Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Puma K válasza Tengri (#4200) üzenetére


Puma K
veterán

A 770k Ft-os 3090-es is jegelve van.

Persze a jegelés egymagában nem jelent semmit.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4202) ladyka


ladyka
csendes tag

alzánál 379 volt a Tuf. Egy pillanatig csodáltam XD madj eltünt...

(#4203) Tengri válasza Puma K (#4201) üzenetére


Tengri
senior tag

kolopele? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#4204) Laraxior válasza Puma K (#4201) üzenetére


Laraxior
titán

"...A Fizetesek.hu anonim internetes bérfelmérés eredményei alapján 2015-ben is Budapesten volt a legmagasabb az átlagfizetés: a fővárosban bruttó 340 300 forintot kerestek a munkavállalók..."
...és azóta ez csak feljebb ment. :Y
Pikk-pakk megvan az az összeg :))

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4205) Rison77


Rison77
senior tag

Kár, hogy Iponon nem lehet postapontra rendelni utánvéttel :DDD :DDD Tudom gonosz vagyok. ;]

(#4206) sittes79 válasza GAbre (#4104) üzenetére


sittes79
addikt

Én igen asus tuf oc, 1600 körül vagyok a sorban ha 20 db-ot kapnak hetente akkor jövő karácsonyra se kapok de pénzt addig kamatoztatjak legalább :O

(#4207) snecy20 válasza sittes79 (#4206) üzenetére


snecy20
veterán

Én azt már rögtön gondoltam, hogy ekkora hiány közepette nem igazán szabad kártyát előre kifizetni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4208) syIex válasza Zorel (#4189) üzenetére


syIex
veterán

3440x1440p

Itt a teszt amit kértél:

Mit is kell nézni most ezen és mi számít jónak és mi nem? :DDD

[3DMark] eredmény online.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4209) Danex válasza Tengri (#4200) üzenetére


Danex
addikt

Viccen kívül nem vagyok oda az üzérkedésért, de ha sikerül megérkeznie egy tuf-nak 340-ért, és így elviszik 440-ért akkor erősen elgondolkozós a téma. Senki sem szarja a pénzt :(

Így ha lesz készleten már valóban normális áron jövőre -100K a kártya árából, ha még a 1080Ti is elmegy egy 80ért, akkor 150ért egy 3080...

(#4210) Andor22 válasza Tengri (#4200) üzenetére


Andor22
aktív tag

Nem baj karácsonyra 1-2 év múlva lesz készlet és a nyakukon marad :D

(#4211) snecy20


snecy20
veterán

Amúgy komolyan a selejtes kártyákért is ennyire tepernek az emberek? :D
Én inkább sorra visszamondtam a rendeléseim, többet is lemondtam, mondjuk abból kettő Strix 3080 lett volna, ott egyszerűen a várhatóan túl távoli kiszállítási idő miatt. Majd ha tudom hogy már a boltokban csak és kizárólag rev2 kártyák lesznek, akkor térek rá vissza. Van még aki esetleg ezt a földhöz ragadt elvet képviseli? :D

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4212) arabus válasza syIex (#4208) üzenetére


arabus
addikt

ha megkérlek szépen egy time spy-t is futtatnál?

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#4213) Laraxior válasza snecy20 (#4211) üzenetére


Laraxior
titán

A döglött ló is ló ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4214) Csokilama


Csokilama
tag

der8auer nekiesett egy forrasztópákával a kondi témának. :DDD
[link]

(#4215) snecy20 válasza Laraxior (#4213) üzenetére


snecy20
veterán

Főleg így, hogy még döglött lóból is hiány van. ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4216) gbors válasza Csokilama (#4214) üzenetére


gbors
nagyúr

Hmmm, ha jól értelmezem a látottakat, akkor az MLCC-knek az a hatása, hogy nem (ill. csak magasabb power limit mellett) keletkezik olyan boost tüske, amitől fagy a kártya. Ez kissé váratlan volt...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4217) Ribi válasza gbors (#4216) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem a boost tüske már inkább csak a fagyás "hatása".

(#4218) arn válasza snecy20 (#4211) üzenetére


arn
félisten

en kivarom a magam 699 euros verziojat :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4219) arn válasza Csokilama (#4214) üzenetére


arn
félisten

hat nem lett tul szep, de en allok neki akkor garantaltan el sem indul utana :DDD de igy osszessegeben az latszik, hogy "kisse" tul lett lihegve ez a kondi tema.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4220) MomoSinX


MomoSinX
aktív tag

Azta betyárját látom Ipon papa már nagyon bebaszott pár másik eladóval együtt. :DD

(#4221) arn


arn
félisten

zotac raktaron [link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4222) Laraxior válasza arn (#4221) üzenetére


Laraxior
titán

1200-ért ez a szutyok? :Y :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4223) Csokilama válasza gbors (#4216) üzenetére


Csokilama
tag

Szerintem simán túltolták a GPU boost bineket, emiatt agresszívabban boostoltak a kártyák.
Nvidia FE 2+4 kivitelnél működött, többi gyártónak nem volt ideje+ villantani akart, hogy az ő kártyája gyorsabb.
Normál esetben ott tartanánk, hogy jaj de jó 1950-ig boostolnak a kártyák, helyette felmennek 2000 fölé ahol nem stabil az OC. MLCC-vel lehet nyerni 25-50mhz plusz stabilitást ami lényegtelen.
NVIDIA spec azaz 1 MLCC azért jó ha van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4224) kevike576 válasza arn (#4221) üzenetére


kevike576
senior tag

ez tuti v1.0 poscap
viszont der8auer tutorial-al könnyen átforrasztható :D

(#4225) Tuskone válasza kevike576 (#4224) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

ha olyan boardja van a kártyának amin mindkettő supportált igen, volt olyan gyártó aki leszedte az MLCC kontaktpontokat.

