Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) feel good válasza qdak (#1700) üzenetére


feel good
aktív tag

:D

(#1702) qdak válasza feel good (#1701) üzenetére


qdak
addikt

? :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1703) feel good válasza qdak (#1702) üzenetére


feel good
aktív tag

Inkább sírjak rajta?
Gratulálok, ez szép példány..

(#1704) csige791 válasza Dr. Romano (#1690) üzenetére


csige791
tag

...meglátcik hogy az autósportban holtartanak...

ez azért erős volt :)

Hát most miért volt erős, nézd meg a forma 1-et több mint 50 éve csak egy világbajnokuk volt ha jól tudom, a konstrukciók terén meg sehol nem álják meg a helyüket, se forma-1 se semmi más egyedül GT-ben voltak ott a corvette-k amikor a ferrari nem indult gyári csapattal csak valami maszek csapatokkal , na akkor letudták győzni őket nagy nehezzen.

"Az, hogy te ígylátod még nemkell leszarozniaz amcsi autókat. Nemvagyok nagy amcsi autó fan (Olasz autókat szeretem), de nem szarok az amcsi autók..."

csak ismételni tudom önmagam:
az amcsik egyvalamit tudnak: találnak valahol egy mozdony motort hegesztenek hozzá kazán lemezből valami kasztnit, a motort berakják előre , hajtást hátra

mi ez ha nem szar, mert ész az nem kell hozzá az tutti, Benz is ugyanezzel a megoldásal csinálta az első auzót.. motor elöl hajtás hátul irányitani meg nem lehet, de hát valakik még mindig ott tartanak.

"Komoly játék??? Én még soha nem találkoztam ilyennel (ha már a játékokat is komolyan kell venni, akkor már megette a fene :DDD az inkább legyen a programozók feladata, nekünk maradjon csak a fun ;) )"

Hát azért LFS-t komolynak mondanám, Kiss Norbi megnyerte párszor a magyar bajnokságot ezért felvitték élőbe azóta megnyert mindent ahol elindult magyarországon....

(#1705) -=ZS=- válasza Speed® (#1664) üzenetére


-=ZS=-
tag

"PB, CoD FPSlimites szerók mondanak valamit?
Vannak hibák amiket nem szabad kihasználni"

Szerintem a szélárnyék nem hiba, és össze sem hasonlítható ezekkel, vagy wallhack-kel, vagy ilyesmikkel. Az hiba, hogy utolsó körben átzúznak az emberek a boxutcán, azt már a következő patch-ben büntetni kéne, de hogy megpróbál szélárnyékból megelőzni? Hát tegye, ilyen az autóversenyzés. Állj elé, hogy ne tudjon kikerülni.

(#1706) Dr. Romano válasza qdak (#1700) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bocsi lehet hogy hülye kérdés, de ugye XP-n (SP2) akarod futtatni? :D (már csak az ablak kinézete miatt kérdeztem :) )

Egyébként más még nem jelzett ilyen hibát, egyedi problemád van :(
(szokásos mondatok: frissíteni minden drivert, XP-t, DirectX-et + amit csak lehet és próbáld úgy...)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1707) Speed® válasza csige791 (#1687) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Értem. De azt mondom, hogy mivel nincsenek kiküszöbölve még ezek a hibák, muszáj tennem ellene ha nem tetszik. A szélárnyék korlátlan kihasználhatósága hiba, élőben leégne a motorja a hátul utazónak ha beragadna, ezt te is tudod. A "célegyenes" levágása szerinted nálam az idő miatt van? Azért szoktam csinálni, mert ott jó eséllyel le tudom rázni az embert akit beelőznék. A pites áthajtás 30. körben meg csak poénnak jó, versenyhelyzetben eddig egyetlen 1x használtam ki, de akkor sem vérre menő küzdelem volt.

