Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#403) bghistvan


bghistvan
senior tag

Szégyenfolt ez a "játék".....

(#405) dombi81 válasza bghistvan (#403) üzenetére


dombi81
senior tag

Ugye? ..és mekkora ígérgetés, fogadkozás ment a megjelenés előtt. Éveken keresztül nem akartuk tudomásul venni, hogy meghalt ez a játék, leépítették a szériát. Tényleg egy vicc.

(#406) Németh Péter válasza dombi81 (#405) üzenetére

Nekem mondjuk eléggé bejött a játék, de kb. februárban játszottam vele utoljára. A száguldás érzés különösen tetszett. A történetből mondjuk nem sok maradt meg.

(#407) vhw


vhw
addikt

Csak nekem van olyan tapasztalatom a játékkal, hogy a versenyenkénti ajánlott autó szint a bemelegtő 3 fejezet után teljesen elveszti kapcsolatát a valósággal (medium nehézség)?
A 4-dik fejezetben a versenyek döntő többségében lényegesen magasabb szintű (ajánlottól 10-20-al magasabb, legalább 1 brand bonus aktív alkatrészekkel) gykorlatilag csak hibátlanul lehet esély a győzelemre, vagy még így sem.
Mi a megoldás? Ész nélkül venni a minél nagyobb szintű alkatrészeket? Elfelejteni a "középkategóriás" autókat, és az egzotikusabbakat megvenni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#408) dombi81 válasza vhw (#407) üzenetére


dombi81
senior tag

Igen.

(#409) dragonfx válasza vhw (#407) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tudom én most kezdtem el.
most van azs s2000 mellé egy wrx sti meg a régi mustangor megépítettem.eddig nem tünt nehéznek.de a realitás sehol nincs.
a kék billboardnál mit kell cisnálni?
ja és ha első avgyok egy sprint race.n mér nem tünik ela térképről?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#410) vhw válasza dragonfx (#409) üzenetére


vhw
addikt

Kb a 4. chapter az a pont, ahol az addig "fair" (medium nehézségen) versenyek elkezdenek egyre szentségelősebb restart eseményekké válni - főleg, ha egyszerűbb "olcsó" autókkal szeretne kitartani az ember a játék végéig.
Visszatéve Easy nehézségre - pár versenyt leszámítva - negyed/fél pályás előnnyel lehet célbaérni ajánlott szintű autóval, ügyes vezetéssel. (De még így is előfordult néhány verseny az 5. fejezetnél, ahol 20-30 szinttel magasabbra húzott autóval újra kellett kezdeni jópárszor.) Szóval nem az igazi a nehézségi szintek belövése.

Mostanra már kipörgettem a karrier módot, visszatekintve az ajánlott szintek a versenyeknél így már csak valami halvány útjelzőnek tekinthetőek (Ch. 4-től). Ha újra kezdem, akkor tudatosan készülök, hogy a játék kb felétől csak tolni kell pénzt nem kímélve a magasabb szintű alkatrészeket a kocsiba, amennyit csak lehet. Illetve nem árt az aranyos budget autókat lecserélni ~100k és a fölötti ársávban mozgó járművekre. (Pl a végére már a sokat kibírt Defender 110 egyszerűen elfogy, nem lehet azokat a pálya vonalvezetéseket teljesíteni vele - amit mondjuk egy Lancer IX-el kényelmesen lehet)

A táblákat össze kell törni - belehajtva, gyakran rámpáról.

A teljesített versenyt újra játszhatod, ha pénzre lenne szükséged - ezért nem tűnik el a térképről.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#411) dragonfx válasza vhw (#410) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi én easyn nyomom de majd feljebbrakomm

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#413) Ernesto78


Ernesto78
aktív tag

előfizettem az EA Accesre és letöltöttem a játékot. Játszottam vele és most megvette a deluxe változatot. Letöltötte a DLCket, de a játékon belül az egyik opciónál azt írja vegyem meg a deluxe változatot ha kell , de már megvettem. Most töröljem le ls telepítsem újra a játékot?

(#414) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! SOS segíség kéne

(#415) Ernesto78 válasza hhenry (#414) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

Azt hiszem erre várhatunk, mert nincs válasz az enyémre sem. Amúgy én csak most kezdtem a játékot és elég jó.

