Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1651) Stirlitz válasza Speed® (#1640) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én is így gondolom. De menyire elmaradt volna ez a meddö vita, ha akkor verseny után írod mirre gondolsz. És bizony nem érzem magam roszfiúnak, teljesen mindegy miért is, de lag volt. És nem szándékosan tettem, nálam te csak mögöttem voltál, az is hol igen, hol nem. Verseny után nem is foglalkoztam vele különösebben,, mert úgy gondolom-gondoltam, ilyen van, megesik(lag). De amikor belépek ide késöbb, és te szándékosan meg hasonlók, meg nem szeretem ha hülyének néznek......

Azt mondom felejtsük el, kezet rá. Elnézést kérek, ha megbántottalak valamivel, csak tudod a harag nem a legjobb dolgokat hozza ki az emberböl. Már tudom mirre is gondoltál akkor, és legközelebb talán te is belegondolsz abba, hogy mit észlel a másik a pályán. Rendben? Partner pedig lettem volna benne, ha nem lagolsz :) (mármint a vonatozásban, vagy hogy is hívják)

[ Szerkesztve ]

(#1652) Speed® válasza Stirlitz (#1651) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Verseny után HXY miatt AltTaboztam winbe hogy lelőjjem a torrentet.
Aztán visszalépve (lépni akarva) megszívtam mert blackscreen.
Utána meg szembesültem azzal, hogy elindult a verseny nélkülem.
Szóval kicsit összejött minden és jól le kellett írnom.
Nem mondom, hogy másként gondolok most bármit is.
De tudom, hogy az önmagam kifejezésére használt szavakat néha nem megfelelő módon válogatom meg. Emiatt én is bocsánatkéréssel tartozok.
Viszlát a pályán valamikor. Akár szélárnyékban akár fűre kipörgetve :DDD

(#1653) mazda626


mazda626
addikt

Nem tudom, nekem patch óta egy szál gondom, sem volt a játékkal. Stabil. Úgy látszik ATI karikat nem szereti a játék, vagy a drivereit.

(#1654) Sam8888 válasza mazda626 (#1639) üzenetére


Sam8888
tag

A többinek a gyorsuása, meg s végsebessége, ereje sokkal jobb...

(#1655) mazda626 válasza Sam8888 (#1654) üzenetére


mazda626
addikt

Sokra megyek a sok pacival, ha nem megy a kocsi.

(#1656) Stirlitz válasza Speed® (#1652) üzenetére


Stirlitz
senior tag

A pályán találkozunk! Vagy a falon vagy a füvön :DD Már tudom, hogy kell, thx neked...

Ui: vártalak vissza, de nem jöttél, a létszám meglett, hát engedtem a nép nyomásának, és elinditottam.

[ Szerkesztve ]

(#1657) #31757056


#31757056
törölt tag

Na jóreggelt mkinek! Mentem pár versenyt, pár TA-t megcsináltam a B I-jogsit úgyhogy reszkessetek, ha megláttok! Ma már Gregory-val és Krisztiánal találkoztam az aszfalton :) Speed, kerestelek de mindig versenyeztél mikor én lobbyztam!

(#1658) ABnormal


ABnormal
őstag

megint felidegesített ez a pontozási rendszer...3. lettem... első kettő A kategóriás volt... erre -2 rating...ha nem tudok a miyatóval megverni egy rx-7-et meg egy mr 2 mittudoménmit akkor minusz rating... ehhh....

(#1659) feel good válasza Speed® (#1650) üzenetére


feel good
aktív tag

haha és mindezt ingyen, ugye? :D

(#1660) Speed® válasza #31757056 (#1657) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Broad/Spagetti volt a menű HexanGTt meg Harpoonok ellen.
Utóbbival nem bírtam, de HexanGTt meg Quadrokat vertem.
Hiába, azZoroszlán a király :DDD Estefelé valszeg leszek TAn.

feel good
Vannak a reklámban "szép" nagy reklámfelületek ("Advertise here").
Tehát nem ingyen. És továbbra is ott lehet a lehetőség az APs vásárlásra, ha valakinek attól nagyobb, hogy fizet 20 dodót egy virtuális alkatrészért..

