Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1601) feel good válasza Sam8888 (#1600) üzenetére


feel good
aktív tag

minek bambultál el..

(#1602) PepeDon válasza Sam8888 (#1600) üzenetére


PepeDon
tag

Nekem hasonló volt, csak ott épp én voltam a 'hunyó'. Utolsó körbe egy harpoon-ossal viaskodtam 4-5 helyért (a kicsi wizz-el :D ), és mindenki áll a célba, a harpoonos lehagyott, én meg satufék. Nekimentem a célvonalon álló oszlopnak kívülről, és kiírta, hogy én nyertem. Szerencsére nem volt senki forrófejű, úgyhogy nem volt semmi, persze írtam is rögtön, hogy sorry, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#1603) Sam8888 válasza feel good (#1601) üzenetére


Sam8888
tag

NEM BAMBULTAM MONDOM HOGY BEÁLLT MÖGÉM, AZTÁN BEMENT MELLETTEM!

(#1604) feel good válasza Sam8888 (#1603) üzenetére


feel good
aktív tag

Értem én..
Miért hagytad, hogy beálljon mögéd. :)
Én a másodikat bevárom, aztán kész, pont ezek miatt.

(#1605) csige791 válasza feel good (#1604) üzenetére


csige791
tag

de minek kell bevárni? mi az értelme?

(#1606) Dr. Romano válasza csige791 (#1605) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez egyfajta gesztus a játékban.
Ha valaki az élen van és nagyon elhúz a többiektől, akkor bevárhatja az utolsó kör végén a többieket, hogy ők is még be tudják fejezni a pályát (így több RP-t szereznek).

Ha egy élen haladó kocsi erre készül, akkor az utolsó körben nyom egy Hellót, hogy a többiek is hellózzanak hogy aztán be tudja mérni ki hol van hozzáképest.

Én is szoktam csinálni és általában meg is köszönik -azonban teljesen bevárni őket pont az ilyen esetek miatt soha nem szoktam- :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1607) #31757056 válasza Dr. Romano (#1606) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én pl akkor szoktam még bevárni valakit ha véletlen kiütöm TA-ban, és nincsenek túl sokan közben, akkor visszaadom a pozícióját.

(#1608) Speed® válasza Dr. Romano (#1606) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én kizárólag azt várom meg, hogy a 2. emberke ~30 másodpercre legyen.
A többiek legközelebb majd ügyesebbek lesznek ha kell nekik a sok RP ;]

Cayman
Menet közben néha én is megvárok valakit, ha én érdekem a vonatozás.
De van, hogy emiatt bukok be versenyeket, mert idióta az illető és kilök. :((

Ha meg valaki azt tervezi, hogy szélárnyékból kivágódva a finish en beelőz, az két megoldással szembesülhet esetemben:
-piten keresztül megyek, ezáltal nix szélárnyékos előzés ha pályán megy
-cél"egyenesben" elintézem, hogy belassuljon (satuzok, hadd koccoljon..)
Ha meg mégis sikerülne előznie, megnyomom az F5öt ;]

[ Szerkesztve ]

(#1609) #31757056 válasza Speed® (#1608) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én ezért nem várok meg akárkit vonatozni, talán még nem is nagyon fordult elő, egyszer Sharky-t vártam be, mert pont mögöttem volt ph-s. Velem is előfordul hogy valakit kiütök, bár nagyon ritkán de ma megtettem sajnos, randán kivágtam valakit véletlen, mondjuk a verseny végét nem bukta el emiatt.

(#1610) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Na, ezért nem TA-zok már :
"-piten keresztül megyek, ezáltal nix szélárnyékos előzés ha pályán megy
-cél"egyenesben" elintézem, hogy belassuljon (satuzok, hadd koccoljon..)
Ha meg mégis sikerülne előznie, megnyomom az F5öt
" :(

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1611) Sam8888 válasza Speed® (#1608) üzenetére


Sam8888
tag

Ezentúl énis ezt fogom tenni. Grrr...

Az előbb meg az 5. körben vezetek (rx-7 meg harpoon meg ilyenek ellen), erre visszarak a login képernyőre. Beloginolok, aztán látom cancelled races: 3 Szuper! Egyetlenegy versenyt sem szakítottam félbe, csak mindig a k****g játék hibájából (2x kilépett magától, 1x meg ez), és most megint 86%ra visszaestem. Az ilyet mi a francért nem küszöbölik ki? Nagyon idegesítő.

