Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#8951) mcwolf79 válasza Tirexi (#8947) üzenetére


mcwolf79
veterán

Megnéztem fél órát a videóból, és tudom azt mondtad, hogy magánvélemény, de a grafikát leszámítva azt kell mondjam, hogy a hiba az ön készülékében van.
Ez nem Skyrim, nem érdemes azzal összehasonlítani.
Na bő 1 hét, és meglátjuk milyen lesz a PC verzió.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8952) Tirexi válasza mcwolf79 (#8951) üzenetére


Tirexi
addikt

A PC verzió nem fog segíteni a silány semmirevaló játékmeneten és harcrendszeren. :N
Maximum a grafika lesz jobb. :DDD

A hiba abban van, hogy ez a játék nem ér 45Euro-t de még 10-et sem. ;]

(#8953) mcwolf79 válasza Tirexi (#8952) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az a baj, hogy te egész mást vársz ettől a játéktól.
A harcrendszer ahogy elnézem ugyanolyan,mint az előző részekben,és azokkal sem volt semmi baj.
Itt ésszel kell játszani, mert nem lehet azt,mint az istenített Skyrim-ben, hogy beállok a pajzs mögé,és megpihenek. Itt elfogy a stamina, és kampec. Itt ki kell ismerni az ellenfeleket, tudni kell ,hogy mikor lehet támadni és mikor kell védekezni vagy visszavonulni/elgurulni.
Én a Demon's soulst PS3-on platinára toltam, a DaS-ba is beletoltam párszáz órát. Nincs azokkal semmi baj, ennek ilyen a játékmenete/harcrendszere.
Nincs húdeepic story-ja... Na bumm, nem is azért szeretjük a sorozatot.
Ezt azért szeretjük, mert szerencsére ezt még nem butították le ,hogy a sok onebutton vérpistike is tudjon vele játszani/legyen sikerélménye. Ez még kőkemény akciójáték, RPG beütéssel. Itt mindig figyelni kell, mert a legalapabb ellenfél is megöl,ha nem figyelsz.

Na OFF-ot befejeztem. Neked nem jött be a játék, de ez nem a játék hibája. Te egész mást akarsz a játékba "látni",mint ami valójában. Neked ez Skip, mi jól elleszünk vele :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8954) Th1sN04ll válasza mcwolf79 (#8953) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ez addig rendben van, csak ugye vannak emberek akik kezdők, valamiféle tutorial benne lehetne, mert így hamar elveszi az emberek kedvét :U

(#8955) mcwolf79 válasza Th1sN04ll (#8954) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mint a videóban látható van benne tutorial, az alap mozgásokat bemutatja. Utána meg lehet élesben gyakorolni ;-)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8956) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tirexi: rendelhető :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8957) Th1sN04ll válasza h1mpi (#8956) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Jó ára van :DDD :Y

(#8958) h1mpi válasza Th1sN04ll (#8957) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Neki semmi se drága. ;) ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8959) Tirexi válasza h1mpi (#8956) üzenetére


Tirexi
addikt

2 hónap alatt meg lenne rá a pénz.
Nem az új ára a gond hanem a használt bukó ára.
Ha annyiért tudnám eladni amennyiért vettem akkor simán bevállalnám. :)

(#8960) ÁdiBá válasza Tirexi (#8959) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én azt hittem Titan Z lesz.... :O

ÁdiBá

(#8961) h1mpi válasza Tirexi (#8959) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez az... Ezért nem veszek ennyiért én se. Majd az Asus 780 Ti Matrixból is 2. tulajosat veszek :))
SC-n semmit és Classin se buktam csak pár ezret, de azt megérte. Eddig a 4 vga-n buktam 20K-t kb. az nem sok. ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8962) keIdor válasza h1mpi (#8961) üzenetére


keIdor
titán

Ha nem akar az ember sokat bukni, akkor időben ki kell szállni mindenből, viszont akkor kb. havonta lehet cserélgetni az összes hardvert. Nálam sem idő, sem kedv, sem energia nem lenne ehhez, állandóan bontani a konfigot.
Szerintem aki ezt a hobbit választja, vagy inkább úgy fogalmazok: aki PC-n szeretne játszani, az számoljon azzal, hogy szar befektetés, úgyis bukni fog, sokat. Ezzel számolni kell, ezt be kell vállalni.