Az amcsi verdákat ne szidd amíg ki nem próbálsz egy >6000cm3es gépet. Ahogy az elemi erő tépi az aszfaltot, az hihetetlen érzés. Ja, nyomass madmax kört elsőkerekes verdával :) Ha kapnék egy régi Camarot, összepisilném magam örömömben. Amcsiban simán vesznek a kis lurkóknak bagópénzért..

Igazad van amúgy, ez egy játék. És ennyi. Na mentem játszani. üdv

[ Szerkesztve ]

(#1708) #70869248 válasza csige791 (#1704) üzenetére


#70869248
törölt tag

Több dologban lenne hozzáátenni valóm.
A Ford GT egy az egybe verte meg a Ferrari-t Le Mans-ban, sőt pont a Ford GT volt az ami még nem gyári csapatként is megverte a Ferrari-kat szintén ott.
Két Ami bajnok volt az F1-ben, de ellenpontként megemlíthetjük Anglia-t, na ott volt egy jópár bajnok az F1-ben és most hol is tartanak?..akár versenyzőket tekintve, akár az autógyártást.
...Az angoloknak sikerült olyan szintre lesülyeszteni az angol kocsik minőségét, hogy csaknem eltüntek a legendás gyáraik. Botrányos Jaguar-k, Aston Martin-k..stb.
Az olasz autóknál szintén (Pedig rendíthetetlenül kedvelem az olasz technikát), hihetetlen minőségi kátyúkat tudtak megjárni.

Ez az előítéleted az amcsi autókkal szemben, annyiban tökéletesen helytálló, hogy full más a közlekedési elvárásuk az autójukkal szemben.
Nálunk európában hozzájuk képest a kishengerürtartalmú motoroknak volt/van keresnivalója, és hozzá a kéziváltónak, mivel a legtöbb kilómétert fel és leváltogatással teszi meg az autó.
Amerikában ez teljesen máshogy alakult ki a háború után, nagy lendtömeg, és tartosság...amikor a család felpakolva költözik 2000km-t odébb, akkor lehetőleg ne rottyanjon le az autó az európai felfogással kezelhetetlenül nagy semmi kellős közepén.
Ahoz hogy azt átutazd, nagy tank kell, ahoz hogy a nagy tankot és a megnövekedett összsúlyt, ne 8000-s fordulaton tudja csak vinni az autó, ahoz pedig nagy hengerürtartalmú nagy lendtömegű/nyomatékú motor kell.
Nem törvényszerű...term. ehez hozzájárult egy nagyadag jóléti kéknyelmesség is...hiszen a krómbiszbaszok, meg szárnyak nem lettek volna kötelezőek, de vannak összefüggések, ami miatt kényelmesebb és célravezetőbb (pláne olcsóbb) volt nem a kislöketű motorok felé közeledniük.
De azért sportsikerekben is ott voltak, AC Cobra..hiába az angol kasztni, amíg nem került bele Ami motor, és nem rakta össze Shelby, addig meg se moccant, az említett Ford GT, vagy Corvette

Norbi neve jó hogy felmerült, régebben nekem lett címezve, hogy a magyar nem tud örülni a más sikerének vagy mi...akkor nem akartam vitázni vele, de ha már a Norbi neve felmerült.
Norbi elvert engem jó párszor NR2003-ban, F1C/ETCC-PCC, rFactor..és mittomén mi alatt is, mégis ott vagyok(és leszek) amennyi futamán csak lehet, és nyomom neki a dudát...ahogy ott voltam a legelső 'lacházai astra-s bemutatkozásánál is, és ahogy igyekeztem feszülni hogy szponzort találjunk neki...ami sajna nem sikerült.
Szal tudok örülni más sikerének is, de mindegy már.
De szal nem csak az ő nevét lehet felhozni, hisz Wéber Gabival állt végig nagy csatában idén, aki szintén 'játékból' került a versenyzők közé.
Vagy Michelisz Norbi aki detto bajnok lett, és szintén controller mögül ült át a versenyautóba...
sry, én már nem igazán látogatom a topikot, de olyan hozzászólhatnékom volt :)

