Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#601) Dirtyz válasza Stirlitz (#600) üzenetére


Dirtyz
őstag

Asszem minimum 8 karakter, nagy -kisbetű vegyesen és számot is kell tartalmaznia

Védd a fákat, egyél hódot!

(#602) Agostino válasza Stirlitz (#600) üzenetére


Agostino
addikt

nem frissítettem

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#603) csige791


csige791
tag

nascaron menyivel lehet menni a pit-ben ?

(#604) mazda626 válasza csige791 (#603) üzenetére


mazda626
addikt

50 körül.

(#605) #31757056


#31757056
törölt tag

Üdv mindenkinek! AP-t hol lehet gyűjteni ebben a játékban? :)

(#606) pisti válasza #31757056 (#605) üzenetére


pisti
őstag

Megjött Cayman. :)
Vannak valamiféle eventek ahol lehet nyerni AP-t, meg itt fentebb ha visszaolvasol volt, egy hirdetési forma, akit bárkit csinálhat és adnak érte AP-t.

Kipróbáltam a Thunder Alleyt. Nagyon nagy. Egy 30 körös verseny ilyen 4000-5000 RP-t ad, igaz el is tart vagy fél órát. :)

(#607) #70869248 válasza pisti (#606) üzenetére


#70869248
törölt tag

Most próbáltad?
..mert most próbáltam ki én is első alkalommal, mindjárt nyomattam is hármat egymás után, az elsőn összeszedtem 2+kört agresszív vezetésért, meg egy áthajtásost, és egy fekete zászlóst a pitsebesség túllépéséért..szal az elég felejtős volt, pláne hogy bent volt egy Magnum nicken vezető arc, és szétzúzta a mezőnyt, egyszer engem is elkapott.
A másodikon 4. lettem, az utcsót most megnyertem.

(#608) Dr. Romano válasza csige791 (#603) üzenetére


Dr. Romano
veterán

max talán 54, de inkább maradj 50 körül :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#609) LACyCA


LACyCA
csendes tag

1-es Full gázon jó. :K :K

Mindenhol jó, de legjobb úton!!!

(#610) csige791


csige791
tag

http://project-torque.aeriagames.com/node/194 Ezmi?

(#611) pisti válasza #70869248 (#607) üzenetére


pisti
őstag

Igen most, miután felkeltem. Szerintem nagyon élvezetes, a Pit sebességre oda kell figyelni, de én is kaptam 1x 1 áthajtásos büntit, ezután sokkal jobban odafigyelek.
Az automata váltó be volt kapcsolva, manuallal talán meg lehet úszni 2 kiállással is egy 30 körös futamot.
Neked hány körre elég egy tank üzemanyag?
Nálam olyan 8 kör eddig. Igaz csak 2 futamot mentem, aztis autmata váltóval, amíg tele a tank folyton visszadobálta 5-ösbe sajna, olyan háromnegyed-fél tanktól már bírt hatosba is menni visszadobás nélkül.

(#612) #70869248 válasza pisti (#611) üzenetére


#70869248
törölt tag

3 tankolás a 30kör, de nem biztos hogy megéri.
Két kiállás sztem nem megy, bár nem tapasztaltam még ki semmit,...eleinte még a backpack is fura volt (még mindig az).
Az RC-t nagyon utáltam mikor bejött, mert minden lökött azzal jött road pályákra (na meg azzal a patch-l vették el a licence-met és a felhúzott autóimat :D ).
De katlanra nagyon frankó.
Szal most megpakoltam a backpack-t ezzel azzal, nem tudom számít-e mert kipróbálni nem volt időm, de lehet hogy befolyásolja a kocsit, ha nem akkor sztem sima 4tankolásos versenyeket fogok futni.

(#613) Dr. Romano válasza #70869248 (#612) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akár két kiállással is meg lehet csinálni (bár rizikós)!

Mikor valaki mögött szélárnyékban vagy nem kell nyomni fullig a gázt, így benzint tudsz spórolni. Persze a két kiálláshoz szerencse is kell (mindig legyenek előtted), de láttam már embereket akiknek sikerült úgy...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#614) ABnormal


ABnormal
őstag

9kört bír egy teli tank,de ha valaki után tudsz menni 2-3 kört akkor akár 10kört is kibír....

(#615) LACyCA


LACyCA
csendes tag

A back pack-al mit tudok csinálni???Lehet,hogy :F kérdés.

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb úton!!!

(#616) ABnormal válasza LACyCA (#615) üzenetére


ABnormal
őstag

hülye kérdés :D meg tudod tölteni mindenféle okossággal,amik jól jönnek a verseny alatt...