(#416) hhenry válasza Ernesto78 (#415) üzenetére


hhenry
őstag

Nekem az irányítással vannak gondjaim

(#417) Ernesto78 válasza hhenry (#416) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

nem tapasztaltam semmi problémát, bár egy kicsit lassan reagál az autó

(#418) hhenry válasza Ernesto78 (#417) üzenetére


hhenry
őstag

Kontrollerrel játazom nem tudok gázt adni vagy ha igen alig megyek :(

(#419) Ernesto78 válasza hhenry (#418) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

holnap megnézem hátha volt valami frissítés és megírom nélam mi a helyzet

én nem tapasztaltam ilyet

(#420) sgteam


sgteam
aktív tag

Jó lenne ez a játék ha a beállításoknál be is lehetne állítani a kormányt és nem a játék random beállítása érvényesülne :)) egyik kormányváltón a duda van a másikon a nitro :)) :DD :C :))

Szeretem az állatokat de nem akarom megnevezni őket! :D

(#421) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Sziasztok, most vettem meg a sima jatekot akcioban, mit kell vennem, hogy minden meglegyen?
All DLC Bundle vagy Deluxe Upgrade?
Valaszokat elore is koszonom :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#422) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Kérdésem lenne. A képen látható küldetésnek már ötször mentem neki mindig más autóval, és mindig ki írta a végén hogy sikerült. Ennek ellenére nem ad újabb küldetést és nem is tűnik el az elvégzett kihívás sem.
A játék most Origin Access-el eredeti. Van neon, gumifüst, vanity Items is.Kb egy éve végigvittem a sztori részt, amit nem titkolok, tört volt, de akkor ez a jelenség nem volt meg.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#423) Matteo18


Matteo18
friss újonc

Sziasztok!
Valaki 2021 ben még nfs payback?

(#424) Fruityloops válasza Matteo18 (#423) üzenetére


Fruityloops
tag

Szia! Nekem a hangulata és a játék sokkal jobban bejött és megfog, mint a heat. Nagy nfs rajongó vagyok, 1995 óta követem, voltak jobb rosszabb részek, most a heat fent van a gépemen, játszok néha vele ha van időm, de visszaraktam a paybacket, nem tudom miért, de megfog hangulatilag tényleg jobban és jobb szerintem mint a heat.

(#425) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, miért nem elérhető kis hazánkban a játék. Akciósan meg akarnám venni, de nem teljesíthető a vásárlás, mert a régióban nem elérhető. Felvettem a kapcsolatot az EA supporttal, de sajnos csak ugyanezt tudták mondani, hogy jelenleg nem elérhető a hazánkban, így játszani sem tudok vele. Mi a...? Értitek ezt? Hivatalos választ kaptam, hogy 2022-ben nem tudok magyar régióban játszani a játékkal, hol élünk?

[ Szerkesztve ]

(#426) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#425) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kozben latom, masok is ezt irjak kulfoldi forumon. Es nem csak magyar regio, hanem egyeb mas regio is erintett. Nem ertem ezt, komolyan mondom.

(#427) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#426) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ha nem EA appban veszem meg, hanem Originben, akkor megy a vasarkas is es a jatek is. Itt most az a kerdes, hogy ugye Origin meg fog szunni, akkor mi lesz. Mert a support szerint az EA app veszi at az Origin helyet.

(#428) dudu5130


dudu5130
őstag

Sziasztok! A DLC autókat, hogy lehet unlockolni? Kivittem a storyt de nem oldja őket fel.

(#429) Fruityloops


Fruityloops
tag

Sziasztok! Anno nagyon megfogott a játék hangulata sokat játszottam ezzel. Aztán jött a heat. Pár hét után meguntam. Most kijött az unbound az nem tetszik. A hangulata miatt visszatettem a paybacket, van más is aki így van vele?

(#430) Fruityloops


Fruityloops
tag

Hahó, valaki még játszik ezzel vagy a heat-el?

(#431) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Ki játszik még a paybackel? Én újra elővettem, meg a heatet is, mert az unbound annyira nem fogott meg. TI hogy vagytok vele?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#432) napoleon2323 válasza Feri1977 (#431) üzenetére


napoleon2323
tag

Szia!

Alapvetően tetszett a Payback, de a "random fejlesztéskártyáktól kivert a víz". :DD

Heat-et én Unite mod-dal toltam és egy-két plusz moddal, úgy kifejezetten élveztem. :)

Unbound is jó, csak azt sajnálom, hogy nem adnak hozzá plusz single player taralmat (bár ez meg sejthető volt az EA-től..).

With every conflict I grow stronger!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.