Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) DEAQ


DEAQ
csendes tag

Nem tudom, ki, mennyire követi ezt a saga-t (gate-t), de ennek a videónak eléggé magyarázkodás szaga van, a szokásos “nem úgy értettük, nem azt mondtuk...”.

Lehet, hogy telefonáltak az ügyvédek... :))

https://m.youtube.com/watch?v=nMns8t4OhI0

A tanulság az, hogy ha már pörög a hype machine, kell még a hisztéria is hozzá.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#4802) Laraxior válasza gainwardgs (#4775) üzenetére


Laraxior
titán

Alaporajeles 9900KS. ;] :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4803) - = Zk = - válasza syIex (#4675) üzenetére


- = Zk = -
félisten

személyesen ismerem a srácot, de ezt azért nem gondoltam volna....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4804) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem követtem az eseményeket, de már kiderült pontosan mi okozta a problémákat? Valóban lehet hw probléma és érdemes várni vagy biztosan van olyan típus aminél egyértelműen kizázható és nincs is rendellenes működés semmilyen téren?

(#4805) gabor0928 válasza kevike576 (#4798) üzenetére


gabor0928
tag

Mit tervezel?

(#4806) kevike576 válasza elite.cs11 (#4799) üzenetére


kevike576
senior tag

legalább a backplate képeket kicserélhették volna, R sugárban sz*nak mindenre ami 3080

[link]
[link]

(#4807) Phoenixres válasza thomasvold (#4796) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Lesz ez még drágább is. ;] 6600 k fogja hajtani egyelőre egy fsp hyper 600w bronze táppal. Húzzam le az összes meghajtót csak az nvme ssd maradjon a tápkörön? ;] Később lesz zen 3-as rig alá rakva 32 gb rammal. Én 5 évre tervezek ezzel a kártyával.

[ Szerkesztve ]

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#4808) kevike576 válasza gabor0928 (#4805) üzenetére


kevike576
senior tag

Turbinát (de komolyan) miért ? :D

(#4809) ittakary


ittakary
nagyúr

ez az úgynevezett "szakmai" topik rendesen elkurvult néhány wannabe nepper személyes játszóterévé, pl laraxior sylex meg a többiek, hogy azon megy az eszmecsere kinek mennyiért sikerült eladnia aprón a kártyákat...
"eladtam öccázé' hehehehe... már frissítem is a nV oldalát hogy vegyem az újat... hehehe"
ki a sz!rt érdekel ember? mindenki azt csinál a kártyájával amit akar, de ez rohadtul nem ide tartozik ....

természetesen ismerve a stílusát, erre nagy mellénnyel jön majd visszakézből valami válasz, de az biztos, hogy látva az itteni névsort vannak régi tagok, akik tudják, hogy ilyen fórumneppelésekért régen úgy voltak kib!szva az ember hetekre/hónapokra, hogy arról kódultak...

ráférne a topikra egy nem bennfentes házigazda aki kicsit helyére rak itt néhány embert....

[ Szerkesztve ]

(#4810) Jacek


Jacek
veterán

Raktáron Giga kártyák félnek tőle hogy nem veszik meg? :D
Aorus Master is igaz annyiba kerül mint egy 3090-en de nem baj :D
[link]

(#4811) AsakuraDave válasza szasanyi (#4804) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nincs fix infó, hogy TÉNYLEG mi okozza. Vannak akik a ps-cap vs mlcc-t hozzák fel de pl egy videos tesztelte win10 és linux alatt és neki linux alatt egyszer sem crashelt míg windows alatt igen. És hááát a microfos keze simán benne lehet mert egy ép updatet nem képesek már évszázadok óta kiadni így akármi IS okozhatja. Driver-OS összeakad, kondik is akkor beleszólhatnak.. Komplex dolog de ezt a kondis dolgot persze meglovagolta egyből ez a tipikus agyrém amcsi youtuber akit milliok néznek így ez a sztori megy leginkább..

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4812) Csokilama válasza kevike576 (#4806) üzenetére


Csokilama
tag

Volt TUFból csak FOSCAPes verzió? Akkor tényleg észrevették ASUSék, hogy csak nem kóser MLCC nélkül. :C

(#4813) Kobe


Kobe
veterán

Valwki homalyositson fel a founders edition ok ugyeben
Az nvidia ezeket folyamatosan gyartja amig aktiv a szeria vagy limitalt ideig (kb meddig) es utana maradnak a gyartoi darabok?

