Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) LackoMester válasza LamaCube (#29849) üzenetére


LackoMester
addikt

Az első évadot elkezdtem, de nemtetszik. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#29852) LamaCube válasza LackoMester (#29851) üzenetére


LamaCube
addikt

Elfogadom :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29853) Winne válasza LackoMester (#29846) üzenetére


Winne
nagyúr

Onnantól lett jobb, hogy lettek földön játszódó jelenetek is. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#29854) busman


busman
addikt

Warrior sorozatot nézi valaki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29855) radi8tor válasza busman (#29854) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha de az már múlt idő. :)

⭐ Stella

(#29856) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Mivel van egy csomó Óraszaki köztetek, szeretnék kérni némi véleményt. Lassan töltöm az 50-et, amennyiben nem visz el a kórházi fertőzés és sok-sok matekozás után egy komolyabb okosóra mellett tettem le a voksomat.
Almással sohasem szimpatizáltam, pedig olvastam többször, hogy életet mentett plusz nincs kedvem cipelni egy akkupakkot egy hosszabb túrázás során.
Samsungok gagyin néznek ki nulla üzemidővel.
A Garminok még úgy ahogy szóba jöhetnének, de mióta megláttam egyből beleszerettem a HUAWEI WATCH Ultimate-jébe. Első szempont nekem az volt, hogy kurva jól nézzen ki, ne valami pöcsköszörű legyen, tudja az EKG-t és jó üzemidővel rendelkezzen. Tudom, hogy nincs benne WIFI, LTE támogatás, NFC, 4 GB a tárhely, stb, de még mindig ez az óra a befutó. Két változata van: egy Voyage Blue plusz egy Expedition Black. Eddig az EB volt a befutó, mivel a fekete közelebb áll a lelki világomhoz, plusz egy HNBR szíj szerintem jóval kényelmesebb a mindennapi viselet során valamint a CITIZEN PROMASTER SUPER SKYHAWK "majdnem" így néz ki. Legalábbis messziről. Mivel a Családban szinte mindenkinek a Voyage Blue tetszik jobban továbbá az MM-ben 50k-val lement az ára, egy kicsit elbizonytalanodtam. A VB-hoz gyárilag adnak kék HNBR szíjat is, de nem tudom, hogy egy acél színű óratok hogyan mutat kék HNBR szíjjal.

Egy kis infó, ha valakit érdekel:
[link]
[link]
[link] - ebben van acél színű óra, kék HNBR szíjjal 1:20 után.

Az EKG mellett érfalmerevség észlelése, tejsav küszöb, stb.

:R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29857) Svájcinéger válasza busman (#29854) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Már mint a Harcos? Néhány hsz-szel feljebb írtam, hogy nekem marhára tetszett. Az elmúlt időszak legbrutálisabb, legerőszakosabb sorozata tele marha sok jó nővel.

#29835

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29858) busman válasza Svájcinéger (#29856) üzenetére


busman
addikt

Szerintem marha drága. Lehet megnézném még a OnePlus watch 2-őt.
És ez nem óra..csak annak látszik.
Az óra mechanikus 😁

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29859) albert8 válasza busman (#29858) üzenetére


albert8
addikt

Ezzel egyet kell értsek :)) ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#29860) LamaCube válasza Svájcinéger (#29856) üzenetére


LamaCube
addikt

Én nem értek hozzá, de ha van rá keret, akkor vedd meg, ami tetszik. Én már így élem az életem :D Igaz sosincs keret semmire :D Kórházban voltál? Jobbulást, ha igen!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29861) Trident28 válasza busman (#29858) üzenetére


Trident28
tag

Ja.. Egy jó Breitling, oszt hali...

-"-

(#29862) busman válasza Trident28 (#29861) üzenetére


busman
addikt

Dehogy...Tudor,vagy Longines.kinek mekkora a pénztárcája.De én is azt mondom,ha tetszik meg kell venni.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29863) Svájcinéger válasza busman (#29858) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tudom, de ez tetszik. Lehet, ha látnék valami Garmint élőben az is bejönne, de olyat nem akarok, ami csak játékórának tűnik. Ahogy Penge Boris mondta: "A lényeg a súly!". Bár ez gondolom nem olyan nehéz, mint a Citizen, amit elfelejtettem lemérni.

