Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Winner_hun válasza RexpecT (#10750) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fizetéstől számított 45 napig lehet PayPal-en reklamációt indítani. Visszakérni 50 nap után is tudod, van aki vissza is küldi a pénzt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10752) RexpecT válasza Winner_hun (#10751) üzenetére


RexpecT
addikt

Akkor jól emlékeztem :R .

(#10753) Winner_hun válasza RexpecT (#10752) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha már emlékeztél kb. ennyi lett volna...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10754) RexpecT


RexpecT
addikt

"claim"-re kerestem rá...

(#10755) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Egy gyors kérdés:
Refund-nál munkanap vagy naptári nap számít!? Ezt tudja valaki!?
(azaz hétvégén mozog a gépezet PayPal-nál vagy csak hétköznap, mint a magyar bankoknál)

Úgy emlékszem naptári nap, de kérnék megerősítést vagy cáfolatot... :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10756) kaliber válasza maj-viktor (#10755) üzenetére


kaliber
aktív tag

Naptári nap, de ezt láthatod a szabályokból (45nap ill. 20nap) és a feltüntetett dátumokból

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#10757) andatti


andatti
senior tag

Lenne egy buta kérdésem... Van átjárás a különböző online bankolási lehetőségek között?

Nekem most van paypal-om, de bankszámlám nincs, viszont jó lenne ha lenne bankkártyám... Van erre mód, vagy valamilyen lehetőség? Mert pl. nézegettem én a moneybookers-t is, ahol lehet mastercard kártyát kérni, de nem tudom, hogy paypalról arra tudnék-e utalni...Vagy paypalról csak paypal-ra lehet... (bár email címes utalást/azonosítást elég sok virtuális bank használ már...)
Hazai bankban nem akarok számlát nyitni, semmi szín alatt, de jó lenne ha lenne kártyám és a paypal-omról ki tudnám venni rá a pénzt. (a moneybookers-nek is csak évi 5 rugós díja van/volt még pár éve,) szóval havidíj szóba sem jöhet, szintén... és valami online bankos konstrukcióban gondolkozom. Gugli dobott vagy 500 virtuális bankot, ahol van prepaid kártya, de nem igazodok ki rajtuk... :( Valaki tudna ebben segíteni?

(#10758) hidroponi válasza andatti (#10757) üzenetére


hidroponi
aktív tag

bankszamla nelkul nem fogsz jutni sehova.
a ewallettek kozott nincs kozvetlen atjaras es penzt kivenni sem fogsz tudni bankszamla nelkul.
a penzmosas ellenes torvenyek miatt mindenhol szamlahoz kotik a penzkivetet, az azonosithatosag miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10759) Kernel válasza andatti (#10757) üzenetére


Kernel
nagyúr

PayPal <--> Moneybookers: ha voltak is korábban közvetítő weboldalak, de ezek mára tiltottak, megszűntek, ha jól láttam.

http://wiki.answers.com/Q/Can_you_transfer_funds_from_paypal_to_moneybookers

http://moneybookers.internetesfizetes.com/limitek_hitelesites.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#10760) andatti válasza Kernel (#10759) üzenetére


andatti
senior tag

köszi a válaszokat, közben találtam mégis valami megoldás/félét...
payoneer-t
Ezt össze lehet kötni paypal-lal és ki lehet rá kérni a paypal-os pénzt, némi díj ellenében... azaz úgy lehet bankkártyám, hogy nincs bankszámlám és a paypal-os pénzzel tudok fizetni kártyával és akár kp-ban is felvenni... (mivel nekem évek óta nincs bankszámlám sehol...- van rokonom, akinek az éves bankköltsége 80 rugó felett van...)

