Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) DEAQ válasza KRoy19 (#4947) üzenetére


DEAQ
csendes tag

Hardware Unboxed :)) Korábban, már linkeltem.

You are at the Mercy of the Silicon | 改善

(#4952) Laja333 válasza KRoy19 (#4947) üzenetére


Laja333
őstag

Azért én inkább hiszek a 3rd partyknak, akik úgy gondolták, jobb átdolgozni a kártyákat. Ilyet nem csinálnának, hacsak nem indokolt.

(#4953) KRoy19 válasza DEAQ (#4951) üzenetére


KRoy19
őstag

Ja tényleg. Javítottam. :R
Nem baj az, ha többen linkeljük, mert legalább terjed az ige. :DDD

(#4954) Asaob válasza elite.cs11 (#4950) üzenetére


Asaob
csendes tag

Valaki láttam, hogy linkelte a hivatalos Asus tiwetteről, hogy 30-án érkezik valamennyi szállítmány európába, de sajnos azóta nem találtam, csak azt a bejegyzést, hogy taiwanba október 1-étől valami ünnep lesz (azt hiszem 1 hét) szóval szerintem ez is rátesz majd a késesekre.

(#4955) warcat válasza elite.cs11 (#4950) üzenetére


warcat
veterán

Nem,nem értem úgy, 60 darab jelentős tétel, erősen kétlem,hogy javuló ellátás mellett is ilyen 10db-os szállítmányoknál nagyobbak érkeznének majd Magyarországra. Hatalmas torlódó sorok vannak jóval jelentősebb piacokon, már előre kifizetett kártyákkal, és továbbra sem láttam még hétköznapi halandónál 3080 Strix-et.

Szerk.: azt se felejtsük el, hogy nem okvetlenül 'jár' az összes beérkező példány a vizes boltnak.
Én nem gondoltam volna, hogy képesek voltak befogadni 60 darab rendelést rá. 10-20 oké lezárjuk, azt majd meg is kaptátok volna, 60 az rengeteg.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#4956) Laja333 válasza warcat (#4955) üzenetére


Laja333
őstag

UK-ban is November-Decemberre várják a Strixet azok, akik rajtkor előrendelték.

(#4957) elite.cs11 válasza warcat (#4955) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az teljesen mindegy, hogy kifizette-e vagy sem
Sot, ha ki van fizetve akkor akar jobban is raerne a dolog, mert neki meg megszereztek a penzet. Ezert szokott vasarlasi/rendelesi sorrend lenni. Es igen, pont hogy nem lattal meg senkinel strixet, tehat nem tudhatjuk, hogy milyen gyorsan kapjak meg az emberek/boltok/orszagok. De igazabol pontot is tehetunk ennek az egesznek a vegere, mert ez massziv talalgatas.

Asaob: na az unneprol nem tudtam, de gyors google kereses utan megvan, h ma es holnap van tajvanban unnep, illetve majd kovi penteken. Remeljuk ez a par nap nem tesz ra nagyon

(#4958) Zsombors97


Zsombors97
tag

Azért az durva egyébként, hogy a Strix ennyit késik. Másik : Aorus kártyát valaki linkelt, de azt pl kb. sehol nem láttam rendelhetőt, még külföldön sem.

(#4959) Asaob válasza Laja333 (#4956) üzenetére


Asaob
csendes tag

Nekem ráér addig a kártya a reverb g2 mellé kell úgy is. Az meg november eleje ha minden jól megy. Mondjuk kezd elszaródni az r9 290x-es kártyám... 93-94 fokot mikor eléri elcrashel bármivel játszok... :(

(#4960) Danex válasza Laja333 (#4952) üzenetére


Danex
addikt

De az lehet marketing fogás is. Forumokon napokig az ment, hogy minden kártyát lehet a kukába dobni, csak az ASUS ér valamit mert azon hát barna az a izé ami a másikon fekete.

Ha ez megnyugtatja az embereket akkor simán megéri kicserélni az 1 centes alkatrészt. Plusz jayz szerint a Youtuberek hamarabb kaptak 3080 ready drivert mint a gyártópartnerek :D

Az igazság valahol félúton van, de a jelek szerint egy szimpla driver megoldást nyújthat.

