Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) csige791


csige791
tag

szerintem lag miatt mehet el a szélárnyék néha, de nem tutti, csak én gondolom.

(#902) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálatok működik az FSAA? Mert nekem még a menü ikonjai is recések, akármire van állítva... (talán CCC-ből kelne állítani...)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#903) Dr. Romano válasza CPT.Pirk (#902) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem egy X1950pro van és simán műxik vele az élsimítás. A Catában tegyél mindent defaultra és csak a játékban állítsd, vagy frissíts Catát a 7.12-re.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#904) Speed® válasza Speed® (#898) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Remek, összefutottam egy csalóval (190+mpht megy tartósan egyedül..) plusz valamiért belassult a járgányom, 186mph fölé szélárnyékban sem megy. Mára elég is lesz ezeknek köszönhetően.. :o

(#905) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha nicknevet váltatok, akkor légyszi írjátok már be ide a fórumba is, hogy lehessen tudni (+ fel tudjam dobni a listára) és ne kelljen vadászni hogy akkor ő ki is...
Jah és az új tagoktól is kérném, hogy az első hsz-ukban a nicknevük is szerepeljen.

Köszi!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#906) Dr. Romano válasza Speed® (#904) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Speed(R) ha tényleg nem tetszik a játék, akkor szerintem ne idegesítsd magad vele :U

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#907) CPT.Pirk válasza Dr. Romano (#903) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Természetessen aktuális catalystot használom, és application managed en van éslimítás, különben nem kérdeztem volna.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#908) Dr. Romano válasza CPT.Pirk (#907) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor nem tudom mi lehet a problem :F
Próbáld akkor a Catalysból állitani...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#909) Speed® válasza Dr. Romano (#906) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A játék tetszik, csak az ehhez hasonló szösszenetek nem :U
Nickügyileg jelenleg (Ph!)Speed(R). Át kéne írjam [pH]Speed(R)-re?

[ Szerkesztve ]

(#910) Dr. Romano válasza Speed® (#909) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bocsi, de az eddigi hsz-eidből szerintem nem ez jött le :U

Igen a második változat jobb! Felírtalak a listába.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#911) #70869248 válasza Speed® (#909) üzenetére


#70869248
törölt tag

Látom te szimes oldalról erölteted a játékot,..sztem ne tedd :)
Ez a játék arcade, ez egy dolog. De azok között az odafigyelős és jól sikerült kategória...kb. ahogy pl. a Colin McRae 2 is az volt.
..vagy ott van az Invictus-tól a CRC, ami nekem nagy kedvencem volt (és bizonyos pályaelemek, pályarészek..majdnem komplett pályák onnan lettek áthozva), ami szintén szórakoztató arcade játéknak indult, de odafigyelős volt, nem az eszetlen fajta (pláne azzal a nem egyszerű irányítással).
Szal sztem nem érdemes őszülni a bug-n :)

(#912) Speed® válasza Dr. Romano (#910) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Majd igyekszem pozitív dolgokat is szóvátenni, csak keresnem kell ;]
A nicket gondolom a nick changer vagymi megvételével tudom átírni :U

b-type megőszülni azért nem fogok, csak bosszankodok picit.
Most így legutoljára az tett be, hogy próbálgattam a balance cuccokat a TAjárgányon és miután leszedtem amit kipróbáltam, sem akart elmúlni a hatása. Meg MoT3Cel nyomultunk volna vonatozva és nem rakta ki a szélárnyékát több ízben. Aztán olyat is csinált, hogy boxutca bejáratánál koccoltunk, erre kirakott benya nélkül a rescue páláyra..aztán akármerre mentem, wrong way és rescue..aztán emiatt penalty..és megint rescue :DDD Szóval elég sok bugba belefutottam már, az alig 20 órányi játékidő alatt. Biztos javulni fog, nem kétlem :K

csige791
Eddig azért írtam ()vel mert többen mondták hogy bugos. De ha nem akarom a játékon belüli m@il lehetőségét, akkor nem baj ha átírom []re :U

[ Szerkesztve ]

(#913) csige791 válasza Speed® (#909) üzenetére


csige791
tag

[] zárójel bugos, ( ) ezt hasznalja mindenki.