Éves kártyadíj: $29.95
Kártyacsere: $12.95
Készpénzfelvétel: $3.15 Tranzakciónként
Sikertelen ATM-es készpénzfelvétel: $1.00 Tranzakciónként
ATM számlaegyenleg lekérdezés: $1.00 Tranzakciónként
Vásárlás Ingyenes
Deviza átváltás 3%

"Bankszámla nem tartozik hozzá, a kereseteddel töltik fel. Illetve másik Payoneer kártyáról is lehet pénzt küldeni rá.
Online felületen lehet ellenőrizni egyenleged és a pénzmozgásokat.
A beérkező tranzakciókról e-mail-t kapsz, amit jóvá kell hagynod.
Payoneer kártyára tudod kifizetni pl. a PAYPAL számládról a pénzt."

Szóval ez már majdnem teljes siker... Az a kérdés, hogy pl. a paypal unicreditnél vezetett számlájára, (a megjegyzésbe írt egyedi ID azonosító megadásával) lehet-e átutalni pénzt. (pl. munkabért, vagy bármit...)

(#10761) hidroponi válasza andatti (#10760) üzenetére


hidroponi
aktív tag

csak azert tetted fel a kerdesed, hogy ezt a szart reklamozhasd affilatekent?

(#10762) logaritmus


logaritmus
tag

Sziasztok!

Valahol itt már olvastam de pontosan nem tudom, hogy keressek rá arra, hogy-hogyan lehet azt visszavonni hogy automatikusan leszedjen x összeget a számlámról x időközönként befizetés céllal? Olyan mint egy banki befizetési megbízás

(#10763) Winner_hun válasza logaritmus (#10762) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10764) andatti válasza hidroponi (#10761) üzenetére


andatti
senior tag

nem kívántam semmit se reklámozni...
1. nekem nincs bankszámlám, amivel összekössem a paypal-t és nem is lesz.
2. ezek szerint neked van.
3. a paypalomra érkező pénzekhez kívánok hozzájutni, anélkül, hogy fizikailag bankszámlát kéne nyitnom
4. ha te tudsz olyat, ami ezt megoldja, akkor ne tartsd vissza magad, légyszi írd le.
5. ez amit találtam nagy nehezen, csak egy példa volt...
6. ha figyeltél, először azt kérdeztem, hogy ha nyitok moneybookers számlát, /amihez adnak mastercard kártyát,/ akkor a paypalomon levő pénzt oda el tudom-e utalni, hozzá tudok-e jutni
7 eddig senki semmi jóval nem biztatott és nincs átjárás a két virtuális szolgáltató között. (paypal-moneybookers)
8. ha figyelmen kívül hagyod a bejegyzésem, még mindig marad az alapkérdés, hogy keresek egy olyan szolgáltatót, amelyik éves díj ellenében ad egy bankkártyát, amivel hozzá tudok jutni a paypal-on levő pénzemhez, (pénzkivét automatából, -minél olcsóbban - és kártyás ingyenes vásárlás formájában...)

(#10765) maj-viktor válasza andatti (#10764) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már írták... hogy a pénzmosás miatt van ez... Nem is nagyon fogsz találni!
Mivel a pénzt - számlát - bankkártyát egy valós személyhez (bank azonosít - személyi igazolvánnyal) tudják kapcsolni... a világon mindenhol!

Nem mondom, hogy nem találsz megoldás és nincs megoldás... a drogpénzeket is sokszor "átmossák" valahogy... különböző cégeken átvezetve! Egy jó könyvelő bármit megold! :D

(#10756) kaliber
Jogos a 45napos határidőből lejöhetett volna / rájöhettem volna én is...
(ugye, hogy fizetéstől számított 45. naptári napon nyithatok dispute-claim-et)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10766) andatti válasza maj-viktor (#10765) üzenetére


andatti
senior tag

A végén mégis igazatok lesz és nincs semmi reményem?
Affilate nélkül a főoldal...
Itt azt írta oldalt, hogy
No bank account required ami guglival "nincs bankszámla szükséges" :Y :F

Egy legördülő fülön pedig:
The Payoneer international prepaid MasterCard® card at a glance:
Accepted in 210 countries, worldwide
No bank account required
Use it in stores, online, or at the ATM
Strict security rules and regulations imposed by Payoneer and MasterCard® mean money stays safe and secure
Account held in US Dollars
Payments can be delivered within 2 hours
Easy for cardholders to activate and manage via the online My Account page
Live chat, telephone and e-mail support offered free of charge in multiple languages

Így nem tudom végül is, hogy ez jó lenne-e paypalhoz, vagy sem. Azaz, hogy kér-e rendes bankszámlát...

