Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14951) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Szeretnék segítséget kérni. Van egy Brother 1112E nyomtatóm. Még teljesen gyári állapotba van, Kb 50 lap ment át rajta és valamiért ferdén nyomtat. Valamit nem jól raktam bele lehet? Vagy mi a lehet a baja? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#14952) Csavarnyuzo válasza royalka (#14951) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A papír két szélét megvezető műanyagokat nézd meg a "papírtálcánál".

A pirosat kell elvágni.

(#14953) ocscsaba válasza Csavarnyuzo (#14952) üzenetére


ocscsaba
tag

Garanciális szervizt nyugodtan lehet abajgatni.

(#14954) Csavarnyuzo válasza ocscsaba (#14953) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Amennyiben nem felhasználói hiba okozza a problémát...

A pirosat kell elvágni.

(#14955) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy irodai RICOH Aficio MP C3500 multifunkciós gépünk amit nem használunk jó ideje. Szerintem toner kiürült azért nem tudunk nyomtatni vele, de ami nagyobb gond, hogy fent ha berakjuk a lapadagolóba a papírt, akkor nem húzza be.

Nem vagyok nagy szaki, nem is akartam neki esni, kérdezném hogy valamelyikőtök ismeri e a gépet, tud e ajánlani valakit aki ért hozzá, s megcsinálja X Ft-t? :D

köszi

(#14956) benedekco


benedekco
addikt

Hali mindenkinek!
Nekem lenne egy érdekes kérdésem. Adott egy program ami közvetlen kiküldi a nyomtatandó dolgot az elsődleges nyomtatóra. Semmi más lehetőség nincs és kizárólag valós nyomtatóra küld nyomtatni valót. Azaz sehogy se tudom megnyitni pdf-ben vagy xps-ben mert ezekre az ál nyomtatókra nem küld jelet.
Van valakinek ötlete hogy lehetne megkerülni ezt és pl pdf-ben megszerezni a nyomtatandó anyagot? Valami régi HP emulátor ami úgy csinál mintha valós nyomtató lenne rákötve de az anyagot végül megkapom egyéb nyomtatható formátumban?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#14957) Csavarnyuzo válasza benedekco (#14956) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Portoknál a "Nyomtatók készletezésének engedélyezése" és kiválasztod hozzá a virtuális nyomtatót?

A pirosat kell elvágni.

(#14958) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Canon MG5100-hez létezik Wifi modul, hogy ne kelljen a gép mellett tartanom?

Aurea mediocritas

(#14959) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!

Van egy HP OfficeJet Pro 8715 nyomtatónk az irodában, ami azt jelzi, hogy kifogytak a patronok. A feketét kicseréltük, a színesekből viszont rendelni kellett, mert nincs tartalék... Az lenne a kérdésem, hogy van valami esély arra, hogy a feketével nyomtatni tudjunk (a nyomtató szerint nincs), vagy mindenképpen meg kell várni az összes cseréjét?
Köszönöm előre is a válaszokat. :R

Up the Irons!

(#14960) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Kaptam egy használt HP LaserJet 1022 nyomtatót.
Milyen toner kell bele?
Mit mondjak az üzletbe? teljesen laikus vagyok.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#14961) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok, egy CANON MP450 multifunkciós tintasugaras nyomtatóm olyan hibaüzenetet ad, hogy beszorult papírt kell eltávolítani, de semmilyen papír nincsen beszorulva.
Érdemes vele foglalkoznom, vagy kuka szerintetek?
Köszönöm :R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#14962) Csavarnyuzo válasza Kolty (#14960) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Q2612a vagy röviden 12a kell bele.
Amúgy egy fórumban egyszerűbb lenne megkérdezni szerintem...

A pirosat kell elvágni.

(#14963) benedekco válasza Csavarnyuzo (#14957) üzenetére


benedekco
addikt

Nem igazán értem mire gondolsz.
Nincs nyomtató a gépre kötve, az xps és a pdf virtuális nyomtatókkal ha belapcsolom készletezést és bedobok mellé más portokat is az sem segít, de nem is tudom hogy mit csinálok, azaz nem tudom mi célt szolgál ez a beállítás. :(

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#14964) Csavarnyuzo válasza benedekco (#14963) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ja hogy nincs nyomtató a gépen...
Akkor feltelepítesz egy kamu nyomtatót - akár lpt1-re - mint valós nyomtatót és kijelölöd alapértelmezettnek - gondolom ezt érted elsődlegesnek -. Ezután portok készletezése és a lpt1 mellé jelölöd a "file portot", amire a pdf nyomtató nyomtat. Ez a win-ben arra van, hogy arról a portról ami az eredeti átirányítja a nyomtatást a hozzájelölt portra.
Hogy működik-e nem tudom de egy próbát megér.