(#914) Dr. Romano válasza Speed® (#912) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Oksa ;) (szerencsére nekem pont fordítva van :DDD )

Igen a Shopban kell venned egy Nickname Changert asszem 1400 vagy 1600 RP-ért.

Jah és igen!!! Ahogy Csige is írja a kapcsos zárójelek helyett inkább sima zárójelet használj (nem nagy bug csak e-mail küldéskor van jelentőssége, de inkább simát használj tehát esetedben:
(pH)Speed(R)-re

Jah és ha a kocsi még mindig önálló életet él, akkor a vezetési segítségeket nyomd 0%-ra lehet azok okozzák....

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#915) Dr. Romano válasza Speed® (#912) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha nem akarod az e-mailt, akkor nyogodtan átírhatod a kapcsosra.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#916) Speed® válasza Dr. Romano (#914) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nahh, lejárt a MODtime. Szóval csak a m@il szempontjából gáz akkor.
Megvárom míg kijavítják :DDD Szóval hagyom (Ph!)Speed(R)nek =re.

Juteszembe, hajnalban majd meggyilkoltak..már amikor beléptem adott szobába, rögtön beszóltak, hogy "f@sz pHs, nem kéne nyomja, lagzik..".
Tényleg ennyire rossz lenne átlagban a pHsok kapcsolata? Vagy szervergond?
Én nem találkoztam még lagból eredő hibával, talán csak 1x-2x láttam falbaeső autókat..de a saját járgányom nem rakoncátlankodott még. Ergó mások által én nem látszok rendesen? Mit tudok tenni ellene? Hazai pálya kizárólag..?

Vezetési segédletek amúgy sincsenek, nem vagyok én kezdő kérem :P
Szerencsére az újrainstall óta nem jött elő a hiba. kopp-kopp
egyszer "lefagyott a hang" de restart után az is rendbejött.

[ Szerkesztve ]

(#917) Dr. Romano válasza #70869248 (#911) üzenetére


Dr. Romano
veterán

hupsz... ez privi akart lenni... :B

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#918) Dirtyz válasza Speed® (#912) üzenetére


Dirtyz
őstag

"Most így legutoljára az tett be, hogy próbálgattam a balance cuccokat a TAjárgányon és miután leszedtem amit kipróbáltam, sem akart elmúlni a hatása."
Tegnap este nálam dettó ugyanez volt a pH-s futamokon, az elsőben beraktam a hosszúváltót, jó szar ( a motor nem tudja kipörögni magát ), a másodikban "kivettem a váltót" és dettó úgy viselkedett, mint az első futamon. Bé tipus szélárnyékából úgy kiszakadtam, hogy öröm volt nézni.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#919) #70869248 válasza Speed® (#912) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem ez a szélárnyék eltünése egy nehezítés,...okés ilyen a valóságban nincs, és elég röhejes, néha pedig valóban bosszantó tud lenni.
De azért rendesen leegyszerűsíti a játékot hogy ekkora szélárnyék van. Kicsit veszélyes is, mert valaki szégyentelen képes végig alibizni más valaki szélárnyékában, akkor gyakorlatilag rátette a bré-re az előtte haladót, mert sokkal kevesebbet fogyaszt a verda.
Sztem büntetni kellene ezt is,..pl. azzal ahogy a valóságban: a sok szélrányéktól túlmelegszik a motor és gyengül a teljesítménye (egy két körig),..legalább fél kör folyamatos 'teliszél' kelljen a motornak....vagy valami ilyesmi, mittomén.
Vagy etikai szabályként is be lehetne vezetni,...kapná a fekete pontokat az ilyen vastag bőrű vezető,...és aztán senki nem állna le vele vonatozni. :)