Amúgy kis troll on: A Phantomot kinyírtad nem? Vagy legarizzák? Mert ha nem, akkor mindegy, hogy a többin mennyit buktál, az az egy az teljes ár. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8963) ÁdiBá válasza keIdor (#8962) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez sajnos így van...
A legjobb az mikor az ember megtudja állni az új termékek beruházását azzal, hogy picit kompromisszumokat köt magával és nem ragaszkodik a maximálisnál is maximálisabb grafikai beállításokhoz, hanem használja úgy a számítógépet ahogy még egészséges tempót tud diktálni.
Vagyis általában mi évente frissítjük a rendszerünket biztosan...
Néha biztosan állíthatom hogy nem is lenne rá szükség, de mindenkinél ott van a kíváncsiság.
El kell dönteni mi a fontos...
A plusz 10-20 fps vagy a több száz ezer forint...

ÁdiBá

(#8964) Th1sN04ll válasza keIdor (#8962) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Aszondta alapon ment alap biosal akkor legarizik :K

(#8965) Tirexi válasza ÁdiBá (#8963) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát ez meg miféle avatár?? :D

(#8966) ÁdiBá válasza Tirexi (#8965) üzenetére


ÁdiBá
addikt

(#8967) h1mpi válasza ÁdiBá (#8966) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nagyon jó lett! Tetszik ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8968) Daemon75 válasza ÁdiBá (#8966) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Már fél órája meg akarom dicsérni az új avádat, de nem tudtam belépni -.-" Nagyon jó lett, SC-os is meg mókás is..ezt jól eltaláltad! :D :C

H1mpi, a tieden meg 2 napja gondolkodom hogy mi a fene ez vörös képű szarvas "izéke," de nem jövök rá.. :DDD

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8969) h1mpi válasza Daemon75 (#8968) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sárkány szörny fattya :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8970) Daemon75 válasza h1mpi (#8969) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Tehát egy korcs!! :DDD :DDD De jó különben, csak úgy izzik tőle a topic! :D ;]

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8971) monosz válasza Daemon75 (#8970) üzenetére


monosz
őstag

Izzik,tényleg,a "füvet" is felégeti,ami ugye "zöld" :U
Nekem ilyen egyéni avi sosem lesz,mert egy lusta disznó vagyok irkászni. :(
Ha van egy kis "lőre" a buksiban,akkor talán. :DDD

ÁdiBá,h1mpi: jó lett. (neeekemm,teetcikk)

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8972) h1mpi válasza monosz (#8971) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:R olyat szerettem volna, ami könnyen azonosítható. Ezek szerint ez az :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8973) monosz válasza h1mpi (#8972) üzenetére


monosz
őstag

AMD-s topikba sikered lenne,még ha fikáznád a "pirosat",akkor is. ;]

Egy kis vigyor "göb" zöldből,az arcocskára? Az már Ütne rendesen. :)

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8974) h1mpi válasza monosz (#8973) üzenetére


h1mpi
nagyúr

zöld szörnyet Tirexi miatt nem akartam, pedig az eredeti ötlet az lett volna piros szarvakkal :P

Nem gondoltam volna, hogy egyszer beírom ezt a pár szót a gúgliba: world of tanks minimális gépigény :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8975) monosz válasza h1mpi (#8974) üzenetére


monosz
őstag

Na igen... :D Megértelek...
erre valami?

A Hd 4600 sli,az meg már mi? :DD

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8976) h1mpi válasza monosz (#8975) üzenetére


h1mpi
nagyúr

előbb írtam erre választ érdekes :F Nektek nem sz*rakodik ma a ph?