A pirosat kell elvágni.

(#14965) benedekco válasza Csavarnyuzo (#14957) üzenetére


benedekco
addikt

Már értem. Köszi a magyarázatot!

Worddel működik félig meddig, de ez a program egyszerűen nem nyomtat rá akkor sem.
Köszönöm a segítséget, majd még kattingatok, próbálgatok dolgokat. :R

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#14966) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Sziasztok.

Matek tanárnak keresek scan + laser kombót.
Elvárások fekete fehér (ha örök életű a fehér toner, azt nem bánnám ;] )
Vezetékes hálózat, wifi sajna nem jó.
ADF nem szükséges,
Toner cserénél, ha egyben jön ki a fényhengerrel az lenne a legjobb.

Ha bárki lát benne fantáziát, hogy segítsen a keresésben annak előre is nagyon köszönöm :)

A jelenlegi gép egy OKI B4350... kicsit drága a fenntartása, illetve nem tud vele scannelni. PDF és PT kicsit legyilkolja.. :( de leginkább szöveges doc....

Jah igen árkategória 50K-ig. (hosszútávra)

:R :R

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#14967) ocscsaba válasza Tamás9x (#14966) üzenetére


ocscsaba
tag

HP Laserjet M26A, Samsung Xpress SL-M2070. Kb. 500 lapra elegendő kezdő tonerkapacitás. Ezek multifunkciós mono lézernyomtatók alapgépek.

(#14968) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok! Ricoh S112 lézer nyomtatóhoz keresek utángyártott tonert de csak eredetit találtam horror áron.Miért van valami gond evvel típussal?Vagy tudtok olyan boltot ahol lehet venni vagy utántöltetni ezt a tonert?

(#14969) redstar16


redstar16
tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségetek, hogy van egy HP6230-as nyomtatóm és szeretném megoldani az alábbi problémát:

- wifi csatlakozással van rajta és hálózaton használja több munkaállomás
- jelszavas védelemre lenne szükség, mert illetéktelenek is feltelepítették és nyomtatnak róla és nem tudjuk kontrollálni
- ha nincs erre megoldás akkor inkább veszek egy másikat ami tudja ezt ha tudtok ajánlani (hasonló eco színes nyomtató kellene főleg szöveghez és egyszerű grafikákhoz)

T9400 World Record 2: http://bit.ly/bdryHP | Eladó cuccaim: http://bit.ly/3bpsfY | Megbízhatóságom: http://bit.ly/buSffu | Rule #1 of buying laptops: The best time to buy a laptop is always 6 months from now.

(#14970) ace05


ace05
senior tag

Helló

Van egy samsung clx 3170-es nyomtatóm. Az a problémám van vele, hogy csak fekete fehérben nyomtat. Mit tudnék neki csinálni? A sárga toner az 100%-van a többi meg úgy 20-30 % környékén. Valahol itt olvastam, hogy rázzam fel, az se segített.

(#14971) #36268800


#36268800
törölt tag

Sziasztok!

Németországban dolgozom egy kis cégnél, ahol az egyik nyomtató, egy Brother MFC-9120CN úgy egy éve meghibásodott. Elvállaltam, hogy haza hozom és megpróbálok életet lehelni bele.

A hiba: nem lehet vele nyomtatni, ugyanis nem ismeri fel egyik tonert sem.

Van-e valami step-by-step ötletetek, hogy miket kellene végigzongoráznom, hogy egyáltalán kiderüljön, mi is okozza a problémát? Készülék/tonerhiba? Esetleg Firmware Update segíthet?

Sajnos még hasonló problémával nem találkoztam, de nagyon szeretném megoldani, örülnék néhány hasznos tanácsnak!

Előre is köszönöm!

(#14972) Csavarnyuzo válasza #36268800 (#14971) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szervizkönyv az induláshoz. Várni kell és a document preview alatt megjelenik majd a download felirat.

A pirosat kell elvágni.

(#14973) Tamás9x válasza ocscsaba (#14967) üzenetére


Tamás9x
őstag

Köszi :) ránézek :R

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#14974) Csavarnyuzo válasza Tamás9x (#14973) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

7-58 oldalon ír arról ha nem ismeri fel a tonert.