[ Szerkesztve ]

(#1709) Rageous válasza csige791 (#1704) üzenetére


Rageous
csendes tag

Na azért...:

1: A Corvette-k csúnyán verik a Ferrarikat a GT-ben.
2: Az F1 szar. Mutass nekem Bourdais-en kívül még 1 európai vb-t, a Champ Carban.
Vagy az IRL-ben. Vagy a NASCAR-ban. Na? Izom motor előre, hajtás hátra. igen , ez van mindent így csinálnak. ezért aggódsz? vagy azért mert nekünk csak a szuzka jut? Amit itt lefikáztál, az az USA-ban természetes, minden kocsit így csinálnak, nálunk meg LUXUSKÉNT adja a merci meg a bmw. Tényleg szar, ha a "naaagy" európai nevek, kuriózumként gyártják azt, mi ott mindennapos.

És igen az amcsik azt tudják: mozdonymotor, kazánlemez, hátsóhajtás. Az európai, meg ezt is csak lenyúlni tudja, és k...a drágán adni. ;)

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1710) feel good válasza Rageous (#1709) üzenetére


feel good
aktív tag

Amúgy kit érdekel, hogy a Corvette-ek verik a Ferrarikat egy versenysorozatban? :)
A Corvette egy műanyag fröccsöntött szarszemét egy ősrégi blokkal az orrában, a másik egy műalkotás.

(#1711) Dr. Romano válasza feel good (#1710) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A legnagyobb gond azonban az, hogy egyiket sem tudjuk megfizetni :DDD

Azonban Rageousnak abban igaza van, hogy usankában az emberek a saját versenysorozataikra kíváncsiak, azokat ismerik legjobban. Ott szerintem pl. Schumacher neve annyit mond nekik mint az enyém :DDD

Ellenben itt meg mi nem ismerjük az ottani sztárokat, sorozatokat miegymást....

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1712) Rageous válasza feel good (#1710) üzenetére


Rageous
csendes tag

Kurvára nem vitatkozom, mert így van.

Csak a versenyen a győzelem a cél, nem a szépség. És ezt fejtetem ki.
;)

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1713) qdak válasza Dr. Romano (#1706) üzenetére


qdak
addikt

igen xp csak utálom az xp stilust mindig visszaálitom ienre. megprobalom köszi

viszavettem a tuningot is 0 ra igy sem :F nem tom
megyek és wolfquestezek inkabb :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1714) Speed® válasza feel good (#1710) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha valaha ültél volna egy ilyen fröcsöntött szemétben, nem ezt mondanád.
Ne mondd hogy ezek nem komoly verdák..68, 72, 75, 76..
Én ezzel ellenék egy életre: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1715) feel good válasza Speed® (#1714) üzenetére


feel good
aktív tag

Ültem elég Ferrariban ahhoz, hogy azóta egyistenhitű legyek. :)
Kupás 360-ban is, versenypályán, utasként... :K

Ezek után lehetek elvakult, nem? Minden okom megvan rá. :D
Nem hiszem, hogy egy ezeréves futóművel bíró, ipari V8-as batár überelni tudná bármiben ezeket. Akkor meg?

[ Szerkesztve ]

(#1716) Rageous válasza feel good (#1715) üzenetére


Rageous
csendes tag

És Corvette-ben ültél már?
pl Z 06?
Vagy csak elvakult vagy? :D

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1717) feel good válasza Dr. Romano (#1711) üzenetére


feel good
aktív tag

Miért, én szoktam nézni Nascart, Champ cart, Indycart, mikor mit..
Nem rosszak ezek se, de annyira látszik a két autós-kultúra közötti különbség ezeken.. Főleg a Nascarban. :)