Amúgy Te, mint szakember: 250-300k-ért lehet normális TV-t venni? Nem kell 65"-os. Még amin elgondolkoztam, az egy drón.

Trident: Yep. Egy Breitling nem lenne rossz. :D

LamaCube: jah. Rohadt lágyéksérv. Tovább nem mertem már húzni plusz már az egész család rágta a fülemet. Köszi!

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29864) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

A Coolmobile-ról rendelt valaha valaki valamit?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29865) radi8tor válasza Svájcinéger (#29864) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sok rosszat nem mondanak róla. [link]

⭐ Stella

(#29866) busman válasza Svájcinéger (#29863) üzenetére


busman
addikt

Amúgy most vettem én is egy ilyet.[link],Úgyhogy hajrá.
Tv fronton nem tudok segiteni, három éve nem követtem már a témát. Tudod vízvezeték szerelő lettem..😁

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29867) Svájcinéger válasza busman (#29866) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szóval csöves?! :D
Nézegettem ezt is, plusz a 4-es szériát is. A Jutubén mindenki azt mondja, hogy vedd meg a 4-es szériát, de én mindig szerettem szembe menni az árral. :D
Vélemény ?

Radiator: én képes vagyok azt hinni, hogy ezt is rvszk1 robotok csinálták. :D De itt a legolcsóbb, nem is kevéssel.

Valaki látta a Barátnőt felveszünk című vígjátékot? Tényleg mutatják benn Jennifer Lawrence homlokát? Mert akkor ráveszem az Asszonyt, hogy nézze meg és szóljon a legizgibb résznél. :D :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29868) radi8tor válasza Svájcinéger (#29867) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja full totálban mutatják a homlokát és sövényét.
Az tengerparti jelenetnél lesz (skinny dip)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#29869) Svájcinéger válasza radi8tor (#29868) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D :D :R

Sövényét?! :Y Hát az kicsit illúzió romboló. A kopasz barackot nem merte bevállalni? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29870) radi8tor válasza Svájcinéger (#29869) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amúgy a megfelelő oldalon (aznude) fent van, nem kell miatta végignézned a filmet. :P

⭐ Stella

(#29871) tupacamaru válasza radi8tor (#29870) üzenetére


tupacamaru
veterán

Tegyük hozzá, hogy nem is nagyon érdemes. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#29872) LamaCube válasza Svájcinéger (#29867) üzenetére


LamaCube
addikt

Azt a filmet azért nem érdemes megnézni :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29873) Svájcinéger válasza LamaCube (#29872) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem is normál sebességgel gondoltam. :D

Radiator: olyan oldalakra én nem járok, mert összefosozzák még végül a gépemet. Úgyis most kezd elegem lenni az Operából. Ez is random úgy összefossa magát, hogy nem marad más, mint a restart. Synologyékat sem értem: van egy jól átlátható felület, erre egy frissítéssel szétkúrják, mint gránát a fabódét.

Azért valahol vicces, hogy senki sem ajánlja, de mindenki látta! :D :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29874) radi8tor válasza Svájcinéger (#29873) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te tudod, de én nem ajánlanék ilyen fosozós oldalt. :R

⭐ Stella

(#29875) Svájcinéger válasza radi8tor (#29874) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Oksa! :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29876) LamaCube válasza Svájcinéger (#29873) üzenetére


LamaCube
addikt

"Azért valahol vicces, hogy senki sem ajánlja, de mindenki látta! :D :D"
Egyébként egyszer nézős Adam Sandleres nőben. Egyébként én nem is hallottam, hogy meztelenül van benne, tehát én jóhiszeműen ültem le megnézni :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29877) Svájcinéger válasza LamaCube (#29876) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Gondolom! :D