A pirosat kell elvágni.

(#14975) forest_ns


forest_ns
tag

Sziasztok!

Fotót szeretnék nyomtatni HP f2280-nal, de nem tudom középre beállítani. 10x15-ös papír. Ha keret nélkül nyomtatom, akkor három oldal a széleken van, de egynél 10 mm-t elhagy. Kertesnél meg a keretre hagyja rá. Az sem számít, hogy füles, letéphető füles vagy simán 10x15-öt állítok be. Picasa és Photo Scape-pel próbáltam.

Valaki meg tudná mondani, minek kellene a jó beállításnak lennie, esetleg milyen programmal próbáljam?

(#14976) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Van egy Samsung Xpress SL-M2675F multifunkciós gépünk.
Van egy kis gond vele, pontosabban elég nagy. Nemes egyszerűséggel 3 kábellel próbálva, 3 géppel, se tudok nyomtati PC-ről, és a szkenner rész sem megy. Érdekesség, hogy a tonerben mutatja a becsült tartalmat, sorozatszámát is írja saját programjában, de ha nyomtatni akarok csak a várólistába megy és onnan sehova tovább. Ha elindítom az Easy Document Creator programot ami a szkenner része akkor ott kapcsolati hibára hivatkozik, és nem tudok szkennelni.

Mi lehet a gond? Driver már újrarakva/frissítve. Szerviz lesz a vége, vagy házilag megoldható a hiba?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#14977) djnyakesz válasza djnyakesz (#14955) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Senki srácok!? :(

(#14978) Marci112233 válasza Marci112233 (#14976) üzenetére


Marci112233
őstag

Szerkeszteni már nem tudok, így folytatom a kérdést.
Na most mai napon ismét nem ment asztali géppel semmi. (Win 10 Pro x64 frissen tartva.)
Ezután rákötöttem a laptopomra, és minden megy a nyomtatástól a szkennelésig. azon Win 7 Ultimate x64 van szintén frissen tartva.)
Így szerintem az asztali gépnél a Windows szórakozik velem. Addig eljutottam az asztali gépnél, hogy most már nyomtatni tudok vele, de szkennelő résznél ez a hiba fogad:[link]
Amit ír azt megcsináltam, sőt kábelt is cseréltem de semmi. Sőt az asztali gépbe menő 3 méteres kábelt kihúztam és azt is kipróbáltam a laptoppal és az is jó, tehát biztos az a gép szórakozik.
Mi lehet a gond?
Ha nem jó helyen érdeklődöm, akkor kérem aki tudja, mondja meg hol kérdezzek ennek utána, ahol tud is valaki segíteni.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#14979) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

adott egy HP LaserJet 2200 (nem egy mai darab) nyomtató, ami eddig működött win 10 rendszeren egy dell laptopon. Most viszont rákötöttem egy lenovo laptopra (szintén win 10 64bit), itt viszont sehogy sem akar műdödni. Az eszközökben látom, viszont a nyomtatók között nem jelenik meg...

amik voltak a hp oldalán driverek, azokkal már próbálkoztam, de sajna ennél tovább nem jutok...mit próbálja még?

(#14980) daver88 válasza daver88 (#14979) üzenetére


daver88
aktív tag

megoldódott, Microsoft Update katalógusból manuálisan letöltöttem a drivert, telepítettem, átállítottam USB portra a nyomtatót, és működik...:)

(#14981) AstraCDX válasza daver88 (#14980) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Van egy EPSON LQ-670 nyomtatóm amit ezután sem szeretnék nélkülözni .

Viszont hardware frissítés előtt állok, ami után már nem lesz párhuzamos port a PC-n .

Láttam, hogy léteznek PCI-E csatoló felülettel rendelkező párhuzamos portot adó kártyák, bár nem túl széles választékban .

Melyiket érdemes ezek közül választani ?

Milyen tulajdonságokat célszerű figyelembe venni egy ilyen kártya kiválasztásakor/beszerzésekor ?

Van ajánlott márka, vagy típus ?

Üdv.