ABnormal
Engem az zavar, mikor Lion/B-vel lenyom egy Harpoon/D, aztán -25 rating.. :o

[ Szerkesztve ]

(#1661) csige791


csige791
tag

Na végigolvastam ezt a pár hozzászólást.

TA: Szerintem amit a játék megenged azt kikell használni tehát ha valaki mögötted megy sokáig szélárnyékban szive-joga, de ellenszer is van rá például a hosszu egyenesben lemész oldalra és fékezel tehát nem elötte hanem ugyhogy kivágodsz oldalra majd fék igy ő megelőz és akár mehetsz mögötte te is ugyanugy sőt akár mindkettőtöknek meglehet a 2 pit ha 4-4 kört mentek egymás mögött.
Enyiből akkor azon is lehetne vitázni hogy miért vágják le egyesek a célnál lévő részt vagy b-roadon miért vágják le az első kanyart... szerintem amit a játék enged azt kikell használni mert ha te nem használod ki, kihasználja más.
Ja és ha jól taktikázol meglehet simán verni egy olyat aki két kiállásal megy mert 3 kiállásnál kevesebb benzinel mész és igy gyorsabb vagy.

Lagolás: Minden netes játéknál kikell kapcsolni a torrentet ez minden komolyabb bajnokságban kötelező, ha ezmiatt lagolsz még megis büntetnek, ha torrent nélkül nem lagol , torrentel meg lagol akkor egyértelmü hogy a torrent miatt van a lag tehát ki kell kapcsolni, egyszer egyébként én is bent felejtettem, megértem bocsánatot kérni.

Célnál lesprintelés: Ez tényleg igen bosszanto dolog, velem is csinálták már, megoldáslehet a fékezős elengedős dolog, de végülis nem túl sok RP a külömbség egy helyezésen, max a statisztikában a szar a nyerési % miatt.

Autó: Nekem az a '02-es concept car tetszik, nem szeretem az amcsi autókat, mondjuk ez is amcsi de nem ugynéz ki teljesen mint az a sok régi szar...

[ Szerkesztve ]

(#1662) Dr. Romano válasza #31757056 (#1657) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jó versenyt nyomtunk csak az a Feddel (vagy hogy a fenébe hívták) csesztetett mindenkit és picit berágtam rá :)

Jah és bocsi hogy pont előtted gurultam 70mph-val :B

Persze grat a vizsgához, én már félek :DDD ;)

Speed(R)
Váááá elvertél 50K-t a terepjáróra :C ennyi erővel adhattad volna az RP-idet nekem is :DDD

feel good
Rageous írta a multkor hogy az Invictusnál is olvassák a fórumot, így csak beletesznek egy-két dolgot majd a játékba (de inkább az összeset amit kérünk! :K)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1663) #31757056 válasza Dr. Romano (#1662) üzenetére


#31757056
törölt tag

Áhh, nem gáz, én is csak azt láttam hogy előttem két nagy kerék aztán páff! Nyomni akartam a No problemo gombot, de nem jutott eszembe melyik az, és a szidások jöttek elő :Y :DD

Láttam a térképen is hogy az a kiccsávó szarrá lett alázva utána, Gregory is kipörgette, te is... :D

(#1664) Speed® válasza csige791 (#1661) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

"amit a játék megenged azt kikell használni"
PB, CoD FPSlimites szerók mondanak valamit?
Vannak hibák amiket nem szabad kihasználni.
-
Én még nem vertem meg 3 kiállással 2 kiállós embert, pedig jól mentem..
9/19/28 a kiállásom általában és igen durván/gyorsan elintézem a tankolást.
Sőt, néha túl gyorsan..van hogy nem jön össze a smirglieffekt->penalty :DDD
-
Lag/torrent: volt hogy pH only mentünk, 1M/256kt adtam a játéknak és hibátlanul ment. De tudom miről beszélsz, majd igyekszem, hogy ne menjen a torrent és\vagy ne okozzon lagot. Ha lagzok, b@sszatok le nyugodtan :)
-
Célsprint persze hogy nem az RP miatt zavar. Ha nem tud az illető megelőzni verseny közben, ne a célnál tegye már..de végülis tegye. Ha tudja :U
-
Autók: én ma láttam először a buggyt is, szóval ilyen tempóval elleszek egy darabig a jelenlegi felhozatallal :DDD De ha választani kell, én a 68as Firebirdöt terelgetném. Meg jó lenne TAra valami normálisabb kasztni is esetleg.

