Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Laraxior válasza syIex (#4300) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem ilyen a VGA, ennyit enged:

alt="" title=""

Power limitet lehúzom 31%-ra még gyengébb lesz, mint a 2070Superem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4302) Rison77


Rison77
senior tag

GamerNexus a felmerült problémákról. Azért ez így egy kicsit durvább... :DDD

(#4303) Zorel válasza Laraxior (#4279) üzenetére


Zorel
senior tag

Gratula nagyon szép ez az FE sőt számomra a legszebb!! :) Ráadásul a 4+2-es fluxuskondenzátornak köszönhetően bírja a boost-ot és az 1.21gigawattot is! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#4304) Laraxior válasza Zorel (#4303) üzenetére


Laraxior
titán

:C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4305) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Vertikális rögzitéshez
Szerintetek [ezzel] a mount-al túl közel lesz az alaplaphoz? Phanteks-et sehol nem találtam készleten...
Szerk.: Tárgytalan, néztem róla videót. Kb ugyan olyan távolságra teszi ez is, csak ebben van egy törés, ezért a képen úgy tűnik, mintha túl közel lenne az alaplaphoz..

[ Szerkesztve ]

(#4306) GhostRider23


GhostRider23
tag

Asus ROG Strix 3080 OC review youtubeon! Nézzétek!
2100mhz-ig tolták az OC-t neki!

[link]

(#4307) hadogabi1 válasza GhostRider23 (#4306) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Várós :) elorendelve aquabol febr 5 szulinapom addigra csak megjon. Lassan karacsonyban sem bizok :)

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#4308) Rison77 válasza GhostRider23 (#4306) üzenetére


Rison77
senior tag

Azért simán ráment egy 750-es táppal i9 10900K-val, úgy hogy még húzta is a kártyát. ;]

(#4309) Csokilama válasza GhostRider23 (#4306) üzenetére


Csokilama
tag

Meggyőzött, inkább vissza is viszem a TUFot ;]
Szerintem aki előrendelte AQUAbol 360k(?)-ért az jól fog vele járni, jövő karácsonyra.
Tetszik a hűtő kialakítása. Látszik, hogy 3090-re méretezték. :K

(#4310) GhostRider23 válasza Rison77 (#4308) üzenetére


GhostRider23
tag

Jaja! Én corsair tx850M tápot fogok venni a 8700k 4.9ghz mellé. Az tuti bírni fogja, most egy corsair cx650-es tápom van, 12 éves :D

(#4311) syIex válasza Laraxior (#4301) üzenetére


syIex
veterán


Driver miatt lehetséges?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4312) Laraxior válasza syIex (#4311) üzenetére


Laraxior
titán

Driverből nem tudnak belenyúlni a biosba. Ez a VGA úgyfest, hogy ennyi. 320W-os TDP-vel ez 330W lesz mindössze. :K
viszont te jobban le tudod húzni a power limitet... ha esetleg akarsz magadnak egy 1060 szintű VGA-t. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4313) AsakuraDave válasza syIex (#4311) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Kártya függő szerintem. Az MSI out of box feltolta annyival a TDP-t hogy már csak 3%-ot hagyott rá. Az FE-n nincs semmi így ott azért van annyi, nekem a nem OC TUF 117%-ot enged, gondolom az OC TUF meg olyan 107% ha jól emlékszem GN OC videójába annyi volt.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4314) syIex válasza AsakuraDave (#4313) üzenetére


syIex
veterán

Hmmm értem, akkor jól van az így! :D
El döcög szépen minden rajta! :C
Csak ez az átkozott Aura menne... :W

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4315) AsakuraDave válasza Laraxior (#4301) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Neked milyen driver van fent? Nálam DCH/UWD Driver - Yes nálad NO pedig nekem is a 456.38 van fenn jelenleg.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4316) FearFmRadio


FearFmRadio
csendes tag

-van itt esetleg olyan RTX 3080 tulaj aki I5 el használja a kártyát ? netán olyan aki Ryzen procival ? ( bár sok helyen azt mondják játék szempontból még mindig intel a best )
-normál ( gyári értékek alapján tuning mentesen ) használat mellet mekkora Tápot igényel ? 600-700 ?
-Még mindig sehol nem lehet venni ? vagy netán valamelyik külföldi oldalról lehet rendelni Magyarországra ?