Azt írtam, hogy szerintem csak is Lightningot, mert elég speckó VGA az is. Ha nem találsz olyat, akkor elmegy mással is csak tuningolni lesz nagyon nehéz, az eltérő karakterisztika miatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8977) monosz válasza h1mpi (#8976) üzenetére


monosz
őstag

Rothad egész du.sőt még most is.
Lightning bios a másikra,akkor is nehéz összehozni?

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8978) h1mpi válasza monosz (#8977) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az nem ilyen egyszerű, hogy átteszed a biost :) Nem véletlen van sokszor nem modellenként, hanem típusonként a bios. Egy Lightning bios simán kinyírhat egy másik vga-t működés közben! :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8979) Daemon75 válasza h1mpi (#8976) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Dede, este majd 1 órán keresztül be sem tudtam lépni, előtte meg még az oldalt sem töltötte be. Sőt azóta is lassú mint a dög.. :K

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8980) monosz válasza h1mpi (#8978) üzenetére


monosz
őstag

És ha a saját biosát módosítom,pl.órajelek szempontjából a lightningez?
Monjuk így:

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8981) h1mpi válasza monosz (#8980) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt mondtam, ha összefésülöd az órajeleket jobb lehet, de én a saját SLI tapasztalatomból kiindulva (780Ti Classi és 780Ti SC) nem javaslom.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8982) monosz válasza h1mpi (#8981) üzenetére


monosz
őstag

Értem,köszi.
Gondolom a 950 corsair-nak nem okoz gondot az sli?
Akkor vadászat egy ilyen vga-ra,vagy Ti. :R

(#8979) Daemon75:Legalább kényezteted egy kicsit a párod... :D

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8983) h1mpi válasza monosz (#8982) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A táp jó lesz ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8984) Daemon75 válasza monosz (#8982) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Az már kényezteti magát rég...alszik mint a bunda.. :DDD , holnap megy vidékre hajnalba, 1 hét ottalvós buli :D

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8985) monosz válasza h1mpi (#8983) üzenetére


monosz
őstag

Oks,rendben. :R

(#8984) Daemon75: De jó neki,vagy neked?... :DDD

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8986) Daemon75 válasza monosz (#8985) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Nekem nem annyira, mert egyedül leszek, ..neki meg azért nem, mert elég szop@tós a meló. :D Amúgy nálunk nincs ilyen, hogy "hálisten' 1 hétig nem látlak". :D (Itt azért megvan még a másik megbecsülése. :K )
Meg nem vagyok én ám valami házisárkány nehogy azt hidd ... :P :DDD

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8987) gabor0077


gabor0077
tag

Fú gyerekek... ez a Dark Souls 2... Tirexi videója kíváncsivá tett, le is töl... khm meg is vettem és kipróbáltam, és te atya. úr. isten. Ezt tényleg komolyan gondolták így 2014-ben? És ez 90% metacriticen? Hol élnek ezek?

A grafika egy vállalhatatlan hányadék, gagyi effektek, gagyi animációk, minden a gagyiság érzését kelti.
A nehézség egy vicc. A leggyengébb kis sz.r ellenfél annyit sebez beléd, hogy az vicc :D
Az irányítás egy f.s. Elviselhetetlen. Olyan feleslegesen bonyolult megoldásokat tartalmaz, hogy azt ép ésszel nem fogom fel.
Komolyan olyan ez a játék mint egy alpha verzióban lévő, early access szutyok, amibe minden ponton bele lehet kötni. És ez a játék megérte a második részt..... Bezzeg egy 2008-as Prince of Persia-nak nem tudnak csinálni folytatást, de ezek a szutykok mennek. Valami nagyon el van cseszve ebben a játékvilágban....

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#8988) monosz válasza Daemon75 (#8986) üzenetére


monosz
őstag

Mi jót dolgozik,az az áldott jó ember?
Hehogy félre érts,de néha jó a magány,család nélkül! Feltöltődik egy kicsit az ember.