(#617) csige791


csige791
tag

Szeretnék szervezni egy-két pro versenyt valamelyik Német (versenypálya) pályán. Egyenlőre csak kezdő autók részvételével (tunning lehet rajtuk). Akár bajnokság is lehet belőle.

ifok: [www.advancedsimracing.com] itt pedig a forumban van Project torque topic. vagy msn: csige791@hotmail.com

:C :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#618) UnConnecteD válasza Dr. Romano (#598) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mindig az aktualis szinten levo maximum upgrade van rajta. Most tulajdonkeppen, mindenbol Level III . Majd A II-tol lehet legkozelebb majd feljeszteni rajta, az meg kb 120k XP mulva lesz. Nekem nagyon tetszik, mert ez inkabb USA muscle car-okhoz hasonlit, mint pl. Ford Mustang, vagy Hemi Cuda, en ezeket jobban szeretem, mint a lapos sport kocsikat, mint pl. Ferrari, vagy ilyesmi. Iranyitast szokni kell, meg jelentos tuninggal sem mindig arra megy, mint amerre Te szeretned, neha onallo eletet el, amikor pl. MUD - Semi pro palyan, szinte MINDEN kanyarban elindul a hatulja valamerre, de nekem ez igy tetszik. Most azon kiserletezgetek, hogy ugy be tudjam allitani az iranyitast a Balance-okkal, mint pl. a NFS MW-ben volt. Nekem az volt a tokeletes iranyitas autos programokhoz. Amikor jott egy szuk, eles kanyar, akkor motorfek, utana kezifek, es nyomtam az iranygombot, es szepen beallt a kocsi a kanyar iranyaba. Itt most meg nem akar beallni, ez pedig nagyon jol jonne olyan palyan, ahol rengeteg a sok, szuk kanyar ( pl. San Francisco Marina)
Jo kocsi, de egy jobb RX7-tel szemben nincsen eselye, neha A II-es Stallion-ok is lehagynak igencsak, foleg teli hatizsakkal :) . De CTF-ben verhetetlen, ott akarmilyen A-5000-es Sonora-t is siman megverem ezzel, bar ez lehet, hogy nem csak a kocsi erdeme :DD ( arc mode ON )

Szoval nem ertem, hogy a beginnerek, miert harpoon-osokkal nem szeretnek jatszani, amikor RX7, vagy MR2 -t hasznalok sokkal jobban lehagyjak oket :DDD

(#619) havok


havok
csendes tag

Sziasztok!!! :))

Tegnap jót zúztunk Krisz :D :D

Átírtam a nevem. Most már : [pH]Havok néven találtok meg. :)

üdv: havok

(#620) Dr. Romano válasza csige791 (#617) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Olvastam a cikkedet az oldalon, egész jó! :)

Ha az ottani közösség is jön PT-ni, akkor már elég szép kis magyar tábor lesz a játékban! :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#621) Dr. Romano válasza havok (#619) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia!!! :)

Jaja, nagyon jó kis versenyeket nyomtunk! :K
Jah és gratu a vizsgához! :C
Játsz vele jó sokat, hogy minnél hamarabb tudjunk menni egy jó kis TA versenyt! ;)

Ma este is fent leszek, majd benyomom az MSN-t is!

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#622) Dr. Romano válasza UnConnecteD (#618) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi szépen az infót. :)

Mostmár lassan tényleg váltok (tetszik a kocsi így a leírásodból), meg tegnap este is szétaláztátok az arcomat a csodaverdáitokkal az LFS szobában :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#623) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

[link]

vajon sturgandas hanyadik lett ebben a futamban? ;]

(#624) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

[link]

ez meg miert van? kaptam ajandekokat, de nem tudom mindet felhasznalni. mi a baj ?

(#625) Benedicht válasza UnConnecteD (#624) üzenetére


Benedicht
tag

Olyan alkatreszt kaphattal, amihez nincs kocsid.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#626) #70869248 válasza Dr. Romano (#613) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én összeálltam egy arccal vonatozni, meghúzattam magam szélárnyékban, aztán hagytam jönni az én szelemben, majd megint meghúzattam magam.
Én lettem az első, ő a második.

Sztem így többet lehet nyerni, mint spórolással,...csak tudjon vezetni a partner. :)

(#627) #31757056 válasza Benedicht (#504) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szia. A tesztet mikor megcsinálnám akkor a program elküld a shop-ba hogy vegyek előtte magamnak application form-ot, tök jó, vennék is csak nincs AP-m. Ha megcsinálom a myspace-es okosságot, akkor is csak 2 hét múlva lesz, akkor addig most helybenfutás van, nem tudok szintet lépni? :)

(#628) Benedicht válasza #31757056 (#627) üzenetére


Benedicht
tag

Nem. Nem kell hozza AP. Ahol az ar xx AP / yy RP formaban van, azt megtudod venni xx AP-ert _vagy_ yy RP-ert.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#629) pisti válasza #31757056 (#627) üzenetére


pisti
őstag

Ezt énis benéztem. :DD
Egy pöttyet mintha nem lenne egyértelmű. :((
Elég sokan jártunk így.

