Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic

Hozzászólások

(#7501) vodrosjozsi válasza tomp (#7500) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is ez volt, viszont nálam változott, működik mindegyik mióta a curve kártyát használom xD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7502) viktorhu válasza tomp (#7500) üzenetére


viktorhu
veterán

Kb. amikor a Wirecardra váltottak mint payment processorra. Jó választás volt :) Azóta elvileg megoldódott a dolog.

(#7503) RBJ válasza vodrosjozsi (#7501) üzenetére


RBJ
addikt

simple vel használod vagy google pay el?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7504) tomp válasza viktorhu (#7502) üzenetére


tomp
félisten

Annak mi köze volt ahhoz, hogy maga a terminál nem érzékelte az OTP-s kártya és Simple érintést? Nem csinált semmit a terminál! Mintha egy szelet kenyeret tartottál volna hozzá. :)
Amúgy új OTP-s terminálok voltak. A sok panasz miatt végül minden boltban hagytak 1 kasszát ahol a régi terminál volt. Gondolom azóta fw frissítéssel bugfixálták.

(#7505) vodrosjozsi válasza RBJ (#7503) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát nekem március óta nem megy a simple szal kizárásos alapon gpay :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7506) MrPeekaboo válasza viktorhu (#7497) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Nekem is 0-val, de nem duplával. Szóval marad egyelőre a várakozás, azért mindennap rápróbálok, hátha eszreveszik, hogy be szeretnék lépni. ;-)

(#7507) joey04


joey04
titán

Hali! revolutot használok, így az otp kártyámnak és számlámnak annyi szerepe van, hogy azon tárolom a fizetést meg van egy megtakarítási számlám. amikor jön a fizetés, akkor átrakom revora azt az összeget ami a havi kiadásokhoz kell. Így aztán normál kártyahasználat kb 0, aminek következményeként elfelejtettem a pin kódomat. mit lehet tenni? valahol olvastam, hogy csak kártyacsere lehet, nem tudok új kódot kérni. ez igaz? igazából elvagyok így is, de biztonságnak azért jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7508) csako válasza joey04 (#7507) üzenetére


csako
veterán

Az ide vonatkozó üzletszabályzat szerint lehet új pin kódot kérni.
133-as bekezdéstől a 142-ig tart benne.
"A PIN kód elfelejtése esetén a Kártyabirtokos meglévő, kizárólag aktív státuszú kártyájához új PIN kódot igényelhet a kártya lejáratát megelőző 60. napig. Az új PIN kód kibocsátása az adott kártyához tartozó mindenkor hatályos Hirdetményben közzétett Új PIN kód igénylése díj felszámítása mellett történik"

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7509) joey04 válasza csako (#7508) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7510) pube111


pube111
senior tag

Érdekes az a simple probléma. Nekem működött auchanban NFC vel pénteken. Kintfelejtettem a tárcám a kocsiban. Előtte kb egy hónapja használtam bkv jegyautomatában, azelőtt meg több hónap.
Igaz, csak úgy működik, hogy simple menü, bankkártyáim, kártya kiválaszt, majd érint. De nekem kezdetek óta csak így működik.

(#7511) luciferk válasza pube111 (#7510) üzenetére


luciferk
senior tag

Nincs kivállasztva, hogy elsődleges kártyám? mert ha ki van vállasztva az elsődleges kártya akkor elég csak a képernyözárat feloldani.

(#7512) pube111 válasza luciferk (#7511) üzenetére


pube111
senior tag

Ki van választva. Akksi háttértevékenység engedélyezve, mobil háttéradat engedélyezve, akksi használat figyelő figyelmen kívül hagyja.
Már nem izgat. Az nfc részét nem használom rendszeresen, csak vészmegoldásnak van, meg a többi funkció miatt.

(#7513) luciferk


luciferk
senior tag

A számla infóban található idöszakos kõltségek nálatok sincs részletezve?

(#7514) RBJ


RBJ
addikt

Atkoltoztem egy új telefonra. Sikerült életre kelteni a simple T. De még így se kerek a történet.
Csak csipogas van fizetéskor a felugró ablak /kártya zöld pipa/ hiányzik.
Tipp?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7515) luciferk válasza luciferk (#7513) üzenetére


luciferk
senior tag

4 csoportos beszedésim van amely nem igen kerűl több mint 1000 Ft-ba. Nem tudom miért nem lehet részletezni ezt az időszakos költségeket. :( Vajon más banknál is vannak ilyen rejtett költségek mint pl ez a időszakos költségek amelyet úgy kell kinyomozni telefonálgatni stb :F

(#7516) tomp válasza RBJ (#7514) üzenetére


tomp
félisten

Ha nincs felugró ablak akkor nem is lesz!
Gondolom android 10. Vagy elfogadod és megbarátkozol vele vagy másra térsz át. Tudják, hogy nincs felugró ablak de ne fogják javítani mert nem tudják...