Házisárkány? Áááhhh, hova gondolsz.. Nagyon csípem az ilyen karakán hölgyeket. ;)

(#8987) gabor0077: Mondom én,hogy Project IGI. :K Szerintem még ma is megállja helyét,élményben.Az akkori idők grafikája,már nem annyira.

[ Szerkesztve ]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8989) Tirexi válasza gabor0077 (#8987) üzenetére


Tirexi
addikt

Vigyázz mert mcwolf79 meglátja mit írtál és ír egy fél oldalt, hogy ez a játék egy király game csak mi nem tudnunk vele játszani. :D :DDD
Annyira a grafikát nem firtattam mert azt mondták is, hogy hulladék lesz.
Engem sokkal inkább idegesítettek azok a tények amiket a videóban elmondtam meg amit te is írtál.

Neféd jöttek is az anyázó kommentek a videó alá. :D

Full olyan a game mint a DayZ egy Alpha állapotú valami amiből kihagyták a quest-eket meg a térképet meg az épeszű sebzéseket.

A kis malacot nem lehet megölni a városban az vitte nálam a prímet. De a zombi az 3-4 csapás. Fuck logic.

(#8990) gabor0077 válasza Tirexi (#8989) üzenetére


gabor0077
tag

Hát igen. De nem értem, hogy hogy képzelik ezt. 0 fejlődés van az első és a második rész között, és nekem volt "szerencsém" a Demon's Souls-hoz is, ami a Dark Souls PS3-exkluzív előfutára volt... hát életem egyik legrosszabb vétele... :D Ugyanaz mint a Dark Souls. Unalmas, és idegesítő. Csak nehogy PS4-re is átportolják, nem kell egy X+1-edik szutyok a sok árkád sz.r mellé...

(#8988) monosz

Engem kicsit se érdekelne a grafika, ha maga a játékmenet élvezetes lenne, és képes lenne lekötni. De nekem minden egyes pillanat ebben a játékban egy nagy WTF is this shit?...

Meg ez a hülye szöveg, hogy " a játék tisztel annyira, hogy rájössz magadtól dolgokra" Hát köszönöm szépen, nagyon megtisztelő. Ezt egy Metal Gear Solid V-nél elfogadom, de ilyen szintű semmibe vétele a játékosnak...

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#8991) Daemon75 válasza monosz (#8988) üzenetére


Daemon75
csendes tag

Jót nem dolgozik.. :D olyan meló nincs ami jó :D Különben "csak" egy kőműves, de ezt itt le sem merem írni mert ahogy a hsz-eket szoktam olvasni, PH-n csak csupa diplomás és nyelvvizsgás ember van, akik hírből sem ismerik azt a szót hogy szakmunkás.. ;) Most ez a szakmunkás valami nagykutyának csinál félig a domboldalba, és a föld alá épített duplagarázst a balatoni nyaralójához..azért ilyenkor jó hogy vannak.. :D :P

Olyan vagyok amilyen, ha nem tetszik van ilyen...

(#8992) monosz válasza Daemon75 (#8991) üzenetére


monosz
őstag

Szerintem ez nem olyan közösség,hogy bárkit is minősítene.Erre büszkének kell lenni,hogy van még ebben az országban,aki kétkezi,becsületes munkával keresi a kenyeret. :K
Aki meg nem idevaló,(beszól) azt kipenderítjük! :DDD

(#8990) gabor0077: Már egy jó pár éve nem arról szól a dolog,hogy jó legyen valami,hanem arról,hogy vedd meg.
Sajnos a sz@rt is eladják,és bizony sokan áldozattá válnak.
Igazán jó játék,már régen nem volt,talán a FC3,Crysis3, ami letudott kötni. :K

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#8993) Tirexi válasza gabor0077 (#8990) üzenetére


Tirexi
addikt

"ilyen szintű semmibe vétele a játékosnak..."

