Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) Dirtyz válasza #70869248 (#299) üzenetére


Dirtyz
őstag

Mi a nicked a játékban?
Köcsög játék, az előbb kidobott :(((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#302) #70869248 válasza Dirtyz (#301) üzenetére


#70869248
törölt tag

b-type vagyok ott is,...de én kb. két hónappal ezelőtt hagytam abba,..akkor volt egy patch ami elvette az addigi eredményeimet, meg az autómat. Utána már csak féls'eggel gondoltam rá, de egész jókat olvasok, szal majd belenézek újra. :)

(#303) ABnormal


ABnormal
őstag

800*600-ba kapcsolva egyszer sem rakott még ki...

(#304) Dr. Romano válasza ABnormal (#303) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Valszeg akkor a vga körül van a problem. Frissíts Catalystet.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#305) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a TA kezd nagyon elbarmulni. :(
Tegnap este is nyomok egy versenyt és 4 hülye azzal szórakozott hogy sorfalat áltak az íveken és a célegyenesben...
Ma meg mennék egy jó versenyt és ott is volt egy hülye aki azzal szórakozott hogy lelök mindenkit (ja és egy lekörözözz meg elkezd előttem kacsázni és meg véletlenül kilököm és még ő osztott pff.... és végül sikeresen ki is lökött és az első hely oda).

Ma már szinte minden TA versenyem így ér véget, hogy minimum egy bolond tönkreteszi... :( Inkább nyomom amatőrben ott a ghost car szerencsére megvéd a barmoktól. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#306) Dr. Romano válasza havok (#297) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szia Dani!!!
Most látom hogy bereggeltél! :C Üdv itt a PH!-n!! :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#307) Plutor válasza Dr. Romano (#305) üzenetére


Plutor
aktív tag

Sajnos én is ezt tapasztalom a TA-ban. :((
ma két versenyemet tették tönkre.

(#308) Dr. Romano válasza Plutor (#307) üzenetére


Dr. Romano
veterán

És a legrosszabb hogy ezek ellen semmit sem tudunk tenni. :(

Ha TA-ban is tennének GhostCar-t az már némi segítség lenne, de úgy meg szerintem nem lenne az igazi... nem tudom...
Vagy ha verseny közben el lehetne indítani egy szavazást kick-ről még az is segítség lenne.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#309) ABnormal


ABnormal
őstag

ráköltöttem ~80K-t a hexan gt-re...így már majdnem olyan jo mint a miyatóm... :D

(#310) UnConnecteD válasza ABnormal (#309) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

hiba volt. meg quadro-ra sem szabad kolteni, csak nagyobb autok johetnek szoba

(#311) havok


havok
csendes tag

Sziasztok!!! :)

Tegnap előtt játszottam vele és 2x is kidobott az asztalra, de lejebb vettem a grafikát és azóta nem csinálja, szal remélem ezt megoldottam... :DD

Thx Krisz! :))
Látom nagyon aktív vagy. :D

üdv:havok

(#312) mazda626


mazda626
addikt

Mindenki széttuningolta a kocsiját? :R

(#313) Dr. Romano válasza havok (#311) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen itt a koliban unalmas óráimban fórumozgatok haver gépén és mivel megengedte hogy feltegyem a PT-t így nyomni is tudom néha, de szerencsére jövőhéten már itthon vok :K

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#314) Dr. Romano válasza Dr. Romano (#313) üzenetére


Dr. Romano
veterán

mazda626: ez csak természetes! :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#315) ABnormal


ABnormal
őstag

befejeztem ezzel a xarral.szóljatok,ha már nem dobál ki játék közben :(

(#316) Plutor


Plutor
aktív tag

megjött a patch

(#317) ABnormal válasza Plutor (#316) üzenetére


ABnormal
őstag

...és sajnos le is vette a tuning miyatómat :( elvett sok lóerőt és végsebességet... :O

(#318) Plutor válasza ABnormal (#317) üzenetére


Plutor
aktív tag

:((

(#319) Dr. Romano válasza ABnormal (#317) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez komoly????? :Y

Nekem most frissül, de ha nekem is elvesz valamit akkor.... :((

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#320) mazda626


mazda626
addikt

Már 2 órája frissítek, 13k-val jön az adat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#321) ABnormal válasza Dr. Romano (#319) üzenetére


ABnormal
őstag

akkor készülj...én már azt is fontolgatom,hogy törlöm...így nem sok értelme van...sok rp-t ráköltöttünk a kocsira és most egy kalap xar...ráadásul bejön 3 harpoonos a szobába mind b-1,a-i,elvernek és akkor még -29rating...fasza...

(#322) Dr. Romano válasza mazda626 (#320) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Sajna nekem is csak 10k-val jött a cucc így kicsit később próbálkozok.

