve ]

(#1256) #70869248 válasza Dirtyz (#1247) üzenetére


#70869248
törölt tag

:(
Én ma road-n voltam, akkorát kűzdöttem mint állat, valami über rossz balance-t állítottam England rally-ra, ..holnap kipróbálgatom a balance-acc-aero beállokat.

(#1257) Dirtyz válasza #70869248 (#1256) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ja, láttam, be-benéztem spectatorként hozzátok, jöttem volna rendesen is, de mindíg lecsúsztam a rajtról... :D

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1258) Dr. Romano válasza 4d (#1255) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Teljesen igazad van! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1259) feel good válasza Dr. Romano (#1231) üzenetére


feel good
aktív tag

A listára még egy név: BMWStreetRacer!
Eddig ahány TA meccsen találkoztam vele, mindig ki akart lökni. Sose sikerült. :D

(#1260) Dr. Romano válasza feel good (#1259) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem lesz ilyen lista, de ha valakivel rossz tapasztalatotok van, azt nyugodtan írjátok a topicba.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1261) feel good válasza Dr. Romano (#1260) üzenetére


feel good
aktív tag

:K

Amikor valaki csinál TA-n egy szobát, öt kör, és arra vár, hogy az első bejövő ember ready-t nyom, aztán a rajtnál kilöki és elmegy, az milyen stratégia? :(

(#1262) Speed® válasza feel good (#1261) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az szemét stratégia :DDD (száradjon le a bal hátsó kereke :W )

[ Szerkesztve ]

(#1263) mazda626 válasza #70869248 (#1256) üzenetére


mazda626
addikt

Aerot hagyjad szerintem!
Mindegyik kocsira egy rahedli szar! Ha rakok a Lionomra Aerot, akkor kanyarban csúszok oldalra erősebb fékezésnél. Gripre menj, azt tettem, és elértem, hogy úgy kanyarodik a lionom, mint egy Corus! :DD

(#1264) feel good


feel good
aktív tag

Vettem egy Hexan GT-t tegnap, kemény 34.000RP-ért.
Nem érte meg :O Borzasztó. Sokkal jobb időket futok a kis Wizzel, hiába száz lóval kevesebb. Azt hittem, majd lehet szépen kontrollálhatóan csúsztatni (billentyűzetről), lévén hátsókerekes. Nos nem lehet, vagy azonnal megpördül, vagy az orrát tolja. (LFS-ben nincs ilyen problémám, tehát gondolom, hogy a hiba nem bennem van)

(#1265) Dirtyz válasza feel good (#1264) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nem kellett volna..., sokat kell költened rá, hogy normális kocsit faragj belőle.
Handling-re ne sajnáld a pénzt, emghálálja egy ídő mulva.
Én egyelőre várok, gyűjtögetek, jó az a kis Wizz. Remélem, hamarosan kijönnek újabb kocsik.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1266) feel good válasza Dirtyz (#1265) üzenetére


feel good
aktív tag

Remélem el lehet majd adni valamikor ezt a borzalmat. A Wizz nagyon jó, sőt megkockáztatom, hogy a Balance dolgokkal csak rontani lehet rajta.

A játékba az autóeladáson kívül több pálya kellene, még egy pár plusz autóval, és akkor tényleg ütős lesz. Most is jó, csak van egy pár slágerpálya, és annyi, a többin nem is mennek.

(#1267) Thrawn


Thrawn
félisten

Ma kezdtem, megragadtam 800x600-as felbontásban. Másra sem lehet átállítani. Indításkor közölte velem hogy csítelek mert talált egy HDSentinel.exe-t (muhaha) :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1268) Doki16 válasza Thrawn (#1267) üzenetére


Doki16
addikt

Én meg pont tegnap kezdtem el a Logout-os cikk hatására, egyébként nálam is gamehacket ír a HDDsentinelre :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1269) Speed® válasza Thrawn (#1267) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azért elég sajnálatos hogy ennyire optimalizálatlan..nálam 1600+AA okés.
Jézus, 19 player..

