Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30575) gologolo


gologolo
tag

Sziasztok!

Elég kellemetlen problémával állok szembe. LG 55C8-on csak 100mbites ethernet csatlakozó van amivel a serviion keresztül streamelt 50gb+os remux 4k filmek be-be akadnak. A max bitrate ugye blu ray-nél felmehet 125mbitig és emiatt ugye a probléma. Nem is a 4k a fontos nekem, HDR miatt örülnék ezeknek a tartalmaknak.

Külföldi fórumon olvastam hogy valaki írta, a webOS nem ismerte fel neki rendesen a PCMCIA sloton csatlakoztatott gigabit adaptert illetve az ezen keresztül csatlakoztatott ethernet kábelt. Ezt valaki meg tudja erősíteni? Ez lenne a legkönyebb megoldás. Usb dongle nem játszik mert csak 2.0 van annak meg nem elég a sávszélessége a gigabithez.

Ha nem ez, esetleg Wifi jelfelerősítő kiegészítő wifi routert tudok elképzelni. Ezzel tapasztalat?

Vagy esetleg HDMI kábelen keresztüli lejátszást. Ott viszont a HDR anyagoknál tudtommal mindig be kell állítani a színadatokat. Jól tudom? Ehhez új videókártya is kellene, örülnék ha valahogy máshogy lehetne orvosolni a problémát. Minden ötletet szívesen fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.