(#4814) - = Zk = - válasza ittakary (#4809) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ráférne a topikra egy nem bennfentes házigazda aki kicsit helyére rak itt néhány embert....
azok az emberkék már rég nincsenek itt, hogy intézkedhessenek bmi miatt... teszem hozzá.. "önjelölt polgárőrök" vannak csak...

és ez mellett se sétálj el akkor... [1500usd to huf=790ezer]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4815) AsakuraDave válasza Csokilama (#4812) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Amúgy nVidia is nagy szakértője a dolognak ha a nyilatkozatukba ők is POSCAP-et mondanak mikor azok SP-Cap-ek de mindegy is :U Furi hogy egy sufni tuningos youtuber ezt tudja de egy videókártya gyártó cég nem.. Végülis mindegy, hogy a 2 cap más tulajdonságokkal rendelkezik pl POSCAP ESR=7mOHM míg a SP-Cap ESR=3mOHM....

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4816) szasanyi válasza AsakuraDave (#4811) üzenetére


szasanyi
félisten

OK, köszi! Akkor kivárom a végét, mert semmi kedven egy többszázezres problémára benevezni. Megjegyzem: akár mi is a gond, ez egy tragikomédia.

(#4817) subaruwrc válasza ittakary (#4809) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD

(#4818) subaruwrc válasza - = Zk = - (#4814) üzenetére


subaruwrc
félisten

iponra 805-be került ki, nem teljesen értem a problémádat.
amúgy meg a piac árazza be a dolgokat, de szerintem ezt te magadtól is tudod, csak most valamiért csíp a pisi.
de ha már itt tartunk akkor én se gondoltam volna ezt rólad ;)

(#4819) AC2 válasza ittakary (#4809) üzenetére


AC2
kezdő

Reméljük a NAV nem figyeli a hardware aprót, ebay-t, vaterát, stb. Ugyanis az eladások után adózni kellene. Itt pedig azért elég nagy összegek cserélnek gazdát.

(#4820) - = Zk = - válasza subaruwrc (#4818) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor voltaképp mindketten azt kaptuk, amit nem vártunk.. éljen október 1 ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4821) Devid_81 válasza ittakary (#4809) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Amiota a topik megnyilt errol szol sajnos. :U
Full off az egesz, nulla szakmai, de hozzateszem senki nem rakja off-ba a hozzaszolasat, eszebe sem jut.
A lassan minden masodik hozzaszolast erinto altalanos dolgokat, kerdeseket osszefoglalom neked egyben amirol a topik szol day 1 otan:

Jott mar?
Nem jott?
Mailt kaptal?
Neked hova ment a mail, neked is spambe?
Neked mar postaztak?
Toroltek a rendelest, miiii?Jah nekem is!
450-ert van most ketto a Kertalja Kompuuternek, az mekkora lehuzas, nem?
Johetne mar, alig varom, nem tudom mikor jon, tok jo nektek akiknek mar van, nekem miert nem jon?
Megvettem 100k-val dragabban, de legalabb van, nagyon jo vetel volt, ugye?

Es ezeknek kombinacioi.
En szeretem a szakmai topikokat, ide viszont csak azert jarok, hogy a vernyomasomat magasan tartsam :D ;]
Ha betevedne egy tisztito-kommando ide akkor a topik hozzaszolasainak a 99%-a menne a levesbe, ugyanis az altalam felsorolt dolgok nem ide valok, ez nem egy "kereskedo elemzo" topik, hanem szakmai.
Viszont annyit meg hozzateszek ha lehet, szinte senkinek nincs kartyaja, leszamitva talan 4-5 embert, de ez meg nem a felhasznalok hiabaja :)
Peace es amen! :R

...

(#4822) Laraxior válasza ittakary (#4809) üzenetére


Laraxior
titán

Csak ezért keltél fel? Aludj még vissza ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4823) AsakuraDave válasza szasanyi (#4816) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez annak is köszönhető mert ezek a csicska hardweres youtuberek azon kívűl hogy hamar kártyához jutottak semmit se tudnak. Össze vissza pofáznak de fogalmuk sincs a dolgokról. Azt se tudják hogy árammal működik a cumó. Buildzoid-on kívűl nincs más nagyon aki ennyire ott lenne szakmailag és tudna mindent talán még der8auer de ő is PSOCAP-ezik... Így azon kívűl hogy tudnak kicsit modolni, hegeszteni, forrasztgatni komolyabb tudásuk nincs...

