Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#7601) tomp válasza vodrosjozsi (#7600) üzenetére


tomp
félisten

Nálam jó.

(#7602) vodrosjozsi válasza tomp (#7601) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezt csinálja és a kódot se fogadja el

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7603) MasterMark válasza tucsok. (#7599) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint az OTP Direkt árán felül? :F

Switch Tax

(#7604) szabogabor10 válasza MasterMark (#7603) üzenetére


szabogabor10
veterán

OTP direktet megszüntetik szerintem jövőre. Legalábbis az internetes ágát.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7605) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok

Ha utalok a takarékszámlára pénzt abból mikor és mennyit fog levonni magának az otp használati díjat?
Max 4000-5000 ft-ot szeretnék havonta rárakni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7606) MasterMark válasza vodrosjozsi (#7605) üzenetére


MasterMark
titán

Mármint milyen használati díjat? :F

A ráutalás ingyen van, a takarékszámla meg ingyenes amennyiben van mellette folyószámlád.

Switch Tax

(#7607) Peter.70 válasza MasterMark (#7606) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem utalási költségre gondolt.

(#7608) enginev3.0 válasza vodrosjozsi (#7605) üzenetére


enginev3.0
félisten

Havi 1 utalás ingyenes be és ki takarekszamlara

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7609) MasterMark válasza enginev3.0 (#7608) üzenetére


MasterMark
titán

Befele az összes ingyenes, kifele meg 1 utalás van ingyen havonta ahogy írod.

Switch Tax

(#7610) tomp


tomp
félisten

Nálam is megy az új NetBank app értesítése. E mellett nekem se kell sms szolgáltatás. :C

(#7611) jotzo01 válasza tomp (#7610) üzenetére


jotzo01
tag

Valóban kell hozzá meghívó vagy ha látom a Google Play-ben, akkor fel tudom rakni?

(#7612) tomp válasza jotzo01 (#7611) üzenetére


tomp
félisten

Felrakni fel tudod de nem biztos, hogy tudsz regisztrálni. Nekem a Smart számlacsomaggal engedte. Anyának a Tempóval nem.

(#7613) Peter.70 válasza tomp (#7612) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem rögtön azt dobja fel hogy nem megfelelő az internet kapcsolatom

(#7614) canniball válasza Peter.70 (#7613) üzenetére


canniball
nagyúr

Elsőre nekem is ezt dobta, ami meglepő volt wifin, aztán kikapcsoltam a rekláblokkolót (VPN-t) és onnantól már nem reklamált; telepítés után pedig már azzal is megy.
Viszont ma amikor megnyitottam volna és ujjlenyomat helyett pinnel nyitottam volna közölte, hogy valami "elfedi" az alkalmazást, ezért kódot nem üthetek. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7615) alakesh válasza tomp (#7610) üzenetére


alakesh
tag

Nekem is teljesen rendben van, viszont még van azért jópár hiányossága, úgyhogy egyelőre megmarad a Direkt is... :)

(#7616) Peter.70 válasza canniball (#7614) üzenetére


Peter.70
őstag

Én letöltöttem play áruházból, telepitettem, és utána hivatkozik a nem megfelelő internet kapcsolatra. Böngészőben semmi nincs tiltva ( bár szerintem semmi köze hozzá ). Egyenlőre nem szórakozok vele tovább

(#7617) canniball válasza Peter.70 (#7616) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam is pont így volt, feltelepült és amikor akartam indítani akkor nem akart működni a nem megfelelő netkapcsolatra hivatkozva.
A böngészőnek valóban semmi köze hozá; reklámszűrő alkalmazás nincs a telefonodon?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7618) vodrosjozsi válasza MasterMark (#7606) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azért kérdeztem, hogy hátha van ennek (is) valami rejtett költsége mint általában az OTP-n belül mindennek :)

Köszi mindenkinek a segítséget!

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7619) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Regisztráltam én is az új alkalmazásban.
Nekem sajnos máris akad egy hibája, a gyerek számláját a régiben látni, itt meg nem tudom ezt beállítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7620) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Melyik az új app, ez a béta?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7621) Peter.70 válasza canniball (#7617) üzenetére


Peter.70
őstag

Nincsen

(#7622) tomp válasza alakesh (#7615) üzenetére


tomp
félisten

Igen azért még sok minden hiányzik. Marad azért mellette a SmartBank app és a Direkt.

(#7623) canniball


canniball
nagyúr

Úgy látom az új app push üzenetei stabilabban jönnek mint az sms-k (utóbbiak mostanában rendszeresen elmaradnak :(((), viszont hangjuk nincs. Nálatok sincs vagy csak engem ér ez a megtiszteltetés?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7624) donmackó válasza canniball (#7623) üzenetére


donmackó
őstag

A legjobb az amikor este 11-kor kapod meg hogy délelőtt 8:47-kor vásároltál. ;] Nekem is le szoktak maradni.

Release the cable hounds!

(#7625) N0R válasza canniball (#7623) üzenetére


N0R
csendes tag

Nincs hangja nálam sem.

(#7626) sopruk


sopruk
aktív tag

Holnap megyek megszüntetni az OTP-s számlámat. Kell valamire ügyelnem ezzel kapcsolatban, hogy ne terheljenek rám lehúzós díjakat?

Olvasgattam az ide vonatkozó részt ebben a dokumentumban és a következőket találtam:
30 napos a felmondási idő.
Ügyfél általi felmondás esetén díjat számíthatnak fel. Nem találtam semmit erről a hirdetményben, hogy mennyi lehet ez a díj?