_A7M3_

(#4317) gainwardgs válasza Laraxior (#4312) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egy Sottr benchet tolj már légyszi 1080p-ben maxon :R

(#4318) Laraxior válasza gainwardgs (#4317) üzenetére


Laraxior
titán

Hogy mit? :F
Ja, Tomb Raider... azom nincsen már :B
Hjaa, tudom már, elakadtam vele valahol, azért lett uninstall a vége :K

(#4315) AsakuraDave: Nem a legújabb... még tesztelni akarom 1080-ban magas órajelen, hogy mi a helyzet a kondenzárotokkal :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4319) Cassio1987 válasza Laraxior (#4318) üzenetére


Cassio1987
tag

shadow of the tomb raider :))

(#4320) Doblós válasza Laraxior (#4318) üzenetére


Doblós
aktív tag

Szerintem a kolléga a Shadow of the Tomb Raiderre gondol

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#4321) keIdor válasza GhostRider23 (#4306) üzenetére


keIdor
titán

De várom már a Strixem, itt folyik a nyálam rá. :O
Vajon legyártották már egyáltalán? :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4322) Cassio1987 válasza keIdor (#4321) üzenetére


Cassio1987
tag

Szerintem most bányásszák hozzá a fémet ;]

(#4323) elite.cs11 válasza keIdor (#4321) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Szintúgy aqua?
Én már nagyon ott tartok, hogy november előtt nem ér ide, hátha benned több a pozitivitás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4324) gainwardgs válasza Laraxior (#4318) üzenetére


gainwardgs
addikt

Mafia definitive edition nincs meg?
Crysis remaster se fut el maxon fullhd-be vele? :U

(#4325) keIdor válasza elite.cs11 (#4323) üzenetére


keIdor
titán

Egy Aqua és egy Geizhals, kint élek, csak láttam magyarba 09.17-én egyből 15:30-kor rendeltem is egyet.
Mindkettőt átveszem majd, az egyiket eladom később. Csak a számlán lévő összeget kérem érte...
De fene tudja mikor jönnek meg, nekem az osztrák azt mondta, hogy október második hete...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4326) elite.cs11 válasza keIdor (#4325) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az nem rossz. Én 15:44-kor.
Majd tesztelhetjük, hogy valóban rendelési sorrend van-e az aquanál :D

[ Szerkesztve ]

(#4327) syIex válasza keIdor (#4321) üzenetére


syIex
veterán

Már van rendes teszt róla, szóval lehet bizakodni.. :DD
Nagyon bejön ez az MSI kártya és szerencsére nem Crashes fajta viszont borzasztóan idegesít, hogy nem egyszerre műküdik a fény szóval lehet nekem is Strix lesz a vége csak az meg kitudja mikor lenne.
Lehet kis dolog, de nagyon bántja a szemem... :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4328) Laraxior válasza syIex (#4327) üzenetére


Laraxior
titán

Kapcsold ki.
Ha meg nem tudod kikapcsolni, akkor jómagyar lévén ott a barátod a szigetelőszalag ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4329) syIex válasza Laraxior (#4328) üzenetére


syIex
veterán

De épp ezaz, hogy imádom magát az RGB-t és úgy lenne tökéletes számomra, ha szinkronba menne! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4330) elite.cs11 válasza syIex (#4329) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Megértem, direkt azért veszek RGB-s corsair ramot, mert lehet hozzá venni dummy stick-et :DD

(#4331) hadogabi1 válasza elite.cs11 (#4326) üzenetére


hadogabi1
senior tag

En is strix oc 15:30

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#4332) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nekem is strix 15:45, ha pont nekem nem jut az elso szallitmanybol valakit megkeresek ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4333) Találtgyerek válasza syIex (#4298) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Mennyire mondható hangosnak ezzel a görbével?

06-3o/9759I39

(#4334) elite.cs11 válasza Cthulhu Dawn (#4332) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ajánlom keldor-t, neki kettő lesz, ha jól hallottam :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#4335) Rison77


Rison77
senior tag

Azért még mindig érdekes ez a strix... 1-2 ilyen pár százezres youtube videós kitehette a videót róla laikus szemmel, konkrétan az első valami kőkazdag arab sejk, aki biztos megfizette :DDD , a másik a cseh fiatal srác, és most ez. Viszont 0 részletes írásos teszt..vagy direkt nem engedte az asus addig tesztelni míg nem jött ki a tegnapi friss driver? ;]

Uhh azért az Aorus se lett rossz, ráadás 4 év garit adnak hozzá. Megjelenés 10/02.