(#1612) Sam8888 válasza Dirtyz (#1610) üzenetére


Sam8888
tag

Az F5 az mire jó?

(#1613) Speed® válasza Dirtyz (#1610) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te mosolyogva tűrnéd, hogy mögötted autózva cél előtt megverjenek?
Nem azt kéne elítélni aki valójában rosszat csinál? Köszi, jólesett :K

(#1614) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Velem is már igen soxor előfordult, hogy 1 kör hátránya volt a 2.-nak de bement előttem, pedíg őt vártam és mivel F-II-es kategóriájú volt (énmeg C-V körül), ezért levont tőlem 24! (huszonnégy) pontot a ratingomból. Kicsit ideges voltam.
Azóta azt csinálom, hogy megállok a célvonal előtt egy centivel nyomom a kéziféket a gázt és a tab-ot. Ha meglátom a másodikat, akkor elengedem a kéziféket és bemegyek.
Persze ha ismerem az embereket, akkor azért nyugodtabban állok meg a célvonalnál :)

[ Szerkesztve ]

(#1615) Napster válasza Dr. Romano (#1599) üzenetére


Napster
tag

én a Wizz el megyek ... nekem bejött, és simán lehagyom vele azt a másik autót .. nemtudom mi a neve :D

...N@PsTeR***

(#1616) csige791


csige791
tag

engem meg nem érdekel hogy kinek mennyi RP-je lessz, aki nem elég gyors az így járt, van itt elég köcsög ebben a jatékban amikor első helyröl kilök TA-n miközben lekörözöm stb...
Akinek RP-jkell legyen gyors nem várok senkire a célnál. Minnél elöbb legyen vége hogy ujra mehessünk.

Mentem ma egy WR-t . Legjobb Kawanas idő Spaghetti #1 -en és még nincs rajtam a 4-es kasztni, viszont most hasznaltam backpacket.

Virágok mehetnek az öltözőmbe a csajok meg az ágyamba. THX....

(#1617) Sh4rKy válasza csige791 (#1616) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

küldöm a virágcsokrot te lelkes újonc :DDD

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1618) feel good válasza csige791 (#1616) üzenetére


feel good
aktív tag

Lófej az ágyadba, esetleg?

(#1619) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

egy jó backpack-el, 4-es car upgrade nélkül sikerült 2:08-as időt mennem b-road-on a wizz-el...
még messze van ez egy jó időtől...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1620) mazda626


mazda626
addikt

Runner is mehet a pokolba, köcsög kis fasszopó! :((( Venemberrel TA-ztunk, leköröztük, ránkhúzta a kormányt, nem engedett előzni. Kaptuk a penalityket. :(

(#1621) Speed® válasza mazda626 (#1620) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kocsi hátulja oldalról megcsiklandoz->kis fék hogy elpördüljön előtted->továbbmenetel. Az ilyen köetschöegökkel csak így lehet csinálni.
Igazán jó lenne ha bekerülne a játékba egy kickvote rendszer :U

(#1622) #31757056


#31757056
törölt tag

Ma is időben fejeztük be a játékot, ahogy rendes gyerekekhez illik, 8-kor ágyban a helyünk! Reggel 8-kor :D

(#1623) Speed® válasza #31757056 (#1622) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Akkor gyere vissza, még van 1.5 óra ;]

(#1624) -=ZS=- válasza Speed® (#1613) üzenetére


-=ZS=-
tag

Lehet, hogy én látom rosszul, de szerintem ez benne van a versenyben, szerezz akkora előnyt, hogy ne tudjon a cél előtt utolérni.

(#1625) Benedicht válasza -=ZS=- (#1624) üzenetére


Benedicht
tag

Ez alltalaban ugy szokott lenni, hogy csak addig van benne a versenyben es szabad csinalni, amig nem miellenunk alkalmazzak. :)

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#1626) Benedicht


Benedicht
tag

Mas:

7 kocsi kozul lehet szavazni, hogy melyiket szeretned a jatekban viszontlatni. Szavazni itt lehet. A szavazashoz be kell jelentkezned. Az elso hozzaszolasban mindegyik kocsirol van egy kep.