Dr. Romano Nem kapsz, amúgyis burzsuj vagy, minek az néked :P

Kérdés: A G-metert ha megvettem, hogyan/hol tudom használni?
Észrevétel: az 1es Nitro (Lionon legalábbis) jó nagy semmit sem gyorsít :U

[ Szerkesztve ]

(#1665) csige791 válasza Speed® (#1664) üzenetére


csige791
tag

9/18/28 nem jó mert telle tankolod a verdát és igy lassu vagy. 9/16/23-24-el meglehet verni mert igy majdnem végig tudsz 175 fölött menni, kb 3/4. kell tankolni, nekem elhiheted mert ha emléxel én voltam a legnagyobb híve a 2 kiállásnak :)

"amit a játék megenged azt kikell használni"
PB, CoD FPSlimites szerók mondanak valamit?

a PB az az olyan csalok ellen van akik külömböző progikat hasunalnak példáil hogy mindig fejre céloz magátol a cucc igy mindig eltalálja a masikat nem is kell semmit csinalnia csak nyomkodni a gombot. de itt nem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#1666) #31757056 válasza csige791 (#1665) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én is így szoktam tankolni, 9/16-17/23-25, rövidebb a kiállás is, és utána könnyebb is az autó, bár igaz az is ha valaki 9/18/27-be tankol akkor az utsó kiállás ultra-rövid de így elbukja a sebességen úgyis az idő egy részét a játékos.

(#1667) Speed® válasza csige791 (#1665) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Próbáltam 9/18/28on kívül mást is, de össz időben rosszabb lettem..
3 kiállással még nem előztek meg akárhogy variálták..
Ha végig zavartalanul tudok menni, akkor legalábbis nem.
De majd kipróbálom amit írsz, hátha. Matematikai alapon igazad van
Csak az a helyzet, amit Cayman mond közrejátszik. Az utsó pit ideje.
-
PB ja, de pl. a CoD féle FPSlimit (250/333 szerótól függ) is a játék hibáját hivatott kiküszöbölni. Nem egy embert ismerek aki anno nem gyenge költségekbe verte magát a 999FPSért..meg a wallhack meg az egyéb trükkök.
Minden játékban vannak hibák. De aki ezeket szándékosan kihasználva törekszik a győzelemre, az a szememben csakis egyvalami lehet: vesztes.

[ Szerkesztve ]

(#1668) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

jeah, sikerült a license úgyhogy már B-I vagyok a miyatora is már csak egy utolsó upgrade és fullos
a stallion is lassan fejlődik, egyre jobban irányítható, B-Road-on közeledek a 2:00-ás időhöz... Spaghetti-n 1:42 eddig a csúcsom asszem... de lesz az még jobb is =)
egyenlőre pénzhiány miatt TA-zok... épp az előbb nyertem több mint 5000XP/RP-t :Y

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1669) Sam8888 válasza csige791 (#1661) üzenetére


Sam8888
tag

"...de nem ugynéz ki teljesen mint az a sok régi szar..."

Hát azért ez erős kifejezés. Abszolút nem szarok a régi autók, főleg nem az amcsi musclecarok. Tovább kellene látni a 0Ft befizetéssel hazavihető suzukinál...

