Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) elite.cs11 válasza Csavez™ (#4049) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ha nincs kivagva a backplate akkor sehogy szerintem. Esetleg google, de mivel mostanaban az azonos verzioju kartyak is elterhetnek, ezert biztosan mas mod nincs ra.

(#4053) Csavez™ válasza Shkiz0 (#4050) üzenetére


Csavez™
veterán

:R

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4054) snecy20 válasza #98320896 (#4048) üzenetére


snecy20
veterán

Ha beírod az oldalukon hogy RTX 3080, akkor kiad néhány modellt, árral együtt. Na, azok nem valós árak.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4055) kevike576 válasza Csavez™ (#4049) üzenetére


kevike576
senior tag

techpowerup review-ban van teardown szinte az osszes 3080-hoz

https://www.techpowerup.com/review/?category=Graphics+Cards&manufacturer=&pp=25&order=date

(#4056) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Amúgy akik az Aqua-ból rendelték és már megkapták a 3080-at, azok az automatikus visszaigazoláson kívül kaptak bármi levelet? (A levél alján írja, hogy ez egy automatikusan küldött bla bla)
A lehet menni a kártyáért levél/hívás/stb nem számít.

(#4057) szabeska válasza #98320896 (#4048) üzenetére


szabeska
addikt

(#4058) Mumee


Mumee
őstag

A sok 3080 mellé ne felejtsetek el venni új CPU-t is. Kell mellé a kakaó.
[link] [link] [link]

(#4059) BITBOYS válasza Laraxior (#4042) üzenetére


BITBOYS
addikt

A free shipping mellé ajándék 3080 nem rossz :D
Bár lehet átvételkor kell kp-ben fizetni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4060) AsakuraDave válasza elite.cs11 (#4056) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem jött egy ilyen:
"Megkezdtük rendelésed beszerzését, neked nincs más dolgod,
mint hátradőlni és megvárni következő e-mailünket,
ami a legtöbb esetben pár napon belül megérkezik."

2napra rá pedig, hogy átvehető a rendelésem.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4061) Jacek válasza Laraxior (#4042) üzenetére


Jacek
veterán

Nekem ma plusz 5 nap a Triora :DDD De itt nem változik az ára legalább... plusz akkor remélem már 4+2-es lesz :D

(#4062) elite.cs11 válasza AsakuraDave (#4060) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Köszi! Akkor kezdek aggódni, hogy a STRIX-ről még nem írtak ilyet..

Mumee: Ihh, ne írj ilyeneket, mert a végén még azt is meg kell venni :DDD
Megjelenési dátum leakelhetne végre

(#4063) Mumee válasza elite.cs11 (#4062) üzenetére


Mumee
őstag

Ha ilyen számok lesznek, akkor muszáj.
Főleg annak, aki 1440p 144hz-ben utazik nem pedig 4K-n.
15% a 10900K-ra elég meredek.

(#4064) Csavez™ válasza kevike576 (#4055) üzenetére


Csavez™
veterán

Valószínű 5+1 lesz nekem is, gondolom a 4+2 -k még gyártás alatt vannak, de úgy néz ki az 5 POSCAP + 10 MLCC is jó kombó! :)

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4065) Jacek válasza Mumee (#4063) üzenetére


Jacek
veterán

Főleg ha a hatmagos is hozza :D

(#4066) Tuskone válasza Mumee (#4063) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Ashes of Singularity azért nem túl mérvadó játékteszt, az egyetlen játék ami kezeli a több coret "rendesen" benchmarkban. Remélem más játékokban is ennyi az előny. De mindenesetre elég jó előjel, csak árban is legyen jól belőve :K

(#4067) elite.cs11 válasza Tuskone (#4066) üzenetére


elite.cs11
senior tag

És elérhetőségben! Vagy legalább ne ismételje meg a 3080 startot :d (nem vágom, hogy új CPU-knál mennyire szokott para lenni a start)

(#4068) Milonavi válasza Mumee (#4058) üzenetére


Milonavi
csendes tag

Óvatosan ezzel, az Ashes-nek általában semmi köze a mainstream játékok teljesítményéhez, mindenki csak spéci benchmarknak használja, amolyan állatorvosi ló, ha DX12 csúcsra járatását kell demonstrálni.

(#4069) Tuskone válasza elite.cs11 (#4067) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

AMD Ryzen 3700X and 3900X Shortages Still Persist Almost Two Months After Launch | Tom's Hardware (tomshardware.com)

Intel's 10th gen CPU shipments could be pushed back to June due to coronavirus - NotebookCheck.net News

Intel és AMDnél stock shortage szokott lenni, szóval hasonló :DD Ezért is lepett meg, hogy mennyien meglepődnek hogy kevés kártya van, főleg ekkora hype után.

[ Szerkesztve ]

(#4070) kevike576 válasza Csavez™ (#4064) üzenetére


kevike576
senior tag

sylex1 is egy ilyet próbálgat már tegnap este óta (xtrio) de nincs vele gondja , fingers crossed :)

(#4071) elite.cs11 válasza Tuskone (#4069) üzenetére


elite.cs11
senior tag

:))
Lehet akkor marad egy 3700x, és ha tényleg olyan pöpec a Zen3, akkor majd év elején beújítok rá.