(#4961) Andor22 válasza Zsombors97 (#4958) üzenetére


Andor22
aktív tag

Elvileg holnap jön ki "hivatalosan" az aorus
természetesen olyat szeretnék venni ill strix
január februárban lesz

(#4962) Asaob válasza Andor22 (#4961) üzenetére


Asaob
csendes tag

Ezt honnan hallottad? Ez azt jelentené, hogy ha előre kifizetted akkor az aqua ráül a pénzedre 5 hónapra és azután teljesíti a megrendelést? Szerintem ez már problémás lenne.

(#4963) elite.cs11 válasza Asaob (#4962) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Senki nem tud semmit, mindenki szimplán csak találgat. És még ha hallott is vlaamit, amig nem az asus mondja vagy tesz iki valahova, addig úgyse adnék neki sok hitelt

(#4964) Zsombors97 válasza Andor22 (#4961) üzenetére


Zsombors97
tag

Ha jól láttam, Aorusról még nincs is független teszt. Én is kíváncsi leszek rá :D

(#4965) warcat válasza Andor22 (#4961) üzenetére


warcat
veterán

Az Aorus Master jön ki holnap de csak az amcsiknál, EUban jövő hét vége (10.09)

EA: It's in the crate!

(#4966) Andor22 válasza Asaob (#4962) üzenetére


Andor22
aktív tag

már mint szerintem január februárban lesz nekem aorus
okt2 itt írta valaki itt fórumon

(#4967) Laja333 válasza Danex (#4960) üzenetére


Laja333
őstag

Egy tesztet megér:
Az egyik oldal azt írta, nem közli a Strix tesztet, mert Asus majd küld nekik egy javított változatot. Simán tudta reprodukálni a crasht HZD 1440p benchmarkkal, ahol rendre elhasalt a kártya, miközben FHD/4k-ban nem.
Aki kapott már javított kártyát, kipróbálhatja régi és új driverrel ugyanott.
Ez sem biztos módszer mondjuk, mert nem biztos hogy ugyan úgy viselkedne akár egy nem javított kártya is, mint ahogy a teszternek viselkedett.

(#4968) syIex válasza Laja333 (#4967) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg nem is kellett volna semmit javítani, mert teljesen driveres dolog volt ahogy azt az elmúlt napokban le írták többször.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4969) B@dsector válasza Andor22 (#4966) üzenetére


B@dsector
aktív tag

szép ára van, chs-nél előrendelhető 378e+áfa <- GV-N3080AORUS M-10GD

(#4970) Laja333 válasza syIex (#4968) üzenetére


Laja333
őstag

Na, hát akkor ASUS-éknak meg a többi 3rd partynek erre a fórumra kellene járni, és akkor elkerülhetnének egy csomó fölös melót. :DDD

(#4971) Linem
Ja, szegények már évek óta húzzák a rolót, 5 éve azt mondták 2020-ban bankruptok lesznek. Közben azért behúztak egy 40x-es stock érték növekedést, meg lenyomták az Intel-t CPU-ban. ;] Ha tovább húzzák a rolót az NV is meglesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4971) Linem válasza csibuka85 (#4936) üzenetére


Linem
senior tag

Ha az AMD lehúzza a rolót, akkor sokan lehúzhatjuk mi is a PC fejlesztési rolót, és mehetünk konzolra, mert az nvidia verseny nélkül az alsókategóriás kártyáit is 400-500k-ért fogja adni. Egyelőre az AMD nyújt elérhető alternatívát azoknak, akik nem játékra akarják költeni a fizetésüket. Az eszem megáll ezektől az áraktól, 400k csak egy videokártyáért... :Y és a többi hardver még hol van a gépből? :W

(#4972) Andor22 válasza B@dsector (#4969) üzenetére


Andor22
aktív tag

köszi az infót
nem lesz olcsó az biztos kíváncsi leszek rá kiskerben mikor lesz kapható

(#4973) Shkiz0 válasza B@dsector (#4969) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Naja, miközben meg OCUK-on 900 GBP-ért az Xtreme-t elő lehet rendelni, igaz csak kinti címre, de ha van ismerős az simán hazaküldi.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4974) GAbre


GAbre
veterán

Asus tuf előrendelők oc-ről vagy bárkik,tudtok valamit esetleg,mikorra várható kártya?
Jól gondolom,hogy ebben a hónapban nem valószínű?