(#1670) Speed® válasza Sh4rKy (#1668) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Grat a Bhez. Szívtál a vizsgával?
Én practice módban vagy 5x elszúrtam mire végigmentem, szóval vettem 3db Application formot hogy tuti elég legyen. Erre elsőre átmentem :DDD

(#1671) Sh4rKy válasza Speed® (#1670) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

semmit, kétszer végigmentem gyakorlóban és elsőre megvolt élesben is =)
sajnos csak ezüstel =/

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#1672) UnConnecteD válasza Speed® (#1670) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

pedig most mar nem nehez, az utolso patch elott SOKKAL kevesebb volt az ido a vizsgakra

(#1673) #31757056 válasza Sh4rKy (#1671) üzenetére


#31757056
törölt tag

Mi van akkor ha aranyra mész? Nekem az összes license ezüst eddig, úgy voltam vele hogy legyen meg jó gyorsan, azt kész! 2-3 gyakorlás, aztán go, elsőre meglett egyet kivéve mind, az egyik meg 2-dikra.

(#1674) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Én 9/16/24 szoktam tankolni, csak ugye mindig vannak olyanok akik sokkal hátrébb vannak helyezésben, de azért jó poénnak tartják kilökni az embert... így pedig bármilyen taktikát nagyon szépen el tudnak b*szni :(((

gottagofast

(#1675) #31757056


#31757056
törölt tag

Bakker, én rájöttem hogy nagyon béna vagyok a Wizz-el. Most vettem meg az utolsó body-t is rá, meg van egy grip bp-m és egy gyorsulás rásegítőm. Most mentem a B-Rallyn egyt, és egy K660-asssal bp nélkül 122mph-s DV-ös brazil csávót alig bírtam leszakítani magamról, végig 2.07-2.08-as időket ment a Kavával én meg 2.05-2.07-eket ennyi cumóval. Most futottam meg a legjobb körömet 2.04.883-mal. Mindenki ilyen szarul megy mint én Wizz-esek? Aki billentyűs és automata váltós, írjon miket megy Wizz-el, légyszi!

(#1676) ABnormal válasza #31757056 (#1675) üzenetére


ABnormal
őstag

2:02 talán a legjobb időm,de lehet,h 2:03...

(#1677) #31757056 válasza ABnormal (#1676) üzenetére


#31757056
törölt tag

Bill + automata váltóval?

(#1678) ABnormal válasza #31757056 (#1677) üzenetére


ABnormal
őstag

:K

(#1679) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Én az összes eddigi TA versenyemen 9-18-27 körben mentem tankolni. Az utolsó tankolás nagyon rövid, és ha kijön úgy, ahogy Speed is mondta, akkor sokat jelent. De most kiprobálok mást is. Eddig igyekeztem a lehető legjobban odafigyelni arra, hogy ne tegyem tönkre más játékát. Lehúzodtam meg ilyenek, ha például körhátrányban voltam. De írtatok pár okosságot, kiprobálom.

(#1680) Plutor


Plutor
aktív tag

a teljes idöt nézzétek,az a biztos
30:32-31:30 alatt szoktam beérni.
TA 9,(11-12)16-17,24-25 a kiállás.

[ Szerkesztve ]

(#1681) Stig20


Stig20
tag

Hát én nem is írok semmit, túl sok a pro errefelé. :D :D
TA-ban próbálok mindig 2 kiállásra menni, de nem mindig jön össze...
Általában ráragadok valakire, és végig mögötte megyek félgázon, de valakinek ez nem tetszik és elkezd fékezgetni. Akkor bukva van az egész. :DD
No csak ennyit akartam.

(#1682) Dirtyz válasza #31757056 (#1675) üzenetére


Dirtyz
őstag

Kormány, manuál váltó: 2:01:2 Gumi és gyertya backpack-ban, Wizzel, ja és "H"-váltóval :B

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1683) Dirtyz válasza Dirtyz (#1682) üzenetére


Dirtyz
őstag

Hopp, kicsúsztam az időből...
Érdekes, valamelyik este játszottunk a ph-s kollégákkal spagettin, és backpack-al fos időket tudtam menni, rosszabbakat, mint nélkülük..., félre is álltam inkább :B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#1684) PepeDon válasza Dirtyz (#1682) üzenetére