Én meg olvastam, szóval azért. Na egy Adam Sandler filmre nincs ember szerintem, aki rá tudna venni.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29878) busman válasza Svájcinéger (#29877) üzenetére


busman
addikt

Megrendelheted az órát?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29879) LamaCube válasza Svájcinéger (#29877) üzenetére


LamaCube
addikt

A távkapcs szerintem nem rossz. Meg a mostani drámáit dicsérik, de én se mertem bevállalni :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29880) Svájcinéger válasza busman (#29878) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mire gondolsz? Az Asszony engedélyére? :D

Elvileg holnap jön az Ipontól. Azért egy kicsit jobb értékelést vártam volna az Ipon esetében: telefonon nem elérhetők, ha garit kell intézni katasztrófa, rosszul összeszerelt PC-k, stb. Így most benn van a zabszem. De az MM-ben a fekete már nincs, a kéknek meg visszacseszték az árát 350-re. A többi webshop meg kb. Ipon szintre van értékelve vagy még annyira sem. Remélem nem valaki által visszaküldött darab lesz, mert itt is elfogyott. Kértem készletértesítőt, aztán mikor küldték meg is rendeltem gyorsan és utána már nem is volt készleten.

Amúgy a SkyShowtime-on kijött a Star Trek Discovery V. évadából az első rész. Nézheted újra a kedvenc női főszereplődet. :D :D

LamaCube: bárkit csak Őt ne. Ha meglátom a fejét, már akkor elkap a hányinger. De ez a Ted tényleg beszarás. Remélem lesz 2. évad. Sírtam rajt. Az Asszony szerint mesefilmet nézek. Mondjuk a dömper már kicsit sok(k) volt néha. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29881) LamaCube válasza Svájcinéger (#29880) üzenetére


LamaCube
addikt

A Ted 10/10 volt én is hangosan röhögtem rajta. Jó a dömperes már elszállt, de legalább bevállalták :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29882) Svájcinéger válasza busman (#29878) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ennél szebb órám szerintem sohasem lesz! Egyáltalán nem bánom, hogy a fekete lett. Nem olyan hivalkodó, mint a kék, leszámítva az 1.5"-os AMOLED kijelzőt a mérete miatt, aminek kib@szott jó képe van. Asszony szerint is jobban áll nekem a fekete. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29883) SipiBcs válasza Svájcinéger (#29882) üzenetére


SipiBcs
őstag

Használd egészséggel! Azért egy képet idevillanthatnál miként mutat a kezedben :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#29884) Trident28 válasza Svájcinéger (#29882) üzenetére


Trident28
tag

Biztos Vagesz.. :K +1 a képre!! ;)

-"-

(#29885) Svájcinéger válasza SipiBcs (#29883) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ne szívass! Tudod mekkora munka az?! :D

Ha valakinek nem ment el a kedve a Rebel Moon első része után, akkor már nézheti a másodikat.

Hyper: megnéztem az I/1. részt a Black Mirrorból. Az összes része ilyen kreténség?! :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29886) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29887) busman válasza Svájcinéger (#29885) üzenetére


busman
addikt

Az első részt is kínszenvedés volt végignézni...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29888) Svájcinéger válasza busman (#29887) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kb. 20 percig néztem, aztán folytattam az Antracitot. De azért majd megnézem a hétvégén, úgyis f@s idő van.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29889) LamaCube válasza Svájcinéger (#29885) üzenetére


LamaCube
addikt

Az egy brutális társadalom kritika, nem is értem hogyan nem értetted :F A szutyok politikusok a mai napig ilyenek. A többi rész is az, de nem abban a stílusban. Ha megnézed a többi részt és egyezőséget látsz a jelennel /mert ugye az első évad jó pár éve indult/ az nem a véletlen műve.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29890) radi8tor válasza Svájcinéger (#29886) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez a black mirror? :D

⭐ Stella

(#29891) busman válasza Svájcinéger (#29886) üzenetére


busman
addikt

Amúgy brutális az óra. Gratulálok hozzá. :R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29892) SipiBcs válasza Svájcinéger (#29886) üzenetére


SipiBcs
őstag

Tényleg szép és vagány. Használd sokáig! :)

Én is fejlesztettem picit, de én az asztali "órámon" :N

ASRock z790 pro, 12600kf, 32gb 3600 ddr4, aio artic frezer II 280. Szépen villog, úgyhogy gamer vas lett! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#29893) Svájcinéger válasza busman (#29887) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem ez a 2. jobban bejött.