A Pit-bejárat körüli bonyodalmat a játékos szülték, mert vágnak ahol lehet, és a fejlesztők fogták és megcsinálták ezt a védett részt.
..volt régebben ahol dűhítőbb volt, gyakorlatilag minden körben számoltam egy rescue-val :(
..bár még azon a pályán nem voltam azóta, lehet még mindig olyan :)

(#920) Dr. Romano válasza Speed® (#916) üzenetére


Dr. Romano
veterán

OKé, bocsi akkor nem szóltam :D :R

Egyáltalán nem rossz a kapcsolatunk!
Én általában ha külfödiekkel TA-zom és már vagyunk vagy 9-en, iszonyatosan lagzik. De tegnap este a PH-s meneten voltunk 12-en és semmi lag nem volt, csak lestem!

Ha csak mi így PH-sok vagyunk úgy szerintem akár a 20-as rajtfelállás is elbírná! Egyszer ki is kéne próbálni :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#921) Speed® válasza Dirtyz (#918) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hja, hosszú váltóval 6.ba be sem lehet rakni a járgányt szélárnyék nélkül :)
Viszont 206mpht megfutottam vele, az tetszett. Meg a fogyasztásra is jó hatással van, 11 kört kibírtam alig alig vonatozgatva. A rövid váltó viszont sux, 186mph max sebesség és gyorsan fogy a nafta. Valahol középen lenne az álomkonfig számomra (is). ~190mph avarage és 1tank/10kör fogyasztás. Át kéne állnom manualra :U

b-type
Szélárnyékhoz a melegedést bevenni tényleg jó lenne, mert valóban sokan nem veszik észre magukat. Én szeretek egymást előzgetve jobban haladni és nem csak a benzinspórolásra játszva beragadni. Mondjuk néha a kormány nélküli emberkék érdekesen kacsáznak ;]

Pites beragadás elég gáz volt, MoT3Cel egyszerre mentünk be egymás mellett és őt fogta meg a sarok, aztán együtt pörögtünk a lane előtt. Mikor egyenesbe akartuk szedni magunkat, mindkettőnket kidobott pályára..vicces volt.
Még hiba: ha túlfut az ember a bejáraton, akkor is be lehet állni tankolni ügyeskedve-tolatva. Mitöbb, nem próbáltam, de lehet gyorsabb is mint rendesen.. :U

[ Szerkesztve ]

(#922) Dr. Romano válasza #70869248 (#919) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Sztem ez a szélárnyék eltünése egy nehezítés,..."

Szeritem is. Először bugnak néztem.
Régen (még béta korában) lehetett venni TA verenyre "szélárnyékeltüntetőitemet". Ilyenkor a felhasználó autója körül sárga búra volt látható és nem volt szélárnyéka.

Én örülök hogy ezt kivették, nem tetszett hogy nem tudtam felkapaszkodni az elöttem lévőre

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#923) Speed® válasza Dr. Romano (#922) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az mi lehet, hogyha sima versenyen valakin ilyen sárga burok figyelt?
Nem tudtam mire vélni, lévén 3 napja vagyok csak ugye játékos.
Szvsz a szélárnyék megléte/nemléte simán bug, nem észleltem rendszert.

Kéne tolni egy nagy pHs TAfutamot estefelé mikor többen vagyunk :U

(#924) csige791


csige791
tag

hmm.. pedig én szeretek 2 tankolással menni, akkor vastag a bőr a pofámon ? :)

(#925) Speed® válasza csige791 (#924) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát ha egyvalaki mögött beragadva éred ezt el, akkor igen :U Előre közlöm, hogy velem ilyenre ne ragadtasd magad, csúnya dolgokat szoktam csinálni ;]

ABnormal No akkor már ezt is tudom :R

Dirtyz
22hkor keltem, valamikor 23h körül ültem le PTzni :B
Ma estére ha kitűzünk egy időpontot, szívesen jönnék.
Manuallal kormány nélkül nem szívesen szórakozok. De a gamepademet beizzítani és ha működik rendesen az analog joya, akkor +próbálom a manualt is.