(#10767) axioma válasza andatti (#10764) üzenetére


axioma
veterán

Azt nem ertem, hogy miert jo csillioert virtualis szolgaltatohoz kapcsolodo bankkartya, mikor annyiert mar itthon is lehetne szamlad es kartyad, eves szinten akar a felvetekkel egyutt (osszegfuggo, ha nem milliokat mozgatsz hanem mondjuk 200e/ho, akkor azert evente osszesen ha nem is 8e, de biztos nem 80e, de meg csak nem is 30e a fenntartas).

(#10768) Hintalow válasza andatti (#10766) üzenetére


Hintalow
senior tag

Amúgy ha azok a fentebb írt dolláros díjjak a payonerhez tartoznak, akkor szerintem drága (én is azon a véleményen vagyok, hogy bankszámla nélkül nem fogsz hozzájutni semmilyen elektronikus szlán lévő pénzhez.
Amúgy ha csak kp felvétre használnád, akkor nem kell túlbonyolítani, vagyük pl a Raiffeisen-t (nem reklám, csak az ő kondíciójukat ismerem a legjobban)
nyitsz egy bázis számlacsomagot, havi szlavezetési díjja kemény 0 Ft.
Igényelsz hozzá egy nem dombornyomott mastercardot (ún. start okos) éves díjja 2635 Ft
a kp felvét díjja atm-ből húzós 546Ft bármilyen atm-től, de még így is nehéz olcsóbb megoldást találni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#10769) hidroponi válasza andatti (#10764) üzenetére


hidroponi
aktív tag

nem kell a hamuka, a linked mindent elarult, nem mindenki hulye az internethez!

6. az MB nem ad kartyat, hanem fizetsz erte nem keveset es a penzfelvetel is dragabb mint egy hazai kartyabol.

(#10770) Kernel válasza andatti (#10766) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem úgy tűnik, Magyarországról nem is lehet regisztrálni, csak próbáld meg.

Itt nem abból kell kiindulni, hogy az ismerősödnek 80 ezer a bankköltsége. Ő ezért bizonyára el is követ mindent, hogy annyi legyen.

Nekem például az Ersténél bankkártyám sincs, csak számlám, ingyenes Netbankkal. Igaz, ez egy régi Postabankos közüzemi számlán alapul, amit azért nyitottam 15 éve, mert már igen untam, hogy folyton csengetett valamilyen díjbeszedő és leolvasó a lakásom ajtaján, vagyis nem akartam többet látni a pofájukat.

Utána jött a Netbank, és már postára sem kell járni, Vaterán is vásárolhattam átutalással stb. Ennyit már csak megér, havi párszáz forint költség (más kérdés, hogy másik banknál van egy Befektetési Kártyám is, de ez már az én bajom).

Példának okáért, Erste Szimpla, 275 Ft:

http://erstebank.hu/static/internet/download/LBBH_m2_1_20130902.pdf

Nem tudom, ehhez kötelező-e bankkártyát igényelni, de az sem vészes, ha az éves 3070 Ft egy hónapra eső részét tekintjük:

http://erstebank.hu/static/internet/download/LBBH_m3_20130902.pdf

Nyilván van sok bank ebben az országban, csak én ezt ismerem jobban.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#10771) andatti válasza hidroponi (#10769) üzenetére