(#7517) vnorbi válasza luciferk (#7515) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Nekem nincs tapasztalatom más bankkal, de valószínűleg másutt is lehet ilyen, mert tavaly óta törvényi kötelezettségük van rá, hogy évente legalább egyszer elmagyarázzák tételesen, hogy mire mennyit szedtek be. Ha nem nyomozod ki addig, januárban várhatsz egy díjkimutatás nevű levelet, amiben benne lesz részletesen, hogy mire mennyi ment el, bár abból nem fog kiderülni, hogy konkrétan júliusban ez mi volt, csak havi átlagolás lesz, meg éves összesítés.

(#7518) KicsiRegő válasza luciferk (#7513) üzenetére


KicsiRegő
tag

Esetleg a pfd alapú számlakivonatban lesz róla egy fokkal normálisabb infó, bár is a ".....műveletek" nekem mindig ott tisztázódnak, vagy kérdezz rá chat-en, hogy vajon mi lehet ez, hátha megtudják mondani, akkor telefonálni se kell :)

[ Szerkesztve ]

(#7519) blg válasza luciferk (#7515) üzenetére


blg
senior tag

nekem időszakos költségek néven a csoportos beszedési megbízás díját szokták vonni, 26 forintot

(#7520) luciferk válasza blg (#7519) üzenetére


luciferk
senior tag

4 csoportos megbízásom van, a több mint 1000Ft egy kicsit sok lenne érte, a részleteket titkolják. Az idõszakos költségek info alatt a részleteknél gondolom nálad sincs semmi írva csak kikövetkeztetted, hogy a csoportos beszedés lehet a 26Ft, nálam több tétel is lehet.

(#7521) viktorhu válasza viktorhu (#7488) üzenetére


viktorhu
veterán

Jönnek a push üzenetek is szépen.

(#7522) net91 válasza tomp (#7516) üzenetére


net91
senior tag

Nálam váltakozik, egyszer van felugró ablak, máskor meg nincs. (de a nincs van többször)

szerk.: android 10

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#7523) RBJ válasza tomp (#7516) üzenetére


RBJ
addikt

Kár érte. Azt hittem költözés probléma. Android 10 igaz.
Nem tudtam, hogy komplett probléma. Engem nagyon zavar. :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7524) tomp válasza RBJ (#7523) üzenetére


tomp
félisten

Jelezheted a supportnak a hibát csak nem érsz vele semmit. Én szeptemberben jeleztem. Most július van. Javították? Nem. Csak elismerték a hibát.

(#7525) dptrsk válasza luciferk (#7520) üzenetére


dptrsk
addikt

Rendszeres utalásod van?
Milyen csomagban vagy?

[ Szerkesztve ]

(#7526) luciferk válasza dptrsk (#7525) üzenetére


luciferk
senior tag

Net számla, heti 5700Ft rendszeres átutalás, 4 csoportos beszedési megbízás

(#7527) dptrsk válasza luciferk (#7526) üzenetére


dptrsk
addikt

4 csopbesz 4*81(-50)=274
heti rendszeres utalás akár 150/darab (bankon kívülre, rosszabb esetben 5 darab/hó)

Hitelkártyabeszedés/hiteltörlesztés nincs?

Annak a beszedési díja is még beleértetendő az időszakos költségbe.

(#7528) zoli62


zoli62
addikt

Újraindult a telefonom, mert frissítés volt. A bekapcsolás után 1 SMS-t kaptam a banktól, de ők kettőt küldtek. Elő szokott esetleg fordulni ilyen közvetlen frissítés után?

(#7529) luciferk válasza dptrsk (#7527) üzenetére


luciferk
senior tag

Hitelkártya és hiteltörlesztés nincs. Azt nem értem, hogy az idōszakos kõltségek miért nincsenek részletezve és miért nekem kell nyomoznom azután, hogy mik is lennének azok a tételek és helyes e a levont összeg.:((( Vajon csak a Magyarország legnagyobb bankja ügyeskedik így vagy hasonlóan a kisebb bankok is?:U

(#7530) alakesh válasza luciferk (#7529) üzenetére


alakesh
tag

Erste is csak felgyűlt tranzakciós jutalék címszóval terhel, de a számlakivonaton részletezik.

Ott nincs esetleg lebontva a tételek mellett a díj?

(#7531) capafog23


capafog23
őstag

Befektetési jegy vásárlást mennyi idő alatt konyvelik le?
Tegnap délután vettem otpdirekten keresztül és azóta feldolgozás alatt van.

(#7532) Peter.70 válasza capafog23 (#7531) üzenetére


Peter.70
őstag

Mit vettél?

(#7533) capafog23 válasza Peter.70 (#7532) üzenetére


capafog23
őstag

OTP KLÍMAVÁLT A 130/30 RÉSZVÉNY BEFJ

(#7534) Peter.70 válasza capafog23 (#7533) üzenetére


Peter.70
őstag

Az alap nyíltvégű, így a befektetési jegyek bármelyik forgalmazási napon az aznap érvényes egy jegyre jutó nettó eszközértéken (árfolyamon) megvásárolhatóak, illetve visszaválthatóak. Az alap befektetési jegyeinek forgalmazásához T+3 napos elszámolás tartozik, azaz a pénzügyi elszámolás, valamint a befektetési jegyek jóváírása a megbízást követő 3. napon (T+3 nap) történik meg a megbízást követő nap végi (T+1 nap) záróárak alapján számolt árfolyamon.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7535) capafog23 válasza Peter.70 (#7534) üzenetére


capafog23
őstag

Köszi, majd egyszer a visszaváltás is így fog zajlani +1/+3 nap?

