Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Cthulhu Dawn válasza elite.cs11 (#3998) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Vidd el az enyemet 12-ert, meg sporoltam is neked 3 ezret :)) .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#4002) elite.cs11 válasza Cthulhu Dawn (#4001) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Még át kell gondoljam, hogy tuti ez lesz-e a megoldás, vagy nem, de megjegyzem, ty!

(#4003) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Végülis csak a Tv 10 milla :Y :Y :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#4004) Mumee


Mumee
őstag

Az alacsonyabb boost az új driverrel máris sokat segített. :D
Végül lehet, hogy mégis annak lesz igaza aki a problémák nagyját a GPU quality mögött látta.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4005) Shkiz0 válasza elite.cs11 (#3983) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

A normalisokhoz adjak a felfogatast, de a riesert nem igazan szoktak.
Nekem pl a p600-hoz sem volt rieser ugy vettem utolag.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4006) elite.cs11 válasza Shkiz0 (#4005) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Király!
Reméljük, ha majd beindul a pcie 4.0 biznisz, akkor a riserekből is jön olyan, ami támogatja

(#4007) Shkiz0 válasza elite.cs11 (#4006) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mi ertelme? 1% a kulonbseg kb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4008) SZULTA válasza elite.cs11 (#4006) üzenetére


SZULTA
tag

létezik olyan ami támogatja
LINKUP - Ultra PCIe 4.0 X16 Riser Cable [RTX3080 RX5700XT Tested] Shielded Twinaxial Vertical Risers Port Extension Gen4 | Straight Socket {40cm} PCI Express 3.0 Gen3 and TT Compatible

Shkiz0 sima 3.0 thermaltake premium is kb ennyibe kerül szval

[ Szerkesztve ]

(#4009) Csokilama válasza Shkiz0 (#4005) üzenetére


Csokilama
tag

Kövezzetek meg, de azon kívül, hogy nézegetni lehet a relatíve fuldokló GPU-t nem értem ezt a vertical GPU lázat.
Mondjuk az alap ATX házelrendezés is értelmét vesztette mára. :N
Mi az ami egy jól megtervezett ITX házba nem fér el ?
Cooler Master NR200, ehhez is van vertical kit, riser és üveg oldalpanel, ami nálam a dobozában fog pihenni.

(#4010) Laraxior


Laraxior
titán

Amazonon 20EUR-ért vettem egyet. Még az 1080ti-t sem lassította :D Jó vétel volt, azóta is porosodik, de SLihez pl jól jön, nem izzadnak annyira a VGAk. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4011) elite.cs11 válasza Shkiz0 (#4007) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ezért mondtam, hogy majd ha beindul :)
Gondolom a közeljövőben a sw-es támogatásnak hála azért több lesz a difi, de nem véresen komolyan gondoltam..

SZULTA: jó tudni, ty

(#4012) PitLee válasza boogie84 (#3787) üzenetére


PitLee
őstag

Szerintem egy táp életében az is sokat számít,
hogy használat után áramtalanítva van-e a PC.
A tápban vannak elvileg olyan készenléti áramkörök amik
elfáradhatnak ha 24/7-ben mennek éveken át, de tudja manó.

(#4013) elite.cs11 válasza Csokilama (#4009) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ugyan annyi értelme van, mint az RGB-nek, valakinek ez tetszik :)
Továbbá 99%ig biztos vagyok benne, hogy kéne vegyek valami támaszt, ha csak simán bedobnám a 3080 strix-et. És megtetszett a vertikális rögzítés. Szóval kellemeset a hasznossal

(#4014) Danex válasza PitLee (#4012) üzenetére


Danex
addikt

99.9999% nem kapcsolgatja le. Nem gondolnám, hogy ebből bármi probléma keletkezne.
Akkor már annak is több magyarázata lehetne, hogy ha becsap a villám akkor ne menjen tönkre szerintem :U

(#4015) Mumee


Mumee
őstag

(#4016) snecy20 válasza Mumee (#4015) üzenetére


snecy20
veterán

Tudjuk hogy szomorúak most a VGA-k, de vótmá.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4017) PitLee válasza csibuka85 (#3909) üzenetére


PitLee
őstag

Az évet már meg nem mondom, de anno volt egy Abit Siluro GeForce4 Ti 4200 ami egy ABIT BD7II-RAID lapban muzsikált.
Valami Pentium 1,6 proci lett volna , de arra nem emlékszem, mert minden is húzva volt egy idő után.

