Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 9 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1952) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nincs valakinek kéznél a Grim Fandango nevű játék? Ha igen, akkor lenne olyan kedves és megnézné, hogy lehet-e benne 1024*768-nál nagyobb nem szabvány felbontást beállítani?

(#1953) KovacsUr válasza Kalandor (#1951) üzenetére


KovacsUr
addikt

Azt még nem mondta, első lépés a topicnyitás :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1954) KovacsUr válasza Cathfaern (#1952) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nincs kéznél, de nem lehet. Pont.

[Szerk.]
Na jó, ez túl kategorikus volt, bocsánat :) Árnyalnám kicsit. Úgy emlékszem, nem lehet.

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1955) Cathfaern válasza KovacsUr (#1954) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

:O Akkor pedig úgy fog kinézni az 1400*1050-es felbontású monitoron, mint a hányadék :O Pedig újra akartam játszani :O

Tényleg, szoftveresen nem lehet azt megoldani, hogy a TFT a nem natív felbontású dolgokat ne húzza ki teljes képernyőre, hanem akkora legyen, mint amekkora?

(#1956) Bazsesz válasza Kalandor (#1951) üzenetére


Bazsesz
őstag

Bocs, az én leszek. :D ;] :B Fateré a hungaroring. :DD

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1957) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Ahá! Megjött Innoman. Közeleg az ünnepélyes megnyitó. :DDD Én már ezt nem láthatom, mert mennem kell, jó mulatást mindenkinek :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#1958) Som@ válasza Cathfaern (#1955) üzenetére


Som@
őstag

Erre kell lenni megoldásnak.
Az én ASUS notimon legalábbis ha jól emlékszem meg lehet. De sajna most nincs nálam, úgyhogy nem tudom megnézni.
A videokártya beállításainál nézz körbe...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1960) Cathfaern válasza Som@ (#1958) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hhmm...akkor majd körülnézek. Azért ha a közeledbe kerül, akkor megnéznéd, hogy pontosan mit és hol keressek? (btw. milyen videókártya?)

(#1961) Som@ válasza Cathfaern (#1960) üzenetére


Som@
őstag

A közelemben nem tudom mikor lesz. Aszem ATI M7500. :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1962) Bash válasza Cathfaern (#1960) üzenetére


Bash
őstag

Az én gépemben is Mobility 7500-s van, de az elmúlt másfél év alatt még nem találkoztam hasonló beállítási lehetőséggel. Ettől függetlenül nincs kizárva, főleg úgy, hogy nem is játszom.

http://bashtravel.com/

(#1963) Cathfaern válasza Som@ (#1961) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

ATI? Az jó hír, az enyében is az van.

Btw. eszembe jutott még valami: nem tudja valaki, hogy hol lehetne Magyarországon a Trackmania nevű játékot megvenni? Mert már próbálom beszerezni egy ideje, de csak a fejlesztők weboldalán láttam megvételre, csakhogy ott meg csak bankkártyával lehetne fizetni, ami meg nekem nincs (illetve van, csak nem olyan, amivel neten vásárolni lehetne...)

(#1964) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Há' most meg eltűnt az összes moderátor :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1965) Panther válasza Panther (#1964) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Húú, Emvy épp utolsó pillanatban érkezett ICQ-ra. Most már nyugodtan hajthatom álomra fejemet. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1966) Matr x


Matr x
aktív tag

Már a topic-unk 1966-os sorszámnál tart. Kérdésem lenne: ki fogja nyitni a jubileumi 10. OFF TOPIC-ot? Van már rá pár jelentkező biztos...

Mindenhonnan csak zubog a sz@r, már nem is győzünk elállni alóla... --- ''Aztán egymásra ne lődözzetek!'' - Muterom paintball előtt

(#1967) PeliScan válasza Matr x (#1966) üzenetére


PeliScan
addikt

Heh. :D Olvass visszább picinykét, és meglátod, mekkora lobbizás folyik érte. :P

Mondjuk én sem értem, miért. :F Ha vki nyit egy ''saját'' topicot, azt még megértem, h ő szeretné nyitni a másodikat is, ha megéri, nade az offtopicot..?

Visszatérve meg, azért kellett éjszakaiznom, mert a szülei úgy érzik, h egy nő méltóságához hozzátartozik, h nem hálnak együtt bárkivel. Most vagyunk 8 hónaposak, remélem nyár felé megenyhülnek, mert ha nem, baj lesz. :D

(#1968) Bash válasza Matr x (#1966) üzenetére


Bash
őstag

A 10. OFF TOPIC-ot KovacsUr nyitotta meg, a következő csak a nevében lesz 10., valójában a 11. lesz. Egyébként .:InnoMan:. szeretné megnyitni.

http://bashtravel.com/

(#1969) Cathfaern válasza Cathfaern (#1963) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megtaláltam: a megjelenítőknél rá kell kattintani az LCD-re, s ott lehet állítani, hogy kinyújtsa-e a képet, vagy sem (csak Mobility Radeonok-nál)

Bash: most már ki tudod próbálni Panther programjait :D
Az OFFTOPIC kérdéskört meg ne bonyolítsd túl, mert még félreértik :P

[Szerkesztve]

(#1970) Bash válasza Cathfaern (#1969) üzenetére


Bash
őstag

Kipróbáltam, a ''Scale image to panel size'' beállítással és nélküle. Alapból be volt kapcsolva. Az akasztófás játék-ban a betűk tökéletesen látszanak (előtte és utána is), viszont a space-k helyén ugyanolyan kriksz-kraksz van, mint a reakcio-s játékben a számok helyén. Ezek szerint más probléma van, a DOS-ablakot ugyanúgy kirakja teljes képernyőre, csak a karakterek maradnak kisebbek. :F

http://bashtravel.com/

(#1971) PeliScan


PeliScan
addikt

Senki sem játszik az alább belinket naccerű játékkal? Én függő lettem. :)

(#1972) Cathfaern válasza Bash (#1970) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A teljes képernyő az teljes képernyő marad mindig is, abba ez nem szól bele. Hanem ez azt csinálja, hogy tényleg 640*480 pixel lesz kihasználva a monitorból, csak mivel a DOS háttere fekete, te ezt nem látod :P Viszont ha kriksz-krakszok vannak, akkor más probléma (is) van.

(#1973) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Nem én nyithattma meg az OFF topic 9-et ezért a 10-et majd megnyithatnám én?! :) :F

[Szerkesztve]

(#1974) PeliScan válasza .:InnoMan:. (#1973) üzenetére


PeliScan
addikt

Eddig mindenki rád várt, csináljad de gyorsan! :DDD

(#1975) .:InnoMan:. válasza PeliScan (#1974) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Kész! :)

(A topic zárható) :DDD

[Szerkesztve]

(#1976) Chip válasza .:InnoMan:. (#1975) üzenetére


Chip
aktív tag

Lehet hogy ez meg nincs is lezarva?

(#1977) .:InnoMan:. válasza Chip (#1976) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Megeshet! :U

(#1978) Chip válasza Matr x (#1966) üzenetére


Chip
aktív tag

Panther mar megnyitotta!!! :)

De utanna toroltette is. :)

(#1979) engusz


engusz
veterán

Zártam, itt a következő: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=53578&arc=f[/L]!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 9 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.