(#7536) Peter.70 válasza capafog23 (#7535) üzenetére


Peter.70
őstag

Az szerintem úgy lesz, hogy T+1 napos árfolyamon adod el és T+3 napon írják jóvá.
Tehát: hétfőn eladod keddi árfolyamon és csütörtökön van a pénz a számládon

(#7537) capafog23 válasza Peter.70 (#7536) üzenetére


capafog23
őstag

Köszi, simán érthető ez a T+1 T+3 dolog.
Köszi a segítésget.

(#7538) Peter.70 válasza capafog23 (#7537) üzenetére


Peter.70
őstag

Nincs mit

(#7539) net91 válasza capafog23 (#7533) üzenetére


net91
senior tag

Bátor ember vagy. Az első pár esésnél ne add el, valamennyit vissza fog menni.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#7540) capafog23 válasza net91 (#7539) üzenetére


capafog23
őstag

Nem tervezem eladni egyhamar.

(#7541) Golyo69


Golyo69
senior tag

Ma kaptam sms-t a banktól hogy próbáljam ki az uj app-ot.
Fel is raktam, eddig tetszik. Tényleg Revolut-os beutese van de legalább jol átlahato minden kiadas.
Remélem ez lesz a régi app helyett mihamarabb :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#7542) szabogabor10 válasza Golyo69 (#7541) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tettél valamit, hogy kipróbálhasd?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#7543) Golyo69 válasza szabogabor10 (#7542) üzenetére


Golyo69
senior tag

Semmit :)
Csak használom rendszeresen a masikat es lehet ezert. De en is meglepődtem.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#7544) namenlos válasza Golyo69 (#7541) üzenetére


namenlos
tag

Nekem az internetbank is tetszik: teljesen letisztult, bár az alap banki dolgokon kívül egyelőre nem sok funkció aktív rajta, de a direkthez képes mint a villám, nem kell várni minden egyes kattintásnál, míg tranzakciózik. Plusz folyamatosan elérhető a hitelkártyarendszer, nem úgy mint a régi felületeken, hogy minden este elérhetetlen a számlaforgalom. Szóval jó az irány.

(#7545) vnorbi


vnorbi
aktív tag

Tudja valaki, hogy az OTP Egészségpénztár app új verziójában a "Bejelentkezek" gomb mellett most megjelent QR gomb mire való? A SmartBank-ban is pont így van a nyitólapon az elrendezés, és ott a QR a mobilaláírást intézi, de ennél az appnál nem jövök rá, hogy mi lehet a célja.

(#7546) namenlos válasza vnorbi (#7545) üzenetére


namenlos
tag

(#7547) vnorbi válasza namenlos (#7546) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Ezt hol találtad? A Portál nem ajánl ilyen lehetőséget, csak a begépelős beléptetés van.

(#7548) sopruk


sopruk
aktív tag

Tavaly szeptemberben vonták le az éves kártyadíjat. Ha meg szeretném szüntetni a folyószámlámat, akkor elég ha augusztus végén bemegyek ez ügyben? Hogy a következő évre már ne vonják le...
Köszi előre is!

Egy év alatt 33%-al megemelték az éves díját. Tavaly 2997,-et vontak le a Maestro kártyámra, most 3984,-et ír. :(((

(#7549) vnorbi válasza namenlos (#7546) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Megtaláltam, akkor írja ki az app amit küldtél, ha friss telepítés után rányomunk a QR gombra. Ha az előző verzióra csak ráfrissítés volt, akkor nincs semmi infó, csak bekapcsolja a kamerát, és várja, hogy beolvasd a kódot.

Akkor előbb-utóbb biztos megújul a Portál is, és lesz rajta QR kód.

Köszi a segítséget!

(#7550) axioma válasza sopruk (#7548) üzenetére


axioma
veterán

Ha a kartya dija EVES dijkent van megadva, akkor mind1 mikor mesz, mert a (teljes honapokra) amikor mar nem hasznalod, visszajar az eves dij ara'nyos resze.
Ha ujragyartas is aktualis es van gyartasi dijod, akkor jellemzoen lehet olyat hogy nem mondod fel a kartyat de kered hogy ne gyartsak mar ujra, csak a mostanit hasznalod amig lejar.
+1. Ha a kartyad aktiv amikor felmondanad a szamlat, akkor tovabbi 1 honapig fennmarad a szamla, de mar nem fersz hozza (technikailag johet be kesve kartyatranzakcio-megerosites). Azt nem tudom otp-nel lehet-e es mennyivel a valos szamlazaras elott kene akkor telefonon megszuntetni elotte a kartyat (2-4 het), hogy egy bemenetellel teljesen megszuntesd. [Gyerek szamlajan evek ota nem volt forgalom de elvben volt egy kartyaja, igy meg valamit kavartak a rajta maradt osszegbol, pedig az ingyenes szamlavezetesu.]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  OTP Bank topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.