Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81007) powerup2 válasza Matt89 (#81003) üzenetére


powerup2
addikt

Lg c1 kalibrálva is nagyon jó és amikor kijött a c1 nálam landolt is egy akkor nem nagyon volt nála jobb ha kalibrált tv-t nézünk. Az hogy most mért értékek szerint valaki minimálisan jobb és csak a műszer érzékeli arra nem adok ki 2x annyit. Viktor is leirta hogy best buy tv árát tudását tekintve. És idén váltás lesz vagy Lg G3 vagy Samsung qd-oled vagy tcl mini led majd kiderül. Minden ami a mozimba van hangfal hallgatás után vásároltam és teszteket nézegettem valós mérés alapján nem úgy ahogy a fizetett szaklapok teszik. De amúgy a soundbarok sem rosszak amit használsz de van hová fejlődni. Meg kérdéses hogy rendes mozi hangot szeretnél vagy csak esti kikapcsolódás és kis film nézés minőségi képpel. Nem vettem kötekedésnek amit irtál :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.