Ujabb AP-s event: kell egy ismeros akit ra tudsz venni, hogy fellepjen E-5 szintre. Az ismerosnek es neked amikor eleri az E-3 szintet csinalnotok kell egy screenshot-ot a szintetekrol, utanna az ismerosnek az E-4-rol es E-5-rol. A kepeket a forumba kell belinkelni, es ha minden jol megy ket heten belul kuldik neked az 500 AP-t, az ismerosnek pedig 200AP-t. Csak egyszer lehet megcsinalni, es a logokat megnezik, hogy nehogy ugyanaz a jatekos jatszon mindket accountal.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#1627) Speed® válasza -=ZS=- (#1624) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az nincs benne a versenyben, hogy valaki 9 körön keresztül mögémragad hogy adjon fél kört boxkiállásnál. Az sincs benne a versenyben, hogy valaki szándékosam mögöttem van a 28. körtől hogy célnál "lesprinteljen". Szvsz nem fair.
Legutóbbi ember stirlitz volt hazai pályáról, 5 kör után elégeltem meg.

Találkozott már valaki azzal a hibával, hogy indítás/bejelentkezés után a játék fekete képernyővel és villogó kurzorral megáll? Ugyanez néha AltTab után is..egyre többször szívok emiatt :(

(#1628) Speed® válasza Speed® (#1627) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ó hogy szakadna le mind a 4 kereked Lock vazze.
5 körön keresztül beleragad a s3gg3mb3, aztán kilök.
:W

(#1629) Stirlitz válasza Speed® (#1627) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Figyelj picit rám. Lehet, hogy keversz valakivel. Mert ma mi egy játékot játszottunk együtt. De Te ma akkor laggoltál, mert torrenteztél is játék közben. Én a célnál nem sprinteltelek le, nem is tehettem, mert kb 10mp-re voltam mögötted. A játék elején viszont, amikkor mögöttem voltál, nagyon laggoltál, hol megjelentél,hol eltüntél. Másodpercenként változott ez. És én éreztem úgy, hogy "húzatod" magad. Egyszer pedig csak elém kerültél, neked értem, és én kaptam lassításos büntit. Gondolkodj el azon, mit írsz ide. Senki más nem laggolt, csak Te. Más is mérges lett rád, amiért ugyanúgy járt veled mint én. Akkor most ki nem volt fair? (föleg, hogy "5kör után megelégeltem", na akor ez szándékos volt, Te jöttél nekem?, ehh, de gyenge vagy.....) Ne másban keresd a hibát.

Az nincs benne a versenyben, hogy valaki 9 körön keresztül mögémragad hogy adjon fél kört boxkiállásnál. Ezt kifejtenéd bövebben, mirre is gondolsz? 9kör után szerintem nincs már több kőrre elég üzemanyag. Tehát együtt mentek ki a boxba, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#1630) Dr. Romano válasza Benedicht (#1626) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Cool, én az összeset szívesen látnám a játékban :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1631) msgt.fubar válasza Dr. Romano (#1630) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Dettó, csakhát a jogdíjak ugye... így is elég sokba kerülnek a licenszelt kocsik.

gottagofast

(#1632) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

gyerekek vettem egy stallion-t és rájöttem hogy k*rva yoo kocsi...
rx-7-est legyorsultam pedig csak backpackem volt, egy alap harpoon se hagyott ott
b-road kivételével mindenhol k*rvayoo kocsi (ott még nem nagyon érzem :S)
ajánlom mindenkinek =)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1633) Plutor válasza Stirlitz (#1629) üzenetére


Plutor
aktív tag

a 9 kör más mögött arra jó,hogy üzemanyagot sporolj.
szélárnyékban mész,és jó esetben +2 kör üzemanyagot takarítasz meg.

(#1634) Speed® válasza Stirlitz (#1629) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A célsprintes dolgot nem rád vonatkozóan írtam, félreértetted.
A másik téma: abban a játékban rajttól fogva mögöttem jöttél az 5. körig.
Nyomtam 2 hurry up-ot hogy esetleg észrevedd magad mikor már zavart.
Aztán még belassítottam egyszer, hogy elmehess, maradtál mögöttem.
Mindvégig tisztán és folyamatosan észleltelek/észleltem mindenkit, kivétel Hz akárkit, akinek később jeleztem is ezt, te raktad ki mert elkezdett mocskolódni.
Nem láttam hogy akárki is kihullott volna mögülem, lévén hamar elhúztunk a bolytól. Az első pitnél volt egy penaltys, de nem tudom ki/nem lényeg.
Attól függetlenül, hogy megy a torrent 24/7, még van 2M/512k sávom.
Szóval a lagolás miatt maximum a játék készítőit ill. a szervert okold.
Miután 5 körig a s3gg3mben autóztál, ráfékezéssel szedtelek ki a szélárnyékomból. Ha nem tetszik, sry. Nekem sem tetszik ha hülyének néznek.
"9kör után szerintem nincs már több kőrre elég üzemanyag."
Bizonyára rosszul emlékszem, hogy miközben én a 9. körben bekényszerültem az élről, te még toltál egy kört a spórolt benzinen. Erről ennyit, örültem.

