Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Csokilama válasza MomoSinX (#4642) üzenetére


Csokilama
tag

Én is inkább kipróbáltam a Geforce NOW prémiumot, hogy mit is tud, de 25megás net karcsú volt hozzá, majd gigabiten futok egyet.
watch dogs engem is hidegen hagy. :DDD

(#4652) gereii válasza hadogabi1 (#4647) üzenetére


gereii
lelkes újonc

fura ez a topik, ha valaki az itteni aktiv tagok közül akar túladni a kártyáján +100-150ezres felárral, annak sok sikert kivántok, az a kivülálló viszont égjen máglyán, aki 30ezret rátesz, mert sikerült behúznia egy számára jobbat :U

(#4653) hadogabi1 válasza Albigator (#4650) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Az lejaratas hogy leirom hogy 2 nap alatt 35 ezret akarsz rajta keresni? Leszarom mert 1 nap alatt tobbet lehet keresni munkaval sot ... az mar jobban zavar hogy berakom ide a hirdetest hogy vegye meg akinek tenyleg szuksege van ra es olyan veszi meg akinek esze agaba sincs hasznalni csak nyerni rajta.... sok sikert hozza. Megsugom 400 ert is elvinnek szerintem vidd fentebb az arat.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#4654) hun1997 válasza hadogabi1 (#4653) üzenetére


hun1997
csendes tag

Nézz körül jobben találni fogsz még aquas 310ezres TUFot is 400+ért olyantól aki ide szokott írni :)

[ Szerkesztve ]

(#4655) Laraxior


Laraxior
titán

BF5-ből simán kihozza a VGA 4K Ultra beállítások mellett a 60FPS-t (limitáltam most 60ra), de szerintem bőven van benne még :Y :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4656) Albigator válasza hadogabi1 (#4653) üzenetére


Albigator
őstag

Én is raktam már be BB topikba akciós dolgokat. Az aztán meg nem érdekel h később ki és mennyit nyerészkedik rajta. Szóval azért sértődtél be, mert te raktad be a linket a topikba és úgy mertem megvenni?
Ha Distill WebMonitorral vadásznám az akciókat / készleteket akkor már nincs gáz? :F

Azt nem tudod értelmezni, h rendeltem helyette már TUF-ot? Ma, Fél10-kor.. :F
Ha nem így lenne akkor már nyomatnám a teszteket...

[ Szerkesztve ]

(#4657) sheep válasza hun1997 (#4654) üzenetére


sheep
addikt

Biztos vagyok benne hogy nem egyhamar lesz megint 310-ért 3080-as kártya. Szerintem 350+ lesz az ára ezután alapból. Az a három ember akinek sikerült 310 -ért megvenni nagyon jól járt vele.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4658) Qtya123 válasza B@dsector (#4648) üzenetére


Qtya123
őstag

Amúgy nem értem ezt az óriási hype-ot. Emlékezetem szerint nem volt ekkora megbolondulás, mikor kijött az RTX 2xxx széria.
Jelenleg szerintem egyáltalán nem áll fenn az a helyzet, hogy tömve lennék olyan játékokkal, amiket ne tudna magas grafikai beállítások mellett jól futtatni egy 2080S, vagy egy 2080Ti, 1440p esetén simán, de akár 4K felbontáson. Oké 4K-n azért izzadnak, de ott is ki lehet hozni a 60 körüli FPS-t. Azt meg nem hiszem, hogy hegyekben áll otthon mindenkinél a 4K 144 Hz monitor, hogy rohanni kellene új kártyát venni.

Én halál nyugalomban várok. RDR2, Horizon Zero Dawn, Doom Ehternal, Detroit Become Human végigtolva. Nagyon nincs más, amire most annyira mozdulni kellene. BFV multi meg amúgy is már lejtmenetben van. Konkrétan játszani sem nagyon tudok jelenleg mivel, ami új AAA cím lenne. Majd a Cyberpunk. Ezért rohanjak?