[ Szerkesztve ]

(#1270) Thrawn válasza Speed® (#1269) üzenetére


Thrawn
félisten

Az elején kiírja, hogy nem tesztelt driver (?!, amúgy meg a 7.12 Catalyst van fent. Ha ez nem elég jó neki akkor mi?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1271) Speed® válasza Thrawn (#1270) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tegyél fel valami Omega drivert..hátha.

(#1272) Thrawn válasza Speed® (#1271) üzenetére


Thrawn
félisten

Vistára? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1273) barnam_ válasza Thrawn (#1270) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nálam azt írta, hogy nem "up-to-date" a driver (szintén Cat. 7.12), de gond nélkül megy.

(#1274) Speed® válasza Thrawn (#1272) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:P

(#1275) bandus


bandus
veterán

nem dobott ki semmit a gépigény szóra a kereső, a hivatalos oldalon pedig a recommended-nél a következő konfig van:
2500mhz-s proci, giga ram, directx9-kompatibilis videokari.. mik a tapasztalataitok? milyen eséllyel működik ez a játék elfogadhatóan a laptopomon: coreduo 1,73ghz, 1giga ram és intel gma900-as integrált videokari.
köszi előre is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1276) Thrawn válasza Speed® (#1274) üzenetére


Thrawn
félisten

:P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1277) feel good válasza bandus (#1275) üzenetére


feel good
aktív tag

A vga-n fog elhasalni a dolog.

(#1278) #31757056


#31757056
törölt tag

Most fejetem be a kis esti versenyzést! :Y A többiek még nyomják :))

[ Szerkesztve ]

(#1279) Speed® válasza #31757056 (#1278) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Úgyúgy..55.369.. :C

(#1280) Speed® válasza Speed® (#1279) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

54.855!! :Y :P (utána tolatás a boxba mert körbe már nem vót benya :DDD)

Lábjegyzet: ezalatt valahol a világban valaki megdöntötte a WRt: 52.893 :R

[ Szerkesztve ]

(#1281) #70869248 válasza Speed® (#1280) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én igazán nem értem mit vitáztok ezen, veszel egy replay medium-t, elmész gyakorolni (ott tuti nincs draft), futsz egy 0:54-55-s időt, felteszed/elérhetővé teszed a replay-t és kész.
A vita el van döntve :)
na gyerünk..., sokkal jobb mint vitázni szvsz. :)

(#1282) ABnormal válasza #70869248 (#1281) üzenetére


ABnormal
őstag

ehhez nem kell replay medium...csak fraps...vagy ahogy én csináltam:digifényképező a monitor elé :D

balance:mud-ra,b-road-ra,south half course-ra nem kell semmi (a wizz-re) !

(#1283) Speed® válasza #70869248 (#1281) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem vitázunk, ezek tények ;] Ezt azért szerették ám a többiek :D
Mondjuk a ma éjjeli mókázás betett egy időre, túl sok szivatás volt :(
TAban hibázik a gép/játék, hol 58 fölött tudok csak menni, hol 56 alatt is.
Szóval erőteljesen elkéne valami nemistudommi, talán javítás :U
Gondolom te is belátod, hogy ha mások vonatozva alig esnek be 55re, akkor kicsit kemény hogy egyedül 55 alá is le lehet esni ha épp úgy van..

Más: imádom az érzést amikor a Lionommal B-Roadon 2.06al alázok :DD
Csávókám totál kivolt akadva a fullos Wizzel hogydemárhogyeztmost? ;]

Szerk.: **NS**Whistler egy köetschöeg. Ahol meglátom, ott kickelem.
Caymannal kirakott minket csak azért mert lenyomtuk vonatozva..loser.

[ Szerkesztve ]

(#1284) Rageous válasza ABnormal (#1282) üzenetére


Rageous
csendes tag

:D Lehet hogy kisbetüvel írták, vagy nem is volt látható : Game Közbem BÁRMIKOR megnyomható a Prtint Screen, és a játék egy PT logóavl ellátott képet készít a ProjectTorque\screenshots\ mappába nem kell digifényképező, meg fraps és el van döntve a hitelessége az időnek :D

Csak le kell fotózni ha valaki rekordot fut, és felrakni ide :d

Na minden jót.