andatti
senior tag

Ha lehet, ne személyeskedjünk már...
ha hiszed, ha nem, még nem regisztráltam sehol és semmi közöm egyik oldalhoz sem. Magyarul ezt az egy oldalt találtam, amit belinkeltem. Sajnálom, ha ez sértő neked. Itthon igenis drága a bankkapcsolat épp a sok adó miatt. Romániában az otp is olcsóbb, nagyságrendekkel, mind a számlavezetés, mind pedig a hitel is... (nyugodtan ragaszd rám, hogy ez is affilate és biztos érdekelve vagyok ám...)
Amúgy meg épp a MB sokkal olcsóbb, évi 3000 Ft-ból meg van az egész... (a kártyát úgy kapod meg, hogy ők levonják a 10€-s első éves díjból... Megnézném én azt a hazai bankot, amelyik ezt tudja. (és ebben benne van a kártya díja is) Kp-t nem akarok vele kivenni, max. végszükség esetén, a vásárlás pedig ingyenes, úgy, mintha itthon kértem volna akármilyen bankkártyát, dupla-tripla, stb éves díj mellett... CSakhogy a MB nem kompatibilis a paypal-lal... Ez az egy baja van.
Én többnyire rátenném a kp-t, ha nagyon muszáj, de inkább csak vásárolni használnám. Így nem is érdekes, hogy pénz kivétre is lehetne használni... Most csak gyűlik a paypal-on a pénz, de kivenni nem tudom. Erre keresek megoldást magamnak.

#10770
De lehet regisztrálni és ki is lehet választani Mo-ot címként... nekem simán engedte, bár nem vittem végig a folyamatot...

(#10772) hidroponi válasza andatti (#10771) üzenetére


hidroponi
aktív tag

te offolsz folyamatosan..
egyebkent a skrilles kartya es az en bankszamlam havi koltsege kozott 100ft a kulonbseg. (5db zsemle ara). cserebe van ingyen kartyam, havi 1 ingyen keszpenzfelvetelem es van hazai bankszamlam. mindezt ugy hogy semmi kotelezettsegem nincs (se forgalmi, se mas).

(#10773) andatti válasza hidroponi (#10772) üzenetére


andatti
senior tag

paypal-ra kerestem kártyás pénzkivételi lehetőséget, hazai bankkapcsolat nélkül, online bankot prefereálva a paypal-os topicban...
Első válaszokban az volt, hogy nincs és nem lehet.
Amit kikerestem a szerint meg lehet.
A költsége pedig többnyire nem összehasonlítható. Az, hogy mi a drága, vagy olcsó, az pedig sokszor relatív.
Én nem akarok hazai banknál folyószámlát és hozzá bankkártyát (az elmúlt 20 évben már vagy 5-6 bankot kipróbáltam, van tapasztalatom, stb....)
és mivel ez paypal-os topic sok-sok felhasználóval, érdeklődtem, hátha nem vagyok egyedül. Ezek szerint mégis. Be is fejeztem az érdeklődést és offolást. (Mivel a többi tényleg off volt, bocsánat!)

(#10774) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Sziasztok
Paypalon dispute-ot indítottam, mert 1 hét után sem volt semmi reakció az eladó részéről.
Ezután a csomagot feladták, tracking alapján.
Ilyenkor mit kell tennem? Lezárhatom a dispute-ot vagy várjak míg megérkezik a csomag?
Ha lezártam, indíthatok újat ha bármi problémám van?
Köszi a segítséget előre is.

(#10775) maj-viktor


maj-viktor
őstag

2013.09. 21 11:44 - kor jött e-mail a paypal-tól lezárt dispute utáni refund-ról...
Most jött meg a pénz - SMS szerint: 2013.09.24 16:46
Csak "statisztikának leírtam"... 3nap és 5óra! (bankkártyáról - bankkártyára)

Meg persze az árfolyam változás miatt buktam -500 Ft-ot... de ezvan! (~100$ dolog volt)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10776) kaliber válasza Mad_Wolf (#10774) üzenetére


kaliber
aktív tag

kicsit(?) hézagos információt adtál, mitől számított "egy hét után"?