[ Szerkesztve ]

(#630) csige791


csige791
tag

menyi csicska szar ember versenyzik....

Nyomjunk már egy 30 köröst , csak értelemes emberek, lehetőleg kormanyal, és csak olyanok akik tudnak tartani egy nyomvonalat nem kacsázva.

amugy működik a szélárnyékos téma, 10 kört birtam 1 tankal.

(#631) Benedicht válasza pisti (#629) üzenetére


Benedicht
tag

Elso hsz-ba is fel kellene irni.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#632) #31757056


#31757056
törölt tag

Basszus... Köszi fiúk! Megpróbálom ezt akkor.

A nicknevemet azt át tudom írni valahogy? Most erre sem találtam opciót, akarok egy jókis ph-s előtagot én is :D

(#633) #31757056


#31757056
törölt tag

Tudja valaki mi a túró az az application form? :) szerk: megtanátam, jól eldugták...

[ Szerkesztve ]

(#634) Benedicht válasza #31757056 (#632) üzenetére


Benedicht
tag

Ahol az Application Form volt ott van egy Nickname Changer is ha lejebb lapozol. Azzal meg tudod valtoztatni.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#635) Dr. Romano válasza #70869248 (#626) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"csak tudjon vezetni a partner."

Hát sajna a TA-ban nem mindig teljesül ez a feltétel :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#636) #31757056 válasza Benedicht (#634) üzenetére


#31757056
törölt tag

Köszi közben megtaláltam azt is :) Kicsit lámáskodok mert a NFS-hez vagyok még szokva, 3 beállítás össz vissz :)

(#637) Makaveli


Makaveli
senior tag

Én is regiztem: Nevem: Makaveli14

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#639) Rossi


Rossi
addikt

Én most töltöm le. Valszeg Rossi lesz a nick-em, de akkor [pH]-t rakjak elé, vagy (pH)-t?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#640) Dr. Romano válasza Rossi (#639) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A zárójelest rakd elé (tehát: () karaktereket), mert akinek a [ ] karakterek vannak a nevében annak egy bug miatt a játékon belül nem lehet e-mailt küldeni.

Tehát mindenki:

[ ] helyett ( )-eket használjatok! :)

csige791:
Szerintem jöhet! :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#641) #70869248 válasza Dr. Romano (#635) üzenetére


#70869248
törölt tag

jaja :)
Ezt a tankolásos dolgot benéztem, szal szélárnyék nélkül is lehet 2 tankolással 30kört futni, csak akkor az utolsó kör fele/harmada gurulás lesz...be lehet gurulni a pit-be, de azért az gurulás.
Szal vmiért 30kört négytankolásosnak néztem, pedig alapból 3 tankolás, így kigurulva meg 2 tankolás. ..és úgy van ahogy mondod, ha van kivel 'szelezni' akkor simán be lehet gurulni 2 tankolással.

(#642) Dirtyz válasza csige791 (#638) üzenetére


Dirtyz
őstag

Mudra miért csak jeep-el lehet menni?

Janoska81-el a f@sz kivan, TA-n az uccsó kanyarban kiforgat, és még meg van sértődve, amikor szólok neki

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#643) #31757056 válasza Dr. Romano (#640) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szerintem a szögletes zárójel az jobb... :)

(#644) Dr. Romano válasza #31757056 (#643) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen szerintem is, de a bug miatt egyelőre szerintem a sima zárójelet használjátok ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#645) Rossi


Rossi
addikt

Már folyik is az upgrade nagy erőkkel... :))

Remélem tényleg van olyan jó, amilyeneket írtok róla. Mindegyik NFS-t többször is végigtoltam, szeretném magam kipróbálni realisztikusabb játékokban is.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#646) #31757056 válasza Dr. Romano (#644) üzenetére


#31757056
törölt tag

Miért, milyen bug van?

(#647) Dr. Romano válasza #31757056 (#646) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Olvasd a #639-es hsz-t ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#648) 4d válasza #31757056 (#646) üzenetére


4d
aktív tag

"A zárójelest rakd elé (tehát: () karaktereket), mert akinek a [ ] karakterek vannak a nevében annak egy bug miatt a játékon belül nem lehet e-mailt küldeni."

hoppá! lemaradtam! :D

[ Szerkesztve ]

(#649) Dr. Romano válasza 4d (#648) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:))

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#650) csige791 válasza Dirtyz (#642) üzenetére


csige791
tag

szerintem azért lehessen csak jeepel menni mud-on hogy változatos legyen a bajnokság.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.