Astra

(#14982) #48613632


#48613632
törölt tag

Üdv

Router után betettünk még egyet AP-nak, az eredeti router pedig modem módban működik.
Mindent sikerült felcsatlakoztatni, kivéve az MX925-öt.
Illetve, fel sikerült tenni, megtalálta az AP-t, de a driver még sem találja. Az AP felcsatlakozottak listájában sincs benne, MAC cím alapján.
3 módszerrel tettem fel. PIN kódos (router megtalálta)
Gombnyomásos módszerrel, és AP keresés + jelszó megadás is sikeres volt.
A gép mégsem látja.
Ehhez annyit kell még tudni, hogy az asztali gép kábellel csatlakozik az AP-hez. (erre menne fel a driver)

Valakinek volna valami ötlete, vagy fonjam be a hajam inkább? ;]

szerk:
nyomtató "Network Configuration Page"

[ Szerkesztve ]

(#14983) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok! Tegnap jött meg az Epson M200. Elakadok a telepírésénél:

Scan-elni tudok gépről, de nyomtatni nem.

Felugrott egy ilyen ablak is:

A BK patront teljesen betöltöttem a tartályba. USB-vel van összekötve a laptoppal. Be van kapcsolva a nyomtató, de semmilyen fizikai gomb nyomásra nem reagál, a kijelzőn ezt írja ki:

"Lásd a setup lapot az első tintatöltés végrehajtásához"

Mi tévő legyek?

(#14984) geza844 válasza geza844 (#14983) üzenetére


geza844
aktív tag

Áhhh.... 3 másodpercig kellett nyomni az "OK" gombot, hogy elinduljon a tintafeltöltési folyamat... na most elindult, 11 percig tart elvileg, remélem ezután már jó lesz. Bocsánat, tényleg rajta volt a 4 nyelvű, A2 méretű telepítási útmutatóban...

(#14985) lao válasza geza844 (#14984) üzenetére


lao
tag

köszi most már ezt is tudjuk.

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#14986) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Egy HP Laserjet M130 nyomtatóval lenne scannelési gondom USB-n keresztül Windows 7 x64 oprendszeren.
Valamiért nem akar elindulni a HP scan program, rákattintok, de nem történik semmi. Feladatkezelőben annyit látok, hogy megjelenik egy hpscan-exe folyamat majd el is tűnik, mintha valami miatt nem tudna elindulni.
Kipróbáltam már a HP Scan Extended verziót is, megnéztem a szervizeket, de elvileg minden jó, mégse megy. A nyomtatással nincs gond.
Valaki találkozott már esetleg ilyennel?

Köszönöm előre is a segítséget! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#14987) Weaver


Weaver
senior tag

ez a nyomtató: HP LaserJet Pro MFP M26a
a megadott 79A toneren kívül esetleg más tonerrel is használható? (pl 85A, vagy 78A, vagy ???)

(#14988) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:
Kaptam egy OKI B410D tipusú lézernyomtatót, ami a képen látható hibát produkálja, a kinyomtatott papír jobb szélén ismétlődő hullámos "minta" van, minden papíron. Ezt mi okozhatja? Tisztítás segíthet, vagy valahogy eltüntetni onnan?

Illetve nincs is toner a gépben, de így is nyomtat.

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#14989) suynem2


suynem2
újonc

Sziasztok!

Epson L6160 nyomtató megvásárlásán gondolkodom, azonban egy áltlalam olvasott blog eléggé lehúzta. A véleménye szerint hangos, és fotó nyomtatására teljesen alkalmatlan. A zajszintre vonatkozó információt sehol nem találtam a gyártó oldalán sem, az esetlegesen gyenge minőségű nyomtatást meg amúgy sem reklámoznák gondolom. Kérem, ha a nyomtatóval vkinek személyes tapasztalata van, az ossza meg velem, köszönöm!

(#14990) lao válasza ssppiikkee (#14988) üzenetére


lao
tag

Hi !
Tisztitást próbáld meg , de elötte keress rá , hogy is kell. ( ha nem vagy biztos benne ) . Ahogy látom a lap tetején nagy , az alján már nem akkora a hiba .Ezért lehet , hogy a tisztítás segíhet.
nincs benne toner :) pedig van , a pórt nem a levegöböl szedi.. ha tisztítás nem segit akkor " fényhenger csere " ami lehet , hogy a tonerrel együtt van. Lehet még gumigörgö is meg még .....