Avatar

(#4975) B@dsector válasza Andor22 (#4972) üzenetére


B@dsector
aktív tag

3.5 slot magas, számomra ez féltégla már :U nem fér el a gépembe a sound card miatt... pedig előrendeltem volna, mert csak 1.5 hetet írnak előrendelésre.
Strix OC 2-4 hét

(#4976) AsakuraDave válasza Linem (#4971) üzenetére


AsakuraDave
őstag

2080Ti árakon is ment a felháborodás amúgy anno?(Újonnan még mindig 400k+ boltokba just sayin) Meg még mindig simán fut minden egy 5700XT/1080Ti/2080S kártyán is....

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4977) Andor22 válasza B@dsector (#4975) üzenetére


Andor22
aktív tag

nekem beleférne
mennyit írnak a nagykerben a strix oc ra ?

(#4978) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Ha az előrendelési és sorakozási mizériából kimaradtam, akkor jelenleg honnan van a legnagyobb esélyem megcsípni egy 3080-at? Mi az az oldal, ahova fognak feltenni, majd ha érkezik készletre és az kapja, aki előbb rákattint? Megbízható EU és magyar is jó.
Arra gondolok, hogy az ocuk, scan.co.uk, caseking és társai sorakoztatják az előrendelőket, nyilván az már bukta, mert kb idénre be van telve a téma én meg a cyberpunkot már ezen tolnám :))
Nem vagyok hajlandó 380-450K-t kifizetni az itthoni nyerészkedő típusú webshopokban a kártyákért (ahol eddig volt ugye ilyen: ipon). Az EVGA eu oldalát nézegettem, de ha jól értem, akkor EU-ban nem lehet közvetlen rendelni a hivatalos webshopból :F
(ASUS tuf vagy EVGA ftw3 van kinézve.)

(#4979) Shkiz0 válasza Andor22 (#4977) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

348 nettó, 2-4hét

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4980) B@dsector válasza Andor22 (#4977) üzenetére


B@dsector
aktív tag

ROG-STRIX-RTX3080-O10G-GAMING <- 348+áfa

(#4981) syIex válasza xerobyte (#4978) üzenetére


syIex
veterán

Ha erre választ kapsz oszd meg velünk is! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4982) kevike576 válasza Asaob (#4959) üzenetére


kevike576
senior tag

Nekem is G2 mellé kell, Rift már nem elégíti ki az igényeket :) . Asguardot és Alyxet max SS-el szeretném végigjátszani inside trackingel :P Várandós nagyon !

(#4983) Andor22 válasza Shkiz0 (#4979) üzenetére


Andor22
aktív tag

köszönöm
igaz ez az ár kicsit "sokk" már nekem is

(#4984) AsakuraDave válasza B@dsector (#4980) üzenetére


AsakuraDave
őstag

:Y :Y :Y
Reménykedjünk nem az Ipon húzza be őket... Mennyi lenne náluk, 520? :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4985) syIex


syIex
veterán

Csak jönnek azok a [3090 FTW3] -ak lassan! :D
Remélhetőleg a 3080-ak is.... :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4986) warcat válasza xerobyte (#4978) üzenetére


warcat
veterán

Hagyjál ki minimum 1-2 hetet a keresgéléssel és utána talán már lesz mit mondani, döghalál és csend uralkodott egész héten.Külföldi boltokhoz érkeztek ilyen 20-30 darabos készletek márkánként, de ez mind megy előrendelések teljesítésére.Szinte nem létező termék jelenleg.

Mivel ezek mind repülőgéppel behozott rakományok, van rá némi remény, hogy azért úton van teherhajón is komolyabb szállítmány, ha bármilyen szinten komolyan gondolta Nvidia ezt az indulást. Ha pechünk van akkor meg most bányásszák még ki az rezet/alumíniumot a hűtőbordákra :DD

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#4987) Csokilama válasza syIex (#4985) üzenetére


Csokilama
tag

800k-ért drága bohóc. ;]
Kár, hogy ilyen ronda lett és nem fúj át a venti. Pedig a bonthatóság miatt tőlük vettem volna.

