Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#98151) ScomComputer válasza proci985 (#98144) üzenetére


ScomComputer
veterán

Csinálni kellene már egy normális, Ampere topikot, mert ez a mostani csak egy kereskedelmi topik,ki honnan ,mennyiért....SEMMI KÖZE a szakmai topikhoz,én szívesen látnék más 3080/3090 tulajok tesztjeit(tisztelet a kivételnek),BÁR ahogy látom akik vettek és írtak ott a lektöbjüknél már az aprón van a vga...
Ti modik,nem tudtok mit csinálni ezzel,mert akár szenjános bogarakat is imádkozhattok az égből,ez a topik már így van beégve sokak ROM-jába....
Tehát a megoldás egy szigorúan szakmai topik !
Egy-két ampere tulajjal pü-ben konzultálunk,mert a topik...kb. most semmit nem ér... :)

(#98152) Zorel válasza ScomComputer (#98151) üzenetére


Zorel
senior tag

+1, támogatom eme nagyszerű ötletet! :C

(#98153) boogie84 válasza ScomComputer (#98151) üzenetére


boogie84
veterán

Ez jó ötlet. Szakmailag akkor kb hárman tudtok majd írni a topikba. :D
Na jó, tapasztaltot lehet h tud írni 6 ember is akinek van 3080-as kártyája.

Kérdés:
lehet h azt a hirdetést jelenteni, ami arról a termékről szól ami a birtokában sincs az embernek, kvázi ő is csak előrendelte (számlája sincs, hisz úgy van hirdetve, hogy nevedre kerül..), de nekünk már drágábban adja? Van egy tippem, hogy kacsacsőr barátunk (nem a barátunk) valamelyik kiskerben dolgozhat és saját - nem mondom ki inkább leírom - iponos ár felett árulja az iponos kártyát? Kvázi az ipon barátunkon keresztül húz le mégjobban? Csak onnan van kártyája, ezt nem tudjátok? Úgy látom pcx-ből is van kártyája, uh csak spekuláció volt. Sorry ha a nyugalmatokat megzavartam.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#98154) kvarc válasza boogie84 (#98153) üzenetére


kvarc
tag

Előbb utóbb csak lesz olyan is aki nem csak haszonszerzés miatt vesz 3080-as kártyát. De most esélytelen bármi technikai dolgot megbeszélni. ScomComputer felvetése nagyon jó ötlet!!!
Mindenki árulhat kártyát. Kacsacsőr fórumtárs addig fogja így árulni amíg lesz rá vevő vagy olcsóbban más nem kezdi árulni. Ne foglakoz vele, ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#98155) proci985 válasza ScomComputer (#98151) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ket heten belul magatol is le fog nyugodni a topik, addig felesleges.

ha konkret flame van, irany a modker. azt hiszem ezt most irtam le hatodszor az utobbi ket hetben.

boogie84: azt, hogy kinek a nevere szol atvetelig lehet modositani. azt, hogy nincs konkret termek (pl kapcsolattartokent mukodik), azt a szabalyzat ertelmeben nem tudjuk szankcionalni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98156) ScomComputer válasza proci985 (#98155) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ok..akkor a szakmai infó továbbra is megy pü-ben,mert nem akarom eme semmit nem érő infókat beböfögni a sok ár,meg ki,hol mit vegyen user közé... :DDD
2 hetet adok nekik utána törlöm topikot,és lehet nyitni az újat... ;]
Amúgy mi a helyzet odakinn nálatok,ott is ilyen örült árak vannak 3080/3090 terén ?

[ Szerkesztve ]

(#98157) proci985 válasza ScomComputer (#98156) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem ezt mondtam, de mindegy. nekem most egyszeruen nincs idom vinni egyedul a topikot, hasznaljatok pls a modkert.