[ Szerkesztve ]

(#926) ABnormal válasza Speed® (#923) üzenetére


ABnormal
őstag

+15%engine

mielőtt megkérded: a sárga füst a kerekeknél az pedig +10%grip...

talán 3400 RP egy 10-es csomag...

[ Szerkesztve ]

(#927) Dirtyz válasza Speed® (#923) üzenetére


Dirtyz
őstag

Tegnap este, volt nagy pH!-s futam, 12-en voltunk...

Ilyen sárga burkot láttam valamelyik nap, de nem TA-ban, hanem "sima" versenyen.
Ha teheted manuális váltás evidens..

Bé, Te manuális váltóval játszol, nem olyan érzés, mintha csúszna a kuplung...?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#928) Dr. Romano válasza Speed® (#923) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sima versenyen ilyen burok? Azt passzolom :) (ilyen itemeket én még soha nem próbáltam)
(De ABno már válaszolt is :D )

Modjuk az is igaz, hogy a szélárnyék eltűnésekben tényleg nincs rendszer...

Este tuti lesz PH-s futam, tegnap is volt és úgy egyeztünk hogy minden nap lesz :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#929) Dr. Romano válasza csige791 (#924) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nah majd nyomunk mégegyet kíváncsi vagyok tényég mire képes ez a két tank, a multkor csúnyán nem sikerált neked :DDD (bocsi, hogy még mindig ezen lovaglok :DD )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#930) Speed® válasza Dr. Romano (#929) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ne is mondd, 1x vezető pozícióból lettem 3., az uccsó kanyarban kifogytam :DDD
Jó dolog a 2 tankolás, csak kell egy partner hozzá ha kicsi a létszám.
Volt 2 körül egy durva futam, 14en voltunk, ott mindig volt ki mögött lenni ;]

Ja, sima versenyre ti még jártok? Engem már nagyon nem köt le :F
Lehet venni kéne valami értelmes járgányt, még mindig egy Liont nyúzok :B
Amúgy vicces mennyi lét elb@sztam már rá és még mindig alig megy..

[ Szerkesztve ]

(#931) Dr. Romano válasza Speed® (#930) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én is ritkán megyek más versenyt, általában a TA-n rohadok :D

De a pénzt azért elköltöm a verdára. Most vettem egy Harpoont, de még szinte nem is mentem vele :DDD

Én a Myato-ra költöttem sok lét, és az elég szépen húz az alaphoz képest (igaz már majdnem minden maxon van rajta :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#932) Dirtyz válasza Dr. Romano (#931) üzenetére


Dirtyz
őstag

Összejött egy kis lé, milyen kocsit érdemes vennem, Harpoon, stallion ( tetszik ), esetleg quadro?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#933) Dr. Romano válasza Dirtyz (#932) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A Harpoon a "legjobb" szerintem, így én azt ajánlom (bár az irányíthatóságát még szokni kell)
Itt egy lista ami segít a döntésben.

Egyébként kinézetre meg szerintem a Stallion a legjobb (de az sem megy rosszul :K ).

(Arra vigyázz Amatőrön nem fognak szeretni, engem állandóan kickelnek a Harpoon láttán :DDD )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#934) Dirtyz válasza Dr. Romano (#933) üzenetére


Dirtyz
őstag

Köszi, listát néztem már.., Stallion lesz. Tetszik a formája, csak kicsit félek tőle, hogy musce-car -os lesz az irányíthatósága :DDD

Védd a fákat, egyél hódot!

(#935) Dr. Romano válasza Dirtyz (#934) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tényleg nagyon jól néz ki! :K (és persze gyors is)

A kocsit le is tudod teszteli. Klikk a kocsira, majd test drive gomb!

