Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30594) chros válasza janos666 (#30591) üzenetére


chros
őstag

"PC módokban nem jobb a C8 színkezelése, mint a B8-é"

Koszi, bar en nem a szinkezelesre gondoltam/ok, hanem a kulonbozo processing-ek hianyara PC modban (kulonosen HDR10-nel), pl: [link]
Ha a Pana es Sony tudja ezt normalisan, akkor az LG miert nem?! :D

(#30557) janos666: "a HDR10 magentázás az megint valami Windows/driver bug"

Biztos, hogy nem akarsz LTSB-t vagy LTSC-t (1809) hasznalni? :) (Bar en nem talaltam HDR kapocsolot LTSB 1607-ben.)

(#30558) alaves: "Az rtings értékelése szerint a gyári beállítás színpontossága (kalibráció előtt) így alakult: B6:8; B7:7,1; B8:6,9; B9:4,9"

Abban nem vagyok biztos (s nem is nagyon tudom elkepzelni), hogy ennyire (majdnem fele!) rosszabb lenne a 9-es szeria alapbol. Az viszont biztos, hogy rtings valtoztatott a tesztein es igy a pontozason is az evek soran, igy nem nagyon lehet osszehasonlitani a regi pontokat az ujakkal :)

(#30546) Gaben360 : "Nem is várható javítás B8-ra? ... Mit is kellene néznem?"

Aszongyak az okosok, hogy nem lesz a fo problemara, a tobbire amit elcsesztek remelhetoleg lesz.
Ha nem vettel eszre gondot eddig, akkor ne is keresd, mert nem tudnal tenni ellene semmit sem. :)

(#30545) papafater197 : "Akkor mi a megoldás:)?Ilyen árkategoria?Akkor Sony Va panel?"

:) Vagy varunk 5 evet a Samu sajat Oled-jere es imadkozunk kozben, hogy jo is legyen :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.