(#4988) Zsombors97 válasza xerobyte (#4978) üzenetére


Zsombors97
tag

Playitstore-on tegnap volt ASUS TUF ÉS TUF OC is jópár darab, non OC 360, OC 365 ezer jó magyar forintért, ráadásul raktáron. Szerintem őket megéri figyelni, hivatalos ASUS partnerek. Esetleg foramaxon érdemes még nézni, ők is mondták, hogy talán lesz a közeljövőben ASUS kártyájuk.

(#4989) Cthulhu Dawn válasza Zsombors97 (#4988) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nem tudom mennyire lehetett raktaron, az automatikus email ota se hiruk se hamvuk nem volt az esetemben.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4990) szabeska válasza Cthulhu Dawn (#4989) üzenetére


szabeska
addikt

Én tegnap reggel rendeltem, ma reggel hívtam őket, tényleg raktáron van, remélhetőleg a héten át is vehetem személyesen, ez volt a válasz. 1-3 munkanapot írtak a termékhez, a szállítási infójukban viszont 1-5 nap szerepel. Gondolom naponta kapnak árut a boltok, remélem hamar megoldják az átmozgatást A-ból B-be pesten belül... :U

[ Szerkesztve ]

F1

(#4991) sheep válasza Cthulhu Dawn (#4989) üzenetére


sheep
addikt

Nálam sincs semmi, megrendeltem de nem szóltak egy szót sem azóta.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4992) Albigator válasza Cthulhu Dawn (#4989) üzenetére


Albigator
őstag

Playitstoreos tegnapi rendelés meg is érkezett a mai nap (NON OC TUF). :C
(Rajtam kívül még 2 embernek szállított ki a futár ilyen Asus kártyát, ki is bontották előtte, onnan tudja.)


(mindjárt megy a gépbe és tesztelem is :K )

Foramax a hétre igérte h lesz még kártyájuk és elvileg hívnak is. Nem hiszem hogy fognak.

[ Szerkesztve ]

(#4993) sheep válasza Albigator (#4992) üzenetére


sheep
addikt

Grat, ugyan ilyet rendeltem én is. Remélem jövő héten megkapom.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4994) Kobe


Kobe
veterán

Az FE valtozatok a gyartoi vetziokhoz kepest amugy milyen tulajdonsagokkal szoktak birni?
Nem ihazan tudtam kiigazodni rajtuk. Az FE nyilvan gyartoi parameterekkel megy amit a gyartok atseginolnak teljesitmeny szempontjabol, de ugyanakkor az olcsobb cuccokbol probaljak amit csak tudnak meguszni.... Igy van barmi erzekelheto elonyuk egy FE hez kepest?

(#4995) Albigator válasza Danex (#4913) üzenetére


Albigator
őstag

Amúgy akkor ez nem a "javított változat" a Trioból? (Ventus 6:0->5:1, Gaming X Trio 5:1-> 4:2)
Bár ahogy most próbálgattam visszaolvasni a topikot, láttam h volt róla szó h egy felkapott túllihegett dolog ez a kapacitátor kérdés.

(#4996) syIex válasza Kobe (#4994) üzenetére


syIex
veterán

Jogos kérdés.
Nagyon szemezek én is az FE-vel, de nem tudom, hogy nem-e lenne túl hangos és meleg is az AIB kártyákhoz képest.... :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4997) crey


crey
MODERÁTOR

Hölgyek-Urak!

Úgy pörög a topic, hogy mire ideérünk, már rég három oldallal arrébb volt a moderálni való, de ez egy szakmai topic, és (főleg a jelenlegi készlethiányos helyzetben) nem szerencsés a saját hírdetésre utalgatás.

Köszönjük a tiszteletteljes megértést, és együttműködést.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4998) csibuka85 válasza Zsombors97 (#4988) üzenetére


csibuka85
senior tag

Szerintem ez átverés , mert egy darabot sem látok belőle. Akárhányszor oda kattintok !!!

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#4999) Lupous válasza Albigator (#4992) üzenetére


Lupous
csendes tag

Gratula :)
Sajna ide (Győr) még nem érkezett meg (max holnap...)

(#5000) X Factor válasza Albigator (#4992) üzenetére


X Factor
addikt

nekem szerda (tegnap) reggel 9-es a rendelés, kiváncsian várom, hogy akkor holnap esetleg megjön-e.

Make things work

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.