Mindenesetre ha neked fent lesz írd be hogy változott e valami(d).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#323) Dr. Romano válasza ABnormal (#321) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kicsit később próbálom a patchet mert rohadt lassú.
Azonban nekem szerencsére annyira talán nem lesz nagy gond, ha a tuningjaim közé piszkáltak, mert pont a patch után akartam új verdát venni... De ez akkoris gáz, hogy ilyen drasztikusan változtatják a dolgokat :((
Miért kell most ilyen hülyeséget csinálni a fejlesztőknek, egyszerűen nem értem :(

Egyébként most akkor már nincs dupla RP és át lehet már menni B kategóriába?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#324) UnConnecteD válasza Dr. Romano (#323) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

at lehet. sokkal konnyebb a B vizsga, mint a C volt. nagyon levettek a dolgokat. ugyanazzal a Corussal kb. 25 mp-cel tobb a koridom B-rally-n, mint eddig. a 205 mph max speed-es harpoon-om most 167 max :W

nincs mar dupla RP

(#325) ABnormal


ABnormal
őstag

(#326) mazda626 válasza Dr. Romano (#322) üzenetére


mazda626
addikt

Kipróbáltam a játékot az új patchcsel, mit ne mondja rabul ejtett! :Y Ilyen jól kinéző ingyene autós játékot még nem láttam!
Komolyan mondom, tényleg gyönyörű lett! A mosodás korrekt, mindenhol új textúra, új hang, az irányításon is javítottak, még jobb lett. Sokat optimalizáltak, 1260-ban nem megy az FPS-em 45 alá, idáig bizony egy-két helyen 12 volt.
Nálam minden OK, a nickválasztás is jó dolog, meg a karácsonyi menü, sajnos elszúrtam a nicket, így Gabi90MR vagyok, HUN-t ki kellett volna elé írni. Ennyi baj legyen csak!
Hajrá magyarok!
Jöttök játszani?

(#327) Dr. Romano válasza mazda626 (#326) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Végre valami pozitív is. :)
Én még várok amíg normális sebességűre nem gyorsul a letöltése a patchnek...

Azonban kíváncsi vagyok azokra amiket elmondtál, így lehet inkább megvárom ma a 10k-s letöltés végét :D

(ööö.... inkább majd holnap 3KB/sec-el jönne le :Y )

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#328) Benedicht


Benedicht
tag

Kezdo autok kozul egyedul a Corus nem volt meg behangolva ha jol tudom. Vagyis a stock be volt csak az upgrade-ek voltak elszallva, igy tuningolva sokkal gyorsabb tudott lenni mint amilyennek szabad lett volna neki (lenyegeben egy bug volt).
Egyebkent szerintem egyertelmu, hogy amit az elejen valasztasz kocsit full upgrade-el sem szabad, hogy gyorsabb legyen egy (jo penzert) megveheto kocsinal. Igy aztan amig ki nem jott ez a patch stock kawanval nyomtam, most pedig vettem egy harpoont. Ami erzesre sokkal jobb mint patch elott volt(lasabb, de nagyon jo a handlingje).

Persze az eleg gaz, ha dupla RP kozben a kocsidat tapoltad, most meg nem maradt semmid. :(

Nick nevet pedig lehet valtoztatni, csak a shop-ban kell venni egy "nickname changer"-t vagy mi a neve, ha jol emlekszem valami 1600 RP korul van.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#329) Benedicht válasza Dr. Romano (#327) üzenetére


Benedicht
tag

Van egy jopar aprosag amitol megjobb lett. Peldaul tetszik a teli evszakot kivalsztva a repulo helyett elhuzo mikulas.
Vagy peldaul a 62 masodperces C licence teszt helyett most 73 masodperc van(igy vegre nagynehezen sikerult megcsinalnom :o ).
Tenyleg sokkal szebbek lettek a palyak, bejovos az megveheto unnepi festes is.
Es eddig nem lattam senkit veletlenszeru kilepesekre panaszkodni sem.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#330) UnConnecteD válasza Benedicht (#329) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

igen, most mar nem lep ki. De ez a Corus dolog nagyon megutott :D

(#331) Benedicht válasza UnConnecteD (#330) üzenetére


Benedicht
tag

Eltudom kepzelni. :D

Itt van egy tablazat, hogy hogyan viszonyulnak egymashoz a kocsik. Ami mostmar aktualis is mert bevannak hangolva a kocsik. :)

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#332) Dr. Romano válasza Benedicht (#329) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi az infókat :R

Váááá! Nem mondod hogy 11 mp-t rátettek pluszba a C-re??! Szegény billentyűzetemet szanaszét ütöttem mire sikerült megcsinálni 62 alatt, most meg 73?? pffff... :DDD

Már szívesen nyomnám a játékot, de valamiért a patch 10K-val és az alatt jön csak :(

Hmmm... a táblázat még érdekes és jó látni hogy a csak AP-ba kerülő RX7-nél erősebb az RP-ért is megvehető Harpoon :K
(ha végre bent leszek a játékban már szaladok is megvenni -még jó hogy megvártam a patchet a kocsivásárlással-)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#333) Benedicht válasza Dr. Romano (#332) üzenetére