Engem ez idegesített a legjobban. Látszik, hogy leszarták a fejünket játsszál vele ahogyan tudsz.
Ha így akartak Dark Souls rajongókat szerezni hát elbukták.

Még a legalapabb RPG-ben is van egy nyomorult térkép vagy legalább egy Quest nyíl, hogy mit kell csinálni vagy merre kell tovább menni.
A mentési rendszer is egy nagy halom guanó.

(#8994) gabor0077 válasza Tirexi (#8993) üzenetére


gabor0077
tag

Ott van pl a Risen, ahol nem jelölte pl térkép, hogy hova kell menni, azt a Quest szövegből kellett kihámozni, aztán belőni a térképen, de ebben a szutyokban még ez sincs. Ja, igen, és ahogy mondod a checkpoint rendszer sem érdemel köszönetet. Ez tényleg a mazochisták játéka. Ha szereted magad szopatni, akkor ez a játék is tetszeni fog.

Meg amúgy ennek a játéknak mi a sztorija? Most úgy őszintén? Történetmesélésből 1-es. NPC-k is csak kiröhögnek, meg f.szságokat kérdeznek tőled.

[ Szerkesztve ]

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

(#8995) Tirexi válasza gabor0077 (#8994) üzenetére


Tirexi
addikt

Én inkább csak nevetek már rajta ezzel: [link] :DDD
Hát vicc, hogy milyen player szopatások vannak ebben a játékban... :DDD

(#8996) Th1sN04ll válasza Tirexi (#8995) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Sosem értettem mi a jó ebben... az ember azért gamel hogy szórakozzon ne hogy gyógyszerfüggő idegbeteg legyen szerintem... :U

(#8997) mcwolf79 válasza Tirexi (#8995) üzenetére


mcwolf79
veterán

ígérem ,nem fogok fél oldalt írni :P

Már megbocsáss, de ez a csávó aki játszik egy balfax. Ez nem a játék hibája, hogy nem tud vele játszani. És még ki is rakja Youtube-ra, hogy milyen béna.
Én továbbra is azt mondom, hogy hál' Istennek nem akarnak megfelelni az új játékosoknak. Nem azt nézik,hogy a 10 éves Bélácska is tudjon vele játszani, mert akkor arra a sorsra jutna,mint jópár franchise, hogy lebutítják ezerrel, hogy a sok kölyök is tudjon vele játszani.
Nektek nem jött be a játékmenet, tudjatok rá. Miért nem tudjátok elfogadni, hogy vannak "mazochisták", akiknek ez tetszik ?
Nem árultak zsákbamacskát, aki megvette tudta, mire számíthat. A többieknek még mindig ott a Skyrim :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8998) Tirexi


Tirexi
addikt

Hát ehhez már nem lesz elég a GTX 650. :D :DDD
Egy újabb optimalizálatlan játék 2014-ben. :C
Nem baj megvesszük konzolra.

A képeket elnézve ilyen grafikát Skyrim ENB-el is tudok csinálni és megy 60FPS-el 1080p-ben egy 780-al.
Azóta meg driver is jött ki most már még jobban menne.

Más:
Top Sellers April 14th 2014
1. DayZ = Ez egy vicc hogy lehet ezt a sz@rt ennyi embernek megvennie?
2. Watch Dogs = Még meg sem jelent már top 2. Én azért megvárom mi lesz ebből. Egy két videón elég gagyinak tűnt.
3. Goat Simulator = Ezen meg nem csodálkozom mivel nagyon jó game. :)

[ Szerkesztve ]

(#8999) Th1sN04ll válasza Tirexi (#8998) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

A DayZ jó azért veszik meg :K Fordíts rá egy kis időt és meglátod :R

(#9000) Tirexi válasza Th1sN04ll (#8999) üzenetére


Tirexi
addikt

Kihagyom. Se időm se energiám nincsen Alpha verziós, bugos, optimalizálatlan szemetekkel játszani. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.