(#1635) Stirlitz válasza Plutor (#1633) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Igen, visszaszívom amit ide írtam elöször.

Na akkor azért raktam ki, mert az anyázást nem szerettem. Ettöl függetlenül igaza volt, én is azt tapasztaltam, hogy laggolsz,de nagyon. És hidd el már nekem, hogy Te voltál mögöttem, én ezt láttam és nem folyamatosan, hanem össze vissza ugráltál a pályán. Nem tudom milyen sávszéled van, de ez akkor nem volt elég. És valóban nem szerettem ha hülyének néznek. Nem szándékosan autoztam a seggedben, hanem mert ekkora tempora voltam képes. De ne is foglalkozz mással, nyugodtan nyomd csak meg a féket direkt, és aztán vádolj másokat, hogy bunkó. Na erröl enyit. Menj, játsz sok TA-t, én egy darabig nem fogok, mert elegem lett ebböl. De ha véletlen mégis, akkor majd segitek féket nyomni elötted. Mond, hogy lehetsz ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#1636) Speed® válasza Stirlitz (#1635) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem tudok mit kezdeni a lagolással. Hidd el, hogy nem user error.
Semmilyen problémám nincs a vonallal, 3M/1M amúgy.
Amikor játszok, 2M/512k van szabadon hagyva, bőven elég mindenre.
A gyenge szerver és a netkód hibái miatt maceráld a fejlesztőket pls.

"mert ekkora tempora voltam képes." Persze, szélárnyékban, aham.
" nyugodtan nyomd csak meg a féket direkt" Nyugodtan megnyomom.
" Mond, hogy lehetsz ilyen?" Kérdezd a sok gyalogot akik miatt nem lehet egy normális sok fős futamot lenyomni vagy egyáltalán elrajtolni. Netán akik miatt 1. helyről sokadszor bukok le lekörözéskor. Vagy azokat, akiket meg szoktam várni, hogy vonatozva előrébb kerüljünk és a végén kilöknek. De ráfoghatjuk a nyuszira is, aztán segond.

Megyek, játszok sok TAt. Majd jössz te is, ha megnyugszol, biztosan.
További kellemes napot.

[ Szerkesztve ]

(#1637) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Az elözö Speed üzenetére akkart válasz lenni. Bocsánat,félre nyomtam.

De most komolyan Speed, normális vagy? És ha direkt valaki szélárnyékban megy? Megengedi a játék, és ezek szerint hozz valamit a tankolásnál(nem probáltam soha még, ezt nem tudtam), direkt bele fékezzel, hogy rosszul járjon, utána büszke is vagy, hogy kiejjtetted? Utána meg itt durogsz, hogy a másik mekkora csaló? Köetchseg vagy hogy írtad pár h.sz.-el elöbb? Szerintem Te vagy kissé, izzé. Menjél játszál TA-t, nyugodtan, én nem fogok.

[ Szerkesztve ]

(#1638) Plutor válasza Stirlitz (#1637) üzenetére


Plutor
aktív tag

semmi gond.elöfordul.

én például sokat megyek szélárnyékban,ha lehet.
de ha mögöttem jönnek az sem zavar.ha elöl vagyok visszaveszek hátha megelöz.
ez 1 taktika,amit jól lehet használni,de ezért nem kell kilökni senkit sztem.

(#1639) mazda626


mazda626
addikt

Kezd elegem lenni ebből a játékból. :W
Kawana és Mizz túlságosan jó a többi osztálybeli kocsihoz képest. :(

(#1640) Speed® válasza Stirlitz (#1637) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Látom nem érted. Nem azzal van baj, hogy szélárnyékban megy.
Hanem azzal, hogy ha ezt teszi olyan módon, hogy a másiknak esélye sem lenne a győzelemre ezáltal. 30 körből ha ~4et szélárnyékban töltesz, már csak 2x kell tankolnod. Gondolom belátod mennyire fair így.
Tudod én mit szeretek? Amikor van egy partner, akivel egymást előzgetve egymás szélárnyékából kigyorsulva el lehet lépni a mezőnytől.
Amikor így lehet játszani, akkor szórakoztat a játék.
Amikor megy a lökdösődés, szívózás, olyankor legkevésbe sem.
Lehet azért mert köetschöeg vagyok, valóban, meglehet. Elnézést.