PepeDon
tag

Logitech MOMO esetleg egy G25? :)
Már én ki fogom próbálni a manuális váltót. Hátha okosabb vagyok mint a gép :) .
Ma TA olyan versenyt mentünk No This All -al, hogy 100% élvezet volt. 15 szereplős 30 körös verseny. Mind a ketten kicsúsztunk :) ő a 13. én 14. voltam (volt egy pár lagos, aki ugye csak állt a pálya szélén). 2-3 kör alatt szépen előzgetve utolértük a mezőnyt kb 8.-9. helyen voltunk. Elkezdtük őket szépen lehagyni. Vagy olyan lendülettel mentünk el melletük, hogy ők nem tudtak beállni a szélárnyékba, vagy pediglen mindig bevágtunk elé szabályosan (mikor éppen ki volt hátul) és azért nem tudott előzni. Első tankolás után már a 4.-5. helyen mentünk, de kb fél kör lemaradással. NTA le volt maradva 5-10 kocsihosszal, addig kicsit lasabban mentem, majd mikor utolért, utánna ismét kezdődött az előzgetés. Következő tankolást már úgy zártuk, hogy közvetlen a 3.-4. emberen voltunk. Ők a 'szokásos' kis koccanást eljátszották, mi meg megörököltük a helyüket. Az utolsó 2 körre utolértük a 2. embert is (az első már nagyon elhúzott) és szépen vele is eljátszottuk a 'mi megelőzünk, de neked nem szabad' műsort. Végülis az utolsó körben, én voltam a 2. NTA a 3. és közvetlen a szélárnyékában a 4. ember. NTA nemes egyszerűséggel levágta a boxon keresztül az utat :) (fene a csőrét :D ), így (talán 2 századdal) megelőzött. Hatalmas egy futam volt, ahogy előzgettük egymást, a többiek visszaelőzését meg kivédtük. Sok ilyen jó meccset kívánok mindenkinek.

(#1685) #31757056 válasza Dirtyz (#1682) üzenetére


#31757056
törölt tag

Akkor nem is olyan fos az én időm, ahogy elnézem az eredményeket! Ezt a 2.04-et csípőből mentem, megvettem az utolsó body upgrade-t, aztán beneveztem egy england versenyre, a 6-dik körben futottam meg. Ha kicsit nekifeszülnék és nem követnék el apró hibákat, bemennék 2.03 alá, de úgy hogy csak pénteken meg szombaton játszok, nehéz lesz :) A múlt héten pl egész hétköznap el se indítottam a játékot, egyszerűen nem volt rá időm...

[ Szerkesztve ]

(#1686) trassher


trassher
addikt

éljen a TA meg a sok idióta. 30 körös meccsen persze hogy második tankolásnál nekem jön a pit előtt és betol 120-al. kapom a büntetést a parasztja meg elsunnyog és megnyeri. hát gg :(((

Redmi Note 7

(#1687) csige791 válasza Speed® (#1667) üzenetére


csige791
tag

De érted ha pl én meg te azt mondjuk hogy oké nem használjuk ki a játék hibáit , atól még a több 999 gamer kihasználja mert itt azért nincsenek anyira komoly emberek, mert nyílván aki igazán autós játék fan az LFS, Esetleg GTR2 vagy hasonlóval játszik, ez csak ilyen levezetés nek jó ugyhogy leszarom, COD is más mert az is elég komoly game és persze hogy ott a komolyabb mecseken nem hasznaljak ki a jaték hibákat.

majd ha lesz bajnokság akkor majd masképp lesz. Remélem addig én leszarom, amugy ha jól láttam pl a célnál te is a füvön mész ugyahogy majdnem mindenki, akkor meg miről beszélnek az olyanok, én probálok legalább a betonon menni. Sőt enyiből ne a sárga vonal mellet menjünk hanem a rendes ideális íven, másszóval komolytalan játékkal komolytalanul jáztszok.

(#1688) csige791 válasza Sam8888 (#1669) üzenetére


csige791
tag

az amcsik egyvalamit tudnak: találnak valahol egy mozdony motort hegesztenek hozzá kazán lemezből valami kasztnit, a motort berakják előre , hajtást hátra, ezért meglátcik hogy az autósportban holtartanak, kb sehol, sőt nincs egy normális pilotájuk sem...

(#1689) Sam8888 válasza csige791 (#1688) üzenetére


Sam8888
tag

Az, hogy te ígylátod még nemkell leszarozniaz amcsi autókat. Nemvagyok nagy amcsi autó fan (Olasz autókat szeretem), de nem szarok az amcsi autók...

(#1690) Dr. Romano válasza csige791 (#1687) üzenetére


Dr. Romano
veterán

...te is a füvön mész ugyahogy majdnem mindenki...

Lehet hogy velem van gond, de engem a célegyenes levágása nem gyorsít! Ha "füvezek" :D akkor általában üres tankkal olyan 178-al jövök át a célegyenesen, ha azonban inkább betapadok a "gyorsítósávba" akkor a célegyenes sebességem 181-re is felmegy.
Tehát nem én nem használom mert nekem nem gyorsít :)

Komoly játék??? Én még soha nem találkoztam ilyennel (ha már a játékokat is komolyan kell venni, akkor már megette a fene :DDD az inkább legyen a programozók feladata, nekünk maradjon csak a fun ;) )

...meglátcik hogy az autósportban holtartanak...

ez azért erős volt :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1691) UnConnecteD válasza Plutor (#1680) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

elegge sokan igy csinaljak

(#1692) #31757056


#31757056
törölt tag

Azon filózok hogy veszek egy K660-ast magamnak, a kocsi meg a full upgrade rá kerül összesen 103300 RP-be, még maradna 3k-m kibalanszolni, és salut a pénznek :) Hmm, nem tudom, annyira érdekel milyen lehet az a kocsi. Ne csak mindig a Wizz-el menjek, meg akarok murvás rally-zni is, ahhoz meg másik balance kell, mindig állítgani... Áhh :) A Lion már nem érdekel, Speed barátom meggyőzött hogy az egy szar :D

Vagy vegyek egy magasabb kategóriás vasat inkább?

[ Szerkesztve ]

(#1693) Sam8888 válasza #31757056 (#1692) üzenetére


Sam8888
tag

Sztem vegyél inkább stalliont és marad még ~30k-d tuningra :DDD

(#1694) #31757056 válasza Sam8888 (#1693) üzenetére


#31757056
törölt tag

És 30k-ból mi kapható egy Stallion-ra? Az első motor kijön belőle rá? :D

Spagetti-n az 1.47.916 milyen idő?

(#1695) Napster


Napster
tag

Most hogy kicsit olvasgatok ... teljesen meglepődtem ... h mik vannak a játékban :)
Még itt a nagyon elején (no tankolás, ghost mode stb) ... Már alig várom h feljebb jussak !

...N@PsTeR***

(#1696) Sam8888


Sam8888
tag

Viszont lenne egy ötletem a játékkal kapcsolatban. Nemis ötlet, inkább csak koppintás. Szóval lehetnének nemzetiségi zászlók a játékban. Az info ablakban megjelenne a kis zászlócska, hogy hova tartozol, a szobákat meg lehetne korlátozni nemzetiség szerint is.

Akinek van hozzá ereje, megírhatja a fejlesztőknek :DDD

(#1697) Sam8888 válasza Napster (#1695) üzenetére


Sam8888
tag

Ez az, ami miatt nagyon addikt. :) Folyamatos fejlődés, fejlesztgetés, eventek, stbstb... Izgi kis gáma ez :)

(#1698) Napster válasza Napster (#1695) üzenetére


Napster
tag

Hát azthiszem több kell ehhez a gamehez mint 20fps :)

szegény kicsi autókám :( [link]

~/cel 1.6 ; ati X1100 //

...N@PsTeR***

(#1699) feel good válasza Sam8888 (#1697) üzenetére


feel good
aktív tag

Egy napig..
Öt pálya, három autó, mindig ugyanaz. Nagyjából. :)

(#1700) qdak


qdak
addikt

Ezzel is jó játszottam :F :(
más játéknál nincs ez a hiba! :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.