Teljesítmény, hőfokokra GamerNexus és HardwareUnboxed csatorna only. Szakmai meg csak Buildzoid, esetleg még GamerNexus.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4824) Laraxior válasza Devid_81 (#4821) üzenetére


Laraxior
titán

Van itt azért betéve nem egy teszteredmény. Amit kért valaki azt megcsináltuk, hogy lássák mit is tud a hardver. Arról meg nem tehetünk, hogy egyelőre többen vannak azok akik várják, hogy kapjanak, mint akiknek ténylegesen van is.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4825) Csokilama válasza Kobe (#4813) üzenetére


Csokilama
tag

Szerintem az FE volt a beetetés 700dollár/jurós MSRP-val, amit korlátozott számban csak az NVIDIA shopjából lehet venni. Ezzel szépen feltolták a hypeot, hogy milyen olcsó lesz minden.
Ezek után, hogy a többi gyártó mennyiért adja a valóságban az már nem az ő saruk.(de)

Mivel 2 slotba beakartak férni de 300w felett van a kártya így rohadt drága lett a hűtő.
Nekik 0 profit lehet a FE káryákon ezért nem lesz túl sok. Bőven behajtják a többiektől mag+license díjakkal.

[Moore's Law Is Dead] vázolta fel ezeket a gondolatok még szept 12.-én, ezért is engedtem el helyből a FE kártyákat és csaptam le az első "normális" árú kártyára.

(#4826) Locutus válasza Csokilama (#4825) üzenetére


Locutus
veterán

Miért akartak volna 2 slotba annyira beleférni, ha egyszer SLI sincs már... Szerintem pont ez nem volt szempont.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4827) AsakuraDave válasza Csokilama (#4825) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Itthonba az USD MSRP-ket elkéne már felejteni :U
Jó lesz az EUR-nak is +27% áfa +10% kisker profit.... Meg is van a 320k+ HUF mostani árfolyammal... Readás már külföldi oldalakon se 700EUR hanem 800-1000EUR egy custom 3080-as.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4828) Cassio1987 válasza Csokilama (#4825) üzenetére


Cassio1987
tag

Alapból úgy kellett volna kezdeni az ár számolást, hogy a 700 usa dollár az 700 euró lesz mire ideér a kártya és meg kell rá számolni magyar áfát, az usa árak sose tartalmaznak áfát mert államonként eltér az összege. Így kb ki is jön a 300ezres induló ár. Erre most jön a készlet hiánya is. De ha alapból reálisan számolt volna sok ember akkor kevesebben lepődtek volna meg hogy a 700 usd az itt sose lesz 210ezer ft :)

Előre megsúgom hogy az 500 dolláros 3070 se lesz itthon 230 alatt nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#4829) Jacek válasza AsakuraDave (#4827) üzenetére


Jacek
veterán

Ez nem teljesen igaz itt a legnagyobb webshopban(svéd) 7825 korona pl. a TUF, ennyi a svéd NV oldalon az FE. Jelen pillanatban is megveheted ennyiért(természetesen nincs, sorrendben kapod) de ez ennyi nem lesz több stb. plusz ki sem kell fizetned mert 14 napos számlával rendeled ami onnan ketyeg mikor átveszed!
Napi árfolyamon 740 euro, ennyi az ara szept 17-e óta.
A 7825 korona napi árfolyamon 269e forint :)

[ Szerkesztve ]

(#4830) -=RelakS=- válasza AsakuraDave (#4827) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

az a 700 usd az bruttó.
Amazon is 700 eur bruttóért adta a kártyát, ami 602 nettót jelentett, erre jött rá a 27% áfa, amiből valami 762 eur lett.

Aztán visszamondták a rendelést :DDD (Zotac blama)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#4831) Milonavi válasza Qtya123 (#4772) üzenetére


Milonavi
csendes tag

Ne felejtsük, hogy ez a falból felvett fogyasztás. A táp hatásfokának megfelelően (mondjuk 80%) a leadott teljesítmény 672W x 0,8 = 537W.
Ez bőven a 850-es táp kapacitásán belül van.