28. utan tippre meg lesz egy kor flame de utana le fog nyugodni.

ja semmi. 3090 kb bolti ar + 20euro korul megy masodkezbol, 3080 is ilyen 1000 eur korul marad max. szoval ilyen +200 eur volt a nagyon max amit azonnal elvihetore lattam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98158) Shkiz0 válasza boogie84 (#98153) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Vagy a CHS-be van bejárása, vagy Ipon.
Kettő közül valamelyik. ;)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#98159) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Pfuu ez durva volt... [link]

(#98160) Devid_81


Devid_81
nagyúr

NVIDIA Allegedly Moving Ampere to 7nm TSMC in 2021

Maris megyek megveszem aprorol az osszes 3 napos hasznalt 3080-at 500k-ert, tuti befektetes hosszu tavon ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#98161) stoon válasza Erdei88 (#98150) üzenetére


stoon
őstag

kb ja :K :U

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98162) snecy20


snecy20
veterán

Na ez az ember vajon drogos, alkoholista, gyógyszerfüggő, vagy mindhárom egyszerre? [link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98163) stoon válasza snecy20 (#98162) üzenetére


stoon
őstag

szerintem alkesz ,fel van fújódva mint atom! szeme arca és legföképpen az orra ami ezt sugalja, +az ujjvégei tiszta "retek" vagy mi, szerintem már árnyéka sem régi önmagának....már ha volt ilyen :U :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98164) stoon


stoon
őstag

[link]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98165) keIdor válasza Rison77 (#98146) üzenetére


keIdor
titán

Utóbbi egy hónapban háromszor jártam meg Hollandiát munka miatt.
Lakcím nincs oda (osztrák van) de ha el kell menni esetleg érte tudok segíteni.
Viszont nem tudom mikor megyek arra legközelebb.

Meg annyi ha csak mit tudom én Maastrichtba kell mennem, de Gröningenben van az üzlet, az nyilván már nem jó...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98166) keIdor válasza ScomComputer (#98151) üzenetére


keIdor
titán

Topikgazda kell, lehetőleg 4-5 ember legalább.
Egy szavazat tőlem Rád.
Majd jól kivágod azokat, akik nem bírnak magukkal, ennyi.
Amúgy hol vetted a kártyád és mennyiért? ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98167) ScomComputer válasza keIdor (#98166) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi..én nem vállalnám, abból csak gond lenne az én modorommal,meg időm is egyre kevesebb lesz erre....nemsokára kórház...műtét... :)

(#98168) Zorel válasza ScomComputer (#98167) üzenetére


Zorel
senior tag

"nemsokára kórház...műtét" ez nem hangzik túl jól, de azért remélhetőleg semmi komoly!!!
Én elég sokat fent vagyok, 4-5ember közül egyre lehet pályáznék. ;)

(#98169) keIdor


keIdor
titán

Ez gyönyörű lett.
[kép] [kép] [kép]

i5 és i5S forma volt a kedvenc.
Rendelek. :) Akkor vissza az almába, ilyen élekkel megvettek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98170) Cthulhu Dawn válasza keIdor (#98169) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Notch-ot nemigaz hogy nembirjak elfelejteni :W

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#98171) keIdor válasza Cthulhu Dawn (#98170) üzenetére


keIdor
titán

Hát igen, az a része elég régies.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98172) proci985 válasza keIdor (#98171) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mondjuk ez legalabb nem akkora mint a pixel 2 XL notcha volt. akkor mar inkabb a pixel 1 kialakitasa, legalabb elfer benne az aksi, megha feltegla is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98173) VTom válasza stoon (#98163) üzenetére


VTom
veterán

Nem lehet, hogy csak simán meghízott, és mivel jól láthatóan falun él, dolgozott valamit, amitől koszos a keze, és leégett az arca? (pólós interjú, gondolom nyári..)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98174) stoon válasza VTom (#98173) üzenetére


stoon
őstag

rám legyen olvasva de kb 15-20 mp néztem és nekem pont elég volt :DDD

ui.: a többit esélytelennek tartom... :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#98175) DextyPremium

Most nézem, hogy kacsacsőrű kolléga még hazudik is és mindezt teljesen nyilvánvalóan :D

"Főként kíváncsiságból vettem és azt hittem megfelelő lesz a RIG-be amit építettem, de sajnos nem az, mert az Asus alaplap nem tudja úgy kezelni a színeket ahogy én azt szeretném."