(#1718) #70869248 válasza feel good (#1715) üzenetére


#70869248
törölt tag

ezer éves futómű??! :D
Próbálj körbekergetni egy 3-s Ferkát az Auszi Bathurst-n, aztán rájösz az ezer éves futóműre..:D
..vagy zavard rá egy Ami katlanra,..mondjuk Bristol-ra, és rájösz mitől is kell az az asszimetrikus futómű,...ja meg hogy egy vagány dőlésű katlanban miért is karistolná végig a Ferka alja az aszfaltot a penge és ügyes Ferrari futómű ellenére végsebességnél (el sem tudná érni, de ez most mindegy).
A követelmények határozzák meg a technikát, a Ferrari futóművével nem tudsz versenyképes időt menni egy meredek oválon és egy Mount Panorama szintű hullámvasút pályán sem.

(#1719) csige791


csige791
tag

Hát kapom az ívet rendessen :)

Melyik kategóriában lett bajnok a corvette és hányszor ? légyszi mellékeld mellé hogy a corvettel szemben pl a ferrari hányszor lett ugyanabban a kategóriában bajnok... :C

Nyílván való hogy az amcsik teljesen más elgondolás szerint épitik az autóikat de eddig az derült ki hogy nem az a megoldás a nyerő. Forma-1 ben ott sincsenek és lássuk be az igazságot olyan autót bármelyikünk tudna tervezni mint az amcsik azaz kurva nagy motor aztán menyél te marha, csak az autó sportban ez nem válik be mert nehéz, kicsi a kanyarsebbesség stb...

Az én véleményem az autókról egyszerü, sportautóban olaszt vennék ferrari maserat, hétköznapra meg németet, igaz hogy kicsi erre az esélyem hogy pl ferrarim legyen de a véleményem megvan róla :)

(#1720) Rageous válasza csige791 (#1719) üzenetére


Rageous
csendes tag

Keresd meg pl a Compuware csapatot

111001111101...@@&#&{{>{}ä˘|˝¨]đđ$đđ...1110010100101-

(#1721) csige791 válasza Rageous (#1720) üzenetére


csige791
tag

hát nem tom anyira nem vagyok tájékozott é nmindig csak azt látm hogy a maseratik nyernek :)

(#1722) feel good válasza #70869248 (#1718) üzenetére


feel good
aktív tag

Hogy jön ide most az, hogy a Nascar gépeknek ferde a futóműve? Én utcai autókról próbálok beszélgetni, vagy legalábbis GT szerű kocsikról.
Mondjuk az se semmi, hogy az asszimetrikus futómű a legnagyobb fejlesztés, na bravó.:D

(#1723) csige791 válasza Rageous (#1709) üzenetére


csige791
tag

Na azért...:

1: A Corvette-k csúnyán verik a Ferrarikat a GT-ben.
2: Az F1 szar. Mutass nekem Bourdais-en kívül még 1 európai vb-t, a Champ Carban.
Vagy az IRL-ben. Vagy a NASCAR-ban. Na? Izom motor előre, hajtás hátra. igen , ez van mindent így csinálnak. ezért aggódsz? vagy azért mert nekünk csak a szuzka jut? Amit itt lefikáztál, az az USA-ban természetes, minden kocsit így csinálnak, nálunk meg LUXUSKÉNT adja a merci meg a bmw. Tényleg szar, ha a "naaagy" európai nevek, kuriózumként gyártják azt, mi ott mindennapos.

És igen az amcsik azt tudják: mozdonymotor, kazánlemez, hátsóhajtás. Az európai, meg ezt is csak lenyúlni tudja, és k...a drágán adni. ;)

Jézus !

Nyilván való hogy a motor előre hajtás hátra a lehető legroszabb megoldás ami lehet egy sportautóban mivel nincs súly a hajtott keréken, a legjobb pedig a hátsó tengely elé helyezett motor a súlyelosztás végett, szépen lehet forgatni körbe körbe egy amcsi batár szart de verseny pályán esélyük nincs.