Hyper: mindig csak a társadalom kritika! :D Nem az, hogy nem értettem, de sohasem úgy ülök le egy sorozat elé, hogy "barib@szásra" számítsak. :D Plusz sohasem akarok már este morfondírozni azon, hogy milyen sz@r a társadalom, amiben élek, mivel tudom, hogy az. Általában egy ilyenen nem tudok kikapcsolódni, nem is nagyon érdekelnek az ilyen témák.
Anno N4gy F3ró is megénekelte az Én is egy kicsitben, amit megénekelt, és nézd meg most hol tart. :D :D
Ráadásul valahogy a Jackass disznós jelenete jutott róla eszembe, ami nem baj... csak a disznós jelentről átkötöttem a vulkános jelenetre, ami vacsora közben... :D :D

Radi8tor: igen.

Köszi a gratulációkat! Fel nem tudom fogni, hogy egyes webshopokban egy 100-sal többe kerül ugyanez az óra és lehet olyan, aki megveszi.
Azt sem értem, hogy az MM-nek miért kell 6-10 nap ahhoz, hogy kiküldjön egy TV okosítót, amit a SkyShowtime miatt rendeltem. A szája persze sír, hogy kicsinálja őket a Temu, amiről én mondjuk speciel sohasem rendelnék semmit.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#29894) Trident28 válasza SipiBcs (#29892) üzenetére


Trident28
tag

Maradt a 3060?? Amúgy great!! Mit megy az Intel..?? Vacillálok, hogy a következő valami hasonló lesz, persze van az AMD-ben is potenciál, már az újabb procikban legfőképpen...

Svájci!! Szerintünk marha jó lett ez is, nem csak az első része.. :B

Egyébként a Halo második évadát nézte már valaki?? Az sem rossz... A Fallout meg már a könyvtárban... :))

-"-

(#29895) SipiBcs válasza Trident28 (#29894) üzenetére


SipiBcs
őstag

3060ti egyelőre. Táp csere kellene, ha feljebb akarok lépni. Tervben van, de majd később. Most még úton van egy 1T Crucial t500-as M.2 ssd. 7000Mbit/s olvasási sebességgel szerintem ki is maxolom most a gépet! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#29896) Trident28 válasza SipiBcs (#29895) üzenetére


Trident28
tag

Az meleg... TPM ebben a lapban már integrálva van? Képet kérek. :B
Nekem nincs most időm nagyon játszogatni.. Szezon van. Eljárok melózni, plusz mellette itt a "kert".. Kiváltottuk rá az Őstermelőit. Szóval reggeltől-estig elfoglalt vagyok. Üres órákon meg inkább lógatom a lábam, de úgy is mondhatnám, hogy kivagyok, mint a sezlonyrugó... :D Néha becsúszik 1-1 film, vagy ami az általános az a zene hallgatás. Lett egy pöpec Onkyo szettem, meseszép hangja van... Imádom. :))

-"-

(#29897) SipiBcs válasza Trident28 (#29896) üzenetére


SipiBcs
őstag

Felment rá a win11, úgyhogy gondolom van 😂

Akkor van meló bőven, kitartást!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#29898) LamaCube válasza Svájcinéger (#29893) üzenetére


LamaCube
addikt

Nyugi a többi nem ilyen, de erősen kritikus. A shógunt nem kezdted el? Tutira tetszene. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29899) busman válasza Svájcinéger (#29893) üzenetére


busman
addikt

Nem tudom végignézni,annyira gyenge...😂

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#29900) LamaCube válasza busman (#29899) üzenetére


LamaCube
addikt

Én most kezdtem el egy órája kb. , de eddig 5 percet láttam belőle :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29901) radi8tor válasza busman (#29899) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fájdalmasak a párbeszédek is benne.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.