Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23050) kollbi válasza dropi (#23002) üzenetére


kollbi
csendes tag

A gondolatmenetet és a tesztelést folytatva némi információt megosztanék az 55PUS6504 készülékemről.
A HDR10 tartalmakat kiválóan kezeli szépen lejátssza (ez azért alap), a HDR10+ tartalmat önállóan még nem néztem, a dolby vision megjelenítést dvhe 05 profilig tudja tehát csak dv single-layer megy (ott mondjuk szépen minden). Elindítja a dv dual-layer videókat is (ráadásul dv logót kiadva) de néhány másodperc után leáll (véleményem szerint feldolgozási kapacitás probléma),

sajnos arra nem tudom rávenni hogy a dual layerben meglévő csak a hdr10 adatokkal kezdje a lejátszást (tehát hogy hdr10-ben indítsa és ne akadjon meg), ragaszkodik ahhoz, hogy ez dv tartalom :(( Más tv- amik nem dv képesek a DL anyagokat simán megjelenítik HRD10-ben.
A 6504 tulajdonosoktól kérdezném, hogy a dolby vision képességgel hasonló eredményre jutottak-e SL megy DL nem megy. Továbbá, hogy lehet-e a film adott időpontjára ugrani, eddig csak a 32x tekerést leltem meg.
A 7-es sorozat (7304) tulajdonosaitól érdeklődnék a dolby vision képességről tekintettel arra hogy abban már van dedikált p5 processzor, míg a 6504-ben nincs. Ti milyen eredményre jutottatok a dolbyvision DL tartalmak lejátszásakor, lehetőleg belső lejátszóval (az androidra telepített VLC nem kifejezetten érdekel tekintve hogy nem dv képes). Valamint ha tudnátok a multimédiás képességről a képen látható infót mondani azt is megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.