[ Szerkesztve ]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#14991) lao válasza ssppiikkee (#14988) üzenetére


lao
tag

Utánanéztem , és külön van a toner és a dobegység. [link]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#14992) ssppiikkee válasza lao (#14991) üzenetére


ssppiikkee
tag

Köszi, majd megpróbálom a tisztítást :)
Egyébként röhögnél, tényleg nincs benne a toner, csak "úgy oda van szórva" a festékpor ahol a toner lenne, fotózni nem akarom a vaku miatt tartok a fényhengertől nehogy baja legyen :D

egyébként akkor ha minden tisztítási projekt csődöt mond, akkor a dobegység cseréjével megjavulna a helyzet ezek szerint. Illetve ha még egy darabig így használom, akkor okoz e további problémát? :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#14993) lao válasza ssppiikkee (#14992) üzenetére


lao
tag

megint valami új dolgot halottam :) "csak úgy oda van.... ) nem semmi. szerintem igen , meg oldódna (dobegység ). Ha így használod akkor belemehet kis millió helyre a por. A fuse hengerre a rá éghet a felesleges por. Persze ha gyakran és alaposan tisztítod nem hinném , hogy valami gond lenne. Én nem használnám így. max nagyon de nagyon végső esetben.

[ Szerkesztve ]

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#14994) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Epson S22 Stylus kis házi nyomtatóval kapcsolatban lenne szükségünk segítségre. Rendesen feltelepítve Win 10 alatt és teljesen új fekete patronnal sem tudunk nyomtatást elérni. A cián és a sárga feltehetően teljesen kifogyott ,de ez nem tudom miért érintené a csak fekete nyomtatást. Villog a narancssárga lámpa , de hiába készítünk be papír egyszerűen csak áthúzza a nyomtatón és semmi nem történik, akár egyszerre 5 lapot is.

A segítségeket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#14995) Csavarnyuzo válasza ssppiikkee (#14988) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Fényérzékeny henger szokott lenni. Megméred az ismétlődést és a fényérzékeny henger átmérőjét vagy sugarát. Kiszámolod a fényérzékeny henger "kerületét" és ha egyezik az ismétlődéssel, akkor az okozza. Jellemzően tisztítás nem oldja meg.

A pirosat kell elvágni.

(#14996) lao válasza GoTReX (#14994) üzenetére


lao
tag

Az azt jelzi , hogy ki fogyott a tinta, én úgy tudom akkor nem nyomtat. (feketét se ).

csgo jarokeret 37.221.209.104:27164 ----örök windows biteskedjék az androidos iPhonodon----

(#14997) Genesiman


Genesiman
újonc

Szép napot! WIN 10 fut a gépemen, van egy EPSON L355 nyomtatóm. Hálózatban van, nyomtatni is ok. Viszont a scanner nem komunikál a legutóbbi WIN frissítés óta. Mindent megprópáltam, de nem jutozóttam előre. Van valami tanácsotok, mit lehetne tenni?

GM

(#14998) Snooker147


Snooker147
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy 16:9-es JPG fájlt, át lehet konvertálni 3:2-re? Otthoni nyomtatásnál a 16:9-es képeim szélei lemaradnak, a 3:2-esek rendben vannak.
Biztos tök egyszerű a helyzet, de én jövök rá sehogy mit kéne csinálnom. Bármit állítok, akkor is.
10x15-ös fotópapírra nyomtatok.

(#14999) PociAti válasza Snooker147 (#14998) üzenetére


PociAti
senior tag

Mit értesz átkonvertálás alatt?
Mivel nem tetszik az, hogy 3:2 arányú képnél a hosszabb oldalból levág, szeretnéd hogy ne vágjon le a hosszú oldalból, és a szoftver kipótolja a rövid oldalon lévő részt? Nekem legalábbis sokszor feltették már ezt a kérdést, és meg kellet értetni az emberekkel azt, hogy ott nincs semmilyen képi információ, a szoftver nem tudja utólag reprodukálni, kitalálni, mi volt ott.

Nem kell semmi féle képkonvertálás. Nyomtató programja általában tudni szokta ezt, teljesen hétköznapi jelenség. Éppen minek hívják, az eltérő. Lehet éppen "full image"-nek, azaz a kép teljes egészében legyen rajta. Ellenkezője a "full paper", amikor a papír minden négyzetmillimétere ki van használva.
Ha konvertálással tennél fehér szegélyt a kép hosszú oldalára, azzal rontanál a kép eredeti minőségén.

(#15000) X TEA C


X TEA C
újonc

Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni .... vettem egy masolot de letoroltek a vinyot ( benak )Konica Minolta bizhub c284e firmware-t letolteset keresem, Felhivtam a Minoltat azt mondtak, hogy csak ugy, nemadjak oda csak szkember telepitheti Miert?????? Osszekerestem a neten is de nem talaltam sehol, nagyon vigyaznak ra :) Tudna valaki segiteni??????

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.