Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Laraxior válasza Puma K (#3049) üzenetére


Laraxior
titán

Reméljük nem 10900.. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3052) snecy20 válasza Rison77 (#3048) üzenetére


snecy20
veterán

Még régebben monitor ügyben kaptam én már választ tőlük szombaton este 9-kor is. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3053) Phoenixres válasza MomoSinX (#2849) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Mennyiért adod el? ;]

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#3054) Tuskone válasza gabor0928 (#3043) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

550el nem fog elindulni se a kártya, nekem 2070el se kapcsolt már az 550es tápom, 9600kval.(váltottam is akkor tápot, csak kiváncsi voltam mi történik). Ezért is TUFot szemeztem ki mert az legalább limitel 375Wattal, és nem tervezem agyon oczni a kártyát amúgy se.

[ Szerkesztve ]

(#3055) Puma K válasza Laraxior (#3051) üzenetére


Puma K
veterán

A tápon már meg sem lepődök... hogy az Nvidia ajánlása szerint 750W-os kell alá... erre itt a többség 550-650-esekkel fog rápróbálni... :DDD

Mert tápból be lehet pattintani gold-platina 850W-osat egyszerűen.

De ha Intel i7 6700-al szeretné meghajtani... az RTX 3080-at.. hát sok szerencsét... :U :DDD :C

Kb rosszabb a helyzet mint mikor én anno az AMD Athlon64 3200+ Venice Socket 939 mellé beraktam az ATI HD 4850-et egy rövid időre :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3056) gabor0928 válasza Puma K (#3049) üzenetére


gabor0928
tag

I7-6700 (Non K) 65W-os

(#3057) MomoSinX válasza Phoenixres (#3053) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Nem eladó. :)

(#3058) Cassio1987


Cassio1987
tag

Tegnap néztem az nvidia honlapját és ha jól rémlik akkor 3 boltot dobott fel a "hol vehetem meg" gombra. Az ipon-t az aqua-t és a foramaxot. Ha jól emlékszem akkor ezeken a boltokon kívül eddig csak a computer imperium adott el egy két tuf kártyát. Az aqua megjelenéskori áron, az ipon kegyetlen feltolta az árakat, a foramax ma rakta ki a pár darab tufot, drágábban mint a megjelenéskori ár, de közel sem olyan drágán mint a másik két bolt. Ezen felül a leet és az oázis listázott kártyákat baráti áron de azok még fizikailag nem tudjuk hol vannak és mikor érnek ide, meg megmarad e a baráti ár. Alza listázza a kártyákat de nincs ár meg dátum kint. Csak egy kis összegzés annak aki nem annyira követi a topikot :D

(#3059) Albigator válasza MomoSinX (#3057) üzenetére


Albigator
őstag

Minden eladó csak az ára kérdés... Pl.: 2 millio! ;]

(#3060) Tuskone válasza gabor0928 (#3056) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Csak szólok hátha nem tudnád, de az egy átlagos TDP szám, tud az load alatt 100 felé is menni.

(#3061) MomoSinX válasza Albigator (#3059) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Igaz igaz, ha annyiért elviszed, személyesen kézbesítem! :C

(#3062) Találtgyerek válasza Andor22 (#2921) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Engem hívtak,mivel helyi üzlet és már érdeklődtem náluk a kártyák miatt,de 344 000Ft-ért nem kértem.
Inkább várok még egy kicsit.

06-3o/9759I39

(#3063) Laraxior válasza MomoSinX (#3061) üzenetére


Laraxior
titán

Az semmi... az enyémért személyesen akarnak eljönni... A legközelebbi magyar város is 950km... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3064) Albigator válasza MomoSinX (#3061) üzenetére


Albigator
őstag

Rendben, a cím:
3828 Piermont Dr, Albuquerque, New Mexico 87111 USA

;]

(#3065) arn válasza Laraxior (#3063) üzenetére


arn
félisten

megkaptad mar? :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3066) Laraxior válasza arn (#3065) üzenetére


Laraxior
titán

:N
Szerintem hétfő lesz belőle. Legkorábban.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3067) MomoSinX válasza Albigator (#3064) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Jézus. :D