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1285) #70869248 válasza Speed® (#1283) üzenetére


#70869248
törölt tag

tény akkor lesz, ha lesz róla replay.
Addig nem az, akkor viszont nincs vita, szal sztem hajrá.

(#1286) Speed® válasza Rageous (#1284) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha ezt nem mondod..eddig azért nem screeneltem, mert vágólapra csak elég érdekes képek kerültek ki..csak az autó volt rajtuk meg ilyesmi. :R

Őő, a fentebb fejtegetett balanceolással kapcsolatban vélemény esetleg?
Mármint hogy miként lehetséges az, hogy véletlenszerűen jönnek az idők?
A tegnapi nap folyamán mikor elkezdtem TAzni, alig tudtam 58as időt futni.
Aztán éjjel mikor kevesen voltunk, nagyon durva időket mentem (54.855..)
Hangsúly az egyedül szón, sehol senki, nuku szélárnyék.
Ha nem nézem amit lényegében falsul csináltam (utána elfogyott a benya), akkoris van/volt egy 55.369, amit sokan vonatozva sem mennek :U

Meg az el-eltünedező szélárnyék és az ütközések elbírálása..
Utóbbira elég hajtépős példa mikor 20 fős mezőnyben valaki megpörget, nekemjönnek utána vagy 10en és engem rak ki csak büntire..kicsit fájt ;]

Meg arra is volt példa, hogy egy fél körrel előttem lévő emberke lag miatt "elémteleportált", nekimentem, agresszív vezetés miatti bünti hopp, ő meg közben "visszateleportált" és vígan ment tovább..bár közben volt csuklás bizonyosan ;]

Zárásként: jön valami komolyabb javítás mostanában ezekre a problémákra?
+terveztek votekick rendszert beépíteni? Nagyon elférne 1-2 barom miatt :(

Bocsmá' hogy ennyi kérdéssel zargatlak :D
üdv.

b-type
Nelegyé' gonosz :DDD Ott voltak jópáran, nem tehetek róla hogy játék közben nem ment a replay bigyó meg fraps meg vidkamera a hátam megett :U
Tessék szkrínshot meg replay majd ha megtanulom miként is megy.

[ Szerkesztve ]

(#1287) #70869248 válasza Speed® (#1286) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én nem gonosz vagyok, csak nem értem ha egy vitás kérdést tök egyszerűen el lehet dönteni, akkor miért kell hagnyi hogy esetleg elfajuljon.
Itt most ha jól veszem le, azon van a nézetkülönbség hogy szolóban nem lehet 56 alatt futni,..na erre sztem a legjobb megoldás ha:
Lefutod gyakon a kört, aztán vagy a replay-t teszed fel, vagy esetleg akár a replay-t felveszed fraps-szel...az már mindegy,...és kész a megoldás, ennyi.

futás közben a fraps-szet nem próbáltam mennyit vesz le a gépből...de ha valaki mindenképpen videót akar belöle csinálni akkor a replay-t nyugodtan felveheti.

(#1288) Speed® válasza #70869248 (#1287) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem kívántam odáig eljutni hogy elfajuljon bármi is..mitöbb, nem is fajult.
Akinek nem felel meg a screenshot, azzal nem fogok vitatkozni, minek?
Ha rendszeresen képes lennék 55 alá menni, akkor minden bizonnyal lenne/lesz replayem, de jelenleg azt sem tudom, hogy hányszor használható amit vettem, lévén még nem próbáltam..FRAPS nem fekteti szét a gépet, legalábbis DIRT alatt 640es felbontásban 30FPSt tudott lőni tartósan.

Annyit tudok, hogy MoT3C/r1Bandi is megfutották egyedül az 55ös kört pl.
Nekem versenyben az 55.369 volt a csúcs Cayman is ott volt meg EQMontoya is spectként. Az 54.855 már trükkösebb volt mint írtam. Nézem a TA ranglistát..nem fogom aranyba öntetni az 54.855öt..van 53 alatti is :o .