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#10777) Mad_Wolf válasza kaliber (#10776) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

egy héttel a fizetés után.
24 órán belüli szállítást írtak, 8 nap után sem volt semmi változás, tracking number nem élt, többször írtam nekik levelet, nem válaszoltak rá.
a dispute után egyből sikerült feladni :D

(#10778) kaliber válasza Mad_Wolf (#10777) üzenetére


kaliber
aktív tag

Ha Kínából rendelted akkor a fizetéstől számított 40. nap környékén érdemes érdeklődni, hogy mikor ikszeli be azt, hogy feladta arra ne vegyél mérget lehet előbb, de inkább később a tracking sem mond sokszor semmit nekem volt úgy, hogy még Kínában jelezte a csomagot én pedig már kézhez is kaptam.

A dispute 20 nap után (előbb te is bezárhatod) automatikusan bezáródik és nem nyithatsz újjat!

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#10779) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Esetleg innen tudna valaki segíteni ebben az ügyben?

(#10780) Mad_Wolf válasza kaliber (#10778) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

tehát akkor ha nem kapom meg amit rendeltem, akkor ezután buktam a pénzt? az király.

(#10781) pepe091 válasza Vasinger! (#10779) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem vonta le, azt küldte ki a számládra. Nem véletlenül úgy vetted ezt a cuccot, hogy 3013 Ft-ot kellett fizetned, a PP számládon volt 1822 Ft, a maradék 1191 Ft-ot pedig a bankkártyáról vette le? Mert refund esetén mindig oda kerül vissza az összeg, ahonnan levonásra került.

(#10782) Vasinger! válasza pepe091 (#10781) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jah de, igen. Erre már nem is emlékeztem. Így már minden tiszta! :R

(#10783) The DJ


The DJ
addikt

Megszűnt a régi e-mail postafiókom amivel anno regisztráltam PayPal-ra és ugye arra a címre jött a pénz is, hogyha valaki utalni akart nekem. Úgy döntöttem lecserélem, hogy ne egy halott fiókra akarja már küldözgetni az e-maileket.

Most adtam hozzá egy új e-mail címet a beállításokban, meg is erősítettem és beállítottam elsődlegesnek. Ilyen helyzetben megadhatom ezt az újat mondjuk annak, aki fizetni akar nekem? Vagy minden e-mail cím, amit hozzáadok képes lesz arra, hogy fogadja a küldött pénzt? Hogy megy ez? Megtartanám akkor a régit is az e-mail listában, hátha valaki arra küldené még, de az új embereknek már az újat adnám meg.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#10784) Stanley-B. válasza The DJ (#10783) üzenetére


Stanley-B.
őstag

minden emailre tudsz fogadni amit hozzáadsz.

(#10785) The DJ válasza Stanley-B. (#10784) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#10786) jety91


jety91
őstag

Hali!

Mivel tudom kideriteni, hogy az accountomra lehet penzt kuldeni? Valaki szeretett volna penzt kuldeni nekem, de az o allitasa szerint nem tudja elkuldeni. (Vagy kamuzik vagy nem...)

Annyi van odairva nekem, hogy status: verified, illetve van rajta 10€

(#10787) Kernel válasza jety91 (#10786) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gondolom, kéne valaki ismerős, aki szintén megpróbálja. Amúgy ez olyasmi, mint amikor egy Windows topikban azt mondják, hogy "nem megy".

Hibaüzenet vagy egyéb tapasztalt dolgok (ami támpont lehetne), valahogy elfelejtődnek.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#10788) jety91 válasza Kernel (#10787) üzenetére


jety91
őstag

Ennyit írt, szóval sztem kamuzik :(((

(#10789) Rodzser Mór válasza Kernel (#10708) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Még nem válaszoltak. Gyanítom, hogy nem is fognak.

(#10790) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék hozzáadni egy Maestro kártyát a PayPal accounthoz (a bankfiókban beállíttattam rajta x összeget is ha vásárolni kell vele), ez a hibaüzenet fogad:

"The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

Ha nem sikerül hozzáadni, akkor folyószámláról tudok majd a PP accountra tölteni? Gondolom így azért lesz 2-3 munkanap mire rajta lesz a pénz.
Érdekes, hogy a megadott számlát nem kellett hitelesíteni (ugyanannál a banknál van, mint a kártya), és gond nélkül elfogadta.