F1 ben se sokan lettek bajnokok akik az amcsi szériákban. talán villeneuve

(#1724) csige791


csige791
tag

nem offolunk nagyon??? ;)

(#1725) csige791 válasza Speed® (#1714) üzenetére


csige791
tag

szép autók ezek az tény , sőt nagyon szépek. de maradok az olaszoknál kinézetre.

(#1726) #70869248 válasza feel good (#1722) üzenetére


#70869248
törölt tag

hát úgy jön ide hogy idézlek:
"
..Ezek után lehetek elvakult, nem? Minden okom megvan rá. :D
Nem hiszem, hogy egy ezeréves futóművel bíró, ipari V8-as batár überelni tudná bármiben ezeket. Akkor meg?
"
erre írtam Mount Panorama-t, meg Bristol-t.

Az ezeréves futómű baromi jól tud jönni amikor a tehetetlenségi erő több tonnával szorítja az autót a katlan ferde aszfaltjához,..oda bizony bazi futómű kell.
Nem feltétlen az asszimetrikus fejlesztés a legnagyobb vívmányuk,...gondolom a te kocsidban is MacPherson felfüggesztés van (legalább elől).

csige791:
márpedig a klasszikus sportkocsi az elől motor-hátul hajtás, és ennél csak egy jobb van..a középmotor, ahogy írod is, a két tengely közé kerülő tömegközpont.
De sokáig az F1-s szivar kocsik is elöl motor-hátul hajtással futottak, és ez a klasszikus roadster recept.

[ Szerkesztve ]

(#1727) qdak


qdak
addikt

The password should contain at least 1 uppercase character.
ez amikor passw akarok krealni nem tom mi a baja de nem fogadja el :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1728) Dr. Romano válasza csige791 (#1724) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Áhh.... egy kicsit sem... :DDD :DD


qdak

Kéri hogy tegyél bele egy nagybetűs karaktert is ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1729) qdak válasza Dr. Romano (#1728) üzenetére


qdak
addikt

nem szeretem az ilyet ugy elfogom feledni a jsz t h csak na,
adok 1 ucso esélyt neki, mivel nem indul, leszedem ujrra fel ha nem ennyi volt :K

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1730) ABnormal


ABnormal
őstag

Megkérném a kedves fórumtársakat,hogy próbáljuk a topikot visszaterelni a JÁTÉKhoz,ok? köszi.

(#1731) UnConnecteD válasza qdak (#1727) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

kell bele nagybetu is

(#1732) ABnormal válasza UnConnecteD (#1731) üzenetére


ABnormal
őstag

ez már megint egy városi legenda,ki a fene mondta,hogy kell bele nagybetű? az én jelszavamban sincs...

(#1733) qdak válasza ABnormal (#1730) üzenetére


qdak
addikt

a játékkal felmerülő hibák is a játékhoz tartoznak.

(#1731) UnConnecteD kösz tényleg. nem tom miért nem jo 1 sima 6 jegyü jsz :F

(#1732) ABnormal most regeltem bizony nem engedett át kellet 1 nagybetü, 1 szám is :(

(#1734) ABnormal ezt meg nem értem

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1734) ABnormal válasza qdak (#1733) üzenetére


ABnormal
őstag

ok,de hol van a játékban kazánlemezből készülő amerikai kocsi ami megveri a olaszokat? és ez főleg kit érdekel itt?

nem kell nagybetű,punk-tum :)

nem neked szólt az offolás befejezése,vágod már? :D

[ Szerkesztve ]

(#1735) Dr. Romano válasza ABnormal (#1732) üzenetére


Dr. Romano
veterán

qdak írta az előbb hogy nála ezt írta ki:

"The password should contain at least 1 uppercase character."

Akkor most ő kezdi el terjeszteni a városi legendát? ;] :D
Mindenesetre bedobtam a szöveget egy webfordítóba és ez lett az eredmény.