Benedicht
tag

Hehe. En is nagyon sokat felidegesitettem magam rajta. Aztan pont akorul kezdtek el a dupla RP-t, en meg ugy gondoltam, hogy inkabb gyujtok RP-t amig lehet, minthogy az idomet gyakorlassal toltsem. Most meg gondoltam, hogy ha mar nincs dupla RP, csak meg kellene csinalni az a licence-t. Elso ket probalkozasnal falnak/bolyanak mentem nem is neztem az idot, harmadjara, meg nem kicsit meglepodtem, hogy valami ket masodperc kellett volna csak, hogy meglegyen, pedig nagyon benaztam(szokas szerint :().
Vegul cakkompakk gyakorlassal, mindennel egyutt megvolt kb. 10 perc alatt. :D

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#334) mazda626


mazda626
addikt

Felbaszott ez a tetű játék. Nem elhet igaz, hogy az a kibaszott Corus annyira megy. :W Szar Lionnal nem is lehet versenyt nyerni. :( Az a Myato Wizz is jól megy. Két ocsmány valami. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

[ Szerkesztve ]

(#335) ABnormal válasza mazda626 (#334) üzenetére


ABnormal
őstag

kikről beszélsz? :D

(#336) ABnormal


ABnormal
őstag

most volt egy versenyem egy B-1-es taggal,destroyerrel jött,simán megvert,én C-3-as vagyok,de azért levont 20 ratingot,ez így tök korrekt,nem?

szerk:hexan gt-vel voltam,de ez nem számít szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#337) mazda626 válasza ABnormal (#335) üzenetére


mazda626
addikt

Nem rólatok!
Fel nem bírom fogni, hogy megy olyan jól az a kocsi.

(#338) UnConnecteD válasza mazda626 (#337) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

mar nem annyira. mostmar B1 vagyok, megvan a 4-es bodykit a corusra, igy most mar MAX TUNING van rajta. ma volt egy japan palya, ahol egy E II-es csavot nem tudtam ma megverni, aki lionnal ment, pedig annyira szarul mar nem vezetek. :U

igy aztan mar hanyagolom a corust, most, hogy koltottem sokat handling-re, egyre jobban tetszik a harpoon :)

(#339) mazda626 válasza UnConnecteD (#338) üzenetére


mazda626
addikt

Nekem még 1-es és 3-as tuning között van az autó, bodykit 2-es. Pénzt meg minidg elszarom. :DDD

(#340) ABnormal válasza mazda626 (#337) üzenetére


ABnormal
őstag

cholly vagy satanklaus volt?

(#341) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nah, végre ma már emberibb sebességgel jön a patch (50K)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#342) mazda626 válasza ABnormal (#340) üzenetére


mazda626
addikt

Azt hiszem előbbi.

(#343) ABnormal válasza mazda626 (#342) üzenetére


ABnormal
őstag

igen...őt nehéz megverni,nekem is csak egyszer sikerült,akkor vett fel barátnak :D

(#344) mazda626 válasza ABnormal (#343) üzenetére


mazda626
addikt

:D Nem nyomunk ma egy sok fős TA-t? Vagy sok fős PRO-t?

(#345) Benedicht


Benedicht
tag

Azon gondolkozok, hogy veszek egy kormanyt, tudtok valami olcsot ajanlani(kb. 10K korul)?

BTW par napig nem leszek, ugyhogy Boldog Karacsonyt!

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#346) UnConnecteD válasza Benedicht (#345) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ha kormany, akkor csak logitech, szerintem

(#347) ABnormal válasza Benedicht (#345) üzenetére


ABnormal
őstag

neked is és minden kedves topik és fórumtársnak kellemes ünnepeket!

itt miért nem mutatod meg a zenekönyváras ötletedet?

(#348) mazda626 válasza ABnormal (#347) üzenetére


mazda626
addikt

Milyen ötlet?
Kellemes ünnepeket!

(#349) Benedicht válasza mazda626 (#348) üzenetére


Benedicht
tag

Itt van egy topic a hivatalos forumon. Nem kell masolgatni a PT/Music/MyMusic konyvtarba, hanem a pt_music.bat-al lehet csinalni egy linket oda(nem a "sima" create shortcut-al) konyvtarakra.

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

(#350) Benedicht válasza UnConnecteD (#346) üzenetére


Benedicht
tag

Nem vagyok otthon kormanyokban, de ugy remlik a logitech kormanyok nem tul olcsok(lehet tevedek), es nem akarok befurodni egy esetleg dragabb kormannyal, ha kiderul, hogy rosszabbul tudok vele vezetni... :D

De koszi, meg utannanezek. (Hirtelen otlet volt, meg nem neztem meg egyetlen arlistat sem. :))

Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  HEAT Online (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.