[ Szerkesztve ]

(#4336) Cassio1987


Cassio1987
tag

Azért vicces, hogy 22.-én rendeltem elő a leetről egy msi ventus 3xet aminek még se híre se hamva, de a pénteken rendelt asus a foramaxtól már az átvevő ponton van :DD
Leet az keresett már meg bárkit az előrendelésekkel kapcsolatban?

(#4337) Laraxior


Laraxior
titán

1080p-ben Battlefield 5 alatt szépen tartja a kártya a 2040MHz-et :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4338) keIdor válasza Laraxior (#4337) üzenetére


keIdor
titán

200% res scale-t állítsd be. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4339) syIex válasza Találtgyerek (#4333) üzenetére


syIex
veterán

Egyáltalán nem! :N
Ilyen halk kártyám már régen volt! :DDD
És így a hőmérséklet se megy 60° felé! :C
Ha menne az Aura akkor nem gondolkoznék egy másodpercig sem, hogy megtartsam-e.. ;]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4340) syIex válasza Cthulhu Dawn (#4332) üzenetére


syIex
veterán

Nekem 15:48 volt az Aqua Strix OC rendelés leadva... Szóval inkább nekem nem fog... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4341) Laraxior válasza keIdor (#4338) üzenetére


Laraxior
titán

Nem, ez direkt 1080p lett. Az órajel miatt. Hogy mennyire tartja a 2000+MHz-et.
4K-ban írtam, hogy még 1900MHz alá is beesett, a TDP limit miatt, a hőmérséklet olyan 60 pár °C. Viszont a 370W az fix volt. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4342) gainwardgs válasza Laraxior (#4341) üzenetére


gainwardgs
addikt

Fps :U mennyivel gyorsabb a 2070-nél bf-ben :F

(#4343) Shkiz0 válasza elite.cs11 (#4133) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Írtam már korábban, hogy 2-4 hét rendelési idővel lehet elvileg rendelni, de rákérdeztem és a kutya se tudja garantálni, hogy megjön e. Plusz ha idő közben lentebb menne az ára, akkor beszoptad, mert a foglalási áron kell vinni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4344) syIex válasza Shkiz0 (#4343) üzenetére


syIex
veterán

Lentebb? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4345) Találtgyerek válasza syIex (#4339) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezek szerint mégsem lett olyan rossz az MSI hűtése,csak nagyon halk..
Nekem is tetszik az a kártya. Kicsit hajaz a 20-as széria Strix kártyáira.
Legalábbis az én meglátásom szerint.

06-3o/9759I39

(#4346) Laraxior válasza gainwardgs (#4342) üzenetére


Laraxior
titán

Hát azt nem tudom, de a 144-et azt tartja nagyjából. Most DX12-ben próbáltam, DX11 valahogy simábban fut.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4347) elite.cs11 válasza Shkiz0 (#4343) üzenetére


elite.cs11
senior tag

2-4 hét nekem belefér.
Én szívből kívánom, hogy menjen le az ára. Én ilyeneken nem zavartatom magam. Amikor megrendeltem akkor megbékéltem a gondolattal, hogy kidobok egy valag pénzt :D
Az sokkal jobban zavarna, ha utlóag változna az ára számomra (nyilván ez esetben csak az zavarna, ha nőne)

(#4348) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az azért érdekelne, hogy a Zotacnál milyen gombát szedtek, hogy azt hiszik, több, mint kétszeres áron is fogyni fog a kártyájuk.
Vagy lesz elég hülye, akinek így is kell?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#4349) syIex válasza Találtgyerek (#4345) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon szép és nagyon is jól hűt, de szerintem én megválok tőle az Aura hiánya miatt..
Mennyiért kellene feltenni, ha a TUF 450-ért megy? ;]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4350) Laraxior válasza -=RelakS=- (#4348) üzenetére


Laraxior
titán

Mindegy mennyiért adod most. Elviszik... :K
Mondjuk így hogy már van... nem is csodálom. Ez egy nagyon jó VGA :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.