A fenti szöveg van egy korábban eladott 3080-nál, és az értékeléseinél ott van az is akitől ezt megvette 80.000-el olcsóbban :D Gondolom azóta is keresi az IGAZIT aminek a színei jól kezelhetőek :D

Ez amit művel már tényleg a nettó pofátlanság kategória.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98176) Cthulhu Dawn válasza DextyPremium (#98175) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Biztos csak azert vegigzongorazza az osszeset, mert nem tudta eddig egyik sem kikeverni azt a szint amire a szive vagyik. A +50-100k meg csak az idejeert van rajta, es nem profit :U .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#98177) TTomax válasza DextyPremium (#98175) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért nem tudok kiakadni,mert van olyan ember aki 450ért keres 3080at...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#98178) VTom válasza stoon (#98174) üzenetére


VTom
veterán

Én egy mondatig néztem :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98179) proci985 válasza TTomax (#98177) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en azon agyalok, hogy lehet megoregedtem mert nem erzem at

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98180) TTomax válasza proci985 (#98179) üzenetére


TTomax
nagyúr

Engem is annyira hidegen hagy,hogy az hihetetlen.Az is aki 550ért adja,az is aki 450et adna érte.Nekem már a 350is sok volt,aki meg nem tud várni,és hajlandó +100-200ezret fizetni mert türelmetlen tegye,azt csinál mindenki a pénzével amit akar.Egyszerűen ez az egész hype olyan messze van tőlem,hogy azt leírni sem tudom.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#98181) DextyPremium válasza Cthulhu Dawn (#98176) üzenetére

Hát igen :D

(#98177) TTomax Nyilvánvalóan mindenben úgy van, hogy a kereslet alakítja a kínálatot. De engem több szempontból zavar a dolog.

Ez, a névre szóló számlát az Ipontól dolog eleve sántít picit. Nem mondom, hogy nem tudja megoldani, de biztos, hogy ez így nem a leglegálisabb (már ha van ilyen szó).

A másik, hogy az Ipon eleve már horror áron adja a kártyákat, mondjuk 450 egy 3080-ért, és a kis kereslet miatt lehet, hogy tényleg van egy olyan szűk keresztmetszet akiknek erre munka miatt szüksége van és kifizetnék azt az alapból horror árat, de ő még ezek elől is elviszi, hogy rárakja a maga tízezreit ezzel még feljebb tolva az árakat.

Illetve ez a Prohardver azért egy közössége a magyar tech-et kedvelő vagy ezzel foglalkozó embereknek, pont rajtuk nem kellene nyerészkedni legalább, pedig talán még addikt is a rangja azt hiszem.

De ha feltesszük azt, hogy egyébként mindenkinek szórakozásra kell a kártya, akkor már azt a keveset amit a "szorgos" és "figyelmes" emberek próbáltak maguknak berendelni mert egész nap bújták vagy bújják a webshopokat és várják már hónapok óta a releast mert upgradelnének a gépükön és játszanának egy új élmény keretein belül azoktól is elveszi az örömöt.

Egy szélsőséges példával élve. Egy étterembe ahol a vevő a fontos, ott ha a vendég kiborítja az ételét akkor azt a ház kérdés nélkül pótolja ingyen. Ő pedig az a vendéglátó aki kilöki a vendég kezéből az ételt, hogy az a saját költségén rendeljen egy újat.

Lehet, hogy én gondoltam túl, meg egyértelmű, hogy nem jut mindenkinek kártya így az elején. Én is kereskedelemmel foglalkozom, de a lehető legtávolabb van a hozzáállásom ettől, és emiatt elég rossz ezt nézni.

[ Szerkesztve ]

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98182) proci985 válasza TTomax (#98180) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, a penzet mindenki arra kolti amire akarja. a hype resze nem jon at.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98183) TTomax válasza DextyPremium (#98181) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mondj egy olyan munkát amire csak és kizárólag a 3080 alkalmas,és nem lehet kiváltani.Nem tudok ilyen élethelyzetet elképzelni,a viszkető tenyeret és az égő zseb érzését inkább,de akinek ennyire sürgős és nem tud karácsonyig várni az vásároljon.Nekem nem kell bemutatni,több autó árát elköltöttem én már erre a hobbira,és tudom hogy ez nem egy kiló kenyér ami nélkül nem lehet élni. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#98184) DextyPremium válasza TTomax (#98183) üzenetére

Nyilván valóan kiváltható, nem erről van szó. Ugyanakkor a webshop vadászattal eltöltött idő is pénz, és erre nincs szükség, hogy ha az ember letudja a vásárlást.

De persze nyilván ezek nem jönnek szóba ha az ember türelmes és kivárja azt a néhány hónapot, ezzel egyet is értek. Azonban nem kellene mindenkinek várnia, ha az ilyenek nem csapnának le rá a haszonszerzés miatt.

