Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55976) ΞΔGLΞ válasza Pro Koryak (#55970) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyik haverom most egy 65-ös cx-et, előtte próbáltam lebeszélni, hogy nagyon gyakori a VB és TT és őt biztos zavarni fogja.
Megvette, olyan durva VB és TT jelenségek vannak a tévén, hogy azonnal visszavitte.
Vett helyette egy AG9-et, de 77-ben, ami nekem is volt, se VB se TT, a kép meg dobozból kivéve máris gyönyörű(bb).
Mégis mi a retkes ...ez itt sok káromkodás helye... lfszt csinálnak az LG-nél?
Elmennek ezek a ...oda!

Kb rámentek arra, hogy már direkt kiválogatják a leendő vásárlóknak a szar paneljaikat? Mert rájöttek arra, hogy 100-ból 98 embert ez nem érdekli, nem látja (nekik a legjobb), nem fog belemenni garanciális procedúrákba?!
A 77-es CX-em a panelcsere után most tényleg frankó, de most azt mondom (látva a haver új tévéjét kibontás után), hogy még mindig nem olyan a képe, mint nekem is az 1.5 évig, az előtte lévő AG9-nek, ahhoz egymás mellé kellene tenni, hogy hasonlóra állítsam be, ha egyáltalán be lehet!.
Ha jön a 83-as Sony, az elsők között leszek, aki azonnal vesz egyet. Mert a fejemet tenném rá, hogy Sony-nak (nyilván a panasonic-nak is, philips-be nem vagyok biztos) küldött a panelek, brutális minőségellenőrzésen esnek át!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.