(#4226) JohnX


JohnX
tag

Vótmá? :DDD
Korainak érzem ezt még, dehát az alza mindig előttünk jár... :U

[ Szerkesztve ]

(#4227) Ribi válasza kevike576 (#4224) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én mondjuk azt hittem nyakába forraszt még 1 sornyi kondit, kicsit csalódtam a végén, hogy csak ennyit csinált.

(#4228) arn válasza kevike576 (#4224) üzenetére


arn
félisten

az uj drvel mar sok jelentosege nincs :) en siman vinnem 699ert :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4229) Laraxior


Laraxior
titán

FE-t 1245-ért :Y
...és már van 10 Beobachter. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4230) Phoenixres válasza JohnX (#4226) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Nem lehet értesítőt semmit beállítani hogy mikor érkezik meg hibát ír az alza.

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#4231) Rison77 válasza Laraxior (#4229) üzenetére


Rison77
senior tag

Megjött már a futár? :DDD Lehet jobban jársz ha apró helyett ebayre dobod fel :D

(#4232) Laraxior


Laraxior
titán

amazon.de -> Zotac Trinity

(#4231) Rison77: Még nincs itt :O Igen, kalkulálok már. Ha 1250-be felteszem, ebayes meg paypalos jutalék után is több, mint 1100 marad. :K
(1100x~365= ~400k) Annyiért itt úgyse viszik el.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4233) Doblós válasza Phoenixres (#4230) üzenetére


Doblós
aktív tag

Mobil alkalmazásban be lehet állítani.De sokat ne várj az alzától,minden nap emelgetik az árakat,jelenleg az "alap" TUF 3080 372690,pár napja pont 100.000 ft-al volt kevesebb :D

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#4234) Csavez™ válasza Laraxior (#4232) üzenetére


Csavez™
veterán

400 ért én is megveszem, úgy is ajándék kártya, illik úgy is továbbadni nem nyerészkedni! :D

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

(#4235) Laraxior válasza Csavez™ (#4234) üzenetére


Laraxior
titán

Az ingyen vételhez képest még az is jó :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4236) Danex


Danex
addikt

Ha választhatnátok várnátok 345-ért asus TUF-ot, vagy 350ért MSI X-Trio 2 nap múlva? ki mit olvasott tesztekben?

(#4237) Zsombors97


Zsombors97
tag

Én már megbékéltem, hogy idén nem lesz 3080-am, de 240-ért első percben behúzok remélhetőleg egy 3070 Strixet.

(#4238) csibuka85 válasza Danex (#4236) üzenetére


csibuka85
senior tag

Mi lesz 2 nap múlva ??

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#4239) Laraxior válasza Zsombors97 (#4237) üzenetére


Laraxior
titán

Előfizettél valami botra? Mert manual olyan biztos, hogy nem húzod be, hogy kb 100%. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4240) maross válasza Zsombors97 (#4237) üzenetére


maross
veterán

kb annyi eselyt latok ra mint 300-ert behuzni egy 3080-at es ket nappal kesobb mar jatszani :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4241) Zsombors97 válasza Laraxior (#4239) üzenetére


Zsombors97
tag

Persze, elő van fizetve fixen :DD

(#4242) makaj válasza Danex (#4236) üzenetére


makaj
csendes tag

Ezeknek a reális ára 300k HUF alatt van. Ha nem sűrgős, én nem venném meg.

(#4243) Laraxior válasza Laraxior (#4229) üzenetére


Laraxior
titán

...és el is ment 1245-ért. Beszarás :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4244) Danex válasza csibuka85 (#4238) üzenetére


Danex
addikt

csütörtökre tudják kiküldeni az MSI-t, ASUS-ról meg nem tudnak semmit.

(#4245) Andor22 válasza Danex (#4244) üzenetére


Andor22
aktív tag

Szerintem msi vel sem jársz rosszul
Max eladod aprón :DDD

(#4246) ScomComputer válasza Danex (#4244) üzenetére


ScomComputer
veterán

Az Asus jobb az MSI-t meg küldjék nekem... ;]
Az úgy is jobban szeretem.. :B
(#4245) Andor22: na bammeg ne mongyá mán ilyenenek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4247) Laraxior válasza Andor22 (#4245) üzenetére


Laraxior
titán

Lassan ez nem is lesz kérdés, csak az, hogy 4-essel, vagy 5-össel kezdődjön az eleje...és természetesen 6 számjegyű. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4248) Cassio1987 válasza Danex (#4244) üzenetére


Cassio1987
tag

Foramaxtól lenne a pénteken elfogyott tuf helyett?:)

(#4249) Laraxior


Laraxior
titán

ééééééééééééééééésssssssssssssssss...... :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4250) Csavez™ válasza Laraxior (#4249) üzenetére


Csavez™
veterán

Megjött a kártya? Küldöm a címem. :C

EK-Quantum Lumen 7˝LCD eladó ~ 33e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.