Microsoft Termékek ÁFÁS SZÁMLÁVAL | Mobil: +36 20 777 0 777 | Amennyiben a vásárlás SOS, úgy az előbbi telefonszámon bátran hívj minket!

(#98185) proci985 válasza DextyPremium (#98184) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyebkent annyira nem kapni, hogy lattam olyat, aki ket het alatt eppen az otodik (!) 3080at arulja :DDD. de persze nem kapni, aha.

sved masodlagos piacon egyebkent ahogy nezem max 11000SEKert vannak fent kartyak, meg egy arul 15000SEKert egy Asus Strixet. mondjuk arulni arulhat, ahogy nezem pl a 19000SEKes Zotac Trinityt felrakta valaki 22000ert, aztan mar lehuzta az arat bekerulesi arra. Oktober 3.i a hirdetes. ha nincs madar, nincs flip. ha hagyjak rajuk rohadni a szajret, akkor nincs haszon es ha bukik, kovetkezore nem fogja csinalni.

aztan fel lehet ugy is fogni, hogy villantani kell a 3080at tegnap mert egyebkent eljo a götterdammerung... marmint ez akkor ugye fontos, ha eppen 2000 eurod all a szajreban es benne van a pakliban, hogy az AMD eleg nagyot villant ahhoz, hogy a bontatlan de valakihez "garis" kartyat mar csak MSRP alatt lehessen elpasszolni. namost 2 het van hatra a big navi launchig es az AMD gyanusan csendben van, mikozben az NVidia az utolso par%ot is gyarilag kihuzta a 3080/3090 parosbol egy (inventoryhoz kepest) korai startra :U . persze ebbol meg lehet minden, emlekszem a Fury X es a hd4870 (vagy kesobbrol a 295x2) startjara is.

----

ez az a hozzaszolas amit kezeljunk helyen: mindenki azt vesz amit akar es azt arul amennyiert akar, amennyiben megegyeznek. nekem nem faj, jelenleg ketkoros epitett vizzel tolok aminel egy videokartya csere kb 1-2 munkanap lenne es en igy oldom meg, hogy veletlenul se impulzusvaltsak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98186) FollowTheORI válasza proci985 (#98185) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy az újgazdagokat úgy érinti, hogy amúgyis nyaralni ment volna 1 millióért, a vírus elcseszte neki, akkor miért ne dobná erre a pénzt, ha már otthon dekkol... :D

De ja vicces az egész.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98187) keIdor válasza proci985 (#98185) üzenetére


keIdor
titán

Nem kell víz, látod én se váltok levegő mellett, nem vagyok hajlandó egy hiénát etetni, ha rajtam múlik, éhen is halhat a kacsától kezdve az összes skalper.
Egy 700-800€ kártyát 700-800€ áron vagyok hajlandó csak megvenni...
Ha nincs, akkor várok. Most már 20GB-ost egyébként is megvárom.
Nekem amúgy is csak a Strix kell, az meg fehér holló még mindig.

EVGA-t meg MSI-t tudtam volna 900€-ért már, de nem kell.
Főleg a 10GB miatt se. Azokon nagy bukó lesz pár hónap alatt, mert beesik a Big Navi, beesik az Ampere több memóriával és a kutyának nem fognak kelleni a mostani kártyák.

Ezek 4K-ra való kártyák, aki meg azt írja, hogy nem érdekli a memória, mert 1440p-zik, az szerintem eleve GA104-et kéne keressen...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98188) VTom válasza TTomax (#98183) üzenetére


VTom
veterán

Én remekül eléldegélek kenyér nélkül. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#98189) Zorel válasza keIdor (#98187) üzenetére


Zorel
senior tag

Igen, valahogy én is ezzel számolok. Szerintem max 2-3 hónap és nagyon sokat fog veszíteni a mostani értékéből a 3080 10GB. Big Navi is okozhat meglepetést, de ami sokkal valószínűbb, hogy jön a 20GB-os 7nm-es verzió, 10GB-os piaci ár durva mélyrepülésbe lesz.