(#4659) MomoSinX válasza koxx (#4649) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Igen de igény esetén a Geforce now kódot is adom hozzá, semelyik sem érdekel.

(#4660) MomoSinX válasza Csokilama (#4651) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Itt a kis vidéki 10 megás nettel akkor meg sem próbálom. :D

(#4661) hun1997 válasza sheep (#4657) üzenetére


hun1997
csendes tag

Ja, persze. Nem is ez volt a lényeg hanem inkább arra mutattam rá hogy abban az esetben amiért a kolléga reklamál még nem is olyan nagy a nyerészkedés mértéke. Van durvább, ennyi volt a lényeg.

(#4662) syIex válasza Laraxior (#4655) üzenetére


syIex
veterán

Brutális lett ez a széria eddig szerintem. :U
Csak lehessen majd normálisan venni. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4663) maross válasza hun1997 (#4661) üzenetére


maross
veterán

470-es msi jegelve pl kicsit eros.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4664) gainwardgs válasza Laraxior (#4655) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egy unigine valleyt tolnál full max 1080p
Köszi :R

szerintem nem fogod te azt a kártyát eladni :DDD :DDD

(#4665) hun1997 válasza maross (#4663) üzenetére


hun1997
csendes tag

Ja, hát ott több mint 100ról beszélünk.

(#4666) Laraxior


Laraxior
titán

Mindenkire rábízom a tápválasztást... ezt azért itt hagyom:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4667) MomoSinX válasza Laraxior (#4666) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Youtube warriorok: "De elég a 650W!" :DD

(#4668) gainwardgs válasza Laraxior (#4666) üzenetére


gainwardgs
addikt

Stress teszt vagy játék alatt? :U

(#4669) Laraxior válasza gainwardgs (#4664) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4670) Rison77 válasza Laraxior (#4666) üzenetére


Rison77
senior tag

Ebből mennyi volt max peak, vga-illetve proci részéről?
HWinfo-s közelítő értékek? :D

[ Szerkesztve ]

(#4671) Laraxior válasza gainwardgs (#4668) üzenetére


Laraxior
titán

Aida stressz alatt volt ennyi.

(#4670) Rison77: Nem tudom lebontani. 2070S-el ugyanez 450W volt. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4673) Laraxior válasza #98320896 (#4672) üzenetére


Laraxior
titán

Only write? :U

"BF5-ből simán kihozza a VGA 4K Ultra beállítások mellett a 60FPS-t (limitáltam most 60ra), de szerintem bőven van benne még"

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4674) gainwardgs válasza Laraxior (#4669) üzenetére


gainwardgs
addikt

:R :R

(#4675) syIex


syIex
veterán

És az én hirdetesem volt felháborító... :DDD :DDD
[3090]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4677) gainwardgs válasza Laraxior (#4666) üzenetére


gainwardgs
addikt

Akkor csávónál hogy bírja a 600w táp, 5.1ghz-es i9-el :U [link]
Gdolom hosszú távon kigyulladna :D

(#4678) szabeska válasza syIex (#4675) üzenetére


szabeska
addikt

Legalább a termékfotó jó minőségű ;]

F1

(#4679) Locutus válasza gainwardgs (#4677) üzenetére


Locutus
veterán

Úgy, hogy jó minőségű táp fölé tud menni valamennyivel a névleges értéknek. De ő is elmondja, hogy tekert rajta a venti már elég hangosan, ami sosem jó jel egy tápnál.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4680) mihellers56


mihellers56
tag

Én feladtam ennek a kártyának a beszerzését ;)

(#4682) Laraxior válasza gainwardgs (#4677) üzenetére


Laraxior
titán

A minőségibb tápok bőven le tudnak adni a ráírt érték felett is, rövidtávon.
Valószínű, hogy az én 850es EVGAm is elboldogult volna a GTX590 quad-sli-vel, de mégse mertem rákötni. ("GeForce GTX 590 SLI - On your average system the card requires you to have a 1000+ Watt power supply unit. ")

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4683) Laja333 válasza MomoSinX (#4667) üzenetére


Laja333
őstag

Ezek szerint elég is. 672W Input teljesítmény, tehát egy 90%-os hatásfokú PSU-val az is csak 605W output. 80%-al meg 537W... franc se tudja mennyin megy a tápja.