Azt tervezem, hogy ha kiszámolják mennyinek kell maradnia a számlán, a fennmaradót még ott helyben Revolut-al felveszem, így legalább annak már nem lesz díja...

Nincs semmi extra amit meg kell szüntetni. Még 96-ban kötöttem a szerződést, szeptemberben lenne aktuális a kártyadíj a meglévő kártyára. A Csoportos beszedéseket töröltem. Otp Direkt-el bankoltam online…

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#7627) Tyca


Tyca
senior tag

nekem is jött sms, hogy kipróbálhatom a béta appot. De nem indul el, mert szerinte a telóm nem megy át a SafetyNet ellenőrzésen. LineageOs van fent a telón, de nem root-olt, két SafetyNet checkerrel is kipróbáltam, mind a kettőn átmegy. :W Az otp smart is simán fut, pedig az is kényes némely főzött rom-ra.

(#7628) tomp


tomp
félisten

Amit észrevettem, hogy az új app forgalmi értesítője sokkal hamarabb megérkezik(gyakorlatilag azonnal) mint az sms. Nem ritka a 10-15perc eltérés de volt már 3órás sms késés is...

(#7629) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok. Ez mi havonta vonják le amikor már letelt tonb hónapja az 1éves értékpapír lekötésem.. felkéne hívnom az otp t és lemondani ?

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#7630) MasterMark


MasterMark
titán

Az új appban hol van a 7x24 órás bankkártyák közötti utalás?

Switch Tax

(#7631) Peter.70 válasza gery14 (#7629) üzenetére


Peter.70
őstag

Értékpapír számladíj. Ennek van egy alapdíja és a rajta tárolt értékpapír ( részvény, bef alap, állampapír, stb ) összegétől függő %-os díja

(#7632) gery14 válasza Peter.70 (#7631) üzenetére


gery14
senior tag

Igen azt én is értem és tudom de már nem él az értékpapír dolog lejárt az 1 éves lekötés év elején és azota vonogatják akkor tovább ne vonogassák.. ha már nem él a dolog. De lehet én gondolom -rosszul

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#7633) alakesh válasza gery14 (#7632) üzenetére


alakesh
tag

ettől függetlenül az értékpapírszámlád élő marad (ha esetleg megint vásárolnál, vagy értékpapírral foglalkoznál), ennek van egy alap havidíja :)

(#7634) Peter.70 válasza alakesh (#7633) üzenetére


Peter.70
őstag

Így van

(#7635) gery14 válasza alakesh (#7633) üzenetére


gery14
senior tag

Na így már értem hát nem jöt be a dolog nemhiszem hogy fogok vele foglalkozni azért akartam lemondani/megszuntetni ezt a részét. :R

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#7636) canniball


canniball
nagyúr

Nálatok működik a push az új appban? Amikor feltelepítettem bekapcsoltam, (nem tudom van-e összefüggés, este frissítettem az alkalmazást és) most viszont ki van kapcsolva és nem is tudom visszaállítani, mert inaktív a kapcsoló.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7637) MasterMark válasza canniball (#7636) üzenetére


MasterMark
titán

iOS-re most volt frissítés, és működik is.

Switch Tax

(#7638) canniball válasza MasterMark (#7637) üzenetére


canniball
nagyúr

Ehh, azt kihagytam, hogy Android.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7639) fcjuveka válasza canniball (#7636) üzenetére


fcjuveka
csendes tag

Ugyanígy jártam.

(#7640) tomp válasza canniball (#7636) üzenetére


tomp
félisten

Hmm nekem is kikapcsolt. Pedig nagyon jól működött.

(#7641) madagaszkar válasza tomp (#7640) üzenetére


madagaszkar
tag

Üdv!
Nekem is inaktív, tegnap még működött. Remélem javítják.

(#7642) canniball válasza madagaszkar (#7641) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek szerint nem egyedi probléma. Én is remélem, hogy mielőbb fixálják, mert tulajdonképpen emiatt tettem fel az alkalmazást...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7643) donmackó válasza canniball (#7636) üzenetére


donmackó
őstag

Lehet hogy rá jöttek hogy sokan a push miatt inaktiválták a jó drága SMS-t.

Release the cable hounds!

(#7644) MasterMark válasza donmackó (#7643) üzenetére


MasterMark
titán

És akkor csak androidon lekapcsolják, iOS-en meg hagyják jól? :N

Switch Tax

(#7645) hard74 válasza canniball (#7636) üzenetére


hard74
senior tag

Nálam is inaktivvá tette a frissítés, az alkalmazásban, de a telefon beállítások-alkalmazások-otp bank-értesítéséknél be lehet kapcsolni, és jön a push.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#7646) canniball válasza hard74 (#7645) üzenetére


canniball
nagyúr

Na ott nálam bekapcsolva maradt; de ma nem volt tranzakcióm így nem tudom melyik beállítás az erősebb...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7647) canniball válasza donmackó (#7643) üzenetére


canniball
nagyúr

A jelenlegi állás szerint amint véget ér a teszt időszak az app drágább lesz mint az sms-k.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7648) MasterMark válasza canniball (#7647) üzenetére


MasterMark
titán

Hát az igen nagy gáz lenne.

Switch Tax

(#7649) namenlos válasza canniball (#7647) üzenetére


namenlos
tag

Már akinek, van aki havi szinten több ezret kifizet SMS-re.

(#7650) canniball válasza namenlos (#7649) üzenetére


canniball
nagyúr

Annak csak gratulálni tudok...a smart sms csomag 326Ft-ért korlátlan sms-t ad... :U

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.