(#3068) Albigator válasza MomoSinX (#3067) üzenetére


Albigator
őstag

Most nézem HA-n van már 100 Ft-ért is Gainward, úgyhogy inkább nem kell a tied. :DD
Ahogy jönnek elő a hibák mindenki adja el még legalább fém pénzt kap érte... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3069) MomoSinX válasza Albigator (#3068) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Hát igen ezt nem tudom felülmúlni. :R

(#3070) arn válasza Laraxior (#3066) üzenetére


arn
félisten

franko, azota en nem is lattam keszleten :( ettem a kefet, hogy van a kosarban, aztan a megrendeles meg nem megy el.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3071) Kicsimix válasza Kicsimix (#3041) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ha nagyon eltérő árat mondanak bedobom a fogyasztóvédelemnek.. Simán lehet nekik írni pár kattintás. Erre jutottam. Ezt jelzem feléjük is mikor keresnek..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3072) Laraxior válasza arn (#3070) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem küldtek számlát, meg az áfáról valami vackot :K
Végülis tényleg 16%-al számoltak :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3073) Cassio1987 válasza Kicsimix (#3071) üzenetére


Cassio1987
tag

A Szolgáltató kiemeli, hogy a Webáruházból megrendelhető termékek/szolgáltatások vonatkozásában az árváltozás jogát fenntartja, mivel a termékek jellegéből (gyártási idő, gyártói szállítási költségek) adódóan nem lehet előre ésszerűen kiszámítani.

Olvasd el az ÁSZF-t :D tuti erre fognak hivatkozni

(#3074) Laraxior válasza Cassio1987 (#3073) üzenetére


Laraxior
titán

...és akkor még a forint hullámvölgyeiről nem is beszéltünk. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3075) Cassio1987 válasza Laraxior (#3074) üzenetére


Cassio1987
tag

Meg említ beszerzéssel összefüggésben felmerülő költségeket is :D
Sőt azt is említi, hogy kifizetett termék esetén is meghiúsulhat a rendelés ha pl nem kapják meg a terméket, amikor is törölhetik a rendelést abban az esetben is ha már ki van fizetve :D
Be vannak ezek a boltok védve minden eshetőségre :DD

[ Szerkesztve ]

(#3076) Kicsimix válasza Cassio1987 (#3073) üzenetére


Kicsimix
őstag

Ja persze meg ez is ott van:
"Az Ön által leadott, véglegesített megrendelés ajánlatnak minősül."
Szerk;
Lehet akkor is rákérdezek, hogy ez normális-e..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#3077) hun1997 válasza Locutus (#3008) üzenetére


hun1997
csendes tag

Én redditen néztem körül amikor írtam amit írtam illetve nvidia hivatalos fórumán. És ott nem olyat néztem hogy oda volt linkelve 1 post hanem a saját tapasztalataikat írták az emberek.

(#3078) btf


btf
aktív tag

Digital Foundry: Nvidia GeForce RTX 3090 Review: The New Titan In All But Name

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#3079) AsakuraDave válasza elite.cs11 (#3019) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nos, csak a jobb áram ellátás gyanánt gondoltam, hogy 2x1 PCIE csatival dugom össze a tápot és a gpu csatlakozókat. Jelenleg 1xPCIE csatlakozo megy a tápból a gpu csatlakozoba, ez a kábel ugyebár ketté oszlik 2x8pin -re. Ha így van bekötve simán elindul a gép kap áramot, de ha 2x1PCIE kötöm a kártyát akkor nem kapcsol be a gép egyáltalán, semmi még a táp se.
Akkor hagytam a 2 pcie kábelt a tápba de csak az egyiket dugtam be a gpuba, a másik csak a tápba volt bedugva semmi másba, elindult. Másik kábelre át dugom, elindul. Ergo működik mindkét kábel és a táp csatik is. Az hogy a PCIE csati csak egyik ága van bedugva ez lenne a baj, ami eloszlik az a fej nem?



A piros ahogy most van, a kék ahogy próbálnám de nem kapcsol be akkor semmi mintha zárlatot kapna? :F A "mellék" ágas 8-as pin hogy nincs bedugva az lehet a baj?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#3080) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Azért elég meleg ez a ventus...75 fok... [link] (warzone)

(#3081) torma1981 válasza ScomComputer (#3080) üzenetére


torma1981
veterán

75 fok mióta meleg? Szerintem egyáltalán nem az. Inkább mennyire hangos a hűtése.