(#98190) Devid_81 válasza keIdor (#98187) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezeket mondd a 3080 topikban, majd jol megkoveznek mint engem szoktak ;] :D
Tegnap is ott hagytam nekik a linket miszerint nVidia megy at 7nm-re.
Kaptam erte mindent komolyan. :K
Megprobaljak kimagyarazni, hogy de ha most azonnal kell a VGA akkor nem szamit es amugy is nehogy mar csodakat csinaljon a 7nm.
Iszonyat ahogy probaljak megvedeni a sajat vasarlasukat nagy dumakkal.Ezzel nyugtatgatjak magukat es jobbat alszanak, hogy kiadtak egy VGA-ert +150k-t...

Utana elkoszontem toluk azzal, hogy oke mindenkinek igaza van, majd toroltem magam a topikbol. :DDD

Olyanok a 3080 userek mintha valami hipnozis alatt lennenek komolyan.
Igazabol mar reg lekellett volna toroljem azt a topikot a "kedvencek" kozul, nem ertem miert jartam vissza ilyen kitartoan :( :W

Egy pozitiv viszont van, kapott a szinte halott 2080Ti topik par uj arcot, Ok azok akiknek inkabb nem kellett +15-25% teljesitmeny dupla aron a hasznalt 2080Ti-khoz kepest ;)

...

(#98191) keIdor válasza Devid_81 (#98190) üzenetére


keIdor
titán

500€ 2080Ti-re én is ugranék amúgy, de nekem az se ér többet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98192) snecy20 válasza keIdor (#98191) üzenetére


snecy20
veterán

Természetesen az utóbbi két hétben a használt 2080Ti-k is szépen visszadrágultak.
Már 300k-ért is lecsapnak rá...ami elég meredek.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98193) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Beindult az Intel "ne vegyetek AMD-t hanem varjatok" gepezet :)

Intel Rocket Lake CPU Rumors: 5 GHz All Core OC, Huge Uplift in Gaming & AVX-512 Perf But Runs Hot, Full Support on Z490 While B560 Gets Memory Overclock

Azert az sem rossz, hogy jovore mar johet az LGA1700 is.
Future proof itt minden ezeknel ;)

...

(#98194) keIdor válasza Devid_81 (#98193) üzenetére


keIdor
titán

Nem lesz rossz a Rocket Lake, ha normálisan árazzák.
Azaz nem mehet az 5800X fölé.
Más kérdés, hogy ott be leszel zárva 8c-re. Nincs 5950X lehetőség upgradere.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#98195) snecy20


snecy20
veterán

Eladóak bontatlan külföldi számlás, garanciális 30as szériás videokártyák! Megírod melyik típust szeretnéd; írok rá pontos árat! Alkudozók ès kamusok kíméljenek!

Csak úgy érdekességképpen megkérdeztem az eladót, néhány óra alatt 116 üzenetet kapott.
Nekem vételi szándékaim már rég nincsenek, de aki innen akarna venni, az szvsz el is felejtheti ezt a forrást. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98196) Devid_81 válasza keIdor (#98194) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Allitolag a 8/16 $400 korul lesz, de volt mar rola szo, hogy alatta is lesz.
Fogyasztas/melegedes az lesz, de tutira Ok lesznekna gaming kiralyok megint par FPS-es.
Ez csakis is jo a usereknek, ha egyszer ezt VGA fronton megelnenk...

...

(#98197) Rison77 válasza snecy20 (#98195) üzenetére


Rison77
senior tag

Nem is értem, miért szúrja saját magát tökön ilyennel. Mennyivel egyszerűbb lenne kiírni egy listát? :F

(#98198) snecy20 válasza Rison77 (#98197) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ja, olyan túl sok elérhető típus amúgy sincs, egy tucat körül, könnyebb lett volna kiírnia.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#98199) proci985 válasza FollowTheORI (#98186) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha mar ugyis otthon dekkol az ember, akkor szerintem megint el lehet kolteni ertelmesebben azt a penzt, de en tenyleg nem erzem at :D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#98200) Devid_81 válasza Devid_81 (#98196) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Rosszul irtam, most nezem van egy kis info morzsa a Guru3D oldalon.
Tehat lesz egy i7 8/16 varians ami $400 alatt lesz.
Es lesz az i9 szinten 8/16 de magas orajellel, nah ez fog a Ryzen 5800X ellen menni es kb ugyan azon az aron $449

Milyen jo, hogy az i9 az neha 8 neha 10 magos ahogy lepkedunk elore...teljesen jo strategia :D

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.