(#4018) syIex


syIex
veterán

Nyomtam egy jó fél óra RDR2-t miután adtam egy kis boostot a kártyának és FurMark-al is meg küldtem vagy 10 percig és hibátlanul ment eddig.
Majd holnap nyúzom tovább, de eddig jónak tűnik, hiába 5:1! :K

Hűtés terén is jól muzsikál szerintem, 73-74 között ugrált végig 99%-os teljesítmény alatt default fan curve használatával.

Ennyire toltam fel. Mit állításak még szerintetek?
Így 1815 a Mhz amikor be kapcsol játéknál vagy terhelésnél. :)

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#4019) Csokilama válasza syIex (#4018) üzenetére


Csokilama
tag

Core clock mellett balra találod az OC Scannert.
Itt a link a leirashoz: [link]
Kreál neked egy korrekt OC-t.

(#4020) boogie84 válasza syIex (#3981) üzenetére


boogie84
veterán

Kicsit attól féltem, hogy kevésbé sikerült jóra az MSI hűtése, de az a 73 fok nem vészes.
Majd egy több órányi játék alatti hőmérsékletet nézhetnél..
Köszi! :R

(#4012) PitLee
Simán elképzelhető...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4021) hoolla


hoolla
aktív tag

Vertical mounthoz annyit, hogy nekem is volt. Kicsit jobb hofokok mellett jobban tartotta a a Ti a boost orajelet.
Viszont az En mountom, produkalt egy olyan igazi kuriozumnak szamito jelenseget, hogy eldobatta a kepet a monitorral ugy egy masodpercig, mindig, na most figyelj, akkor amikor felalltam a szekbol a gep mellol. De csak ha tul gyorsan. Ha finoman alltam fel akkor nem. Ez ment hetekig, es szerintem reszben ez olte meg az X34-et. De szerencsere javitottak gariban. Szerintetek mennyit anyaztam amig rajpttem, hogy a mount a baj??? Kicsereltem kabeleket, muanyagot raktam a szek ala a szonyegre, pff meg a fene tudja meg mit, mire gondoltam egyet es kiszedtem azt a szart. Es lass csodat nem csinalta tobbet.
Darabokra tortem a mountot, majd vettem egy ugyan olyat es aztis darabokra tortem. :D (Nem)

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#4022) syIex válasza Csokilama (#4019) üzenetére


syIex
veterán

"23:37:45 Scan failed with code 3" :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#4023) PitLee válasza Danex (#4014) üzenetére


PitLee
őstag

Tudja manó én minden PC mellé tettem egy sima piros kapcsolós hosszabbítót amit használat után lenyomunk, (monitor, PC, nyomtató, hangszóró..ect)
A Corsair CX400 amit a mutter megörökölt tőlem, a mai napig megy, 2009.04 áll a számlán.
Persze ez nem jelent semmit csak mi piros gomb hívők vagymunk :DDD

(#4024) Shkiz0 válasza Csokilama (#4009) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Abszolut nem fuldoklik, anno mikor meg rx 5700XT-m volt mertem normal, es vertikalba ia.
1-3 fok difi volt a homersekletek kozott ami kb hibahataron belul van.
Persze ahhoz hogy ez igy legyen nem egy kis hazba kell bezsufolni, plusz kellenek normalis jo minosegu ventik amivel at lehet szelloztetni a hazat.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#4025) krisz166 válasza Cthulhu Dawn (#3978) üzenetére


krisz166
csendes tag

Lehet az lesz bár félek hogy csak év végén lesz kártyám ha nem próbálom meg ezt az evga dolgot .....lehet hogy hónapok kérdése mire én jövök a sorban de addig legalább lesz végre egy kártyám...de ki tudja már

(#4026) kevike576 válasza syIex (#4022) üzenetére


kevike576
senior tag

crash ?

(#4027) Puma K válasza syIex (#4022) üzenetére


Puma K
veterán

A code 3 egy másik programra utal hogy amiatt nem tud lefutni.