(#3082) tusi_


tusi_
addikt

Ha meg nem lett volna.

PCX kisorsol egy rtx 3080-t a nezok kozott. Csak fel kell iratkozni, csengozni es ertekelni egy termeket az oldalukon, amit toluk vettel, vagy csak ugy vettel vhol.

[link]

Hajra fiuk.

eat, sleep, play, replay

(#3083) ScomComputer válasza torma1981 (#3081) üzenetére


ScomComputer
veterán

Aki 60 fok maxhoz szokott annak meleg... :D
Igen a hang az egy más kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#3084) Laraxior válasza tusi_ (#3082) üzenetére


Laraxior
titán

Hoax.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3085) torma1981 válasza ScomComputer (#3083) üzenetére


torma1981
veterán

Inkább legyen 75 fokos, de csendes minthogy 60 fokos ,de hangos. Élettartam miatt úgy is mindegy. Nem lesz baja ha 75 fokos nem 60 fokos.

(#3086) arn válasza Laraxior (#3074) üzenetére


arn
félisten

mivel tudtal fizetni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3087) ScomComputer válasza torma1981 (#3085) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez igaz,de aki figyeli a videót és ért is hozzá az mást is észre vesz.... ;)

(#3088) Laraxior válasza arn (#3086) üzenetére


Laraxior
titán

Visa kártyával. Kártyaszámot, meg a hátul levő kódot kérték. De még nem vonták le az árát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3089) AsakuraDave válasza torma1981 (#3085) üzenetére


AsakuraDave
őstag

a TUF 2000rpm mellett 35dba 63fok
a Trio 1500rpm mellett 32dba 76fok

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#3090) Laraxior válasza AsakuraDave (#3089) üzenetére


Laraxior
titán

TUF: 62°C - 74% - 1878rpm - 39DBa
FE: 76°C - 48% - 1730rpm - 38DBa
KFA2: 70°C - 46% - 1822rpm - 39DBa
Palit: 70°C - 46% - 1775rpm - 38DBa
TrioX: 71°C - 44% - 1269rpm - 33DBa

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3091) elite.cs11 válasza AsakuraDave (#3079) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Mármint piros bekötésben megy a kékkel meg nem? fuurcsa

Nem sok ötletem van sajnos azon kívül, hogy nagyobb táp

(#3092) Cassio1987 válasza ScomComputer (#3087) üzenetére


Cassio1987
tag

Mire gondolsz?:D nekem az tűnt fel, hogy 1950mhz volt végig a core clock a 3080on :D

(#3093) arn válasza Laraxior (#3088) üzenetére


arn
félisten

az nem tul jo :( hitelkartya adatokat max vmi giga cegeknek szoktam kiadni (paypal, amazon, etc).

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3094) Laraxior válasza arn (#3093) üzenetére


Laraxior
titán

Mindig csak annyi van rajta amennyit éppen elköltök. PayPal a sima számlámról von, egyedül az amazonos fizetésem megy a Visáról.
Szóval engem nem nagyon tudnak lehúzni :DDD
nVidia Store csak nem akar lefejni... Van bestellungnummerem, szóval nem átbaszás. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3095) Cassio1987 válasza Laraxior (#3094) üzenetére


Cassio1987
tag

Milyen szép is lenne utólag korrigálnák maguktól a fizetett összeget annak fényében hogy nő a kártya ára ;]

(#3096) Laraxior válasza Cassio1987 (#3095) üzenetére


Laraxior
titán

1EUR-t még rádobhatnak a 699-re, azt még le tudják vonni, legyen a szállítási költségre. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3097) hun1997


hun1997
csendes tag

Az Nvidia elvileg már foglalkozik az üggyel.

[ Szerkesztve ]

(#3098) Laraxior válasza hun1997 (#3097) üzenetére


Laraxior
titán

A crash-el?

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3099) hun1997 válasza Laraxior (#3098) üzenetére


hun1997
csendes tag

Sorry balfasz voltam aztán nem attacholtam a képet XD

(#3100) keIdor válasza btf (#3078) üzenetére


keIdor
titán

Frametime-ot direkt figyeltem. 10GB vs. 24GB, semmi különbség.
Most teljesen felesleges is lenne egy 20GB kártya.
1-2 év múlva? Nem tudom, sok minden nem változik szerintem, 2 év múlva meg már úgyis Hopper lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.