[ Szerkesztve ]

(#4684) KRoy19 válasza Laraxior (#4640) üzenetére


KRoy19
őstag

Amúgy arra figyelj, hogy a vram az nem úgy működik mint a korábbi vga-kon, ez kvázi ECC ram, szóval ha túlhúzod és hibázik, akkor nem fog artifactolni, hanem belassul mint a szar, mert elkezdi korrekciózni a hibákat.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4685) Linem válasza mihellers56 (#4680) üzenetére


Linem
senior tag

Én már 1 hete feladtam. Valahogy beszerezhető most is, de én biztos nem adok ennyit érte. Megvárjuk, hogy feltöltsék a készleteket, jön a black friday, karácsonyi akciók. Érkezik hamarosan a 3080 super, a 3070 és 3070 Ti, Big Navi, közben a Ft is erősödik.
Nyilván nem azt mondom, hogy mindig évekig várjunk az újabbra, mert ilyet én sem szoktam. Ha kell, akkor megveszem, de most ezeket akkor is érdemes megvárni, hogy rendeződjön minden a piacon, mert őszintén szólva erre most tényleg sajnálom a pénzt. :((( 350k egy középkategóriás kártyáért? Ugyan már.. Akkor a komplett gép meg 1 millió? Azért reális áron lehessen már hozzájutni.

(#4686) Laraxior válasza KRoy19 (#4684) üzenetére


Laraxior
titán

Igazából az egészet alapórajelen használom :B
De érdekes jelenség :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4688) Cthulhu Dawn válasza Linem (#4685) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Kozepkategorias kartya?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4689) Laraxior válasza boogie84 (#4687) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem meg válogasd meg, hogy mit írsz....

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4690) Laraxior


Laraxior
titán

Mindenesetre az enyém el is kelt. Ez röpke karrier volt az Ampere-el :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4691) elite.cs11 válasza gereii (#4652) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Azt hittem, hogy csak én furcsállom ezt

[ Szerkesztve ]

(#4692) gainwardgs válasza Laraxior (#4690) üzenetére


gainwardgs
addikt

Neeeeeeeeeeeee hogy tehetted :DDD
én megtartottam volna ;]

(#4693) Rison77 válasza Laraxior (#4690) üzenetére


Rison77
senior tag

Jöhet a következő versenyző :DDD :DDD

(#4694) Laraxior válasza Rison77 (#4693) üzenetére


Laraxior
titán

Már frissítem is az nVidia Shop oldalát ;]
Elég takaros összegért ment el. 1300EUR ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4695) hadogabi1 válasza Laraxior (#4694) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Nagy az isten állatkertje :)

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#4696) gainwardgs válasza Laraxior (#4682) üzenetére


gainwardgs
addikt

Anno rákötöttem gtx 480 sli-t Corsair Vx450-re. :DDD pörgött venti rendesen de bírta.
Aztán 1 hónap múlva elhalálozott :DD :DD

(#4697) Cthulhu Dawn válasza Laraxior (#4694) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Akkor ez jo nagy ajandek volt az nvidiatol.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4699) Raki


Raki
aktív tag

Kíváncsi leszek itt fórumon ki húzza be először a ROG Strix-et, engem csak az a típus érdekel.
Arról lehet már vmit tudni amúgy :F

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#4700) geratn válasza #98320896 (#4698) üzenetére


geratn
tag

Kereskedelembe jártasakat kérdeznék, hogy szerintetek lesz november közepére értelmes készlet 3070 és 3080-as kártyákból a hazai webshopokban ? Kinek mi a véleménye ?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.