Esetleg más VGA tuning vagy bármilyen tuning program van a gépen?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4028) Laraxior


Laraxior
titán

Na, csak sikerult nVidia bacsinak shippingelni a kartyam :DDD :C
Raadasul azt mondja, hogy ma delelott erkezik. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4029) laychi válasza Laraxior (#4028) üzenetére


laychi
veterán

Küldd márvel majd kipróbálni.! :DDD
Kíváncsi vagyok mit tudok kihozni belőle a 8600K-val és az 550W-os táppal :D

(#4030) Laraxior válasza laychi (#4029) üzenetére


Laraxior
titán

Kicsit megkergetem, aztán úgyis megy tovább ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4031) laychi válasza Laraxior (#4030) üzenetére


laychi
veterán

Hova tovább? Garis cserére? ;]

(#4032) Laraxior válasza laychi (#4031) üzenetére


Laraxior
titán

Ajtótámasztéknak a huzat ellen... a 980Ti mellé ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4033) laychi válasza Laraxior (#4032) üzenetére


laychi
veterán

Arra ez is jó lesz, ha ékbe hajtogatod :DD

[ Szerkesztve ]

(#4034) csibuka85 válasza syIex (#4018) üzenetére


csibuka85
senior tag

Gondolom MSI kártyáról van szó és a kolléga hirdette itt PH-n. Tegnap rairtam én is hogy kéne a kártya de sajnos néztem belőle képeket és videókat. Az a 73-76 fok nagyon sok annyit az FE termel. Az én 2080Ti Gaming X Triom 58-60 fok volt egy 22 fokos szobában . Ehhez képest az új már kazán sajnos. A Backplate is műanyag sajnos . Összecsapott kártya lett pedig MSI -t szerettem volna de ez 3000 as szériában Nagyon Nagy Csalódás sajnos ! Asus legalább használ anyagot !

Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

(#4035) Laraxior válasza csibuka85 (#4034) üzenetére


Laraxior
titán

Én azért megnézném, hogy a ventik hány %-on járnak, mert auton szerintem inkább a hangra megy az MSi, minthogy a teljesítményre.
Mindenesetre kíváncsi leszek az FE-re :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4036) Jacek válasza Laraxior (#4035) üzenetére


Jacek
veterán

Olyan nehéz elolvasni egy tesztet? Vagy az értelmezésével van a baj?
Mi a nehéz abban hogy 1500rpm és 32dBA? :DDD Úgy hogy 100Mhz magasabb alapból a boost :D OMG

(#4037) Laraxior válasza Jacek (#4036) üzenetére


Laraxior
titán

Én azért csak megnézném max ventivel is :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4038) Jacek válasza Laraxior (#4037) üzenetére


Jacek
veterán

Mindegy mindenki vesz amit akar D:

(#4039) Laraxior


Laraxior
titán

Azert nem gyenge, hogy mindjart itt a VGA de a penzt meg mindig nem vonták le. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4040) Danex válasza Laraxior (#4039) üzenetére


Danex
addikt

Letilt, új kártya:DDD

(#4041) Jacek válasza Laraxior (#4039) üzenetére


Jacek
veterán

Be sem foglalták? Vagy befoglalták de már kikerült belőle? Mert akkor lehúzza bármikor :D Amazonnal nálam sokszor van.

(#4042) Laraxior válasza Jacek (#4041) üzenetére


Laraxior
titán

Semmi. Atettem a visa kartyara 700€-t, de ugyanugy rajta van. Ha meghoztak a kartyat, es meg mindig rajta lesz, akkor atteszem a bankkartyamra az osszeget, ahhoz nek fernek ugyse hozza. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4043) szabeska válasza Laraxior (#4042) üzenetére


szabeska
addikt

:DDD :C

F1

(#4044) snecy20


snecy20
veterán

Oázis visszaírt...jó sokat rá kell majd még dobni a (tájékoztató áron kiírt) 330K-s Strix 3080-ra, ha valaki tőlük szeretne egy olyat. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4045) syIex válasza csibuka85 (#4034) üzenetére


syIex
veterán

50% a max amit a venti forog, de meg nem volt idom saját görbét állítani neki. Így hangja sincsen aztán gondolom ezért annyi az alap.
Verticalba van teve szóval a hátulját nem igazán látom elorol pedig az egyik legszebb lett ez vitathatatlan szerintem. :D
Egyáltalán nem mondanám soknak egyébként a 74 fokot amit maximum termelt nálam, mert teljesen jó “üzemi” hőmérséklet. :K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#4046) GRaul válasza snecy20 (#4044) üzenetére


GRaul
őstag

Mennyi az annyi?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#4047) szabeska válasza snecy20 (#4044) üzenetére


szabeska
addikt

Naja, ha lesz kártyájuk...nekem azt válaszolták, valószínű csak jövőre kapnak :DDD

F1

(#4049) Csavez™ válasza syIex (#4045) üzenetére


Csavez™
veterán

Szétszedés nélkül hol lehet megnézni milyen kondik vannak a kártyában ?

(#4050) Shkiz0 válasza Csavez™ (#4049) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Itt, de van olyan kártya ahol a backplate takarja.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.