(#4832) Cassio1987 válasza Jacek (#4829) üzenetére


Cassio1987
tag

Igen de az nvidia a founder árát nem is emeli azért marad annyi az ára. A többi gyártó árazásaba meg nem szólnak bele, azok ára azért nő.

(#4833) kevike576 válasza kevike576 (#4808) üzenetére


kevike576
senior tag


:D

(#4834) Cassio1987 válasza kevike576 (#4833) üzenetére


Cassio1987
tag

Iponhoz is ajd hozzá egy extra price feliratot :DD

(#4835) Csokilama válasza Locutus (#4826) üzenetére


Csokilama
tag

Szerintem sincs semmi értelme, mégis kiszenvedték.
Ezt is jól mutatja, hogy talán a leghokibb giga eagle( amit senkinek se ajánlanék, mert a kábelhosszabítói olyanok mint a molex. Már láttunk olyat ami szétment első beszerelésnél)
is [jobban teljesít mint a FE]

(#4827) AsakuraDave : FE hivatalosan 700 euro. Erre gondoltam, hogy ők nem emelhetnek árat, mert ha jön a BIG NAVI mondjuk 650 euroért 95% 3080 teljesítményre, tesztekben a FE árával-teljesítményével vetik majd össze.
Ez a marketing része a valóság pedig a 800-1000.

(#4836) arpi6k válasza ittakary (#4809) üzenetére


arpi6k
addikt

100%-ban egyetértek. Egy vicc a topik, vicc emberekkel...

[ Szerkesztve ]

Intel & ATI

(#4837) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Vonatkozo off topik itt.

A folyamatos offot es flamen lassan lepjunk tul. Ertheto, hogy nem orultok, hogy nincs kartya, vagy valakik nyereszkednek, de attol nem lesz jobb, ha:
- megint leirjatok, hogy nincs kartya (mindenki tudja)
- mennyiert ment el egy adott kartya (nem erdekes, ha valakinek overnight renderre kell tegnapra es a kartya normal esetben is harom honap alatt visszahozna az arat akkor egy-ket plusz extra honap megterulesre ott mar lehet nem szamit)
- ismetelten leirjatok, hogy nem jon a kartya (duh)

Szemelyeskedest es offot keruljuk. dedikalt offtopik van. Egyelore nem takaritottam, remelhetoleg nem lesz ra szukseg a jovoben sem. :R

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4839) Laraxior válasza proci985 (#4837) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig a patkányozókat nyugodtan kiszedhetted volna pihenőre... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4840) gbors válasza Cassio1987 (#4828) üzenetére


gbors
nagyúr

Alapból úgy kellett volna kezdeni az ár számolást, hogy a 700 usa dollár az 700 euró lesz mire ideér a kártya és meg kell rá számolni magyar áfát

Hihetetlen, hogy ez a hülyeség mindig visszatér :) A 700 dollárból pont a forgalmi adó miatt lesz 700 EUR azokban az országokban, ahol 18-20% körül van a VAT. Ha erre ráteszed a további 8-10%-ot, ami nálunk van, akkor olyan 760 EUR lesz a magyar boltokban, ami a jelenlegi csodálatos EUR árfolyammal számolva 270-280 ezer HUF. Egy "full extrás" 900 USD-s kártya pedig 350-360. Ami efölött van, azt teljesen felesleges bármilyen erőltetett képlettel kalkulálni, az szimplán a kereskedelmi lánc résztvevői által rápakolt extra profit, ami annyi, amennyit nem szégyellnek. Jelenleg ezt be lehet tudni a készlethiánynak, később meglátjuk, hogy a 700 USDs kártyák tényleg 700 USD-sek lesznek-e.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4841) Jacek válasza Cassio1987 (#4832) üzenetére


Jacek
veterán

Akkor olvasd el mégegyszer a postot a TUF mióta FE kártya eddig abban a hitben voltam hogy ASUS..

