- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
-
LOGOUT
A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
t_felh
csendes tag
Sziasztok
Egy komoly problémámmal fordulok hozzátok.Vásároltam magamnak ruházati cikkeket, paypallal fizettem, kaptam EMS(!) tracking numbert az eladótól, aki látszólag el is küldte a rendelésem.
Viszont valamit trükközött, mivel SOHA nem jutott el hozzám a csomag, illetve SOHA nem is hagyta el a feladási országot.
Ez ugye egyértelműen látható is, ha lekérdezem a követési adatokat.Szerencsére az EMS pontosan mutat mindent: időpontokat, városokat, országokat, érkezés, feladás, kézbesítés stb... A címem, adataim 100% pontosak voltak.
Mindeközben az eladó (aki korrektnek, stabilnak tűnt a visszajelzései alapján) már el lett távolítva(!) az aukciós portállól (nem ebay) amin keresztül vásároltam.
Leveleimre természetesen már nem válaszol.Nem az első vásárlásom, sőt voltak már hasonló problémáim eddig is.
Előfordult hogy paypal "nem azt kaptam amit..." caset is nyitottam már, de az eladó egyszerűen beírt egy tracking numbert, és automatikusan lezáródott a paypal nyomozás. Nem lett belőle refund - tehát b@szhattam, soha nem lehetett újra nyitni a caset.
Volt hogy "nem kaptam meg a csomagot" caset indítottam, de ennek sem lett semmi eredménye.Itt viszont komolyabb összegről van szó.
Mit tegyek pontosan, hogy 100% visszakapjam a pénzem, és az eladónak SEMMILYEN módja ne legyen a további trükközésekre - valamint a paypal se basszon ki velem hogy automatán lezárja az ügyet, ha az eladó beír valami tacking numbert, vagy claim-ra állítja a caset.
Egy korrekt ügyintézésben bízom, amit valóban át is néznek, és cselekszenek is.
Az összes információ egyértelmű, összes bizonyíték mellettem szól - csak nem szeretnék úgy járni, hogy a kisköcsögnél marad a pénzem.Mi a helyes megoldás?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Tekintsd át a téma Összefoglalót!
● Használd a gyorskeresőt (Jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
● Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz!
● A topikban hirdetni nem engedélyezett.
Vám- vagy adócsalással, a PayPal szabályainak kijátszásával kapcsolatban tilos tanácsot adni vagy kérni a fórumon!
- Telekom mobilszolgáltatások
- bitpork: Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Mobilinternet
- Gyúrósok ide!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Xbox tulajok OFF topicja
- Béta iOS-t használók topikja
- Synology NAS
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Logitech g29 váltóval
- Baby design smart sportbabakocsi
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- RITKASÁG !! ASUS P5QL-M DELUXE/WIFI-AP /Xeon Bios /Xeon X5470 /2X4GB DDR2 /Thermaltake Hűtő
- Szép Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- Bomba ár! Dell Latitude E6410 - i5 I 4GB I 320GB I DVDROM I 14,1" WXGA+ I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Honor 9X Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged