Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  PLC programozás

Hozzászólások

(#7641) Rigor Mortis válasza Szirty (#7640) üzenetére


Rigor Mortis
csendes újonc

Szia Szirty!

Nos, igen. Egy ilyen hibának a roppant szórakoztató kihatásait már volt szerencsém megtapasztalni egy pár éve telepített és átadott, egyedi gyártású, olasz csomagológépnél. Egy nappal a telepítő mérnökök távozását követően azzal a ténnyel szembesültünk, hogy elég egy jól célzott „bökés” a HMI egyik képernyőjének megfelelő elemére és a gép két keresztbe mozgó része összeakad. Hja kérem! Parádés, ingergazdag péntek éjjel volt, emlékszem, mintha csak tegnap történt volna. (Tudni kell ehhez, hogy az olasz műszaki szakemberek péntek déltől, hétfő délig – legalábbis az én elméletem szerint – átköltöznek egy másik dimenzióba vagy párhuzamos univerzumba, ahol biztosan nincs térerő. :D )

Emlékeim szerint éppen a Te príma kis weboldalad (azt hiszem ez: [link] ) nyújtott mankót és mentett ki akkor a csávából (mármint, hogy ne csak parádés péntek estém, hanem hasonlóan tréfás hétvégém is legyen). Engedd meg, hogy így utólag is, megköszönjem az oldal összeállítása és üzemeltetése terén tett erőfeszítéseidet és segítő szándékodat. Nekem jócskán segítettél, az biztos.

RM

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  PLC programozás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.