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#936) ABnormal


ABnormal
őstag

Nemtudjátok,hogy mikor jönnek az új kocsik? hátsókerekest nem akarok venni...(harpoon,stallion)

(#937) Dirtyz válasza Dr. Romano (#935) üzenetére


Dirtyz
őstag

Na, azt hiszem várok egy kicsit a kocsivásárlással...., AP-t kellene szereznem és akkor MR2, középmotor, jó súlyelosztás, nagyon kis kezes.
Stallion; lomha, könnyen elúszós muscle-car, de nem olyan ingerszegény a műszerfala, mint a többinek ( mazda 6 kormány..)
Harpoon; lásd feljebb..., csak szar belső
Quadro; jó a hangja, de ennyi..

Védd a fákat, egyél hódot!

(#938) csige791


csige791
tag

b-road rallyn 16. legjobb időm van 660-al, de az elöttem lévők közül már sokan backpakel mehetnek van köztük 1:19 es idő, én 2:08:004, de volt egy fél mp-vel jobb szektorom de azt elkurtam.

amugy 2 kiálláshoz elég az egyik etapban 4 kört menni mas mögött asszem.

(#939) #70869248 válasza csige791 (#924) üzenetére


#70869248
törölt tag

Szvsz igen :D ...bringások sem szeretik pl. ha valaki bepihenteti magát, és nem váltva törik a szelet.
Meg szvsz sokkal jobb is, el tudtok szakadni a többiektől (jó esetben persze), és akkor már csak egymásra kell figyelni, nekem volt három szlovák sráccal versenyeztem 15 köröset, arra mentek hogy kiüssenek, az egyik lemaradt és ki is lépett, engem kiforgattak sikeresen, aztán a jó kiállással visszajöttem a 2. mögé, és szélárnyékból kibújva leelőztem a célvonal előtt.

szal ki lehet nyomni egyedül is a 2tankolást, arra kell figyelni, hogy ahogy megjelenik a benzinre figyelmeztető jelzés, akkor el kell venni a gázt a piros fordulat kezdetéig...akkor is megy 180-t a verda.
így szélárnyék nélkül is lehet két tankolni a 30körön.

[ Szerkesztve ]

(#940) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Ma este is beszállok a buliba, de még napközben átírom majd a nevem ph-formátumra:)

gottagofast

(#941) Dr. Romano válasza Dirtyz (#937) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hmmm.... AP-t én is szívesen szereznék, de fizetni már nem szívesen akarok :)

Valami eventet kéne nyerjünk...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#942) #70869248 válasza Dirtyz (#927) üzenetére


#70869248
törölt tag

De TA-n csúszik is állórajtnál/pit után/kiforgatás után, szvsz nem is érdemes beleragadni a teligázba, mert csak a benzin fogy jobban.

(#943) csige791


csige791
tag

ma este is megcsinalom akkor a (pH) DraftKings nevü szobát 19:50-kor. Jelszó: prohardver

(#944) #70869248 válasza csige791 (#943) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ma este csak későn leszek (kb. 11 ha egyáltalán) :(, biliárd van.

(#945) Dr. Romano válasza csige791 (#943) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én is csak később fogok bevergődni (olyan 9-10 között)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#946) ABnormal


ABnormal
őstag

volt önbizalmam? 5db rx-7 és 2db harpoon... :)

[ Szerkesztve ]

(#947) ABnormal


ABnormal
őstag

(#948) Dirtyz válasza ABnormal (#946) üzenetére


Dirtyz
őstag

És, mi lett az eredmény...?
Multkor összefutottam egy Harpoon-ossal, akkor vehette 0% upgrade, volt még egy quadro, meg egy hexan GT, csak pislogtak a fiúk, az is itt volt, mud-on. :DDD

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#949) #70869248 válasza ABnormal (#947) üzenetére


#70869248
törölt tag

(#950) Dirtyz válasza ABnormal (#947) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gratula, itt 1:10:4-et tudok csak...
Full tuningos a kocsid?

Védd a fákat, egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.