- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Kókuszdió: Ryzen ( Zen4 / Zen5) – amikor a „normális működés” magyarázatra szorul
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Meggyi001: Párizs a magasból, ahol nem Eiffel a főszereplő...
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT

Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
bambano
#9413
üzenetére
1. természetesen nem kell szó szerint venni.
Viszont a "de miután mindenki a maga szerencséjének a pogácsa, úgy megy fejjel a falnak, ahogy neki jólesik", meg ilyesmi megjegyzések arra utalnak, hogy igazából mindenki rosszul tudja rajtad kívül, de hát így jártak, nem Te fogsz bajba kerülni.
Szerintem amúgy értetted elsőre is, amit írtam. 
2. az a baj, hogy tőled sem láttam egyértelmű igazolást azzal kapcsolatban, hogy max. 5 fős cég miért is ne használhatná a Visual Studio Community-t olyan termék fejlesztésére, amit eladni kíván (azért általában ilyen méretű CÉGNÉL is nyilván inkább ez az alapértelmezett helyzet, hogy ez a cél, ha már cég (nem mintha ne lennének kivételek, de ez az általánosabb)). Viszont azt állítod, hogy nem lehet ilyen körülmények között (eladásra szánt szoftver esetén) használni a VS C.-t szoftverfejlesztésre, hiába nem hisznek neked. Na de több arra utaló magyarázatot/idézetet láttam, ami miatt inkább lehetne eladni is a fejlesztett cuccot 5 főig, és használni a VS Community-t, mint nem, viszont utóbbi sem egyértelmű.
3. Szóval igazából az EULA sem egyértelmű, csak a magánszemélyekkel kapcsolatban:
https://www.visualstudio.com/en-us/mt171547.aspx
"Individual license. If you are an individual working on your own applications to sell or for any other purpose, you may use the software to develop and test those applications."
versus
"Organization licenses. If you are an organization, your users may use the software as follows:
[...]
If none of the above apply, and you are also not an enterprise (defined below), then up to 5 of your individual users can use the software concurrently to develop and test your applications."Na most a use szóból még nem következik, hogy el is adod a cuccodat, és hát a jognak elvileg ennél precízebbnek kell lennie.

Amúgy csak partvonalról akartam követni az eseményeket, mert én is kíváncsi vagyok, hogy végül is akkor mi is az igazság, de rossz volt látni ezt a magabiztos, de nem kellően informatív titokzatoskodást.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Háztartási gépek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Aim training (Aimlabs, Kovaak's, Aimbeast stb.)
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Napelem
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bakelit, Vinyl lemezjátszó
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A53 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Lian LI LANCOOL 207 FSP 750W
- iKing.hu Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium használt, karcmentes 92% akku 6 hónap garancia
- LG 55C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Viszont a "de miután mindenki a maga szerencséjének a pogácsa, úgy megy fejjel a falnak, ahogy neki jólesik", meg ilyesmi megjegyzések arra utalnak, hogy igazából mindenki rosszul tudja rajtad kívül, de hát így jártak, nem Te fogsz bajba kerülni. 