Lehet már volt szó, de aqua-tól megkérdeztem, hogy a rendelési áron lehet-e számítani majd a rog strix-re (mint ahogy hallottam, hogy a TUF tulajoknál volt), erre annyit írt vissza, hogy "A rendelési áron van a rendelése" ... :D felteszem ez azt takarja, hogy maradnak azon az áron amin meg lett rendelve. Kérdés, hogy mikor érkezik ugye :U

(#4072) Zorel


Zorel
senior tag

KINGPIN 360-as AIO-val :D

(#4073) Csavez™ válasza Csavez™ (#4064) üzenetére


Csavez™
veterán

Most nézem, a ventus3x 6-os volt alapból, az 5+1 a javított verzió

a gaming x trio meg 5+1-ből 4+2-be megy.

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4074) Laraxior válasza Zorel (#4072) üzenetére


Laraxior
titán

Jó-jó, de melyik? 3080? Vagy 3090? ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4075) Zorel válasza Laraxior (#4074) üzenetére


Zorel
senior tag

3090. 3080 hybrid-ről még nincs infó.

(#4076) Rison77


Rison77
senior tag

Szeretünk Ipon, nem csalódtam. :Y :Y Végül is így is best buy még 2080TI-hez képest :DDD Mindjárt felrakom őket nvidia redditre, kapjanak egy kis nyilvánosságot.

Már el is fogyott? :DD 440k volt az ára.

[ Szerkesztve ]

(#4077) Laraxior válasza Rison77 (#4076) üzenetére


Laraxior
titán

Mit kell nézni? Mert nekem 0Ft-ot ír. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4078) szabeska válasza Laraxior (#4077) üzenetére


szabeska
addikt

Elkapkodták, biztos olcsó volt :DDD

Más: Alza-n listázták a 3070-es karikat. [link]

[ Szerkesztve ]

F1

(#4079) Csavez™ válasza Rison77 (#4076) üzenetére


Csavez™
veterán

Nincs már ár elfogyott , mennyi volt?

[ Szerkesztve ]

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4080) elite.cs11 válasza szabeska (#4078) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Elkapkodták, mert hát drágább, tuti akkor jobb is :DDD 440k volt amúgy

(#4082) ludi85


ludi85
tag

Sziasztok!

Jol ertem hogy az OC es nem OC karik kozott csak annyi a kulonbseg hogy az OC-nak a BIOS szinten be van allitva a magassabb alap es boost orajel illetve a nagyobb power offset? Szoval elvileg ha az olcsobbikat veszem meg az Afterburnerrel hasonlo erteket tudok elerni csak azt be kell tennem a Startup-ba hogy minden inditaskor elinduljon?

Kerlek javitsatok ki ha tevedek!

Mindenhol jó fiatalon, Kivéve a ravatalon!

(#4084) Rison77


Rison77
senior tag

Asus TUF OC 430k, jólvan én befejeztem az iponon való F5 spamolást, nincs értelme :D Már 4 ember megvásárolta, wtf, biztos, hogy Magyarországon élek, valaki csípjen meg.

[ Szerkesztve ]

(#4085) Tengri válasza Rison77 (#4076) üzenetére


Tengri
senior tag

440k :DDD :DDD :DDD
Lesz ez még több is. Ha egy üzlet beindul...
Milyen jól járt a tulaj ha nem a "reviziós" kártyát hanem az 1 MLCC és 5 POSCAP tömbösét kapta. ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#4086) szabeska válasza ludi85 (#4082) üzenetére


szabeska
addikt

:K (Vannak pletykák válogatott chipekről az oc-s verziókban, de szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban :U )

F1

(#4088) Andor22


Andor22
aktív tag

iponban 429 ért tuf
[link]

:C

(#4089) Danex válasza ludi85 (#4082) üzenetére


Danex
addikt

Attól függ, hogy mennyi az alap powerlimit a sima és OC között. (ár alapján nem kéne nagy különbségnek lennie)

(#4090) Csavez™ válasza ludi85 (#4082) üzenetére


Csavez™
veterán

Azért ez nem pontosan így van, minden kártyán van bios és ezáltal a sima és az oc-n is más bios van, máshogy boostól stb. Lehet rátenni másik biost, de az gari vesztéssel jár.
Afterburnerral állítgathatsz, de nem fogod tudni beállítani az oc kártya értékeit.

[ Szerkesztve ]

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4091) Mumee válasza Milonavi (#4068) üzenetére


Mumee
őstag

Csak a CPU benchmark részét kell nézni, az pedig releváns, a többi játékkal összeegyeztethető fps különbségekkel. :U

(#4096) kevike576 válasza Andor22 (#4088) üzenetére


kevike576
senior tag

~1175 euro , hijj b+

ja de már felis nyalta vki ...

(#4097) Andor22 válasza #98320896 (#4092) üzenetére


Andor22
aktív tag

gyorsan lecsapott rá valaki 429 ert :D

(#4099) ludi85


ludi85
tag

Sok FPS osszehasonlitast megneztem a YouTubon, es volt ahol szinte semmi kulonbseg nem volt a 3080 es a 3090 kozott meg 4K-ban is csak par FPS. Lehetseges hogy a kesobbi uj AMD illetve intel CPU-k lenyegesebb kulonbseget hoznak majd jovore? Igazsag szerint en a 3090-et rendeltem meg mert neha munkara is hasznalnam a jovoben (persze 90% jatek :B ), de ugy tunik a 3080 sokkal esszerubb valasztas

Mindenhol jó fiatalon, Kivéve a ravatalon!

(#4100) Jacek válasza kevike576 (#4096) üzenetére


Jacek
veterán

Amíg szar van veréb is, de mindenki nagyfiú és eldönti mire költi a nehezen megkeresett, vagy a papa vagy az áruhitelt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.