Mazda626
Kawana még annyira nem lenne zavaró, de a Wizz tényleg túl erős.
A fullos Lionommal esélyem sincs egy hasonlóan felcukkolt Wizz ellen.
Harpoon/MR-2/RX-7 ha jól vezetik, már 2es szinten is elég durva szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#1641) Plutor válasza mazda626 (#1639) üzenetére


Plutor
aktív tag

én ezért nem megyek csak TA-t
lionom van,de esélyem sincs a többiek ellen.
a patch elött jobb volt sztem.most nem fogok már másik autót venni.

(#1642) feel good


feel good
aktív tag

Meddig fogjátok még egymás vérét szívni?

(#1643) Dr. Romano válasza mazda626 (#1639) üzenetére


Dr. Romano
veterán

TA-zni kell gyűjteni a sok lét, venni új verdát :)

Egyetértek: a Wizz tényleg nagyon állat verda :K

feel good
Nem szeretem a vért :DDD

BiG G3ry
De álnéven a többi verdát is bedobhatnák a játékba.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1644) Speed® válasza feel good (#1642) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én már csak Mizót iszom :U Mwuhahahaa ;]

Dr. Romano
Én szívesen birtokba vennék egy fullos Harpoont, de 200+k..
Annyit meg már nagyon nincs kedvem összeTAzni. Összeteázni :DDD
Ha bekerül az eladhatóság, valszeg nekilátok kipótolni, de addig :(
Wizz meg monnyon le :P

[ Szerkesztve ]

(#1645) mazda626 válasza Dr. Romano (#1643) üzenetére


mazda626
addikt

Jaja, de mnagyarok nélkül nem szeretem, olyankor biztosan kad egy személy, aki túlságosan laggol. :( Sok magyar együtt meg ritkán van fennt, pedig úgy az igazi, nem is unalmas úgy.

(#1646) feel good válasza Speed® (#1644) üzenetére


feel good
aktív tag

:DDD

(#1647) Dr. Romano válasza Speed® (#1644) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ez eladhatóság nekem is őrülten hiányzik a játékból :(
(pl. Harpoont szívesen lecserélném egy Stallionra vagy inkább a Wizzet tolnám fel maximumra)
// lol ez még rímmel is, de sz@r :DDD


mazda626

Ez mondjuk igaz. Én is jobban szeretem azt mikor "csak" mi vagyunk a pályán :K

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1648) mazda626 válasza Dr. Romano (#1647) üzenetére


mazda626
addikt

A terepjárót szívesen eladnám. :K

(#1649) Dr. Romano válasza mazda626 (#1648) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én is azzal kezdeném. Amióta megvan én még soha az életemben nem használtam, jó lenne RP-vé alakítani. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1650) Speed® válasza Dr. Romano (#1647) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem eladhatóság/kickvote/összes APs cucc legyen RPs is a kívánságlistám. Meg mondjuk komolyabb szerverek és optimalizált netkód. Meg új pályák/kocsik/versenymódok. Meg.. :) Van még mit fejlődnie..

Wizzed nem fullos? Kellett neked Harpoonra elb..kótyavetélni a pénzt ;]
Nekem Lion nemrég lett az, de eléggé bosszantó hogy hogyan..valamikor 2es szint körül hagytam és ráálltam TAra. Most hirtelen akartam ugye felfejleszteni, de hát nem lehet egyből a max szintű cuccot, neem. Tejelhettem a kisebb cuccokért is...ez elég kellemetlenül érintette az RPkészletem :o Aztán meg ugye vegyem tudomásul hogy a Kawana/Wizz duó sokkal impresszívebb..hát, jól esik :O

Lol, terepjárót ne is mondjátok. Kitaláltuk hajnalban hogy menjünk CTFezni a dobókockákkal. Én hülye meg úgy voltam vele, hogy feltuningolom, hadd menjen. Felfulloztam, erre szinte ugyanolyan sz@r mint alapon :o Laza 50es kukázva kb :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.