(#10791) Kernel válasza aclandiae (#10790) üzenetére


Kernel
nagyúr

Én legalábbis kártyával nem foglalkozom, csak az átutaláshoz tudok hozzászólni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#10792) aclandiae válasza Kernel (#10791) üzenetére


aclandiae
senior tag

A banknál napi 2x van feldolgozás, így ha délután 14:00 leadom a netbankos pénzmozgatást, még aznap elintézni. Ettől függetlenül zavar hogy nem engedi a kártyát hozzáadni.

Amikor folyószámlát adok hozzá ott miért nincs kb. 400Ft-nak megfelelő hitelesítési díj mint kártyánál?
(olyan régen adtam hozzá a régi számlát, hogy már nem emlékszem hogy volt)

Azért lenne jobb a kártya mert akkor be lehet állítani hogy a bank és ne a PP váltson. Ez pedig kb 10Ft megtakarítás/1USD. Apróságoknál persze nem érdekes de több száz dolláros vásárlásnál meglátszik a különbség.

(#10793) petij


petij
tag

Sziasztok, paypal-es fizetéskor lehet egyszerre az accounton lévő pénzzel és kártyával fizetni?
Tehát szeretnék venni valamit 200 dollárért. Az acc-on van 100, a maradékot pedig a számlámról fizetném.

(#10794) pepe091 válasza petij (#10793) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, alapból így működik.. :) Persze ehhez teljesülnie kell néhány feltételnek: a PP váltja a devizát VAGY a bankod váltja a devizát, de a PP-on olyan deviza van, amiben vásárolsz.

(#10795) hidroponi válasza aclandiae (#10790) üzenetére


hidroponi
aktív tag

valoszinuleg az ellenorzeskori 1$-os proba tranzakcio nem sikerult.
nezd meg, hogy volt-e penz a kartyahoz tartozo szamladon (banktol fugg, hogy a kartyaszamla azonos-e a bankszamladdal). ha latszolag minden rendben, akkor tenyleg erdeklodj a bankodnal. mondjuk szerintem nem annyira erzekeyn info hogy melyik banknal vagy, szoval lehet hogy egyszerubb lett volna segiteni ha leirtad volna.

(#10796) laslie92


laslie92
senior tag

Kérlek titeket segítsetek nagy szükségem lenn a helyes válaszra!
Egy másik bankártya másik név másik emailcím minden eggyezik töbszöri átnézés után is helyesen adtam meg minden adatot!
de még is ezt irja a
We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match your PayPal street address.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#10797) petij válasza pepe091 (#10794) üzenetére


petij
tag

Köszönöm a választ. Most, hogy vásárolni szeretnék és kevés a pénz az acc-on, be szeretném regisztrálni az új bankkártyámat, viszont mindig ezt dobja, hogy:
"The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."
Eddig is VISA Classic kártyám volt és minden gond nélkül hozzá tudtam adni a paypal-hez. Lehet, hogy a K&H-s kártyával már nem lehet használni a paypal-t?!
Esetleg még arra gondoltam, hogy mivel a K&H-nál bevezették a 3D biztonsági kódot netes vásárlásokhoz, ezért nem engedni hozzáadni a paypal a kártyát.

(#10798) pepe091 válasza petij (#10797) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Passz, OTP-s vagyok. Érdeklődj a banknál, az a biztos.

(#10799) petij válasza pepe091 (#10798) üzenetére


petij
tag

Én voltam a madár, elfelejtettem aktiválni a kártyámat. (-:

(#10800) Kernel válasza laslie92 (#10796) üzenetére


Kernel
nagyúr

A PayPal fiókot egy személy (vagy cég) használhatja, másik nevet, más lakcímmel nem adhatsz hozzá, utóbbira figyelmeztet az angol szöveg is.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.