(#1289) #70869248 válasza Speed® (#1288) üzenetére


#70869248
törölt tag

Hogy miért?! Mert az eldöntené az egészet, egy kép az csak kép, arra nincs ráírva hogy draft-ban mentél vagy szolóban, de látom már hogy nem akarod érteni.
szerk:
ehh..majd akkor én mindjárt kipróbálom hogy a replay egyszeri vagy nem..
sztem ez az egész egyszerű mit egy raklap, de mindegy...már régen túl van dumálva.

[ Szerkesztve ]

(#1290) Speed® válasza #70869248 (#1289) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nincs ráírva, többen ott voltak/látták pHról is..hagyjuk, ez már csak szőrözés.
Replayt kipróbálom magam is, ha te előbb tennéd és megosztod az infót, thx.

(#1291) Rageous válasza #70869248 (#1289) üzenetére


Rageous
csendes tag

A replay egy 10 es csomag. Pont. megveszed, 10 mentést enged. ennyi. azok megmaradnak amíg le nem törlöd. mentés nélkül is meg lehet nézni.

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1292) feel good


feel good
aktív tag

A másik, amit a kocsi eladhatóság és a kickvote rendszer beépítése mellé még bele kéne tenni, az az, hogy ha 14 player ready, és egy nem, akkor is elinduljon a meccs!
Mondjuk, hogy ha 51% ready, akkor induljon.

(#1293) Dr. Romano válasza feel good (#1292) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha a room főnöke readyzik akkor 20 mp után indul a menet. Ha azonban mindenki readyzik, csak a room főnöke nem, akkor egy idő után beindul az autostart és ott is megindul a menet :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1294) Speed® válasza feel good (#1292) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez szvsz butaság lenne. Mindig kell egy boss. Ha nem lenne, káosz.
Én ezen nem változtatnék, csak a Kick hatását végérvényessé tenném adott szobára. Ha valakit kirakok, az ne tudjon visszajönni /okkal kerül ki.

Rageous Köszi a replayes infót. Még egy kis szőrözés ( :D ):
10et enged és aztán újat kell vennem, vagy 10 replay lehet elmentve?
Remélem érted, hogy hogy értem :DDD Ejha, de "korán" van már :U

[ Szerkesztve ]

(#1295) Benedicht válasza Speed® (#1294) üzenetére


Benedicht
tag

10-et enged.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#1296) Rageous válasza Speed® (#1294) üzenetére


Rageous
csendes tag

Persze hogy vehetsz újat

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1297) feel good válasza Speed® (#1294) üzenetére


feel good
aktív tag

Hiába van boss, ha ott sincs, és 15-en anyáznak neki, hogy menjünk már.
Engem mostanában elég gyakran kivagdosnak, pedig végképp semmit nem csináltam, se Harpoonom nincs.

(#1298) Speed® válasza Rageous (#1296) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Namost akkor állj ;] A kérdés arra irányult, hogy ha nem akarok újat venni, akkor a régebbi replayek törlésével szabadul-e fel hely újaknak a 10es pakkban?
Mint egy memóriakártya, vagy mittudomén, így már gondolom vágod. :)

feel good
Rengetegszer van, hogy 15en vannak, abból 5 friss és anyázik, a másik 10 meg akkor fejezett be egy 30as versenyt és kicsit pihizne. Namost ilyenkor tele a szoba a friss 5ös anyázásával. És igen, ilyenkor magam is szivesen kickelek, miután szólok vagy 3x, hogy relax van 2-3 percig és nem értik. Teljesen jó ez így szvsz.
Mellesleg téged raktalak már ki én is TA futam után és nem a semmiért ;)

[ Szerkesztve ]

(#1299) csige791


csige791
tag

Jó lenne tudni hogy az uj autók milyen kategoriájuak lesznek, azaz vegyek harpoont vagy lesz hasonló autó az ujak között ?

[ Szerkesztve ]

(#1300) feel good válasza Speed® (#1298) üzenetére


feel good
aktív tag

Ez is igaz!
Én olyat látok sokszor, hogy bent van egy-két ember, aztán jön 10, és mind a tíz anyázik, mert végül csak a boss nemredi. :|

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.