(#4842) proci985 válasza Laraxior (#4839) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Kiszedtem az emlitett hozzaszolast, de ha itt most visszamegyek egy hetet es mindenkit elkuldok pihenni, aki:
- szemelyeskedett
- flamelt
- hangulatkeltett
- offolt
akkor lehet nem marad aktivitas a topikban. Ez itt most ennyi, aztan ha muszaj, akkor moderatori segitseget kap a topik, hogy visszaterjen szakmai mederbe

Explicit peldakkal:
- ha valaki folyamatosan leirja, hogy nincskartyasehol vagy elkezd gazdasagi "elemzesekbe" menni, az off
- ha valaki folyamatosan leirja, hogy nincskartyasehol es rosszabolt/rosszanvidia/rosszazaakarmi az flame
- ha valaki kozolte (esetleg ismetlodoen), hogy jajj X+Y%ert flippeltem a kartyat, de mar fel is adtam a kovetkezo rendelest az jelen helyzetben hangulatkeltes
- ha valaki kemenyen beszol az elso harom csoportnak, az meg szemelyeskedes
Egyikre sincs szukseg a topikban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#4843) Jacek


Jacek
veterán

Azért válaszolok neki hiába lett törölve. az utólsó mondat mióta szól magyarországról? Vagy hogy kellene értelmezni? pfffff....

"Itthonba az USD MSRP-ket elkéne már felejteni :U
Jó lesz az EUR-nak is +27% áfa +10% kisker profit.... Meg is van a 320k+ HUF mostani árfolyammal... Readás már külföldi oldalakon se 700EUR hanem 800-1000EUR egy custom 3080-as."

(#4844) Jacek válasza proci985 (#4842) üzenetére


Jacek
veterán

:C

(#4845) AsakuraDave válasza gbors (#4840) üzenetére


AsakuraDave
őstag

"Ha erre ráteszed a további 8-10%-ot, ami nálunk van" -ezt, hogy értsem? Hasonló boltba dolgozol és ti ennyivel számoltok? Mert akkor írj kérlek egy elérhetőséget és CSAK tőletek fogok vásárolni mert ezt egyik magyar bolt se követi, inkább ennek a dupláját...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4846) Jacek


Jacek
veterán

Tehet FE áron Ventus/TUF stb.. megjelenés napjától, a januári szállítás ne zavarjon meg senkit megjelenés másnapjától van ki írva, a raktárkászlet se zavarjon senkit :D sorrendben kapják az emberek a kártyákat mint mindenhol, de az ár nem változott..
7825 korona 269e huf bruttó!!
Elgiganten a legnagyobb üzletlánc itt nagyobb mint a mediamarkt hivatalos NV partner. Nem kell rémhíreket írogatni mindenhol, ha nem vennék meg 100% felárral nem árulnák, nem kell megvenni ennyi.. lesz 2 hónap múlva és kész.

[ Szerkesztve ]

(#4847) AsakuraDave válasza Jacek (#4843) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Első mondatomból lejöhet, hogy magyarországi árakról beszélek amit itthon boltba megveszel. A külföldi oldalakon történő árnövekedés -> itthoni árak is növekedni fognak. Ha pl egy itthoni bolt egy német nagykertől szerzi be kb 900EUR-ért mert ez az átlag ár, de csak mondtam valamit, akkor itthon is jóval drágább lesz. Ekkora értékű dolgokat nem vásárlok külföldről, a garancia miatt se illetve nem egy ember kapta sérülten csak egy papirzacskóba csomagolva a kártyát amazonról pl... Lara kint él neki "könnyebb" dolga van illetve ha lenne külföldi ismerősöm akkor bevállalnám de így nem és marad a magyarországi viszonteladó only opciónak.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4848) Jacek válasza AsakuraDave (#4847) üzenetére


Jacek
veterán

Ezt írtad
"Readás már külföldi oldalakon se 700EUR hanem 800-1000EUR egy custom 3080-as."

Erre reagáltam, én írtam vagy te? Mit nem értesz a saját postodban?
Semmi probléma csak vagy fogalmazz egyértelműen mert senki nem gondolatolvasó, vagy ne reagálj így a saját postod után.
Én csak felhívtam a figyeledet arra hogy nincs így mindenhol, ennyi engedjük el.

[ Szerkesztve ]

(#4849) NumbaN9ne válasza ittakary (#4809) üzenetére


NumbaN9ne
csendes tag

milyen igaz... :R

(#4850) AsakuraDave válasza Jacek (#4848) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hehe visszanyalt a fagyi nekem :D Nem pont azt írtam le amire gondoltam közben...
Sorry most így utólag tényleg nem teljesen egyértelmű. :B :B :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.