Lehet még anno mikor mi regisztráltunk nekünk nem kellett (mondjuk nekem alapból van benne nagybetű mivel egy név a passom), ez is valami új biztonsági cumó lehet...

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1736) -=ZS=- válasza qdak (#1727) üzenetére


-=ZS=-
tag

Én kábé két hete regeltem, akkor legalább egy
- kisbetű
- nagybetű
- számjegy
kellett bele. Nemsoká ott leszünk, hogy rá kell csorgatni a nyálamat a billentyűzetre, hogy DNSt azonosíthasson :DDD

(#1737) qdak válasza Dr. Romano (#1735) üzenetére


qdak
addikt

én meg ide irtam [link]
szvsz nem hulyeségbol mondom meg UnConnecteD, -=ZS=- is u ezt mondta

-=ZS=- nem tom mit variálnak ennyit vele :F

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1738) Dr. Romano válasza qdak (#1737) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Tudom hogy nem hülyeségből mondtad :)
Csak Abnonak magyaráztam el hogy nem légbőlkapott dolog ez ;)

-=ZS=-
"Nemsoká ott leszünk, hogy rá kell csorgatni a nyálamat a billentyűzetre, hogy DNSt azonosíthasson "

:DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1739) qdak válasza Dr. Romano (#1738) üzenetére


qdak
addikt

ja és persze ez csak 1 free játék. :B
még fél óra és len lesz senkienk nem jelentkezett a hiba?[link]

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1740) PepeDon válasza qdak (#1700) üzenetére


PepeDon
tag

qdak, mivel a memoria címre hivatkozik és írásra:
1, túl van huzva az egész rendszer
2, csak a memoria van túlhuzva
3, a memoria időzitése túl szoros
4, hibás valamelyik rammodul
5, esetleges vírus, ami gátolja, vagy szoftver hiba.

csak kíváncsiságból rákerestem az egyik memoria címre a google-ben. Ezt adta ki:
[link] érdekes főleg ha el tudod olvasni :D

(#1741) ABnormal


ABnormal
őstag

nálam az uppercase nem csak nagybetűt jelent..én inkább azt mondanám,hogy a shift-el elérhető karakterek...ki lehet próbálni...pl: §'"+!%/=()?:_

(#1742) qdak válasza PepeDon (#1740) üzenetére


qdak
addikt

most vettem visza gépet amugy tulhuzva ment jóideje más játék nm gagyogott pedig volt h 2-3 napot ment kikapcs nélkul, nagyob teljesitmény igényes játékok is simán mennek, mánál nem csinálja, azért kösz.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1743) feel good


feel good
aktív tag

Az enyémben van egy nagybetű, öt kicsi és a végén két szám.
Így volt hajlandó elfogadni, egyszerűbbet nem eszik meg.

(#1744) Speed® válasza feel good (#1743) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az enyém egyszerűen 8 csillag és elfogadja :U

(#1745) qdak


qdak
addikt

leszedtem 1 ujab friseb verziot bár kiirta a hibát utána meg nem tudok bejelentkezni :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1746) feel good válasza Speed® (#1744) üzenetére


feel good
aktív tag

:D

(#1747) Benedicht válasza qdak (#1745) üzenetére


Benedicht
tag

Ha a jatekban eljutsz a loginkepernyoig, de nem akar beengedni, akkor probalj belepni a hivatalos oldalon. Ha ott sikerul, akkor a jatekban is sikerulnie kell.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#1748) buvez


buvez
tag

Asszem többet se állok meg a cél elött, hát nem beelőzött a második? :((
TA-ban meg Keck mehet a.....

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#1749) csige791


csige791
tag

Megvettem 4-es kasztni tunningot + backpack 3. kör: 2:01:4..

[Screenshot]

[ Szerkesztve ]

(#1750) #31757056 válasza csige791 (#1749) üzenetére


#31757056
törölt tag

Lehet én meg ezt a kocsit veszem meg, nagyon érdkel hogy a Wizz-től mennyiben különbözik...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.